~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 ima li svrhe uopste...???

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

ima li svrhe uopste...??? Empty
PočaljiNaslov: ima li svrhe uopste...???   ima li svrhe uopste...??? Icon_minitime1Sub Okt 25, 2008 1:52 pm

u poslednje vreme cini mi se da moj zivot nema smisla...govorim sebi da mi on nista ne znaci i odlicno sam i samu sebe zavarala da je tako...svaki put cim cujem telefon tu je i razocaranje kad vidim da to nije on, a vec nedeljama je tako..pravim se da me bas briga sto se smuvao sa tom devojkom ali ne mogu da prestanem da mislim na one nase gluposti, o kako nam je samo moglo biti dobro, da je on bio normalan...taj prvi mesec proveden u novoj skoli stvarno je bio najbolji...po svemu...predhodna nedelja bila je grozna, grozna...al kad nece onda nece nista...kad je isla skola islo je i sve drugo...o kako li sam samo bila srecna...sad nece nista ni skola ni nista....ne mogu vise, place mi se, stalno mislim na jedno isto i ne mogu da nastavim dalje, jednostavno ne mogu, ja sma takva ne zaboravljam lako neke stvari, pgotovo kad me neko povredi...nadam se da ce mu se sve vratiti, i da ce on jednog dana shvatiti kako sam se ja osecala. zasto se meni sve uvek sjebe...ja jednostavno nemam srece ni u cemu, pogotovo ovih dana...ponekad pomislim ma bice bolje, nece, nikad nije bilo, nece ni sad!
ali dalje se smeskam, zezam i ponasam kao da je sve u najboljem redu, ne zelim da niko vidi koliko sma ja iznutra povređene i pre svega razocarana u sve...
mozda ce nekog mrzeti da cita sve ove moje gluposti, ali meni je sad za mrvicu lakse, jer je to nikom nisam rekla, ne smem, bojim se, ovako je lakse... crying crying crying
sve mi tako tesko pada...
Nazad na vrh Ići dole
~*~xenija~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~xenija~*~


Ženski
Broj poruka : 555
Godina : 28
Datum upisa : 13.10.2008

ima li svrhe uopste...??? Empty
PočaljiNaslov: Re: ima li svrhe uopste...???   ima li svrhe uopste...??? Icon_minitime1Sub Okt 25, 2008 2:46 pm

e si noramalna naravno da tvoj zivot ima smisla nemoj ni da razmisljas o suprotnom e zbog jednog decka ma sve ce doci na svoje mesto i nemoj da se prvis da je sve ok bolje reci sve bff i bice ti lakse reci mami neko ce ti pomoci i malo sebe razveseli nadji drugog decka nemoras bas da mu se svetis zanmd a ti to hoces ali onda ces biti isti kao i on nemoj da padnes na njegov nivo posmatraj ga sa visine,zaboravi ga nije vredan toga a kamo li tvoje ljubavi
Nazad na vrh Ići dole
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

ima li svrhe uopste...??? Empty
PočaljiNaslov: Re: ima li svrhe uopste...???   ima li svrhe uopste...??? Icon_minitime1Sub Okt 25, 2008 3:22 pm

Slazem se...
Zaboravi na njegakao da ne postoji, zaboravi shta je bilo, gotowo je, i to se nece wratiti...
Morash da nastawish dalje...
Znam kako ti je teshko, proshla sam kroz to isto, ali on treba da bude tuzan, a ne ti jer ce uwideti kad tad da je izgubio jednu weoma dobru osobu....
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

ima li svrhe uopste...??? Empty
PočaljiNaslov: Re: ima li svrhe uopste...???   ima li svrhe uopste...??? Icon_minitime1Sub Okt 25, 2008 3:47 pm

POtrudi se da ga zaborawish... Izbjegawaj ga ako ga chesto srecjash... Nemoj obracjati [pazhnju na njega...
A swaki zhiwot ima smisla i widjecjesh, docje i tebi srecjni dani, owo ti iz iskustwa kazhem, rijeshicje se swe, docje swe na swoje, ti cjesh zaborawiti njega, nacjicjesh nekoga ko necje biti takaw kreten i bicjesh srecjna a on.... Khm... swe se wracja swe se placja..... what goes around comes around....
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
_*-Blondie-*_
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
_*-Blondie-*_


Ženski
Broj poruka : 862
Godina : 29
Datum upisa : 22.05.2008

ima li svrhe uopste...??? Empty
PočaljiNaslov: Re: ima li svrhe uopste...???   ima li svrhe uopste...??? Icon_minitime1Sub Okt 25, 2008 6:44 pm

Naravno da tvoj zivot ima smisla,ne mozes pricati tako zbog nekog kretena (ako mogu tako da ga nazovem)
Nazad na vrh Ići dole
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

ima li svrhe uopste...??? Empty
PočaljiNaslov: Re: ima li svrhe uopste...???   ima li svrhe uopste...??? Icon_minitime1Ned Okt 26, 2008 6:32 pm

ljudi sad mi je malo lakse...nisam vise skenjana, mozda malo zbog skole, fizike, hemije,ali je ok...
Nazad na vrh Ići dole
~*~xenija~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~xenija~*~


Ženski
Broj poruka : 555
Godina : 28
Datum upisa : 13.10.2008

ima li svrhe uopste...??? Empty
PočaljiNaslov: Re: ima li svrhe uopste...???   ima li svrhe uopste...??? Icon_minitime1Ned Okt 26, 2008 9:07 pm

pa drago mi je nemoj uopste da mislis da tvoj zivot nema smisla pa budi optimista smilies mi te podrzavamo aaaaaaaa
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ima li svrhe uopste...??? Empty
PočaljiNaslov: Re: ima li svrhe uopste...???   ima li svrhe uopste...??? Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
ima li svrhe uopste...???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Show uopste

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Kanta za smetje :: Kanta-
Skoči na: