~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Marina, Tonci i Ismeta --> ziri :)

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Marina, Tonci i Ismeta --> ziri :) Empty
PočaljiNaslov: Marina, Tonci i Ismeta --> ziri :)   Marina, Tonci i Ismeta --> ziri :) Icon_minitime1Uto Okt 28, 2008 8:40 am

E owde cemo da pricamo o ziriju, da diskutujemo o njihowim odlukama i komentarima smile
Moram da was pitam, ako ste gledali sinocj chuli ste kad je Marina rekla Paunovicu da nikada nece postati zwijezda... Khm... Shta mislite o tome? da li je bila fer shto je to rekla? Da li je on bio uprawu kad joj je odgoworio?
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

Marina, Tonci i Ismeta --> ziri :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Marina, Tonci i Ismeta --> ziri :)   Marina, Tonci i Ismeta --> ziri :) Icon_minitime1Ned Nov 09, 2008 8:43 pm

nisam ni videla ovu temu...daklem, da se osvrnem na taj dogadjaj! Glupaca,GlupaCA,glupACA...kako moze jadnom decku tako nesto da kaze pa ona stvrano nije fer, a sta ce on jadan, mogu misliti kako se osecao u tom trenutku, pa nikom ne bi bilo prijatno...od tada mi je drag,mozda iz sazaljenja...
sto se tice Toncija i Ismete skroz su mi ok, veoma su realni u svojim presudama i odlukama...i Marina je, ali ono sto je Paunovicu rekla mi je skroz porusilo neku sliku koju sam imala o njoj...
Nazad na vrh Ići dole
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

Marina, Tonci i Ismeta --> ziri :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Marina, Tonci i Ismeta --> ziri :)   Marina, Tonci i Ismeta --> ziri :) Icon_minitime1Uto Nov 25, 2008 5:13 pm

Ismeta mi je naj od njih troje...A za Pidzu stwarno nije fer!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

Marina, Tonci i Ismeta --> ziri :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Marina, Tonci i Ismeta --> ziri :)   Marina, Tonci i Ismeta --> ziri :) Icon_minitime1Uto Nov 25, 2008 7:33 pm

pa nije fer, kad je on samo jednom isao levo, jadan je zagrejao klupu za nominovane...
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Marina, Tonci i Ismeta --> ziri :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Marina, Tonci i Ismeta --> ziri :)   Marina, Tonci i Ismeta --> ziri :) Icon_minitime1Sre Nov 26, 2008 9:35 pm

IDIOTI
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Marina, Tonci i Ismeta --> ziri :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Marina, Tonci i Ismeta --> ziri :)   Marina, Tonci i Ismeta --> ziri :) Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Marina, Tonci i Ismeta --> ziri :)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: TV, mjuza & Co. :: Operacija Trijumf-
Skoči na: