~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Comeback (ili vetj XD ) of the year... :)

Ići dole 
+7
CapljaVoliBilla
Miley Cyrus
*Afri*
NajgoraOdSwuDecu
~Dora~
~*~xenija~*~
~*wanjitza*~
11 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Comeback (ili vetj XD ) of the year... :) Empty
PočaljiNaslov: Comeback (ili vetj XD ) of the year... :)   Comeback (ili vetj XD ) of the year... :) Icon_minitime1Sub Nov 22, 2008 8:57 am

e ovako... ono shto sam konachno nauchila je da nikada vishe nishta netju osetjati prema lazaru i miloshu... msm da je to bila zaludjenost,,,, ono shto mi je neobichno je da se svidjam dvojici dechaka koji si preslatki i jedan i drugi i koji mi se svidjaju po malo... smile msm, O***n je lik koga sam slucajno upoznala u shkoli kada je na nashem velikom odmoru doshao da igra basket sa ortacima i par dechaka iz nasheg odeljenja jer trenira sa njima... rekao je nashem zajednichkom drugu da mu se svidjam.... Onda, Pedja je lik na koga sam sluchajno naletela kad sam bila tip top skockana za grad, koji je btw komshija moje drugarice.... smile i tako... vecheras treba da se vidim sa Pedjom.... Juche sam videla ognjena,... i tako... nznm.... ludilo mi je u glavi.... kaia mi nedostaje, ""konj" zaboravlja da mi se javi na telefon... sad XD p.s. 29 joj je rodj tongue smile smile wink
Nazad na vrh Ići dole
~*~xenija~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~xenija~*~


Ženski
Broj poruka : 555
Godina : 28
Datum upisa : 13.10.2008

Comeback (ili vetj XD ) of the year... :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Comeback (ili vetj XD ) of the year... :)   Comeback (ili vetj XD ) of the year... :) Icon_minitime1Sub Nov 22, 2008 10:47 pm

jooooj ti stvarno neznas ko ti se svidja pa moras da odlucis
i drago mi je da si shvatila kakvi su lazar i milos thumb down
Nazad na vrh Ići dole
~Dora~
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
~Dora~


Ženski
Broj poruka : 338
Godina : 29
Datum upisa : 10.08.2008

Comeback (ili vetj XD ) of the year... :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Comeback (ili vetj XD ) of the year... :)   Comeback (ili vetj XD ) of the year... :) Icon_minitime1Ned Nov 23, 2008 9:52 am

xenija_parasiempre_dull ::
jooooj ti stvarno neznas ko ti se svidja pa moras da odlucis
i drago mi je da si shvatila kakvi su lazar i milos thumb down


mmmmm pa valjda ces znati da oslucis izmedju pedje i ognjena crying In love
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Comeback (ili vetj XD ) of the year... :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Comeback (ili vetj XD ) of the year... :)   Comeback (ili vetj XD ) of the year... :) Icon_minitime1Uto Nov 25, 2008 4:03 pm

e ovako, videla sam se sa pedjom.... dechko je sladak i sve to,a li se ne javlja i ja nznm shta da radim... no nebitno... kuliram.... lepo mi je... sutra mi je dan shkole, nastupam, nadam se da tje sve biti ok, mozhda i on bude tamo.... wwp... mwa
Nazad na vrh Ići dole
~*~xenija~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~xenija~*~


Ženski
Broj poruka : 555
Godina : 28
Datum upisa : 13.10.2008

Comeback (ili vetj XD ) of the year... :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Comeback (ili vetj XD ) of the year... :)   Comeback (ili vetj XD ) of the year... :) Icon_minitime1Uto Nov 25, 2008 7:22 pm

hehhe lepo se provedi,ma sve ce biti u redu i ok
nebrini a jos ako je on tu.....
Nazad na vrh Ići dole
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

Comeback (ili vetj XD ) of the year... :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Comeback (ili vetj XD ) of the year... :)   Comeback (ili vetj XD ) of the year... :) Icon_minitime1Uto Nov 25, 2008 7:42 pm

uf, kod tebe je vecita dilema...bar dvojica-trojica potencijalnih udvaraca...hehe...ma bitno da je tebi lepo...pa koji ti se vise sviđa...
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Comeback (ili vetj XD ) of the year... :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Comeback (ili vetj XD ) of the year... :)   Comeback (ili vetj XD ) of the year... :) Icon_minitime1Uto Nov 25, 2008 10:45 pm

neam pojma... nijedan... ma kad bude naishao pravi dechko znatju, dokle god sumnjam i nisam sasvim sigurna to nije to...
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Comeback (ili vetj XD ) of the year... :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Comeback (ili vetj XD ) of the year... :)   Comeback (ili vetj XD ) of the year... :) Icon_minitime1Sre Nov 26, 2008 9:32 pm

e ovako... srce mi lupa kao ludo... nadam se da tje kaia ovo pročitati jer mi je jedno od najvažnijih mišljenja njeno... dakle... danas je bio dan škole... svi kažu da sam bila slatka i sve je bilo super... najleše je što je i Pedja došao, zapravo svi su došli... osim kike koja nije mogla... nebitno... oduševila sam se... bilo je divno... nedostajatje mi sve ovo... zašto sam jebeni prokleti osmi razred... zašto sad moram da idem kada je sve tako lepo, kada sam sa svima ok, zašto??? a da, pa pedja se ne javlja jer nema kredita... logika... koji sam ja moron... a morala sam da izlazim na onaj minus napolje u baletankama i košuljici i kratkoj crnoj suknjici da bi ih ovi pustili da udju unutra... pričam nepovezano... samo sam mnogo... o bože... nznm... In love In love crying
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Comeback (ili vetj XD ) of the year... :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Comeback (ili vetj XD ) of the year... :)   Comeback (ili vetj XD ) of the year... :) Icon_minitime1Uto Dec 02, 2008 2:33 pm

tupachice moja, kako ja da zaborawim mojoj Wanjchy da se jawim!!! nismo se chule 150 godina i uzhasno si mi nedostajala! Vojim te puno! znash shta sam ti rekla...juri onog sltawkog...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

Comeback (ili vetj XD ) of the year... :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Comeback (ili vetj XD ) of the year... :)   Comeback (ili vetj XD ) of the year... :) Icon_minitime1Uto Dec 02, 2008 8:03 pm

jel vas dve zivite u istom gradu?
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Comeback (ili vetj XD ) of the year... :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Comeback (ili vetj XD ) of the year... :)   Comeback (ili vetj XD ) of the year... :) Icon_minitime1Sub Dec 06, 2008 9:06 pm

ne, ali kao da da =) e ovako, ljudi, ja sam jako tužna... nznm koji mi je kurac... forum se raspada mojom krivicom, ovaj dečko se ne javlja.... sve ide u tri lepe...
Nazad na vrh Ići dole
Miley Cyrus
~*~prava Crazy - Girl~*~
Miley Cyrus


Ženski
Broj poruka : 580
Godina : 29
Datum upisa : 12.10.2008

Comeback (ili vetj XD ) of the year... :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Comeback (ili vetj XD ) of the year... :)   Comeback (ili vetj XD ) of the year... :) Icon_minitime1Ned Dec 07, 2008 1:11 pm

4um se ne raspada samo tvojoj krivicom..
A za decka pa mozda nema novca. tongue:P
Nazad na vrh Ići dole
http://beca23467.blogger.ba
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Comeback (ili vetj XD ) of the year... :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Comeback (ili vetj XD ) of the year... :)   Comeback (ili vetj XD ) of the year... :) Icon_minitime1Pon Dec 08, 2008 8:30 am

dechkko sigurno ima neki problem! nemoj da mi se nervirash! pucaj na sledeceg!
A ZNASH da se forum NE RASPADA TVOJOM KRIVICOM!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
CapljaVoliBilla
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
CapljaVoliBilla


Ženski
Broj poruka : 97
Godina : 30
Datum upisa : 23.06.2008

Comeback (ili vetj XD ) of the year... :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Comeback (ili vetj XD ) of the year... :)   Comeback (ili vetj XD ) of the year... :) Icon_minitime1Ned Dec 21, 2008 10:33 am

Eyyy ludooo, shta to radish bweeee?
Bice sve OK, polako....Sad cesh da dodjesh u period koji je, znam iz iskustva, jako tezhak,
dodje jedan momenat koji ti nabije na nos da je uskoro kraj....i sve to..
A za Pedju....Videcemo josh neshto....smile
Volim te puno
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Comeback (ili vetj XD ) of the year... :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Comeback (ili vetj XD ) of the year... :)   Comeback (ili vetj XD ) of the year... :) Icon_minitime1Ned Dec 21, 2008 5:57 pm

bb ko ga jebe... forum dizhemo na noge, a on nek se nosi, strvina! vojim i ja tebe
Nazad na vrh Ići dole
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

Comeback (ili vetj XD ) of the year... :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Comeback (ili vetj XD ) of the year... :)   Comeback (ili vetj XD ) of the year... :) Icon_minitime1Ned Dec 21, 2008 9:55 pm

xexe..Tako je Wanjice...XD
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Comeback (ili vetj XD ) of the year... :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Comeback (ili vetj XD ) of the year... :)   Comeback (ili vetj XD ) of the year... :) Icon_minitime1Pet Dec 26, 2008 12:50 pm

haos... pravi haos... ne kapiram shta se deshava... dechko koji me je do danas izludjivao mi pamet pomera chima ga ugledam... znachi kad mi se nasmeje, kada me pogleda i kada se u prolazu kao sluchajno zakucamo jedno u drugo, u meni proradi vulkan... tu je pak i jedan lik kog mnogo volim, ali nije to to.. ima curu i ne ide... jbg... poludetju... smile
Nazad na vrh Ići dole
Suzy
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
Suzy


Ženski
Broj poruka : 52
Godina : 31
Datum upisa : 06.01.2009

Comeback (ili vetj XD ) of the year... :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Comeback (ili vetj XD ) of the year... :)   Comeback (ili vetj XD ) of the year... :) Icon_minitime1Uto Jan 06, 2009 12:51 am

Prochitah ovo na rzinu i nishta ne skonta' ! Al dobro, uglavnom ,ja da sam na tvom mjestu ja bih se zakachila za tog kosharkasha (ako se ne varam)..joj brate ....uf..
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Comeback (ili vetj XD ) of the year... :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Comeback (ili vetj XD ) of the year... :)   Comeback (ili vetj XD ) of the year... :) Icon_minitime1Uto Jan 06, 2009 10:12 am

e provali sledetju situaciju, pa mi reci kako da se izvuchem....
dakle, postoje 4 dechka koja mi konstantno pomeraju pamet....

PĐ - sladak, simpa, dobar, otkachen... trebali smo da budemo zajedno, pa smo se posvadjali, pomirili, i sad je pitanje shta tje biti....

KJ - savrshenstvo mushkog roda u svakom smislu te rechi, ali kod njega definitivn nemam neke shanse....

SR - lik koga sam upoznala na zhurci... super zgodan, super sladak i super otkachen...

BB - super drug... ali je u poslednje vreme pocheo da bude nekako drugachiji prema meni... nznm shta se tu deshava...


ljudi stvarno mi je haos u glavi... nznm sht da radim... msm da tju na kraju ditji ruke od svega....
Nazad na vrh Ići dole
Suzy
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
Suzy


Ženski
Broj poruka : 52
Godina : 31
Datum upisa : 06.01.2009

Comeback (ili vetj XD ) of the year... :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Comeback (ili vetj XD ) of the year... :)   Comeback (ili vetj XD ) of the year... :) Icon_minitime1Uto Jan 06, 2009 3:25 pm

PDj- posvadjali pomirili-to odmah govori da tjera neki svoj inat i da veza nebi dugo trajala...(iz iskustva znam takve)
KJ- Nemora znachiti da nemash shanse kod njega...mozhda je on savrshenstvo mushkog roda ali nije sve savrsheno tako da mozhda ti ne odgovara kao lichnost...vidi ko se druzhi sa njim od tvojih pa se malo ubaci tu i pochni komunicirati sa njim pa javi ...
SR- Nabavi broj telefona (ako vec nisi) pa se upoznaj sa njim..i tako...ako nishta onda prijatelji
BB- To je bila moja situacija ljetos...taj drug je vjerovatno zaljuljen u tebe ili mu se bar svidjash...mislim da bi to bilo najolje rjeshenje jer ti je drug dora i znash ga i mogla i to biti jedna lijepa veza..
Nazad na vrh Ići dole
Suzy
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
Suzy


Ženski
Broj poruka : 52
Godina : 31
Datum upisa : 06.01.2009

Comeback (ili vetj XD ) of the year... :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Comeback (ili vetj XD ) of the year... :)   Comeback (ili vetj XD ) of the year... :) Icon_minitime1Uto Jan 06, 2009 3:27 pm

Ali kod mene kad ih ima vishe ja uvijek prema jednom osjecam jeshto jache...pa tako mozhda i ti ...pa pokushaj sama uz pomoc ovih nashih savjeta pa skontahs shta da radish...
Nazad na vrh Ići dole
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

Comeback (ili vetj XD ) of the year... :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Comeback (ili vetj XD ) of the year... :)   Comeback (ili vetj XD ) of the year... :) Icon_minitime1Uto Jan 06, 2009 5:51 pm

a za kog od njih 4 znas da mu se TI svidjas?
pa da skratimo listu...
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Comeback (ili vetj XD ) of the year... :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Comeback (ili vetj XD ) of the year... :)   Comeback (ili vetj XD ) of the year... :) Icon_minitime1Uto Jan 06, 2009 8:58 pm

PĐ odpada sigurno! to je zavrshena pricha koju iskreno ne zhelim da spominjem sad... iskreno, sad mi nije ni do jednog dechka... ova tema je zaboravljena shto se mene tiche... sad crying crying crying crying
Nazad na vrh Ići dole
~*~xenija~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~xenija~*~


Ženski
Broj poruka : 555
Godina : 28
Datum upisa : 13.10.2008

Comeback (ili vetj XD ) of the year... :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Comeback (ili vetj XD ) of the year... :)   Comeback (ili vetj XD ) of the year... :) Icon_minitime1Sre Jan 07, 2009 2:00 pm

hey pa nemoj tako.......
sigurno se i ti njima svidjas
a 4um si vec digla na noge ocigledno
svaka cast na tome ja sam uvek tu da ti pomognem
samo reci
a za momke pa moras odabrati onog za koga mislis da imas najvise sanse i koji ti se
najvise svidj a onda se usresredi na njega malo razmisli o svemu
pa ce ti se i glava razbistriti i sve ce biti ok n
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Comeback (ili vetj XD ) of the year... :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Comeback (ili vetj XD ) of the year... :)   Comeback (ili vetj XD ) of the year... :) Icon_minitime1Sre Jan 07, 2009 5:14 pm

taj koji mi se najvishe svidja me je povredio tako da ne znam gde se nalazim, na bozhitj, kada su svi veseli, ja sam ceo dan spavala, slushala muziku i bila da izvinete na izrazu u k****... ne vazhno...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Comeback (ili vetj XD ) of the year... :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Comeback (ili vetj XD ) of the year... :)   Comeback (ili vetj XD ) of the year... :) Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Comeback (ili vetj XD ) of the year... :)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» HELP POD HITNO! ILI KAKO VETJ! ULAZI!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Love is in the air... :: Naši slatki mali problemi...-
Skoči na: