~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Draga Saweta dwa...

Ići dole 
+11
*Vanja_N.DJ.*
NajgoraOdSwuDecu
!MissPopTrash!
*Punk_Princess*
*Afri*
_*-Blondie-*_
little_vampire
~*~xenija~*~
Miley Cyrus
Peking_girlO_o_Sun
~*wanjitza*~
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 29
Datum upisa : 03.01.2008

Draga Saweta dwa... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draga Saweta dwa...   Draga Saweta dwa... - Page 2 Icon_minitime1Čet Okt 23, 2008 11:56 am

hvala ljdui pokušaću... Nekoliko puta mi se desilo da celu noć nisam zaspala!!! I onda nisam ni spavala, a sledeće noći opet nisam mogla da zaspim... Ali sam onda zaspala posle 2-3 sata,,, hvala na savetima...
I još nešto... ponekad ne mogu da se setim da li sam nešto sanjala ili je stvarno bilo!!! Ne mogu da razlikujem nekad!!! I dešava mi se da mi se 1000 puta nešto desi i imam osećaj da se već desilo.... ??? Šta da radiiim???
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
Miley Cyrus
~*~prava Crazy - Girl~*~
Miley Cyrus


Ženski
Broj poruka : 580
Godina : 29
Datum upisa : 12.10.2008

Draga Saweta dwa... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draga Saweta dwa...   Draga Saweta dwa... - Page 2 Icon_minitime1Čet Okt 23, 2008 12:10 pm

I meni se to tisucu puta desilo...
Neki dan me frendica nazvala da pita ocemol igrat kosarke
i ja nju pitam pa zar nices ici s Ninom kaze ona sta je tebi jesi normalna
ja sam to sanjala ali sam mislila da se desilo....
A za to ljeka nema sry.... =(
Nazad na vrh Ići dole
http://beca23467.blogger.ba
little_vampire
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
little_vampire


Ženski
Broj poruka : 229
Godina : 30
Datum upisa : 02.10.2008

Draga Saweta dwa... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draga Saweta dwa...   Draga Saweta dwa... - Page 2 Icon_minitime1Čet Okt 23, 2008 2:18 pm

Hahahahah.... To se i meni redovno desava..... Cak sam i ispred bioskopa cekala jer sam u snu napravila planove......
Nazad na vrh Ići dole
http://www.willica.deviantart.com
Gost
Gost
Anonymous



Draga Saweta dwa... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draga Saweta dwa...   Draga Saweta dwa... - Page 2 Icon_minitime1Čet Okt 23, 2008 3:47 pm

Peking_girlO_o_Sun ::
I dešava mi se da mi se 1000 puta nešto desi i imam osećaj da se već desilo.... ??? Šta da radiiim???

Ovo je takozvani Deža vu. Sanjaš ili nešto slično i onda se to dogodi. To može biti dan-dva kasnije, a može i nekoliko godina. Za mene je to postao običaj, mnooogo, mnogo puta mi se to dešava. :/kez/:
A skoro uvek se to desi 2-3 godine posle sna. I ja zaboravim na san i kad vidim, baš mi se učini poznatim. :/kez/:
Nazad na vrh Ići dole
Miley Cyrus
~*~prava Crazy - Girl~*~
Miley Cyrus


Ženski
Broj poruka : 580
Godina : 29
Datum upisa : 12.10.2008

Draga Saweta dwa... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draga Saweta dwa...   Draga Saweta dwa... - Page 2 Icon_minitime1Čet Okt 23, 2008 6:02 pm

Da bas tako nekako neki dan nam je kosarkaska lopta zapala izmedu obruca i moj frend je skino(to obicno radi)tenisicu i gado loptu i meni se to sve ucinilo poznato...Opet kada je frendica danas plakala ucinilo mi se poznato i kazem ja njima ma ja ovo ko da sam vec dozivila i svi se odvalili smijat =) i moja Jaca kaze ma sta god Bera sanja to se desi i svi navalili ajd sanjaj da me ne pita ovo da ne prekinem s deckom hahah =)
sada sam ja prorok u skoli=) hahahah
Nazad na vrh Ići dole
http://beca23467.blogger.ba
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

Draga Saweta dwa... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draga Saweta dwa...   Draga Saweta dwa... - Page 2 Icon_minitime1Čet Okt 23, 2008 6:37 pm

Peking_girlO_o_Sun ::
Nekoliko puta mi se desilo da celu noć nisam zaspala!!! I onda nisam ni spavala, a sledeće noći opet nisam mogla da zaspim...
I još nešto... ponekad ne mogu da se setim da li sam nešto sanjala ili je stvarno bilo!!! Ne mogu da razlikujem nekad!!! I dešava mi se da mi se 1000 puta nešto desi i imam osećaj da se već desilo.... ??? Šta da radiiim???
jao Boze pa i meni se isto to desava...ahahaha i bas patim od nesanice...a ti snovi...ah to me izludjuje...kad se probudim uplasim se misleci da se stvarno dogodilo...:)
Nazad na vrh Ići dole
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 29
Datum upisa : 03.01.2008

Draga Saweta dwa... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draga Saweta dwa...   Draga Saweta dwa... - Page 2 Icon_minitime1Pet Okt 24, 2008 7:12 pm

Da... I desi mi se da mi neko kaže da se nešto desilo i ja se ne sećam da se to desilo a znam da ne laže!!! Npr ja kažem nešto i posle par sekundi zaboravim šta sam rekla!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
_*-Blondie-*_
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
_*-Blondie-*_


Ženski
Broj poruka : 862
Godina : 29
Datum upisa : 22.05.2008

Draga Saweta dwa... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draga Saweta dwa...   Draga Saweta dwa... - Page 2 Icon_minitime1Pet Okt 24, 2008 7:46 pm

E i meni se desava taj deza vu xD
I kad se to desi a ono ja skontam da mi je poznato izblejim ono zacudjena a niko ne zna sh;o xD
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Draga Saweta dwa... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draga Saweta dwa...   Draga Saweta dwa... - Page 2 Icon_minitime1Pet Okt 24, 2008 8:20 pm

Ja kad sam na moru prošle godine ugledala čoveka koji maše rukom i priča telefonom rekoh da sam to već videla, a ovi moji me pogledaše u stilu - Jel si bre ti luda ?
Nazad na vrh Ići dole
Miley Cyrus
~*~prava Crazy - Girl~*~
Miley Cyrus


Ženski
Broj poruka : 580
Godina : 29
Datum upisa : 12.10.2008

Draga Saweta dwa... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draga Saweta dwa...   Draga Saweta dwa... - Page 2 Icon_minitime1Pet Okt 24, 2008 8:51 pm

xaxax =)
To se svima desava.... =)
Nazad na vrh Ići dole
http://beca23467.blogger.ba
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Draga Saweta dwa... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draga Saweta dwa...   Draga Saweta dwa... - Page 2 Icon_minitime1Pet Okt 24, 2008 10:11 pm

Vanja upalilo je ono sa jastukom smile
SAmo sto nisam jastuk zagrlila wec jednog ooooooooooooogrooooooomnog medu i zaspala sam brzo smile)))
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
*Vanja_N.DJ.*
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
*Vanja_N.DJ.*


Ženski
Broj poruka : 89
Godina : 29
Datum upisa : 04.11.2008

Draga Saweta dwa... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draga Saweta dwa...   Draga Saweta dwa... - Page 2 Icon_minitime1Čet Nov 06, 2008 8:07 pm

ljudi, sta da radim....???....posvadjala sam se sa jednim likom i....a on nije odavde...i rekao je da ce moj br. podeliti svim svojim halfovima...kako da ga ubedim da to ne radi...??
Nazad na vrh Ići dole
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

Draga Saweta dwa... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draga Saweta dwa...   Draga Saweta dwa... - Page 2 Icon_minitime1Pet Nov 07, 2008 7:06 pm

ako to uradi, promeni broj...
Nazad na vrh Ići dole
Miley Cyrus
~*~prava Crazy - Girl~*~
Miley Cyrus


Ženski
Broj poruka : 580
Godina : 29
Datum upisa : 12.10.2008

Draga Saweta dwa... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draga Saweta dwa...   Draga Saweta dwa... - Page 2 Icon_minitime1Pet Nov 07, 2008 7:14 pm

LJudi pomozite pocela sam sve vise da mastam o nekim stvarima koje znam da se nece ispunit..Navece kad krenem spavati samo mislim o necemu i obicno se to ispuni ali opet zasto???? I nekad placem???Omg...ko malo dete...... =(=( sad sad
Nazad na vrh Ići dole
http://beca23467.blogger.ba
*~**Any RBD**~*
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
*~**Any RBD**~*


Ženski
Broj poruka : 29
Godina : 26
Datum upisa : 10.10.2008

Draga Saweta dwa... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draga Saweta dwa...   Draga Saweta dwa... - Page 2 Icon_minitime1Pet Nov 07, 2008 7:22 pm

E ovako,za dezavu,to je sasvim obicna stvar ali ja se ponekad uplasim kad mi se to desi....,.A za one koji ne mogu da zaspu ovako:na jednom papiru napisite sve sto trebate da uradite sutra i lakse ce vam biti........ biggrin
Nazad na vrh Ići dole
Gossip Girl
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
Gossip Girl


Ženski
Broj poruka : 26
Godina : 28
Datum upisa : 23.01.2010

Draga Saweta dwa... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draga Saweta dwa...   Draga Saweta dwa... - Page 2 Icon_minitime1Pon Jan 25, 2010 10:06 pm

Miley Cyrus ::
LJudi pomozite pocela sam sve vise da mastam o nekim stvarima koje znam da se nece ispunit..Navece kad krenem spavati samo mislim o necemu i obicno se to ispuni ali opet zasto???? I nekad placem???Omg...ko malo dete...... =(=( sad sad

Tako i ja..mislim o nekim nemogucim glupostima i samo se josh vishe brinem..A plakanje to je vec postalo uobichajeno ... bzv sad
Nazad na vrh Ići dole
TheTaMaRa:]]
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
TheTaMaRa:]]


Ženski
Broj poruka : 383
Godina : 26
Datum upisa : 19.09.2010

Draga Saweta dwa... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draga Saweta dwa...   Draga Saweta dwa... - Page 2 Icon_minitime1Ned Sep 19, 2010 7:32 pm

a kako da ga smuivam?xDdechkaa
Nazad na vrh Ići dole
TheTaMaRa:]]
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
TheTaMaRa:]]


Ženski
Broj poruka : 383
Godina : 26
Datum upisa : 19.09.2010

Draga Saweta dwa... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draga Saweta dwa...   Draga Saweta dwa... - Page 2 Icon_minitime1Pon Okt 18, 2010 5:12 pm

imam problem sad((((((
Nazad na vrh Ići dole
lalalaa




Ženski
Broj poruka : 4
Godina : 29
Datum upisa : 05.01.2011

Draga Saweta dwa... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draga Saweta dwa...   Draga Saweta dwa... - Page 2 Icon_minitime1Ned Jan 09, 2011 7:56 pm

joj curkee . imam problem i molimm vas da mi brzo date savjet.' znam da je ovo malo neobicno ali tako je . cijelu skolsku godinu nisma nista uciila i pred kraj sam pocela povodom cega sam izvukla vrlodobar . mslm tako znaju moji roditelji ali ja kako sma izracunala ocjenee 3,41 jee hjojjj neznam stacuu sad . knjizice su u utorak , a jaa se bojim da mi ne zabrane izlaske ili to mada ma hjojj zalosna sma skroz. nezznam sama sam sebi ovo pridonjela i sad , sjescu s njima i porazgovarati i obecala sam da cu biti bolja ali nisma rekla da cu proci tricom sad((((( :'( molimmm vas pomozite , recite mi sta da radim , dlai da popravim u knjizicii da bude kao prosla 4 ali nez opet ce saznati kad-tad hjojjj cure molim vas . <3
Nazad na vrh Ići dole
TheTaMaRa:]]
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
TheTaMaRa:]]


Ženski
Broj poruka : 383
Godina : 26
Datum upisa : 19.09.2010

Draga Saweta dwa... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draga Saweta dwa...   Draga Saweta dwa... - Page 2 Icon_minitime1Pet Avg 26, 2011 12:49 pm

ma popravi madaaa si već to uradila i guess :S
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Draga Saweta dwa... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draga Saweta dwa...   Draga Saweta dwa... - Page 2 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Draga Saweta dwa...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Draga Saveta...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Moj život moja stwar!!! :: Moji problemi...-
Skoči na: