~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Tužne SMS porukice!

Ići dole 
+2
Pepeljuga
Peking_girlO_o_Sun
6 posters
AutorPoruka
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 30
Datum upisa : 03.01.2008

Tužne SMS porukice! Empty
PočaljiNaslov: Tužne SMS porukice!   Tužne SMS porukice! Icon_minitime1Pet Feb 15, 2008 2:04 pm

Owde će takve da budu, evo jedna:

Kad ja umrem vi me sahranite, al prvo mom dečku javite, nek dođe na sahranu moju, nek on isprati devojku svoju, nek obuče onu košulju belu, nek dođe u crnom odelu, nek stane s moje leve strane, kao da smo pošli na venčanje, a kad dođe ono lepo doba, ti prošetaj do mog groba, uzmi nešto pa ureži OVDE MOJA DRUGARICA LEŽI!
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

Tužne SMS porukice! Empty
PočaljiNaslov: Re: Tužne SMS porukice!   Tužne SMS porukice! Icon_minitime1Pet Feb 15, 2008 2:26 pm

Necu gledati u proshlost, jer ona zna da boli,
nisam sigurna 100% al'me mozda neko woli,
nebo zna kad upletem se u mreze,
kad je teshko, mnogo teze,
kad iz oka suze beze.....
Nazad na vrh Ići dole
Meemytza_93
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Meemytza_93


Ženski
Broj poruka : 432
Godina : 30
Datum upisa : 10.01.2008

Tužne SMS porukice! Empty
PočaljiNaslov: Re: Tužne SMS porukice!   Tužne SMS porukice! Icon_minitime1Pet Feb 15, 2008 11:37 pm

ne znam kolko je owo tuzno al ajd:

zuta ruza na rastanku wene, nemoj nikad zaborawit mene!
ni ja tebe zaborawit necu dok mi smrtnu ne zapale swecu,
a i dok sweca polako gori, znaj, moje te srce jos uwek woli!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.all-for-girls.worldgoo.com
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Tužne SMS porukice! Empty
PočaljiNaslov: Re: Tužne SMS porukice!   Tužne SMS porukice! Icon_minitime1Ned Sep 07, 2008 10:42 am

Dala sam ti mladost svoju, zato necu voljeti sebe. I da opet imam mladost svoju voljela bih samo TEBE!

One koje volimo uvijek izgubimo,
rjietko ili nikad vise ne zaljubimo.
Sve sto poslije dodje - bijeg je od
krize, samo jednom se voli - sve ostalo su reprize!

Veceras ce i nebo za nama da place, veceras cu zadnji put plakati zbog tebe, dok tvoju sliku budem gledala veceras cu zadnj put voljeti ja dok se tebe budem sjecala veceras i nikada vise ja necu plakati zbog tebe. Veceras cu ubiti sva osjecanj koja drzim u sebi. Od sutra si za mene stranac kojeg nikad nisam voljela, od sutra si za mene prosijak kome se daje milostinja. Za mene si bio sav moj svijet koji si srusio ove noci...

Tesko je biti kraj tebe i ne disati isti zrak.
Tesko je gledati oci nevere i znati da bolje ne moze...
Tesko je ostati svoj, dok u tebi sve zatoceno vristi, a najteze je ovako placati prvi greh i duboko u srcu nadati se zauvek..

Tako je tesko kad si dusa na shvacena,kad volis,a ljubav ti nije uzvracena! Kada od snova tvojih ostanu samo zgarista,i kad ti neko znaci sve a ti njemu nista!!!


Kad bol nadjaca svaki delic tvoje nade,i kad mrak od svetlosti bude jaci, ne veruj u to da sreca stade, znaj da ti nekome mnogo znacis!!!


Tuzno je vece,nek nocas kisa pada.Da li znas kako tuga u meni vlada? Da li znas kako samoca boli? Daleko si od mene, ali te moje srce ipak voli!

Umrecu jedne decembarske noci dak cela porodica spi, znam da plakace otac i mati a mozda ces plakati i ti. Nista ti pomoci nece kad tuzna povorka krene, kad me pokrije crna zemlja i zaplacu svi oko mene. Jednom kad prodjes pored groba gde raste trava sagni se i tiho reci tu moja draga spava. Kada te zivot razocara shvatices sta su to boli baci pogled na sliku moju i reci ONA JE ZNALA DA VOLI!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
~*OtKaCeNa~*
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
~*OtKaCeNa~*


Ženski
Broj poruka : 44
Godina : 29
Datum upisa : 04.11.2008

Tužne SMS porukice! Empty
PočaljiNaslov: Re: Tužne SMS porukice!   Tužne SMS porukice! Icon_minitime1Sub Dec 06, 2008 7:46 pm

zbog owe prwe poruke sam zaplakala....

jebes ziwot kad dusa pati, kad cowek coweka ne moze da shwati...jebes ziwot kad ti dusa wene..i kad ziwis od jebene uspomene...
Nazad na vrh Ići dole
TheTaMaRa:]]
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
TheTaMaRa:]]


Ženski
Broj poruka : 383
Godina : 26
Datum upisa : 19.09.2010

Tužne SMS porukice! Empty
PočaljiNaslov: Re: Tužne SMS porukice!   Tužne SMS porukice! Icon_minitime1Uto Okt 05, 2010 7:41 am

hmm ima ih i prewishe,ali za mene bi najtuzhnije bilo kad bi mi on poslao da me ne woli,mrzi iili nesh tretje...=( shto je wjerowatno,ako se ikad usudim da mu napishem poruku...ali netju,nikad....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Tužne SMS porukice! Empty
PočaljiNaslov: Re: Tužne SMS porukice!   Tužne SMS porukice! Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Tužne SMS porukice!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Prijateljske porukice....
» Otkachene sms porukice...
» Rodjendanske sms porukice...
» Bozhitjne sms porukice...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Only me... :: Moje porukice...-
Skoči na: