~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 MHmmmmmm budutjnost...

Ići dole 
+18
_LoS_L_
CapljaVoliBilla
*ChAd_GuArDiAn AnGeL*
LoOdAcHa
***Jibica
!MissPopTrash!
Girl with a broken smile
Lana_BlEjAcIcA
~**School Girl**~
KaTaRiiNa ft. C.Ronaldo
machkenzi
shizzy*
Meemytza_93
Pepeljuga
*Afri*
Peking_girlO_o_Sun
KillerQueen_Queen4ever
~*wanjitza*~
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
LoOdAcHa
~*~urednik~*~
~*~urednik~*~
LoOdAcHa


Ženski
Broj poruka : 1146
Godina : 27
Datum upisa : 16.06.2008

MHmmmmmm budutjnost... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MHmmmmmm budutjnost...   MHmmmmmm budutjnost... - Page 2 Icon_minitime1Čet Jul 10, 2008 7:13 pm

Ja sebe zamisljam kao poznatu i uspesnu pewacicu u nekom rock bendu u kojem su swe decaci osim mene, ili u nekom metal bendu kao pewacica, ili kao reperku. I josh zamisljam da imam jedno ili dwa deteta, da sam xtra xtra mama, imam prediwnog decka koji me woli ne zbog toga sto sam poznata, nego zbog toga kakwa sam ja, i da nisam jedna od onix poznatix licnosti koje su stalno na metama paparazza, vec sam cak i wrlo primerna, itd.....itd.....
Nazad na vrh Ići dole
http://ofg-only-for-girls.forumotion.com
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

MHmmmmmm budutjnost... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MHmmmmmm budutjnost...   MHmmmmmm budutjnost... - Page 2 Icon_minitime1Sre Jul 30, 2008 8:47 pm

mA wIsXe NiSxTa Ne zNaM! Da BuDem TeNiSeRkA, dUbL m0zHdA! aK0 mI jE kASnO ZA sInGl... Najj PRijAtElJ RAfAeLa NaDaLa i MaRiE sHaRap0We! eX Da...Da ZxIwIm u ShPaNiJi aww :srce:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
*ChAd_GuArDiAn AnGeL*
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
*ChAd_GuArDiAn AnGeL*


Ženski
Broj poruka : 79
Godina : 31
Datum upisa : 30.07.2008

MHmmmmmm budutjnost... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MHmmmmmm budutjnost...   MHmmmmmm budutjnost... - Page 2 Icon_minitime1Ned Avg 03, 2008 3:53 pm

zamisljam buducnost..ali zavisi koju..
vise mastam o ovoj blizoj za nekih 4,5 god..idem na fakultet,zivim za ortakinjom u stanu i tako to
Nazad na vrh Ići dole
CapljaVoliBilla
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
CapljaVoliBilla


Ženski
Broj poruka : 97
Godina : 30
Datum upisa : 23.06.2008

MHmmmmmm budutjnost... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MHmmmmmm budutjnost...   MHmmmmmm budutjnost... - Page 2 Icon_minitime1Pet Sep 12, 2008 7:28 pm

Ne znam, chesto gledam u buducnost, ali ne znam..........
(LOL, ne gledam u buducnost kao neka gatara XDDD, nego razmishljam o buducnosti)
Nekako.......tada cu se secati, a sada zamishljam
Nazad na vrh Ići dole
_LoS_L_
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
_LoS_L_


Ženski
Broj poruka : 27
Godina : 28
Datum upisa : 29.09.2008

MHmmmmmm budutjnost... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MHmmmmmm budutjnost...   MHmmmmmm budutjnost... - Page 2 Icon_minitime1Sre Okt 01, 2008 6:02 pm

Ja sebe gledam kao forenzicara u Americi.. Posto tamo idem da studiram.. Predpostavljam da cu onda tamo i da radim....
Nazad na vrh Ići dole
*~**Any RBD**~*
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
*~**Any RBD**~*


Ženski
Broj poruka : 29
Godina : 26
Datum upisa : 10.10.2008

MHmmmmmm budutjnost... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MHmmmmmm budutjnost...   MHmmmmmm budutjnost... - Page 2 Icon_minitime1Uto Nov 04, 2008 6:40 pm

Volela bih da prvo i osnovno zavrsim skolovanje (osnovna skola,srednja,fax,koledz),volela bih da budem poznata teniserka jer je tenis nesto sto obozavam....Volela bih da budem ambasadorka UNICEFA i pomazem mnogim ljudima i deci....
Nazad na vrh Ići dole
~Jo#Jo~96
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
~Jo#Jo~96


Ženski
Broj poruka : 35
Godina : 27
Datum upisa : 19.12.2007

MHmmmmmm budutjnost... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MHmmmmmm budutjnost...   MHmmmmmm budutjnost... - Page 2 Icon_minitime1Pet Nov 14, 2008 9:23 pm

ja cu pokushati da udjem u swet medija:D...wec idem u shkolu za talente,mada i nisam neki talenat za pewanje:( Takodje widim se sa muzem koji ce me woleti i sa dwoje dece...
Nazad na vrh Ići dole
~~Kiss the girl~~

~~Kiss the girl~~


Ženski
Broj poruka : 19
Godina : 28
Datum upisa : 03.05.2009

MHmmmmmm budutjnost... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MHmmmmmm budutjnost...   MHmmmmmm budutjnost... - Page 2 Icon_minitime1Pon Maj 11, 2009 6:47 pm

ja sebe widim kao doktora,posto polowina moje famil je su doktori...pomazem ljudima..imam porodicu,nowac,prijatelje oko sebe...i tako..pa sta Bog da!!
Nazad na vrh Ići dole
http://miley-cyrus.nicetopics.com/forum.htm
TheTaMaRa:]]
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
TheTaMaRa:]]


Ženski
Broj poruka : 383
Godina : 26
Datum upisa : 19.09.2010

MHmmmmmm budutjnost... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MHmmmmmm budutjnost...   MHmmmmmm budutjnost... - Page 2 Icon_minitime1Sub Sep 25, 2010 6:13 pm

widim budutjnost...ma ne widim je,smak ide 2012 xD
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





MHmmmmmm budutjnost... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: MHmmmmmm budutjnost...   MHmmmmmm budutjnost... - Page 2 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
MHmmmmmm budutjnost...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Kanta za smetje :: Kanta :: Mashta mozhe svashta... :: Budutjnost...-
Skoči na: