~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 danas je dan kad sve počinje iz početka...

Ići dole 
AutorPoruka
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

danas je dan kad sve počinje iz početka... Empty
PočaljiNaslov: danas je dan kad sve počinje iz početka...   danas je dan kad sve počinje iz početka... Icon_minitime1Pon Dec 22, 2008 2:40 pm

danas sam shvatila šta znači biti prijatelj nekome... danas sam prvi put osetla šta znači kad imaš pravog prijatelja... ja imam tu sreću da ih imam dve (bff)... tamara i katarina... čapy i kaia, kraće i sladje... danas sam se isplakala kao što nisam skoro... sve mi se skupilo, a onda sam osetila nenormalan adrenalin... pustila sam muziku najjače što je moglo, igrala sam, skakala, i vratila osmeh na lice... idem u nove pobede... znam, biće teško, ali lepo i nezaboravno... hvala vam... život bez prijatelja je ništa... I belive, I belive in fairytales... I belive in love... I belive... I hope... I love... I know...
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

danas je dan kad sve počinje iz početka... Empty
PočaljiNaslov: Re: danas je dan kad sve počinje iz početka...   danas je dan kad sve počinje iz početka... Icon_minitime1Uto Dec 23, 2008 1:29 pm

ja ne mogu da verujem, otvorim novine, pronadjem kupon sasvim slučajno i prvi put u životu dobijem nagradu... ranac, neke kartice, registar i jebem li ga... uglavnom stvarno sam happy...
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

danas je dan kad sve počinje iz početka... Empty
PočaljiNaslov: Re: danas je dan kad sve počinje iz početka...   danas je dan kad sve počinje iz početka... Icon_minitime1Čet Dec 25, 2008 12:35 pm

e više mi je pun kurac svega... jbt, do pola četiri ujutru sam ostala da završavam tehničko i lektiru, tačnije, 6.5 sati sam radila jebeni oto, učila i crtala neka govna, da bi mi onaj majmun od razrednog rekao sledeće... pričaj to, ja prvo pitanje nisam lepo znala, i on me otera na mesto i zaključi mi 3... poludela sam... on je moron... lektiru, jbt, ovi su nesposobni... radili smo po grupama... uradila sam sve osim nekih citata a onda nisu hteli da iskopiraju neki papir pa je nastavnica istorija samo oduzela te papire na kojima smo radili i sad moramo sve iz početka... e vala, jebe mi se samo tako i za lektiru i za sve... niko ne ceni kad nešto radim, samo svi vide kad zabraljam... pizda li im materina svima... u pičku materinu vrišti mi se od muke!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





danas je dan kad sve počinje iz početka... Empty
PočaljiNaslov: Re: danas je dan kad sve počinje iz početka...   danas je dan kad sve počinje iz početka... Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
danas je dan kad sve počinje iz početka...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Only me... :: TREZNILIŠTE...-
Skoči na: