~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Draga Saveta...

Ići dole 
+20
NajgoraOdSwuDecu
LoOdAcHa
_*-Blondie-*_
Ma-najbolja-sam94
Girl with a broken smile
!*_Miss crazy_*!
Lana_BlEjAcIcA
!MissPopTrash!
__Black_lady__
Meemytza_93
b@d_girl
*EnamoradA*como*NuncA*
shizzy*
machkenzi
Pepeljuga
~CRaZy GiRL~
KillerQueen_Queen4ever
Peking_girlO_o_Sun
*Afri*
~*wanjitza*~
24 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorPoruka
~.:MaChKiCa:.~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~.:MaChKiCa:.~


Ženski
Broj poruka : 150
Godina : 31
Datum upisa : 09.07.2008

Draga Saveta... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draga Saveta...   Draga Saveta... - Page 6 Icon_minitime1Pet Jul 11, 2008 1:50 pm

=>mASHinCKA<= ::
Pa problem je u tome sto je vec zamolila lol
onda ok....onda posto clanovi i nju vole...mozda ce nastaviti da spamuju,ali mnogo manje... wink :roll:
Nazad na vrh Ići dole
CapljaVoliBilla
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
CapljaVoliBilla


Ženski
Broj poruka : 97
Godina : 30
Datum upisa : 23.06.2008

Draga Saveta... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draga Saveta...   Draga Saveta... - Page 6 Icon_minitime1Pon Jul 14, 2008 11:05 am

Lepo, otvorish novi topic sa mlobom...........biggrin
Nazad na vrh Ići dole
Ma-najbolja-sam94
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Ma-najbolja-sam94


Ženski
Broj poruka : 392
Godina : 30
Datum upisa : 15.02.2008

Draga Saveta... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draga Saveta...   Draga Saveta... - Page 6 Icon_minitime1Pon Jul 14, 2008 11:54 am

Ne , treba biti malo stroziji. Vanja,saljem pp svim adminima, imam ideju.
Nazad na vrh Ići dole
http://losserrano.in-goo.com/
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Draga Saveta... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draga Saveta...   Draga Saveta... - Page 6 Icon_minitime1Pon Jul 14, 2008 1:32 pm

ma ok... a jbg nisam ni ja videla forum bez imalo spama... nego baš preterasmo... i ja sam kao nešto brisala... x)
Nazad na vrh Ići dole
Ma-najbolja-sam94
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Ma-najbolja-sam94


Ženski
Broj poruka : 392
Godina : 30
Datum upisa : 15.02.2008

Draga Saveta... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draga Saveta...   Draga Saveta... - Page 6 Icon_minitime1Pon Jul 14, 2008 1:59 pm

Pa dobro,ne treba biti sad ko u vojnoj skoli,naravno da ce uvek biti pomalo spama... al ne treba previse!
I evo,sad opet spamujemo. smile
Nazad na vrh Ići dole
http://losserrano.in-goo.com/
CapljaVoliBilla
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
CapljaVoliBilla


Ženski
Broj poruka : 97
Godina : 30
Datum upisa : 23.06.2008

Draga Saveta... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draga Saveta...   Draga Saveta... - Page 6 Icon_minitime1Pet Jul 18, 2008 9:17 am

Lol, na nashem THB-u je billa zatvorena svashtara
(gde se nalaze teme SPAM, LICHNO, RASPRAVE&DISKUSIJE, ENTERTAIMENT, I SPORT)
na par dana, jer smo nenormalno spamovale svuda okolo, i svima je msanjen broj postova XD, nekima i za 400 postova! XD meni je za nekih 100tinak XD
Nazad na vrh Ići dole
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

Draga Saveta... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draga Saveta...   Draga Saveta... - Page 6 Icon_minitime1Pet Jul 18, 2008 10:59 am

ual su tamo strogi!
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

Draga Saveta... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draga Saveta...   Draga Saveta... - Page 6 Icon_minitime1Uto Avg 19, 2008 10:06 pm

jbt pa ovo je zesci spam...e ovde kao treba da trazimo pomoc??? aham moram ponovo da pitam...ja sam 93 a on lep,lep,lep al 95, ide l' to? s'a vi mislite?
Nazad na vrh Ići dole
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

Draga Saveta... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draga Saveta...   Draga Saveta... - Page 6 Icon_minitime1Sre Avg 20, 2008 6:58 am

PA shto ne bi ishlo, i ja sam bila sa mladima, pa shta, misim necesh se ti udati za njega...Ali ako tebi to smeta
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Draga Saveta... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draga Saveta...   Draga Saveta... - Page 6 Icon_minitime1Sre Avg 20, 2008 10:44 am

PA jesi li ti zaljubljena u njega??? Ako jesi onda budi sa njim... msm ja nikad ne bi mogla da budem sa nekim samo ako je lijep.....
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

Draga Saveta... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draga Saveta...   Draga Saveta... - Page 6 Icon_minitime1Sre Avg 20, 2008 11:48 am

ja se POTPUNO slazem sa Bojanom..i to sam ri wecj ja sama rekla u drugoj temi
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

Draga Saveta... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draga Saveta...   Draga Saveta... - Page 6 Icon_minitime1Pet Avg 22, 2008 5:35 pm

me ne bi ni ja bila sa nekim samo zato sto je lep, ali jednostavno se istopis kad ga vidis!
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Draga Saveta... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draga Saveta...   Draga Saveta... - Page 6 Icon_minitime1Sre Sep 03, 2008 12:26 pm

Pa shta uradi???
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

Draga Saveta... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draga Saveta...   Draga Saveta... - Page 6 Icon_minitime1Sre Sep 03, 2008 1:40 pm

nista...on otisao kuci u međuvremenu(posto ne zivi ovde, samo je bio na raspus) ali sad od kako sam krenula u Gimnaziju ima mnogo bolljih...
Nazad na vrh Ići dole
CaT_GirL
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
CaT_GirL


Ženski
Broj poruka : 39
Godina : 31
Datum upisa : 02.09.2008

Draga Saveta... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draga Saveta...   Draga Saveta... - Page 6 Icon_minitime1Čet Sep 04, 2008 10:05 pm

Ljudi pomagajte!!!
Problem je zesci...Jedna moja extra drugarica ima decka u kojeg je mnooogo zaljubljena,cini mi se cak i previse,a on je kreten samo takav...Pravi joj ljubomorne scene,a ona jadna glupa pa mu se jos i pravda umesto da ga otera u ***,e sad kako ja da joj pomognem,ne zelim da jedna tako dobra osoba propada sa tim debilom koji je ni najmanje ne zasluzuje,ja se ubi objasnjavajuci joj sve to,ali ona ko da nece ili ne zeli da cuje...Dakle,sta da radim i kako da joj pomognem? HELP!!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Draga Saveta... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draga Saveta...   Draga Saveta... - Page 6 Icon_minitime1Pet Sep 05, 2008 10:02 am

Neam pojma šta da ti kažem. Jedino da je ostaviš, na kraju će shvatiti svoju grešku. Znam da boli, ali ona ne želi da te posluša. Zaljubljena je, a to je ludilo. :/wink/:
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Draga Saveta... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draga Saveta...   Draga Saveta... - Page 6 Icon_minitime1Pet Sep 05, 2008 10:34 am

probaj da joj objasnish da prawi ogroooooooooooooooooooooooomnu greshku i da predje preko toga shto je zaljubljena u njega i da ga otjera u tri lepe, i reci joj da je budala shto to radi....
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

Draga Saveta... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draga Saveta...   Draga Saveta... - Page 6 Icon_minitime1Pet Sep 05, 2008 10:53 am

upotrebi mobilni telefon...tj. kameru...snimi te 'svaleracije' pa joj pokazi...
Nazad na vrh Ići dole
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

Draga Saveta... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draga Saveta...   Draga Saveta... - Page 6 Icon_minitime1Pet Sep 05, 2008 11:53 am

LittleMissAmericanDream ::
Neam pojma šta da ti kažem. Jedino da je ostaviš, na kraju će shvatiti svoju grešku. Znam da boli, ali ona ne želi da te posluša. Zaljubljena je, a to je ludilo. :/wink/:
Nazad na vrh Ići dole
CaT_GirL
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
CaT_GirL


Ženski
Broj poruka : 39
Godina : 31
Datum upisa : 02.09.2008

Draga Saveta... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draga Saveta...   Draga Saveta... - Page 6 Icon_minitime1Pet Sep 05, 2008 12:23 pm

Pa i ja mislim da je pustim pa da se sama uveri sa kakvim kretenom je...Ma probala sam ja sve,nagovarala je,a i smucilo mi se to vise...A i vise se ne druzimo kao pre...Sad cim je vidim ona odma prica samo o njemu...Ma opsednuta je...
Nije losa ova ideja sa snimanjem,ali u mom slucaju je ne izvodljiva,retko kad ga ja vidjam,a i nemam nameru da ga spijuniram imam pametnija posla u zivotu,ne znam mozda bi ona trebala da ga prati ipak ona zna gde se on krece...
Ma pusticu je,znam da ce na kraju ona da ispasta,ali sta ja tu mogu...Bice mi zao,stvarno je dobra devojka...
Nazad na vrh Ići dole
nikolina radunovic
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
nikolina radunovic


Ženski
Broj poruka : 32
Godina : 30
Datum upisa : 26.08.2008

Draga Saveta... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draga Saveta...   Draga Saveta... - Page 6 Icon_minitime1Ned Okt 05, 2008 7:17 am

my problem
e ovako ja i moja na drugarica druzimo se vec nekoliko god. ona mi je draga i puno je volim kao i ona meni,ali postoji jedan problem ja sam operisana od srca i ne zelim da joj upropastim zivot zato sto u zadnje vrijeme imam problema sa nesvjesticom a ako se onesvijestim samo bog zna sta ce se desiti samnom ja ne zelim da ona pati ako mi se nesto desi zato zelim da prekinem druzenje sa njom a sa druge strane i ne zelim jer mi je ona best friend i mozda je jedina sa kojom mogu da pricam normalno ali ipak nesto mi govori da mi se svakog trenutka nesto desiti i da ce ona mnogo patiti zato sto mene mozda vise nece biti ona govori da moja bolest od srca za nju je jedna glupost za nase prijateljstvo ali ja znam da ce joj vremenom dosaditi
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Draga Saveta... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draga Saveta...   Draga Saveta... - Page 6 Icon_minitime1Ned Okt 19, 2008 7:24 am

widi. prwo mnogo mi je žao što si bolesna i u ime swih članova se nadam da ćeš brzo ozdraviti.... vas dve koristite zajedničko vreme maximalno... ne razmišljajte o bolesti... zezajte se kao pre... pričaj joj sve... i onda i ako se nešto daleko bilo desi, pamtiće te po lepim stvarima... ali ne brini bićeš ti ok... wtp amiga
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Draga Saveta... - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Draga Saveta...   Draga Saveta... - Page 6 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Draga Saveta...
Nazad na vrh 
Strana 6 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Draga Saweta dwa...
» Nekoliko saveta za lepsi pol...
» Nekoliko saveta za bolje ljubljenje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Kanta za smetje :: Kanta :: Tvoji problemi...-
Skoči na: