~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 drage moje

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

drage moje Empty
PočaljiNaslov: drage moje   drage moje Icon_minitime1Sre Apr 22, 2009 7:11 pm

proslo je skoro godinu dana od kada sam poslednji put bila na ovom forumu... razlog sto ne dolazim je taj sto iz kraljeva nmg da pristupim ni jednom forumu... zasto, nznm... probala sam i svaki put mi prijavljuje gresku.... nedostajete mi svi... htela sam da vam kazem da tju prvih pet aktivnih clanova postaviti za admine, a sve ostale poskidati... prepustavam vam forum, jer ja nisam u stanju da ga odrzim... toliko toga se izmenjalo... prosla sam onu fazu prvi decka i blah... blah... pocecu da placem ako krenem da pisem... nmg... zao mi je sto vise ne dolazim... stvarno vas sve puno volim... vratite zivot cgc-u... molim vas... zauvek sa vama makar i u mislima, vasa Vanjica... cgc je deo mene, ovde su moja najdublja osecanja, ovde je deo mene... odrasla sam kuckajuci ovde... vi ste deo mene... nedostajete mi... volim vas... crying crying crying
Nazad na vrh Ići dole
Girl with a broken smile
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Girl with a broken smile


Ženski
Broj poruka : 437
Godina : 31
Datum upisa : 20.05.2008

drage moje Empty
PočaljiNaslov: Re: drage moje   drage moje Icon_minitime1Pet Apr 24, 2009 9:44 am

e pa Vanja, stvarno mi je krivo sto moramo da se oprostimo od tebe sad Ipak, osecam da ces naci nacin da se bar s vremena na vreme pojavis na forumu wink
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

drage moje Empty
PočaljiNaslov: Re: drage moje   drage moje Icon_minitime1Pet Apr 24, 2009 4:47 pm

nadam se... volim vas puno... postavicu te za admina... vratite zivot cgc-u zivot kad nmg ja.... vvp...
Nazad na vrh Ići dole
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

drage moje Empty
PočaljiNaslov: Re: drage moje   drage moje Icon_minitime1Sre Apr 29, 2009 1:40 pm

Bash mi je zao shto ne mozesh da dolazish sad
Nadam se da cesh ipak bar ponekad naci wremena da swratish owde, jer si nam zaista swima mnogo pomogla smile
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

drage moje Empty
PočaljiNaslov: Re: drage moje   drage moje Icon_minitime1Uto Jun 23, 2009 2:30 pm

tu sam ponovo smile
Nazad na vrh Ići dole
TheTaMaRa:]]
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
TheTaMaRa:]]


Ženski
Broj poruka : 383
Godina : 26
Datum upisa : 19.09.2010

drage moje Empty
PočaljiNaslov: Re: drage moje   drage moje Icon_minitime1Uto Sep 21, 2010 9:46 am

Aaa..nema nikog sad((((((((((((((((((
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





drage moje Empty
PočaljiNaslov: Re: drage moje   drage moje Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
drage moje
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» pa drage moje...
» lepe moje...
» Ewo i moje sobe iz mashe

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Prawila, obaweshtenja & Co. :: Prawila i obaweshtenja...-
Skoči na: