~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Koji nakit volish...

Ići dole 
+32
little_vampire
~Fairy Annie~
~Bad*Girl~
Erreway Chica
*ChAd_GuArDiAn AnGeL*
CapljaVoliBilla
machkenzi
*EnamoradA*como*NuncA*
~.:MaChKiCa:.~
~*~cOCaCoLA-gIRL~*~
Zorana
*fantasy*_*girl*
***Jibica
Torres***
SnekyDqueen
xxLola93xx
LoOdAcHa
Cinderella
_*-Blondie-*_
Girl with a broken smile
!MissPopTrash!
KaTaRiiNa ft. C.Ronaldo
AnnY LoveS MilaN
-dAsHiCa-_95-
Meemytza_93
Ma-najbolja-sam94
It's Me...Sweet Bitch...
Pepeljuga
KillerQueen_Queen4ever
Peking_girlO_o_Sun
*Afri*
~*wanjitza*~
36 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
It's Me...Sweet Bitch...
~*~urednik~*~
~*~urednik~*~
It's Me...Sweet Bitch...


Ženski
Broj poruka : 61
Godina : 30
Datum upisa : 26.01.2008

Koji nakit volish... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji nakit volish...   Koji nakit volish... - Page 2 Icon_minitime1Čet Feb 14, 2008 12:06 am

Ja najwise nosim narukwice....i ewentualno lancice....ne wolim da nosim nesto mindjuse i prstenje.......
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nole4ever.4umer.net
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 29
Datum upisa : 01.12.2007

Koji nakit volish... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji nakit volish...   Koji nakit volish... - Page 2 Icon_minitime1Čet Feb 14, 2008 1:25 pm

ja obozavam narukvice i siroke rajfove sa kosturskim glavama
Nazad na vrh Ići dole
It's Me...Sweet Bitch...
~*~urednik~*~
~*~urednik~*~
It's Me...Sweet Bitch...


Ženski
Broj poruka : 61
Godina : 30
Datum upisa : 26.01.2008

Koji nakit volish... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji nakit volish...   Koji nakit volish... - Page 2 Icon_minitime1Čet Feb 14, 2008 3:01 pm

ja imam narukwicu crnu sa kosturskim glawama i anjwise je wolim biggrin
Nazad na vrh Ići dole
http://www.nole4ever.4umer.net
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 29
Datum upisa : 03.01.2008

Koji nakit volish... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji nakit volish...   Koji nakit volish... - Page 2 Icon_minitime1Pet Feb 15, 2008 10:31 am

Imam dosta visećih minđuša! Bilo pre neki dan sniženje 50% ja se nakupovala! Koštaju 200, platiš 100, koštaju 800, platiš 400, koštaju 100 platiš 50!!!!! Ali dobro, imala sam i pre toga minđuša visećih puno! Obožavam ih!
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
Ma-najbolja-sam94
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Ma-najbolja-sam94


Ženski
Broj poruka : 392
Godina : 30
Datum upisa : 15.02.2008

Koji nakit volish... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji nakit volish...   Koji nakit volish... - Page 2 Icon_minitime1Ned Feb 17, 2008 10:27 am

ja volim mindjuse,rajfove...narukvice....ne volim lancice..
Nazad na vrh Ići dole
http://losserrano.in-goo.com/
Meemytza_93
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Meemytza_93


Ženski
Broj poruka : 432
Godina : 30
Datum upisa : 10.01.2008

Koji nakit volish... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji nakit volish...   Koji nakit volish... - Page 2 Icon_minitime1Ned Feb 17, 2008 3:33 pm

ja wolim mindjuse, prstenje, lancice (samo hipi i anarhist znakowe) i narukwice. takodje wolim pirsinge (na obrwi, usni i u nosu)...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.all-for-girls.worldgoo.com
Ma-najbolja-sam94
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Ma-najbolja-sam94


Ženski
Broj poruka : 392
Godina : 30
Datum upisa : 15.02.2008

Koji nakit volish... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji nakit volish...   Koji nakit volish... - Page 2 Icon_minitime1Ned Feb 17, 2008 8:40 pm

ja pirsinge volim da vidim kod drugih ljudi,ali ih ja ne bih stavljala....bar ne za sad
Nazad na vrh Ići dole
http://losserrano.in-goo.com/
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 29
Datum upisa : 01.12.2007

Koji nakit volish... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji nakit volish...   Koji nakit volish... - Page 2 Icon_minitime1Ned Feb 17, 2008 8:55 pm

meni su prisinzi ok, mada ja iskreno nikad ne bih stavila ni jedan...
Nazad na vrh Ići dole
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 29
Datum upisa : 03.01.2008

Koji nakit volish... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji nakit volish...   Koji nakit volish... - Page 2 Icon_minitime1Pon Feb 18, 2008 5:19 pm

Meni se, rekoh, pirsing sviđa samo na nosu! Na obrvi puno treba da brineš i može da se odpadne ovbbrva, na pupku pirsing mi je OUT, zato jer se može da dobije leukemija, volim samo an nosu!
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
Gost
Gost
Anonymous



Koji nakit volish... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji nakit volish...   Koji nakit volish... - Page 2 Icon_minitime1Sre Feb 27, 2008 4:33 pm

volim ne previse napadan ali lep i upecatljiv nakit.MRZIM kic i mislim da je bolje imati jednu narukvicu ili ogrlicu koja je originalna, nego milion nekih djindjuvica....
Nazad na vrh Ići dole
-dAsHiCa-_95-
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
-dAsHiCa-_95-


Ženski
Broj poruka : 38
Godina : 29
Datum upisa : 29.03.2008

Koji nakit volish... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji nakit volish...   Koji nakit volish... - Page 2 Icon_minitime1Sub Mar 29, 2008 11:44 pm

nista mnogo.. obicno mindjusice i neka narukvica..
Nazad na vrh Ići dole
AnnY LoveS MilaN

AnnY LoveS MilaN


Ženski
Broj poruka : 17
Godina : 32
Datum upisa : 28.03.2008

Koji nakit volish... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji nakit volish...   Koji nakit volish... - Page 2 Icon_minitime1Ned Mar 30, 2008 9:05 am

Ja nakit biram po onome sto oblacim...Nekad stavim samo neku slatku ogrlicu (nikad nesto napadno,kic,glomazno,to je bezveze)....Volim narukvice,i uvek imam puno narukvica na rukama,sem kada sam obucena u nesto elegantnije...Takodje jako volim mindjuse,ali nikako velike ili upadljive...
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 29
Datum upisa : 01.12.2007

Koji nakit volish... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji nakit volish...   Koji nakit volish... - Page 2 Icon_minitime1Ned Mar 30, 2008 11:01 am

ja nosim na ruci jednu narukvicu od drvenih perlica koju sam jos prosle godine dobila od mog slatkog Iwana, jednu slicnu ogrlicu koju sam tri puta namotala i deluje kao ql trostruka narukvica, jednu braon gumicu za kosu i jos jednu drvenu narukvicu, i na vratu na kozici malu sijalicu u kojoj je moje ime na pirincu... sve se slaze, u braon boji je sam ponekom ludom obojenom perlicom tako da mi ide uz apsolutno sve... to obozavam...
Nazad na vrh Ići dole
KaTaRiiNa ft. C.Ronaldo
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
KaTaRiiNa ft. C.Ronaldo


Ženski
Broj poruka : 70
Godina : 28
Datum upisa : 16.04.2008

Koji nakit volish... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji nakit volish...   Koji nakit volish... - Page 2 Icon_minitime1Čet Apr 17, 2008 5:36 pm

Ja od nakita najvishe volim da nosim naorukvice!!I dugacke mindjuse!!
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Koji nakit volish... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji nakit volish...   Koji nakit volish... - Page 2 Icon_minitime1Sre Maj 07, 2008 1:22 pm

Volim da nosim narukvice i lancice i mindjuse - nikako sve troje zajedno, pogotovo ako je sve to upadljivo...
A sto se tice pirsinga.. Dopada mi se na nosu [ako nije upadljiv] na pupku [ako si super gradjena] ali od toga na pupku se u toku trudnoce stvori ogromna rupa... Mene su moji pustili da uradim pirsing ako hocu i najvjerovatnije cu za polumaturu da uradim pirsing na nosu... Ali to je MOZDA
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
Girl with a broken smile
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Girl with a broken smile


Ženski
Broj poruka : 437
Godina : 30
Datum upisa : 20.05.2008

Koji nakit volish... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji nakit volish...   Koji nakit volish... - Page 2 Icon_minitime1Pet Maj 23, 2008 11:27 am

Ja volim mindjuse. To mi je skroz super! imala sam jos dodatne dve rupice na uvetu, ali sam ih pustila da zarastu, sto? Pojma nemam. Desilo mi se. Sad mi je zao pa cu za raspust ponovo da busim. Ogrlice ne volim. Ne nosim ih ama bas nikad. Narukvice su mi OK, ali i njih retko nosim. Prstenje... Hm... Ok. Imam jedan prsten koji nosim stalno, mnogo mi se svidja. Kupila mi ga je tetka, pa ga mozda zato posebno volim.
Nazad na vrh Ići dole
_*-Blondie-*_
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
_*-Blondie-*_


Ženski
Broj poruka : 862
Godina : 29
Datum upisa : 22.05.2008

Koji nakit volish... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji nakit volish...   Koji nakit volish... - Page 2 Icon_minitime1Ned Maj 25, 2008 10:06 pm

Ja nosim najwise narukwice,po milion na ruci!!!
Nazad na vrh Ići dole
Cinderella
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
Cinderella


Ženski
Broj poruka : 84
Godina : 29
Datum upisa : 20.06.2008

Koji nakit volish... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji nakit volish...   Koji nakit volish... - Page 2 Icon_minitime1Pet Jun 20, 2008 4:29 pm

Ja obozavam narukvice biggrin
Nazad na vrh Ići dole
LoOdAcHa
~*~urednik~*~
~*~urednik~*~
LoOdAcHa


Ženski
Broj poruka : 1146
Godina : 27
Datum upisa : 16.06.2008

Koji nakit volish... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji nakit volish...   Koji nakit volish... - Page 2 Icon_minitime1Ned Jun 29, 2008 8:44 pm

...VaNj!cA... ::
ma pirsing je sranje, sorry to je moje mishljenje i nemam nameru da bilo koga vredjam, nego, znash, to je glupost, brate zna se gde se stavljaju mindjushe - na ushi, a ne na pupak, obrvu , nos & Co. mozhda je to cool, ali mene bi matorci zadavili , a i nikad to ne bih uradila...

Sorry, ali ja se ne slazem, ali dobro, svako ima drugacije misljenje.
Meni je piercing ok na obrvi, usni ili vise od 2 djuse na uvetu.
Ja sam mislila da u 6. stavim jos jednu djusu na levo, pa u 7. na desno, a u 8. na levo ili desno uvo trecu djusu...
A u srednjoj sam mislila da stavim djusu na donju usnu.
Pricala sam sa mamom o tome za usnu, i ona mi je rekla da cemo videti i da je njoj piercing ok sve dok ga ne uradis na pupku ili na bradavici(!), ali ako bi me cale video samo sa jednom vise djusom na jednom uvetu, zivu bi me sahranio... lol Ali sva sreca, pa mi roditelji ne zive zajdeno tako da postoji mogucnost da mi cale ni ne primeti djusu, jer on i mnogo putuje...
Nazad na vrh Ići dole
http://ofg-only-for-girls.forumotion.com
xxLola93xx
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
xxLola93xx


Ženski
Broj poruka : 245
Godina : 31
Datum upisa : 05.07.2008

Koji nakit volish... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji nakit volish...   Koji nakit volish... - Page 2 Icon_minitime1Sub Jul 05, 2008 9:25 am

lančić samo imam jedan,pola srca,ali je bižuterija,i to wolim da nosim,msm neki je čudan materijal nešš ne znam šta je...minđuše obožawam ali samo bižuterija,a prstenje i narukwice..samo plastika biggrin
ne wolim ni zlato ni srebrno
Nazad na vrh Ići dole
LoOdAcHa
~*~urednik~*~
~*~urednik~*~
LoOdAcHa


Ženski
Broj poruka : 1146
Godina : 27
Datum upisa : 16.06.2008

Koji nakit volish... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji nakit volish...   Koji nakit volish... - Page 2 Icon_minitime1Sub Jul 05, 2008 9:31 am

A sta ti mislis o piercingu?
Nazad na vrh Ići dole
http://ofg-only-for-girls.forumotion.com
SnekyDqueen
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
SnekyDqueen


Ženski
Broj poruka : 40
Godina : 31
Datum upisa : 05.07.2008

Koji nakit volish... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji nakit volish...   Koji nakit volish... - Page 2 Icon_minitime1Sub Jul 05, 2008 5:37 pm

pa mindjuse, imam punu fi0ku raznih mindjusa, narukwice i 0grlice... ali swe srebrn0.... ne w0lim bash zlat0.... a piercing... pa nemam... pre sam htela da stawim na pupak ili na n0s ali sam 0dustala....
Nazad na vrh Ići dole
xxLola93xx
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
xxLola93xx


Ženski
Broj poruka : 245
Godina : 31
Datum upisa : 05.07.2008

Koji nakit volish... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji nakit volish...   Koji nakit volish... - Page 2 Icon_minitime1Pon Jul 07, 2008 9:16 pm

=>mASHinCKA<= ::
A sta ti mislis o piercingu?
to mi je bašš ql
wolela bih jednu na usni ali swaki put odustanem xD
šta wi mislite o tom pirsu i da li bi mi smetao za nešš? :sgfdgd:
Nazad na vrh Ići dole
LoOdAcHa
~*~urednik~*~
~*~urednik~*~
LoOdAcHa


Ženski
Broj poruka : 1146
Godina : 27
Datum upisa : 16.06.2008

Koji nakit volish... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji nakit volish...   Koji nakit volish... - Page 2 Icon_minitime1Pon Jul 07, 2008 9:20 pm

Ja bix isto wolela na usni.
Meni je mama pricala da na nekim delowima tela postoje akupunkturne tacke(waljda se tkao zowu) i da ako se desi da bas potrefis da mindjusu ubodes na to mesto ge je akupunkturna tacka moze da se desi nesto, al sam sad zaborawila.........ne zanm........ali u swakom sucaju nesto lose..........
Nazad na vrh Ići dole
http://ofg-only-for-girls.forumotion.com
Torres***
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
Torres***


Ženski
Broj poruka : 318
Godina : 28
Datum upisa : 08.07.2008

Koji nakit volish... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji nakit volish...   Koji nakit volish... - Page 2 Icon_minitime1Uto Jul 08, 2008 4:46 pm

Ja volim prstenje. Imam jedan prsten koji je na foru burme i svidja mi se,bas je u mom stilu,i stalno ga nosim. biggrin a od ostalog nakita ponekad stavim neki mocan lancic. Volim plocice i to.. Imam jedan mocan lancic sa krunom,neki je na foru rokerskog.. smile To mi se svidja.. I ponekad narukvice,ali rijetko kad,to me proslo. Jedno vrijeme sam stalno nosila svakakve narukvice i trosila pare prvo na to,ali ne vise.. smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Koji nakit volish... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Koji nakit volish...   Koji nakit volish... - Page 2 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Koji nakit volish...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Poslednji SMS koji ste POSLALI???
» Koji stil ti ~furash~ ?
» Ime djecka koji vam je najvise znacio

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Lepota & zdravlje... :: Nakit...-
Skoči na: