~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Najljepshi poljubac do sad!

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Suzy
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
Suzy


Ženski
Broj poruka : 52
Godina : 31
Datum upisa : 06.01.2009

Najljepshi poljubac do sad! Empty
PočaljiNaslov: Najljepshi poljubac do sad!   Najljepshi poljubac do sad! Icon_minitime1Pon Feb 16, 2009 11:16 pm

Opishite najljepshi poljubac u vashem zhivotu do sad...kod mene je bio za Valentine's Day smile joooj hmmmmmm....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....aj sad vi ....ubacite malo detalja da se uzhivimo smile)) hah...
Nazad na vrh Ići dole
*Tina*
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
*Tina*


Ženski
Broj poruka : 69
Godina : 28
Datum upisa : 13.02.2009

Najljepshi poljubac do sad! Empty
PočaljiNaslov: Re: Najljepshi poljubac do sad!   Najljepshi poljubac do sad! Icon_minitime1Uto Feb 17, 2009 7:13 pm

Shta da kazem za najlepshi poljubac,kad sam se uwek ljubila sa istom osobom...Sha da kazem?sad
Nazad na vrh Ići dole
!*I-LoVe-HiP-HoP*!<333

!*I-LoVe-HiP-HoP*!<333


Ženski
Broj poruka : 17
Godina : 28
Datum upisa : 15.06.2009

Najljepshi poljubac do sad! Empty
PočaljiNaslov: Re: Najljepshi poljubac do sad!   Najljepshi poljubac do sad! Icon_minitime1Pon Jun 15, 2009 8:16 am

ufff

U petak za kraj skole.......prskli smo se nevidjeno..drug uzeo pa me "zalo"celu onu od koka kole flasu naravno bila je voda unutra.....je prosuo sve po meni aaaaaaahhhhh...hladno... i dolazi "on" moj decko....prvo nisam ni skontala sta ce on ovde......na kraju je dosao da me vidi..i proglasio me je miss mokre majice.........xD........i poceli da se zvalomo na zvaku....a svi oko nas stali i poceli da nas praskaju......kaze on........BUDE LI JE NEKO JOS JEDNOM POPRSKAO SPALICU GA NA LOMACI.....i onda su jos jace.........vise se nisamo ni okrecali.....oni prskaju sve curi sa mene a mi na zvaku............ahhhhh
Nazad na vrh Ići dole
TheTaMaRa:]]
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
TheTaMaRa:]]


Ženski
Broj poruka : 383
Godina : 26
Datum upisa : 19.09.2010

Najljepshi poljubac do sad! Empty
PočaljiNaslov: Re: Najljepshi poljubac do sad!   Najljepshi poljubac do sad! Icon_minitime1Pet Jun 24, 2011 2:58 pm

Najljepše mi je bilo kad sam poljubila svoju mačku : ) nema slađe hahaha
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Najljepshi poljubac do sad! Empty
PočaljiNaslov: Re: Najljepshi poljubac do sad!   Najljepshi poljubac do sad! Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Najljepshi poljubac do sad!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Love is in the air... :: First kiss & co...-
Skoči na: