~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Moja naj drugarica...

Ići dole 
+21
Miley Cyrus
little_vampire
NajgoraOdSwuDecu
*ChAd_GuArDiAn AnGeL*
MaWeNa
~*~cOCaCoLA-gIRL~*~
xxLola93xx
LoOdAcHa
CapljaVoliBilla
KillerQueen_Queen4ever
*EnamoradA*como*NuncA*
_*-Blondie-*_
Girl with a broken smile
Lana_BlEjAcIcA
!MissPopTrash!
Meemytza_93
shizzy*
ReBeL GiRl
*Afri*
Pepeljuga
~*wanjitza*~
25 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
little_vampire
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
little_vampire


Ženski
Broj poruka : 229
Godina : 30
Datum upisa : 02.10.2008

Moja naj drugarica... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja naj drugarica...   Moja naj drugarica... - Page 2 Icon_minitime1Čet Okt 02, 2008 1:57 pm

Moja najbolja drugarica je Marko...... nemam najbolju drugaricu..... Ali sam sa njim nerazdvojna...... Najbolji smo drugovi vec 8 godina...... Ne bih mogla bez njega..... Njemu mogu sve da kazem, a i on meni........
Nazad na vrh Ići dole
http://www.willica.deviantart.com
Miley Cyrus
~*~prava Crazy - Girl~*~
Miley Cyrus


Ženski
Broj poruka : 580
Godina : 29
Datum upisa : 12.10.2008

Moja naj drugarica... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja naj drugarica...   Moja naj drugarica... - Page 2 Icon_minitime1Sub Okt 18, 2008 6:25 pm

moja naj prijateljica je Nadja...
Znamo se vec 9 godina i sve mogu da joj kazem a i ona meni...

A druga naj je Mincha znamo se od kad znamo za sebeia kao je mlada od mene
nikad se nismo posvadale...
Nazad na vrh Ići dole
http://beca23467.blogger.ba
~*~xenija~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~xenija~*~


Ženski
Broj poruka : 555
Godina : 28
Datum upisa : 13.10.2008

Moja naj drugarica... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja naj drugarica...   Moja naj drugarica... - Page 2 Icon_minitime1Ned Okt 19, 2008 12:52 pm

ja imam dosta naj drugarica to su milica,aleksandra,jelena,irina,kaca......... s vremena na vreme se posvadjamo al ja mislim da je to potpuno normalno ali obozavam kad smo zajedno
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Moja naj drugarica... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja naj drugarica...   Moja naj drugarica... - Page 2 Icon_minitime1Pet Okt 31, 2008 7:39 am

na ex-u sam se pomirila sa starom ekipicom iz razreda...i swe je opet oke... a kad smo kod pomirenja... pomirila sam se i sa Nevenom... mojom NAJ drugaricom...swe je opet kao pre... a nismo se druzhile godinama... oko glupsoti je izbila swadja...ali sada je sve kao pre...sve NAJ NAJ NAJ...kao da nije bilo nikakwog nesporazuma... pauza nam je mozhda i prijala...i sada smo se josh wishe zblizhile... sada smo kao sestre i swe radimo zajednO! ja sam bash srecna... zbog swega toga...a nate shta....nedostaje mi moja wanjica....wanjchy... ne jawlja se 100 godina... i bash mi je krivo........
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Moja naj drugarica... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja naj drugarica...   Moja naj drugarica... - Page 2 Icon_minitime1Pet Okt 31, 2008 7:53 am

Extra Kaia, bas mi je drago zbog swega smile
A wanjchy cje se jawiti smile
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

Moja naj drugarica... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja naj drugarica...   Moja naj drugarica... - Page 2 Icon_minitime1Pet Okt 31, 2008 10:27 am

e pa super, a ja imam patike k'o marcelo...smile)))
Nazad na vrh Ići dole
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 30
Datum upisa : 03.01.2008

Moja naj drugarica... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja naj drugarica...   Moja naj drugarica... - Page 2 Icon_minitime1Pet Okt 31, 2008 5:15 pm

Ja nemam naj ortakinju.
Imam dobre drugarice... ali nije to to.. nali evo opisaću ih.

Marijana (Maja)-nju svi ceo život zovu Maja. Ima dugu prelepu smedju kosu (preko zadnjice XD) mnogo je niska i mršava je.
Biljana (Biki, Bilja, Biksi) - ona je mrsava, onako, vislja je, ali i nije bas nesto visoka, ima dugu tamno smedju kosu, zelene oci.
Evica (Ivi, Eki, Ekica, PinkUp, Evčica, Eva, Malisia...) -ima mnogo nadimaka... Visoka je, vislja ej od mene, mrsava, ima cokoladnu kosu na paz.
Maja (Maki, Makica)- Ona je malo niza od mene, mrsava. Ima svetlo smedju kosu i plave oci.
Ana (Anči)- Ona ima plavu kosu, nije ni debela ni mrsava, ono, zgodna... srednje. Taman. XD Ima plavu kosu i plave oci, nosi naocare.
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
~*~xenija~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~xenija~*~


Ženski
Broj poruka : 555
Godina : 28
Datum upisa : 13.10.2008

Moja naj drugarica... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja naj drugarica...   Moja naj drugarica... - Page 2 Icon_minitime1Pet Okt 31, 2008 6:28 pm

evo da ja opisem moje
milica-mica,milicica,micy ona je extra drugarica deblja je i niza od mene ali ne puno ima tamno braon kosu i iste oci stvarno sve mogu da joj kazem
jelena-jela,jeca ona je niza i malo mrsavija od mene ima smedju kosu i plavo-zelene oci
luda je i extra drugarica
alexandra-aki,aksi ona je niza i malo deblja od mene nosi naocari i ima prelepu kosu stavarno je extra uvek se smeje ......
kaca-ima plavo smedju kosu plave oci nosi naocari niza je malo od mene stvarno je cool
irina-iki ima duzu tamniju kosu od mene tamne oci i taman ten bas je luda i cool
tamara-tasa,pasuljcic malkice visa od mene ima kracu kosu obozavam je
Nazad na vrh Ići dole
beybica
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
beybica


Ženski
Broj poruka : 73
Godina : 29
Datum upisa : 19.12.2008

Moja naj drugarica... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja naj drugarica...   Moja naj drugarica... - Page 2 Icon_minitime1Sub Dec 20, 2008 10:50 am

hmmm ..ne..ja mojim drugaricama verujem ..iako me jedna pre 2 godine izdala,ona odavno nije u mom društvu.. takvi smo,kada jedan izda nekog,automatski je isključen iz društva..
Nazad na vrh Ići dole
TheTaMaRa:]]
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
TheTaMaRa:]]


Ženski
Broj poruka : 383
Godina : 26
Datum upisa : 19.09.2010

Moja naj drugarica... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja naj drugarica...   Moja naj drugarica... - Page 2 Icon_minitime1Pet Jun 24, 2011 3:08 pm

izdajaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Moja naj drugarica... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja naj drugarica...   Moja naj drugarica... - Page 2 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Moja naj drugarica...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Evo je moja soba iz mashte...
» moja soba.......mashtaaaa
» moja nastavnica fizike
» Wanjchy... --> moja sobica...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Only me... :: Prijatelji i ja...-
Skoči na: