~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Koji stil ti ~furash~ ?

Ići dole 
+57
Katarina Minčić
♥Maca♥
MaNeCaBrE:)
eMiNiCa
...nAtaSha...=)
Girl with a broken smile
valentina91
*Tina*
Kixy__RHCP
~mrkvili~
Emo-Angel
NajgoraOdSwuDecu
Tasha RBD
Anchy***
sweety teenka
~*KiKkY_aNn!e*~
ja sam LUDACA pa sta
*Punk_Princess*
~*~xenija~*~
Miley Cyrus
little_vampire
Alisa
CaT_GirL
~Fairy Annie~
~Bad*Girl~
Sleepy_Angel
_RoCk_DiVa_
MaWeNa
***Jibica
Torres***
xxLola93xx
SwEeT gIrL
Kachusha
Sanja
CapljaVoliBilla
LoOdAcHa
~*~cOCaCoLA-gIRL~*~
_*-Blondie-*_
b@d_girl
!MissPopTrash!
*EnamoradA*como*NuncA*
=>rAInbOw_gIrL<=
!*_Miss crazy_*!
~*Emily*~
machkenzi
shizzy*
Ma-najbolja-sam94
Meemytza_93
It's Me...Sweet Bitch...
Pepeljuga
__Black_lady__
~Bad Girl~
KillerQueen_Queen4ever
Peking_girlO_o_Sun
~CRaZy GiRL~
*Afri*
~*wanjitza*~
61 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
Anchy***
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
Anchy***


Ženski
Broj poruka : 23
Godina : 28
Datum upisa : 04.11.2008

Koji stil ti ~furash~ ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji stil ti ~furash~ ?   Koji stil ti ~furash~ ? - Page 4 Icon_minitime1Uto Nov 04, 2008 7:42 pm

pa nemam neki poseban stil....kako mi dodje....
ali uglavnom su to farke,neki duksic i majcica....nish posebno....
Nazad na vrh Ići dole
Tasha RBD
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
Tasha RBD


Ženski
Broj poruka : 32
Godina : 31
Datum upisa : 05.11.2008

Koji stil ti ~furash~ ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji stil ti ~furash~ ?   Koji stil ti ~furash~ ? - Page 4 Icon_minitime1Čet Nov 06, 2008 8:23 pm

Svidja mi se Avril Lavigne stil i Robertin u seriji. Oblacim sve sto mi se svidja i sto mi stoji, a obozavam tunike, cizme, dzesike...Kao i kravate, grejace na rukama i nogama. I nije mi problem tako da izadjem.
Nazad na vrh Ići dole
Torres***
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
Torres***


Ženski
Broj poruka : 318
Godina : 28
Datum upisa : 08.07.2008

Koji stil ti ~furash~ ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji stil ti ~furash~ ?   Koji stil ti ~furash~ ? - Page 4 Icon_minitime1Sub Jan 10, 2009 3:40 pm

Ma ne znam,nemam neki poseban stil da samo to nosim..
Obucem sta mi se kad nosi.
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Koji stil ti ~furash~ ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji stil ti ~furash~ ?   Koji stil ti ~furash~ ? - Page 4 Icon_minitime1Pon Jan 12, 2009 11:48 pm

Moj stil je definitivno OTKACEN smile
Ja ne znam drugu rijec da opisem sebe tongue
E zamislite frikushu koja dodje u skoli u crnoj majici kratkih rukawa sa PINK detaljima, ispod bijela dugih rukava, u uskim svijetlim farmerkama sa kosturskim kaishem i u dubokim bez starkama koje kad se prewrnu imaju zelenu boju sa nekim narandzastim detaljima i povrh svega toga lancic sa zutim smajlijem tongue
E pa onda zamislite moj stil wink
Ja ne umijem da ga opisem smile
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

Koji stil ti ~furash~ ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji stil ti ~furash~ ?   Koji stil ti ~furash~ ? - Page 4 Icon_minitime1Uto Jan 13, 2009 3:19 pm

casual jarane...BA...xD
Nazad na vrh Ići dole
Emo-Angel
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
Emo-Angel


Ženski
Broj poruka : 21
Godina : 29
Datum upisa : 11.02.2009

Koji stil ti ~furash~ ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji stil ti ~furash~ ?   Koji stil ti ~furash~ ? - Page 4 Icon_minitime1Sre Feb 11, 2009 10:02 pm

Fenseri tongue Zezam se,ja sam EMO
Nazad na vrh Ići dole
~mrkvili~
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
~mrkvili~


Ženski
Broj poruka : 52
Godina : 33
Datum upisa : 12.02.2009

Koji stil ti ~furash~ ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji stil ti ~furash~ ?   Koji stil ti ~furash~ ? - Page 4 Icon_minitime1Čet Feb 12, 2009 12:21 pm

Nemam neki odredjen stil....Nosim ono u cemu se najbolje osecam i kako sam raspolozena u tim trenucima...
Nazad na vrh Ići dole
~*~xenija~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~xenija~*~


Ženski
Broj poruka : 555
Godina : 27
Datum upisa : 13.10.2008

Koji stil ti ~furash~ ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji stil ti ~furash~ ?   Koji stil ti ~furash~ ? - Page 4 Icon_minitime1Čet Feb 12, 2009 1:11 pm

ja sam sad skoro uvek emo
ali volim i break dence stil.............
Nazad na vrh Ići dole
Kixy__RHCP
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
Kixy__RHCP


Ženski
Broj poruka : 55
Godina : 30
Datum upisa : 15.01.2009

Koji stil ti ~furash~ ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji stil ti ~furash~ ?   Koji stil ti ~furash~ ? - Page 4 Icon_minitime1Pet Feb 13, 2009 12:15 pm

Torres*** ::
Ma ne znam,nemam neki poseban stil da samo to nosim..
Obucem sta mi se kad nosi.
Nazad na vrh Ići dole
*Tina*
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
*Tina*


Ženski
Broj poruka : 69
Godina : 28
Datum upisa : 13.02.2009

Koji stil ti ~furash~ ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji stil ti ~furash~ ?   Koji stil ti ~furash~ ? - Page 4 Icon_minitime1Pet Feb 13, 2009 7:22 pm

Nosim ono shto mi se swidi,shto je moderno,i shto nije bash prewishe upadljiwo....Ne wolim da odskacem od swih...
Nazad na vrh Ići dole
valentina91




Ženski
Broj poruka : 1
Godina : 32
Datum upisa : 01.05.2009

Koji stil ti ~furash~ ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji stil ti ~furash~ ?   Koji stil ti ~furash~ ? - Page 4 Icon_minitime1Čet Maj 07, 2009 2:07 pm

Hmmm, uglavnom nosim majice sa nekim otkačenim printovima, karirane ili crne hlače, ili teksas farmerke... Volim i košulje, i duge ciganske suknje:) Mrzim šljašteći nakit, najviše nosim drveni, ili u nekim vedrim bojama... Inače, volim sve boje osim roze scared scared thumb down ... I nisam neki fan šljokica... I OBOŽAVAM starke In love In love ... I dugače šarene torbe smilies ...
Nazad na vrh Ići dole
Girl with a broken smile
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Girl with a broken smile


Ženski
Broj poruka : 437
Godina : 31
Datum upisa : 20.05.2008

Koji stil ti ~furash~ ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji stil ti ~furash~ ?   Koji stil ti ~furash~ ? - Page 4 Icon_minitime1Sub Maj 16, 2009 6:17 pm

valentina91 ::
Hmmm, uglavnom nosim majice sa nekim otkačenim printovima, karirane ili crne hlače, ili teksas farmerke... Volim i košulje, i duge ciganske suknje:) Mrzim šljašteći nakit, najviše nosim drveni, ili u nekim vedrim bojama... Inače, volim sve boje osim roze scared scared thumb down ... I nisam neki fan šljokica... I OBOŽAVAM starke In love In love ... I dugače šarene torbe smilies ...
ovo je kao da sam ja pisala smile
ja sam sad u tom nekom hipi fazonu i to mi je skroz slatko smile
Nazad na vrh Ići dole
...nAtaSha...=)
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
...nAtaSha...=)


Ženski
Broj poruka : 29
Godina : 28
Datum upisa : 11.02.2009

Koji stil ti ~furash~ ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji stil ti ~furash~ ?   Koji stil ti ~furash~ ? - Page 4 Icon_minitime1Pon Maj 18, 2009 8:49 pm

fensi..
Nazad na vrh Ići dole
eMiNiCa

eMiNiCa


Ženski
Broj poruka : 10
Godina : 28
Datum upisa : 19.06.2009

Koji stil ti ~furash~ ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji stil ti ~furash~ ?   Koji stil ti ~furash~ ? - Page 4 Icon_minitime1Sub Jun 20, 2009 8:50 am

ja mrzim da pratim modi,i bas ono sto je izvan mode (mada je to sad nemoguce da ista postoji) ja oblacim,,lude boje sparujem,uvijek sam sarena kao klaun,,xD,,npr.obucem zelenu maicu,kratku crvenu duksericu,teksas pantole i neke otkacene patike,,,nekad se potresi da nesto sparim,,,svi govore da je slatko,,
Nazad na vrh Ići dole
MaNeCaBrE:)

MaNeCaBrE:)


Ženski
Broj poruka : 5
Godina : 28
Datum upisa : 14.06.2009

Koji stil ti ~furash~ ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji stil ti ~furash~ ?   Koji stil ti ~furash~ ? - Page 4 Icon_minitime1Pet Jul 03, 2009 3:15 pm

...Ja uglavnom oblacim farke,obozawam majice sa otkacenim i upadljivim printovima.....patike...i to je to.....
Nazad na vrh Ići dole
♥Maca♥
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
♥Maca♥


Ženski
Broj poruka : 151
Godina : 29
Datum upisa : 07.07.2009

Koji stil ti ~furash~ ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji stil ti ~furash~ ?   Koji stil ti ~furash~ ? - Page 4 Icon_minitime1Čet Jul 09, 2009 1:53 pm

Ja sam uvek originalna...ne pratim modu...nosim ono sto mi se svidi i sto mi dobro stoji...
Obozavam da se obucem otkaceno i iznenadim sve....npr obucem moje sarene starke, velike otkacene mindjuse, drecavo pink majcu i veliki metalni kais sa mrtvackom glavom tongue
Volim farke (posebno pocepane) ultra kratki texas shorc, i mini suknje i sarene majce sa printom smile
Nazad na vrh Ići dole
http://ludisvet.forumotion.com
Katarina Minčić

Katarina Minčić


Ženski
Broj poruka : 9
Godina : 25
Datum upisa : 07.11.2009

Koji stil ti ~furash~ ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji stil ti ~furash~ ?   Koji stil ti ~furash~ ? - Page 4 Icon_minitime1Sub Nov 07, 2009 9:58 pm

farmerke,bluzu,cizme sad po zimi blush
Nazad na vrh Ići dole
sweet amazing girl :)




Ženski
Broj poruka : 7
Godina : 28
Datum upisa : 20.11.2009

Koji stil ti ~furash~ ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji stil ti ~furash~ ?   Koji stil ti ~furash~ ? - Page 4 Icon_minitime1Pet Nov 20, 2009 2:29 am

Mene obicno mozete videti u nekim farkama i nekom cool duksu... Pre sam se oblacila u roze, ali to je sada samo proslost. Imam jednu roze majicu i nosim je samo po kuci.. Sada mi je omiljena boja plava, ali nemam puno odece u toj boji. Trenutne boje u mom ormanu su crna, siva, bela i pomalo zelena, plava i crvena... smile Tako da je to neki obican stil... ali naravno jedinstven! smile
Nazad na vrh Ići dole
♥Maca♥
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
♥Maca♥


Ženski
Broj poruka : 151
Godina : 29
Datum upisa : 07.07.2009

Koji stil ti ~furash~ ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji stil ti ~furash~ ?   Koji stil ti ~furash~ ? - Page 4 Icon_minitime1Ned Dec 13, 2009 5:12 pm

~mrkvili~ ::
Nemam neki odredjen stil....Nosim ono u cemu se najbolje osecam i kako sam raspolozena u tim trenucima...

nosim ono sto mi dobro stoji i sama kreiram svoj stil...dakle samo originalno biggrin
Nazad na vrh Ići dole
http://ludisvet.forumotion.com
TheTaMaRa:]]
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
TheTaMaRa:]]


Ženski
Broj poruka : 383
Godina : 26
Datum upisa : 19.09.2010

Koji stil ti ~furash~ ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji stil ti ~furash~ ?   Koji stil ti ~furash~ ? - Page 4 Icon_minitime1Čet Sep 23, 2010 7:37 pm

sh'a dbr stoji bre...
ma ne gledam ja je l' od Kineza ili iz DG butika,samo da odgowara,ali ja nemam skoro nishta markirano...hehee
Nazad na vrh Ići dole
Darkerka




Ženski
Broj poruka : 10
Godina : 31
Datum upisa : 03.11.2010

Koji stil ti ~furash~ ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji stil ti ~furash~ ?   Koji stil ti ~furash~ ? - Page 4 Icon_minitime1Sre Nov 03, 2010 11:00 am

Uglavnom punk/rock odeca ^^
Nazad na vrh Ići dole
Yaca
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
Yaca


Ženski
Broj poruka : 30
Godina : 29
Datum upisa : 29.07.2010

Koji stil ti ~furash~ ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji stil ti ~furash~ ?   Koji stil ti ~furash~ ? - Page 4 Icon_minitime1Pon Maj 14, 2012 9:45 pm

Ja nosim ono sto mi dobro stoji, i u cemu se osecam prijatno.
Uglavnom sada stalno nosim helanke u raznim bojama, i majce sa nekim printom, slikom ili jednobojne.

Npr. jedan dan sam sportski obucena, crna trenerka i majca i preko beli duks na zakopcavanje sa smajlijima, drugi dan nosim 'casual', farke i duks sa animal printom (zebra), treci dan obucem nesto malo provokatnije, farke ili helanke i neku malo otvoreniju bluzu sa nekim jako drecavim kaisem, naravno sve boje dobro uklopim.
Pratim modu, ali nisam toliko opsednuta kao neke devojke iz mog mesta, pa da svaki dan budem ultra moderno obucena..
Animal print, pocepane farke, uggs cizme, eserpe, one naocare sa crnim okvirom ili naocare kao Lady Gaga, pufne, air-max patike, pertle u boji, suskavci,

P.S. Helanke su THE BEST, udobno ti je, a osecas se i sexy. Barem ja. smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Koji stil ti ~furash~ ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji stil ti ~furash~ ?   Koji stil ti ~furash~ ? - Page 4 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Koji stil ti ~furash~ ?
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Koji nakit volish...
» Poslednji SMS koji ste POSLALI???
» Ime djecka koji vam je najvise znacio

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Lepota & zdravlje... :: Krpice...-
Skoči na: