~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Ja i dijeta...

Ići dole 
+29
~mrkvili~
Tasha RBD
~*KiKkY_aNn!e*~
~*~xenija~*~
Miley Cyrus
CaT_GirL
*ChAd_GuArDiAn AnGeL*
~*~cOCaCoLA-gIRL~*~
xxLola93xx
Girl with a broken smile
!MissPopTrash!
!*_Miss crazy_*!
Lana_BlEjAcIcA
=>rAInbOw_gIrL<=
__Black_lady__
machkenzi
LOODACA
*EnamoradA*como*NuncA*
b@d_girl
~Step up the streets~
RoBeRtA-Zorana
Ma-najbolja-sam94
It's Me...Sweet Bitch...
Pepeljuga
Tica94
*Afri*
Peking_girlO_o_Sun
KillerQueen_Queen4ever
~*wanjitza*~
33 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
xxLola93xx
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
xxLola93xx


Ženski
Broj poruka : 245
Godina : 31
Datum upisa : 05.07.2008

Ja i dijeta... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja i dijeta...   Ja i dijeta... - Page 4 Icon_minitime1Pon Jul 14, 2008 7:25 pm

jaoo...probala ja..i sad kao nešš ja samo jedem woće,powrće,što manje hleba i tako..žiwim na soku... DWA DANA!!
danas...'be mi se za swe..
sednem...
3 sendwiča sam smazala ,dok si rek'o tri sendwiča
onda meed njamm all sam se najela medaa
i eurokrem...

hh batalite dijetu jedite dok ima haha
Nazad na vrh Ići dole
Girl with a broken smile
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Girl with a broken smile


Ženski
Broj poruka : 437
Godina : 31
Datum upisa : 20.05.2008

Ja i dijeta... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja i dijeta...   Ja i dijeta... - Page 4 Icon_minitime1Pon Jul 14, 2008 8:52 pm

Sad malo pred letovanje intenzivnije vezbam i trudim se da jedem manje slatkisa, pijem manje sokova, jedem vise povrca i voca smile
Nazad na vrh Ići dole
~*~cOCaCoLA-gIRL~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~cOCaCoLA-gIRL~*~


Ženski
Broj poruka : 821
Godina : 28
Datum upisa : 03.06.2008

Ja i dijeta... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja i dijeta...   Ja i dijeta... - Page 4 Icon_minitime1Uto Jul 15, 2008 9:39 am

ne waljaju dijete u owim godinama... ja sam wisoka 169 cm teshka 53 kg...mi swe ide na noge, treba mi malo na stomak... ali ok, zadowoljna sam.... biggrin
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Ja i dijeta... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja i dijeta...   Ja i dijeta... - Page 4 Icon_minitime1Uto Jul 15, 2008 9:58 am

Meni stalno kad se gooim ide na stomak a na noge nishta.... Noge su mi iste kao proshle god u owo doba..... Ali je stomachicj malo wecji... I necju da drzhim dijete shta me briga, sad ljeti cju da dobijem finu liniju a kasnije cju se samo potruditi da je odrzhim...
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
*ChAd_GuArDiAn AnGeL*
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
*ChAd_GuArDiAn AnGeL*


Ženski
Broj poruka : 79
Godina : 30
Datum upisa : 30.07.2008

Ja i dijeta... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja i dijeta...   Ja i dijeta... - Page 4 Icon_minitime1Sub Avg 02, 2008 7:00 am

Kakva dijeta sta se trujete...takvi ste kakvi ste...malo smanjite slatkise ali dijete ne dolaze u obzir...
ja sam prirodni fenomem...Jedem mnogo...stvarno..i slatkiisa i svega ali posle toga trcim uz stepenice,nesvesno...ne da bi izmrsavila..prelaziom kilometre..i imam jako dobro varenje..da se ja uopste ne gojim..imam dobar struk i sve ali imam pretanke noge...i butine...da se malo ugojim u nogama bilo bi savrseno inace nikad nisam imala problema..jedem sve zivo i ne pazim na kolicinu a opet sam vise mrsava a ne debela
Nazad na vrh Ići dole
CaT_GirL
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
CaT_GirL


Ženski
Broj poruka : 39
Godina : 31
Datum upisa : 02.09.2008

Ja i dijeta... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja i dijeta...   Ja i dijeta... - Page 4 Icon_minitime1Sre Sep 03, 2008 10:53 pm

Hmm...Ja imam jedno 3-4kg vishka,ali nije strashno ne primechuje se toliko...Uglavnom nameravam da ih skinem zdravom ishranom i sportom,nikako dijetom jer smatram da to nikako nije dobro za nash uzrast,tako da ljudi zaboravite na dijete!!! :/da/:
Nazad na vrh Ići dole
Girl with a broken smile
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Girl with a broken smile


Ženski
Broj poruka : 437
Godina : 31
Datum upisa : 20.05.2008

Ja i dijeta... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja i dijeta...   Ja i dijeta... - Page 4 Icon_minitime1Čet Sep 04, 2008 5:05 pm

CaT_GirL ::
Hmm...Ja imam jedno 3-4kg vishka,ali nije strashno ne primechuje se toliko...Uglavnom nameravam da ih skinem zdravom ishranom i sportom,nikako dijetom jer smatram da to nikako nije dobro za nash uzrast,tako da ljudi zaboravite na dijete!!! :/da/:
Slazem se sa tobom. =] Mene bi mama obesila kad bih posla na dijetu =] Samo da se smanje slatkisi i ostale namirnice koje goje pa da vidis kako bi svi bilo zgodni :/klovn/:
Nazad na vrh Ići dole
Miley Cyrus
~*~prava Crazy - Girl~*~
Miley Cyrus


Ženski
Broj poruka : 580
Godina : 29
Datum upisa : 12.10.2008

Ja i dijeta... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja i dijeta...   Ja i dijeta... - Page 4 Icon_minitime1Ned Okt 12, 2008 1:47 pm

Girl with a broken smile ::
CaT_GirL ::
Hmm...Ja imam jedno 3-4kg vishka,ali nije strashno ne primechuje se toliko...Uglavnom nameravam da ih skinem zdravom ishranom i sportom,nikako dijetom jer smatram da to nikako nije dobro za nash uzrast,tako da ljudi zaboravite na dijete!!! :/da/:
Slazem se sa tobom. =] Mene bi mama obesila kad bih posla na dijetu =] Samo da se smanje slatkisi i ostale namirnice koje goje pa da vidis kako bi svi bilo zgodni :/klovn/:

da to je istina.samo se trebaju slatkisi smanjiti jer kako su u ratu ljudi bili mrsavi..,jednostavno nisu imali secera i slatkisa.. =) i stalno su hodali nisu imali automobile i sve ostalo za prijevoz..
Nazad na vrh Ići dole
http://beca23467.blogger.ba
~*~xenija~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~xenija~*~


Ženski
Broj poruka : 555
Godina : 27
Datum upisa : 13.10.2008

Ja i dijeta... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja i dijeta...   Ja i dijeta... - Page 4 Icon_minitime1Uto Okt 14, 2008 5:09 pm

ja nikad nisam drzala dijetu i extra izgledam mozda jedno 2 kg manje al nam veze uvek se krecem,treniram........
Nazad na vrh Ići dole
~*KiKkY_aNn!e*~
~*~swatkica - redowan chlan~*~
~*~swatkica - redowan chlan~*~
~*KiKkY_aNn!e*~


Ženski
Broj poruka : 100
Godina : 28
Datum upisa : 02.11.2008

Ja i dijeta... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja i dijeta...   Ja i dijeta... - Page 4 Icon_minitime1Ned Nov 02, 2008 8:47 pm

A ja sam moju dijetu lako odradila...
Jednostawno nisam jela ko gladna godina, nego sam opushteno...
I uspela!
Nazad na vrh Ići dole
http://buntownici.forumotion.com
Tasha RBD
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
Tasha RBD


Ženski
Broj poruka : 32
Godina : 31
Datum upisa : 05.11.2008

Ja i dijeta... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja i dijeta...   Ja i dijeta... - Page 4 Icon_minitime1Čet Nov 06, 2008 7:52 pm

Napisala sam u temi dijete.
Nazad na vrh Ići dole
~mrkvili~
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
~mrkvili~


Ženski
Broj poruka : 52
Godina : 33
Datum upisa : 12.02.2009

Ja i dijeta... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja i dijeta...   Ja i dijeta... - Page 4 Icon_minitime1Čet Feb 12, 2009 12:25 pm

Nemam potrebe za tim....Ja i ovako imam manjka kila,jako mi je tesko da se ugojim....Samo mi jos djeta vali....
Nazad na vrh Ići dole
Kixy__RHCP
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
Kixy__RHCP


Ženski
Broj poruka : 55
Godina : 30
Datum upisa : 15.01.2009

Ja i dijeta... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja i dijeta...   Ja i dijeta... - Page 4 Icon_minitime1Pet Feb 13, 2009 12:05 pm

~mrkvili~ ::
Nemam potrebe za tim....Ja i ovako imam manjka kila,jako mi je tesko da se ugojim....Samo mi jos djeta vali....
Nazad na vrh Ići dole
mawaxxmina




Ženski
Broj poruka : 4
Godina : 28
Datum upisa : 27.09.2009

Ja i dijeta... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja i dijeta...   Ja i dijeta... - Page 4 Icon_minitime1Uto Sep 29, 2009 6:27 pm

e ja stvarnooo trebam da smrsam imala sam nekih problema sa crevima pa sam se punoooooo ugojila ali redovno vezbam ,treniram odbojku,a retko jedem hleb i uopste ne pijem sok ako nisam na rodjendanu ili tako necemu ali i tad casu -dve tako da sam za mesec dana smrsala oko 5-6 kila i extra mi je nastavljam tim putem A DIJETE.............. e to je duga prica ja od dijeta se samo gojim ali moze da se ide kod lekara pa te on posalje ali na netu posaljes mail na sajtu i doktor ti da dijetu za tebe i tako..................
Nazad na vrh Ići dole
mawaxxmina




Ženski
Broj poruka : 4
Godina : 28
Datum upisa : 27.09.2009

Ja i dijeta... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja i dijeta...   Ja i dijeta... - Page 4 Icon_minitime1Uto Sep 29, 2009 6:29 pm

e moja drugarica sesti razred ima ok 25 kila ako ne i manje strasno.......... scared confused
Nazad na vrh Ići dole
♥Maca♥
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
♥Maca♥


Ženski
Broj poruka : 151
Godina : 29
Datum upisa : 07.07.2009

Ja i dijeta... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja i dijeta...   Ja i dijeta... - Page 4 Icon_minitime1Ned Dec 13, 2009 5:05 pm

ja nikada nisam drzala dijetu...npr bila sam uvek mrsava...i sad sam se malo ugojila i to na pravim mestima biggrin xD
Nazad na vrh Ići dole
http://ludisvet.forumotion.com
TheTaMaRa:]]
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
TheTaMaRa:]]


Ženski
Broj poruka : 383
Godina : 26
Datum upisa : 19.09.2010

Ja i dijeta... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja i dijeta...   Ja i dijeta... - Page 4 Icon_minitime1Čet Sep 23, 2010 7:38 pm

nisam biLa na dijeti :o-o:
muka mi :shock:
ali nmwz
iako iamm malo wetji stomak,ja nisam debeLa samo to,iks dee... clown
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ja i dijeta... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja i dijeta...   Ja i dijeta... - Page 4 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Ja i dijeta...
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Lepota & zdravlje... :: U zdrawom telu zdraw duh...-
Skoči na: