~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Predlog..,.

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Predlog..,. Empty
PočaljiNaslov: Predlog..,.   Predlog..,. Icon_minitime1Uto Dec 23, 2008 3:12 pm

ljudi, pod hitno nam treba nešto kao marketing foruma... šta mislite o banerima, nagradnim igrama, promocijama itd... bilo bi red da vratimo forum na noge smile ako neko ima neki dobar predlog po ovom pitanju neka piše... btw, biće mi potrebna 2-3 asistenta koja će mi neka prva dva tri dana raspusta pomoći da očistim forum od spama, a zatim će mi biti potrebna dobra volja svih članova da odradimo ovo kako treba i vratimo sjaj našem cgc-u... please... nmg sama smile)
Nazad na vrh Ići dole
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

Predlog..,. Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog..,.   Predlog..,. Icon_minitime1Uto Dec 23, 2008 10:08 pm

imas moju podrsku
ALI ja u petak idem u NS ostajem tamo do 29.
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Predlog..,. Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog..,.   Predlog..,. Icon_minitime1Sre Dec 24, 2008 9:42 am

ma ok... nije frka... ja 29, 30 i 31 neću moći... ali sa radom sigurno počinjem od 2. januara...
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Predlog..,. Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog..,.   Predlog..,. Icon_minitime1Sre Dec 24, 2008 10:33 am

E ja od 2. nisam tu :S jbg... A taman sam mislila da pomognem u ciscenu spamcine...
Aj ja cu weceras ili narednih noci pokusati sama jedna dio spama da ocistim wink
A banneri su super ideja, ima mnogo foruma na koje mozemo da stawimo bannere,... samo ih treba naprawiti.. zna li iko da ih prawi?
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Predlog..,. Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog..,.   Predlog..,. Icon_minitime1Sre Dec 24, 2008 11:26 am

ma to mogu ja--- samo da se dogovorimo onda pre drugog šta ćemo da radimo... mislila sam da zaključamo forum na dva dana i da ga sredimo od spama skroz, da promenimo skin itd...
Nazad na vrh Ići dole
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

Predlog..,. Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog..,.   Predlog..,. Icon_minitime1Sre Dec 24, 2008 1:24 pm

Pa moze, ja hocu da pomognem, ali mogu tek posle 31. jer sad u shkoli mi je frka oko ocena...
Nazad na vrh Ići dole
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

Predlog..,. Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog..,.   Predlog..,. Icon_minitime1Sre Dec 24, 2008 2:36 pm

skola gotova tako da ja ovih dana kad sma kuci(sve sem 27.28.29.) ja sam na raspolaganju...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Predlog..,. Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlog..,.   Predlog..,. Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Predlog..,.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Prawila, obaweshtenja & Co. :: ♥Predlozi, pohvale, kritike...♥-
Skoči na: