~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD)

Ići dole 
+3
~*~xenija~*~
!MissPopTrash!
Peking_girlO_o_Sun
7 posters
AutorPoruka
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 30
Datum upisa : 03.01.2008

Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD) Empty
PočaljiNaslov: Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD)   Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD) Icon_minitime1Uto Dec 30, 2008 3:34 pm

E ovako..
Kao sto neki znaju, a neki ne, ja sam u osmi razred presla jer sam morala u drugu skolu.
I dosla sam u jedan razred... naravno...
U pocetku svi su mi bili samo sweeet i tako to, ali na nikog se nisam lozila.
Ali posle oko mesec-dva svideo mi se jedan decko jer smo ono pricali i tako a i bas je simpatican.
Dozao je kod mene na jedan party... sto sam pravila... hehe... smile
I sad, ja mislim da on zna da se ja lozim na njega, jer mu je drug rekao, a ne znam odakle njemu.
I imam dva problema.
a) mora nekako da hm. obrati paznju na mene.. veoma je sladak. help, sta da radim?
b) da onima kojima san rekla za njega, d aizmislim nesto, da sam se zezala, ali kako da zvucim uverljivo???

PLS HELP.
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD) Empty
PočaljiNaslov: Re: Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD)   Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD) Icon_minitime1Sre Dec 31, 2008 10:06 am

a) e ne znam sta da ti kazem za owo... nisam ja bas dobar sawjetnik za te stwrai...
B) poxcni pricu da si to pricala kako se ne bi saznalo ko ti se stwarno swidja, ali pazi da to ne dodje do njega... jer ako se bude lozio na tebe nista pokusati nece jer ce mislit da ti se dja neko drugi...
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
~*~xenija~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~xenija~*~


Ženski
Broj poruka : 555
Godina : 28
Datum upisa : 13.10.2008

Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD) Empty
PočaljiNaslov: Re: Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD)   Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD) Icon_minitime1Sre Dec 31, 2008 4:18 pm

a) iskoristi svoje atribute
smesi mu se,budi u njegovoj blizini,
druzi se,pricaj sa njim

b) za ovo mi je malo glupo
jer ti hoces da te on primeti a ovamo da porices da si zaljubljena
najbolje ti je da kao kazes da si se zezala
i onda kao pocens da pricas (onako u sali)
ma jeste on je sooooper,sladak
(kao da porices)
bas sam se ono zaljubila
(namerno ja uvek tako kad nesto poricem)
nadam se da sam ti makar malo
thumb up
Nazad na vrh Ići dole
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 30
Datum upisa : 03.01.2008

Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD) Empty
PočaljiNaslov: Re: Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD)   Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD) Icon_minitime1Čet Jan 01, 2009 8:12 pm

hvala vam puno..
ali ja ne zelim da on to bas zna jer mi izgleda pomalo, ne znam, glupo da tako vec zna.... bolje da sve ide svojim putem... jooj
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
Suzy
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
Suzy


Ženski
Broj poruka : 52
Godina : 31
Datum upisa : 06.01.2009

Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD) Empty
PočaljiNaslov: Re: Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD)   Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD) Icon_minitime1Uto Jan 06, 2009 12:35 am

Jooooj sta si se ustratarila....smuvaj ga na nekom od patrty-ja...i to je to! A onima koima si rekla za njega reci fino da si luda i neznash shta prichash i smij se kao luda....i eto...ne zezam se sad... wink alde sretno sa tim likom..!
Nazad na vrh Ići dole
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 30
Datum upisa : 03.01.2008

Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD) Empty
PočaljiNaslov: Re: Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD)   Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD) Icon_minitime1Uto Jan 06, 2009 6:35 pm

hehe tnx... smile ali stvar je u tome da ja zurke mrzim... smile i da je njegov rodjus 5. 02. ali ne znam hoce li me zvati ne slazemo se bas nesto extra, msm, dobris mo.. al opet...
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD) Empty
PočaljiNaslov: Re: Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD)   Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD) Icon_minitime1Uto Jan 06, 2009 9:05 pm

sanja znash da nisam nikakav savetnik, ali evo ovako...

a) ako ti se toliko svidja, u njegovom drushtvu budi prirodna i vesela... pusti da se stvari spontano deshavaju....

b) ako ti se toliko svidja, ti na neki opichen nachin, npr ovaj pokushaj to da sredish.... daklem XD -> ako te zezaju zbog toga reci, nisam ja kriva shto je on sladak... msm, on je meni super, i sweet, ali nznm nishta vishe.... i bla bla ... ne porichi jer tjesh ga udaljiti, ali i ne davi time jer tjesh ga smoriti.....

sretjno!
Nazad na vrh Ići dole
Suzy
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
Suzy


Ženski
Broj poruka : 52
Godina : 31
Datum upisa : 06.01.2009

Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD) Empty
PočaljiNaslov: Re: Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD)   Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD) Icon_minitime1Uto Jan 06, 2009 9:39 pm

Mrzish zhurke? Mozhda se ne opustish dovoljno...ili tako neshto....

A do rodjusa imash vremena da se malo bolje upoznash sa njim i dash mu razloga da te pozove...
Nazad na vrh Ići dole
~*~xenija~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~xenija~*~


Ženski
Broj poruka : 555
Godina : 28
Datum upisa : 13.10.2008

Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD) Empty
PočaljiNaslov: Re: Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD)   Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD) Icon_minitime1Sre Jan 07, 2009 1:52 pm

da do njegovog rodjusa se jos zblizite
i onda ce te pozvati 10000% kupi mu neki sladak pokloncic ali nesto u love stilu
i sve ce biti u redu!
Nazad na vrh Ići dole
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 30
Datum upisa : 03.01.2008

Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD) Empty
PočaljiNaslov: Re: Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD)   Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD) Icon_minitime1Čet Jan 08, 2009 12:59 pm

Pa ne znam.. ja sam slavila rodjendan posle vremena, u oktobru, i zvala sam ga, on je dosao i on je meni poklonio parfem i desodorant... smile I zalepio srce sticker.. hehe... smile Ali ni on nije tip za zurke, msm, nije UOPSTE popularan.... ni ne izlazi, ni nista, on je streber.......
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD) Empty
PočaljiNaslov: Re: Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD)   Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD) Icon_minitime1Čet Jan 08, 2009 3:08 pm

supericq.... raspitaj se shta mu ide najbolje... onda idi na foru, kao mozhesh da mi pomognesh ne umem to najbolje... i tako tjete dosta vremena provesti zajedno! wink
Nazad na vrh Ići dole
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 30
Datum upisa : 03.01.2008

Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD) Empty
PočaljiNaslov: Re: Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD)   Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD) Icon_minitime1Pet Jan 09, 2009 1:09 pm

najbolje mu ide matematika, likovno, ide u muzicku, svira gitaru, uvek uci, stvoren za prirodnjake, jedino mu ne idu geografija i istorija. Msm sve znam, a u drugu ruku nista ne znam o njemu...
Nikad mu se niko nije svidjao...
Uvek svima radi radove iz likovnog, ja g anikad nisam pitala da uradi rad, bas me briga..... napadno je suvise, skontace
Njegov "EXTRA" drug Boba mu je rekao da se ja lozim na njega, a ja to nisam tad jos rekla...
Pa je Dimitrija (moju simpu) moja drugarica napala, zasto on misli da se ja lozim na njega,,,
On je rekao da je njemu Boba rekao...
ma svasta.......................
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
~*~xenija~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~xenija~*~


Ženski
Broj poruka : 555
Godina : 28
Datum upisa : 13.10.2008

Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD) Empty
PočaljiNaslov: Re: Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD)   Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD) Icon_minitime1Pet Jan 09, 2009 1:45 pm

o boze.......
pa dobro pokusaj da se zblizis sa njim
nabavi njegov br i jos bolje sto nije popularan
pitaj ga da ti uradi rad ali ako ti je glupo onda nemoj
posalji mu poruku
cestitaj mu nesto sad su praznici
ili tkao nesto,zapocni dopisivanje...............
javi mu se u skoli,smesi...........
Nazad na vrh Ići dole
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 30
Datum upisa : 03.01.2008

Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD) Empty
PočaljiNaslov: Re: Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD)   Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD) Icon_minitime1Pon Jan 12, 2009 6:20 pm

pa ne znam, milion puta sam imala dodir sa njegovim brojem, odnosno, milion puta su mi davali mobilne telefone da "cackam" xD, i uvek naletim na njegov br, cak je i jedna drugarica za mene uzela broj, ali mislim da bolje da mi on sam da broj.... joooj sta da radim, znam, reci cete da sam komplikovana i sve to, ali opet.... sad
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
~*~xenija~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~xenija~*~


Ženski
Broj poruka : 555
Godina : 28
Datum upisa : 13.10.2008

Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD) Empty
PočaljiNaslov: Re: Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD)   Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD) Icon_minitime1Čet Jan 15, 2009 7:14 pm

pa uzmi br
cimni ga zezaj se
smisli neke extra poruke
cestitaj mu nesto sto ide........
(dan zaljubljenih,rodjus......)
Nazad na vrh Ići dole
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 30
Datum upisa : 03.01.2008

Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD) Empty
PočaljiNaslov: Re: Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD)   Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD) Icon_minitime1Čet Jan 22, 2009 4:13 pm

pa rodjendan je 5. februara, a ako ga cimnem i ako on sazna moj broj (to ce SIGURNO saznati od jedne Nine ili Vide ili bilo koga ko se druzi s njim a ima moj broj... sad i onda ce me verovatno napasti... AKO me pozove na rodjus, sta da mu kupiiim????
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD) Empty
PočaljiNaslov: Re: Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD)   Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD) Icon_minitime1Čet Jan 22, 2009 6:50 pm

potrudi se da te pozove

onda cemo da pregovaramo o poklonu... wink
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD) Empty
PočaljiNaslov: Re: Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD)   Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD) Icon_minitime1Pet Jan 23, 2009 10:40 am

Tacno tako smile
A za broj, ako se druzis sa tom NInom i Vidom reci im ako ih pita da ne znaju ciji je br...
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
~*~xenija~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~xenija~*~


Ženski
Broj poruka : 555
Godina : 28
Datum upisa : 13.10.2008

Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD) Empty
PočaljiNaslov: Re: Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD)   Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD) Icon_minitime1Pet Jan 23, 2009 1:33 pm

pa cekaj........ako ti hoces nesto onda treba da on ima tvoj br
samo ti njega cimni ako on pita ko si ti kazes ko si i pitas ga a zar ti nisi imao moj br on kaze ne
ti kazes...pa sad imas a ako te napadne oko cimanja pitaj ga a sto? e cimanje zabranjeno
ili tako nesto na tu temu.................
Nazad na vrh Ići dole
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 30
Datum upisa : 03.01.2008

Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD) Empty
PočaljiNaslov: Re: Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD)   Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD) Icon_minitime1Pet Jan 23, 2009 2:36 pm

Pa ne znam, mislim da je njemu drug rekao da se ja lozim na njega, ispasce providno, a mislim i da mu je ta Nina rekla jer i ona zna.. msm zna ta Nina, ta Vida, jedna Marijana i par njih sto ne ide sa mnom u razred.... ali Nina mu samo govori "Jel ti mislis da se Sanja lozhi na tebe?" "Jel ti znash da se Sanja lozhi na tebe?" i tako bla bla........ I DON'T KNOW WHAT TO DOING!!!!!!!! A i nikad mu s eniko nije svidjao... msm..
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD) Empty
PočaljiNaslov: Re: Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD)   Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD) Icon_minitime1Pet Jan 23, 2009 6:26 pm

brate, treba da te boleee brigeeee sta mu kaze neka sanja,tanja....utd...

budi Najgora Od SVEEE deceeee angel whistle cool
Nazad na vrh Ići dole
~*~xenija~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~xenija~*~


Ženski
Broj poruka : 555
Godina : 28
Datum upisa : 13.10.2008

Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD) Empty
PočaljiNaslov: Re: Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD)   Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD) Icon_minitime1Pet Jan 23, 2009 8:23 pm

Peking_girlO_o_Sun ::
Pa ne znam, mislim da je njemu drug rekao da se ja lozim na njega, ispasce providno, a mislim i da mu je ta Nina rekla jer i ona zna.. msm zna ta Nina, ta Vida, jedna Marijana i par njih sto ne ide sa mnom u razred.... ali Nina mu samo govori "Jel ti mislis da se Sanja lozhi na tebe?" "Jel ti znash da se Sanja lozhi na tebe?" i tako bla bla........ I DON'T KNOW WHAT TO DOING!!!!!!!! A i nikad mu s eniko nije svidjao... msm..

da pusti ti to mislim da treba da postupis kako ti srece kaze pa sta.otkud ti znas d amu se nikad niko nije svidjao
a i uvek postoji prvi put...................... i nece ispasti providno toga nema u ljubavi slobodno ga cimni napisala sam ti vec sta mozes da mu posaljes ukoliko ti to kaze i
hrabro,moras biti odlucna,hrabra ako zelis da ga osvojis
i momci vole kad devojke prve prudju i zapocnu dopisivanje,razgovor.......
samo napred thumb up thumb up biggrin cool
Nazad na vrh Ići dole
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 30
Datum upisa : 03.01.2008

Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD) Empty
PočaljiNaslov: Re: Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD)   Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD) Icon_minitime1Uto Jan 27, 2009 5:46 pm

hvala sto pomazhete... smile smile smile pokusacu, pa sta bude, bude. Ionako, jedna od mojih extra drugarica ima njegov broj.. Msm zvala ga je na XAT CHAT "za zaljubljene" ja sam joj rekla da ga zove, ali nije joj odg na poruku... posle joj nista nije rekao u skoli, uopste joj se nije ono obratio u vezi toga, sta ako to nije njegov broj???
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
TheTaMaRa:]]
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
TheTaMaRa:]]


Ženski
Broj poruka : 383
Godina : 26
Datum upisa : 19.09.2010

Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD) Empty
PočaljiNaslov: Re: Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD)   Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD) Icon_minitime1Sub Sep 25, 2010 2:35 pm

a)parfemi,frizura=< 3
shto znachi da dobro misrishesh i da ti kosa uwijek bude liEpa,a ne masna i nznm ni ja shta...to prwo,a drugo priblizhi mu se,neka on sazna da ti se swidaj, ali nemoj da to pokazujesh,neka n=bude u neizvjesnosti.mora neshto da se desi...biggrin
B)nznm,retzi im onako ironichno-ma luda sam za njim,nmg bez njega,ako ga ne widim crtji tju,kazhi im swe shto mislish na tu temu,ali tako da pomisle da se zezash...kapish?nadam se da sam helapala
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD) Empty
PočaljiNaslov: Re: Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD)   Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD) Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Help pls (napokon ja posle mnogo vremena XD)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Opet ja, napokon xD
» Evo i mene(predstavljam se posle sto godina)....
» Pre Foruma,Posle Foruma ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Love is in the air... :: Naši slatki mali problemi...-
Skoči na: