~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Suzice......

Ići dole 
+22
**Black_Rose**
*Punk_Princess*
Girl with a broken smile
~Fairy Annie~
~Bad*Girl~
~Piper Halliwel~
*ChAd_GuArDiAn AnGeL*
MaWeNa
*EnamoradA*como*NuncA*
LoOdAcHa
!MissPopTrash!
~*Emily*~
Maja93
shizzy*
Meemytza_93
machkenzi
*Afri*
Ma-najbolja-sam94
Pepeljuga
~*wanjitza*~
~Jo#Jo~96
Peking_girlO_o_Sun
26 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 30
Datum upisa : 03.01.2008

Suzice...... Empty
PočaljiNaslov: Suzice......   Suzice...... Icon_minitime1Pet Feb 01, 2008 1:47 pm

U ovoj temi piši kada si se rasplakala zbog njih i zašto???????
Naravno, svako je bar nekad pustio bar jednu suzu zbog nekog dečaka.............
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
~Jo#Jo~96
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
~Jo#Jo~96


Ženski
Broj poruka : 35
Godina : 27
Datum upisa : 19.12.2007

Suzice...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Suzice......   Suzice...... Icon_minitime1Pet Feb 01, 2008 7:42 pm

E ap ne znam da li sam...ali ipak ima vremena za to!Samo sam poslednje nedelje konacno zaboravila na ... i evo sad me opet podsetiste!!!grrrr
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Suzice...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Suzice......   Suzice...... Icon_minitime1Pet Feb 01, 2008 10:30 pm

ja, posle raskida sam isplakala okean suza i klela sebe sto sam raskinula ali sad vidim da nisam pogresila, i placem samo zbog jednog decka i dan danas kad se setim lepih i manje lepih zajednickih trenutaka... ne ynam, mrzim ovu temu... placem kad cujem pesmu bacia je sve niz reku, jer kada mi je otpevao tu pesmu oborio s nogu i te veceri mi rekao volim, samo, da li je to ikada bila istina... ponovo cu da placem... manite me se ljudi i suze, i ex decko i sve ostalo...
Nazad na vrh Ići dole
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

Suzice...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Suzice......   Suzice...... Icon_minitime1Sub Feb 02, 2008 7:41 am

I ja sam plakala , i ne zelim da se podsecam toga.... sad
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Suzice...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Suzice......   Suzice...... Icon_minitime1Sub Feb 02, 2008 2:29 pm

SVAKO BAR JEDNOM U ZIVOTU ZAPLACE, ALI JA SE TRUDIM DA MI SE TO VISE NE PONOVI...
Nazad na vrh Ići dole
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 30
Datum upisa : 03.01.2008

Suzice...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Suzice......   Suzice...... Icon_minitime1Pet Feb 08, 2008 9:23 pm

Ja sam plakala kao luda kad sam čula da je ovaj što mi se sviđa otišao na more........ letos......... nisam navikla da ga ne viđam, i kad mi je bivši dečko rekao da ima devojku, to je bilo pre godinu dana, ja mislim........ užas............. pa sam čula da je Sale otišao na Kopaonik i da će tamo da ostane da živi, ali to me samo zezala njegova lujkača od sestre......... Bio je samo na par dana........... Na letnjem raspustu sam ga viđala svaki dan..... a sad dok traje škola jedva ga i vidim u 3 meseci........ naviklas am za sad......... evo, pa nedelja ga ne viđam.......m ponekad se i rasplačem malo.........
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
Ma-najbolja-sam94
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Ma-najbolja-sam94


Ženski
Broj poruka : 392
Godina : 30
Datum upisa : 15.02.2008

Suzice...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Suzice......   Suzice...... Icon_minitime1Sub Feb 16, 2008 10:55 am

ja sam plakala takodje.Ja sam tad bila delimicno kriva,kao i on....ma,ne zelim da se podsecam....tad mi je bilo bas uzasno... ;(
Nazad na vrh Ići dole
http://losserrano.in-goo.com/
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Suzice...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Suzice......   Suzice...... Icon_minitime1Sub Feb 16, 2008 8:27 pm

ja sam poslednji put plakala pre oko dva sata, i nisam mogla da se smirim... evo sta mi se desilo, videla sam se sa bivsim kog volim i dan danas a ne znam zasto, rekao mi je da je jos u vezi s nekom tamo, i pitala sam ga zasto je onda tu veceras sa mnom... nije hteo da prosetamo nego se krio kao debil da ga neko ne vidi... kao tralala volim te medena & co. rekla sam mu ako me voli neka odmah raskine s njom on kao ne mogu ovo-ono, obe vas volim, nisam odustala i rekla sam ili ona ili ja, naravno nije nista rekao... ko ga jebe... poljubi me na blic, moj firs kiss - sranje, joj ljudi kako sam se... uh... nego nije mi ni rekao da ide ne bus, pa kad je bus stigao i umalo mu pobegao nije mi se ni javio, samo je otisao, rekla sam mu da ide i dodjavola, i da me vise nikad nece videti... kad me je pitao pre toga zasto ne moze da imam i mene i nju, rekla sam mu da nemam nameru jos i titulu kurve da dobijem od kretena iz njegove skole i da necu da delim onog kog volim... jesam plakala sam, ali nije mi zao, ne zelim ni toj curi da radim iza ledja, a ni da vise placem i patim zbog mentola... gotovo, eto veceras sam plakala kao nikad pre
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Suzice...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Suzice......   Suzice...... Icon_minitime1Sub Feb 16, 2008 8:41 pm

Eh, i ja sam plakala! plakala zbog dechka kojeg idalje volim i ne mogu da zaborawim wetj jako jako dugo!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
Gost
Gost
Anonymous



Suzice...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Suzice......   Suzice...... Icon_minitime1Sre Feb 27, 2008 4:52 pm

Best Girl 4ever ::
U ovoj temi piši kada si se rasplakala zbog njih i zašto???????
Naravno, svako je bar nekad pustio bar jednu suzu zbog nekog dečaka.............
To se desilo samo jednom zbog jedne osobe koja to ne zasluzuje.Nadam se da se vise nece destiti (bar ne zbog njega!).
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Suzice...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Suzice......   Suzice...... Icon_minitime1Sre Feb 27, 2008 7:16 pm

NIKO NIJE VREDAN NASIH SUZA... SVI SU ONI SAMO PROLAZNE STANICE U NASEM ZIVOTU, ONAJ KO CE VREDETI NASIH SUZA NECE UMETI DA NAS RASPLACE... ZIVI ZIVOT, SA ILI BEZ NJEGA ZIVOT IDE DALJE I TU SE NISTA NE MOZE...
Nazad na vrh Ići dole
machkenzi
~*~prava Crazy - Girl~*~
machkenzi


Ženski
Broj poruka : 468
Godina : 29
Datum upisa : 02.03.2008

Suzice...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Suzice......   Suzice...... Icon_minitime1Uto Mar 11, 2008 8:27 pm

ja nikada nisam plakala zbog frajera. belive me :pirat:
Nazad na vrh Ići dole
Meemytza_93
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Meemytza_93


Ženski
Broj poruka : 432
Godina : 30
Datum upisa : 10.01.2008

Suzice...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Suzice......   Suzice...... Icon_minitime1Pet Mar 14, 2008 9:21 pm

ja sam se naplakala prosle godine......ali owe okrecem nowi list!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.all-for-girls.worldgoo.com
shizzy*
~*~swatkica - redowan chlan~*~
~*~swatkica - redowan chlan~*~
shizzy*


Ženski
Broj poruka : 138
Godina : 29
Datum upisa : 06.03.2008

Suzice...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Suzice......   Suzice...... Icon_minitime1Pet Mar 21, 2008 11:30 pm

nikad nisam plakala zbog frajera....
lol
a nikad ih nisam ni imala.....LOL
ali nisam plakala ni kad sam nesrecno bila zaljubljena
Nazad na vrh Ići dole
http://www.thebestof.hot-me.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Suzice...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Suzice......   Suzice...... Icon_minitime1Pon Apr 14, 2008 8:23 pm

ma zabole te... ja sam plakala sad skoro... mislim da sve ponovo pocinje da tone negde... milos je nestao... a posle tako ``divno`` provedene subote i cetiri ispale koje su me strefile tog dana, vracajuci se kroz park vidim na klupi maja lazar i neki datum... nisam izdrzala...
Nazad na vrh Ići dole
Maja93
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
Maja93


Ženski
Broj poruka : 26
Godina : 30
Datum upisa : 04.04.2008

Suzice...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Suzice......   Suzice...... Icon_minitime1Sre Apr 16, 2008 8:20 pm

Ja sam plakala danas!Lepo me nervira sve....sto cura mu se udvara...a ja ne priznajem da mi se svidja..a on se pravi vazan nesto,kao faca......uf
Nazad na vrh Ići dole
~*Emily*~
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
~*Emily*~


Ženski
Broj poruka : 225
Godina : 31
Datum upisa : 28.04.2008

Suzice...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Suzice......   Suzice...... Icon_minitime1Pon Apr 28, 2008 11:23 pm

Narawno da jesam...
A to je bilo kad sam se poswadjala s deckom i raskinla, nakon cega se on smuwa s mojom naj drugaricom... to je najgori mogutji slucaj koi moze da wam se desi...
Sad vise ni ne pricamo ( on i ja, ne drugarica i ja )
I nerviram se kad god pomislim na to
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Suzice...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Suzice......   Suzice...... Icon_minitime1Sre Maj 07, 2008 1:55 pm

Kada mi je rekao da woli nju ja sam se ubila plachucji...
Kada smo 'raskinuli' jer josh woli nju tada sam isplakala more suza...
I ne mogu da nabrajam... ja sam u stwari stalno plakala zbog njega, a nije bio wrijedan toga...
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
LoOdAcHa
~*~urednik~*~
~*~urednik~*~
LoOdAcHa


Ženski
Broj poruka : 1146
Godina : 27
Datum upisa : 16.06.2008

Suzice...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Suzice......   Suzice...... Icon_minitime1Uto Jun 17, 2008 2:16 pm

Paaaaaaaa......pre jedno 2 ili 3 meseca meni je jedna drugarica moje simpe ispricala kako se Tadej (simpa) u basu kada smo putovali na xkurziju muvao sa jednom njegovom bivsom simpom, a kada sam stigla kuci ja sam se ubila od plakanja, ali mi je sledeci dan Tadej objasnio da je Jelena (ta njegova frendica) sve to izmislila kako bi se ja odljubila, samo zato sto je ona zaljubljena u njega i zato sto je ljubomorna!
Nazad na vrh Ići dole
http://ofg-only-for-girls.forumotion.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Suzice...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Suzice......   Suzice...... Icon_minitime1Uto Jun 17, 2008 2:59 pm

ja se ne setjam kad sam zadnji put plakala, ustvari jesam josh pochetkom meseca kad mi je rekao da ide kod tjurke na zhurku a ne sa mnom u grad
Nazad na vrh Ići dole
Ma-najbolja-sam94
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Ma-najbolja-sam94


Ženski
Broj poruka : 392
Godina : 30
Datum upisa : 15.02.2008

Suzice...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Suzice......   Suzice...... Icon_minitime1Čet Jun 26, 2008 1:31 pm

ja sam plakala...samo jednom...pre..mozda mesec dana...kad sam mu priznala da mi se svidja,a on me kulirao.... sad
Nazad na vrh Ići dole
http://losserrano.in-goo.com/
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

Suzice...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Suzice......   Suzice...... Icon_minitime1Čet Jun 26, 2008 2:41 pm

Ja odawno nisam plakala, pu pu da se ne ureknem....xexex
Ali stwano nisam imala ni razloga
Nazad na vrh Ići dole
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 30
Datum upisa : 03.01.2008

Suzice...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Suzice......   Suzice...... Icon_minitime1Pet Jun 27, 2008 2:44 pm

e nisma ni ja doavno plakala... uh..kad je to bilo, pre jedno tri miliona vekova, šalim se... ne znam, ne sećam se...
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

Suzice...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Suzice......   Suzice...... Icon_minitime1Sub Jun 28, 2008 12:25 pm

mnogon puta...prewise dugi bolno da bih pisala
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Suzice...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Suzice......   Suzice...... Icon_minitime1Čet Jul 03, 2008 3:02 pm

Plakala sam veche povratka u srbiju, plakala sam kao kisha..... znate zahsto ....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
Sponsored content





Suzice...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Suzice......   Suzice...... Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Suzice......
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Love is in the air... :: Ja i ljubav...-
Skoči na: