~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Treba mi pomoć!

Ići dole 
+5
shizzy*
Meemytza_93
*Afri*
~*wanjitza*~
Peking_girlO_o_Sun
9 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
machkenzi
~*~prava Crazy - Girl~*~
machkenzi


Ženski
Broj poruka : 468
Godina : 29
Datum upisa : 02.03.2008

Treba mi pomoć! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Treba mi pomoć!   Treba mi pomoć! - Page 2 Icon_minitime1Uto Mar 18, 2008 9:32 pm

bas si ga dobro opisala wink
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Treba mi pomoć! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Treba mi pomoć!   Treba mi pomoć! - Page 2 Icon_minitime1Sre Mar 19, 2008 8:39 am

slushaj ako zhelish aALI BASH BASH ZHELISH da ga zaborawish zapamti

korak broj 1 : morash imati jaku zhelju
korak broj 2: pokushaj da ga izbegavash jer ako ga budesh manje vidjala manje esh misliti o njemu
korak broj 3: potrazhi nowog koji je bolji,sladji i nezhniji


SLUSHAJ ME SAD! SAMO OSTANI POZITIVNA...NADJI DRUGOG DECHKA KOJI CE ZNATI DA E POSHTUJE I KOJI TE NECE TAKO NERVIRATI KAO SASHA!!!! SAMO TO ZAPAMTI!!!! I DA ....AKO ZHELISH DA SE ISTRESESH NAPRAVI LISTU NJEGOVIH NJGORIH OSOBIJNA KAO OWU SAD KOJU SI NAPRAWILA!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 30
Datum upisa : 03.01.2008

Treba mi pomoć! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Treba mi pomoć!   Treba mi pomoć! - Page 2 Icon_minitime1Sre Mar 19, 2008 7:55 pm

Uh...ovo nije ni trećina onoliko koliko me on nervira...........samo mali deo......
Kreten....ne znam kako da ga izbegavam!!!!!! Sad ga viđam češće, kako na skuteru, tako i peške.....na centru sa drugovima, bolje da ga ne viđam!!!!!!! TnX, što mi pomažete, ali ja stvarno ne znam šta da radim??? Pokušaću tako, lol, i hvala ti!
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
b@d_girl
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
b@d_girl


Ženski
Broj poruka : 271
Godina : 30
Datum upisa : 05.04.2008

Treba mi pomoć! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Treba mi pomoć!   Treba mi pomoć! - Page 2 Icon_minitime1Uto Apr 08, 2008 2:49 pm

samo hrabro.oni su obichne gnjide koje misle da smo mi njihowo wlasnishtwo a u stwari je suprotno(iako ne zhele to sebi da priznaju) :twisted:
mislim da ne treba da ga izbjegawash,kad' treba da prodjesh pored njega digni glawu i prodji kao da ne postoji a ako pochnu neka dobaciwanja-pogledaj ga hladno.sa wisine......
ja se nadam da sam ti malo pomogla...kissko
Nazad na vrh Ići dole
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 30
Datum upisa : 03.01.2008

Treba mi pomoć! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Treba mi pomoć!   Treba mi pomoć! - Page 2 Icon_minitime1Uto Apr 08, 2008 3:50 pm

TnX amiiiX!!!!! Juče je bio u centru s anekim drugom... samo sam pogledala u njega i on je u mene... s adrugaricom sam bila... posle sam ispred njega išla, nisma ga videla... okrenula sam se i on je i brzo s eoktrenuo na drugu stranu... debil....
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
b@d_girl
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
b@d_girl


Ženski
Broj poruka : 271
Godina : 30
Datum upisa : 05.04.2008

Treba mi pomoć! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Treba mi pomoć!   Treba mi pomoć! - Page 2 Icon_minitime1Sre Apr 09, 2008 1:09 pm

samo tako nastawi.......mojne ti njega da jurish....... wink
Nazad na vrh Ići dole
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 30
Datum upisa : 03.01.2008

Treba mi pomoć! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Treba mi pomoć!   Treba mi pomoć! - Page 2 Icon_minitime1Sre Apr 09, 2008 4:06 pm

OK!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Treba mi pomoć! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Treba mi pomoć!   Treba mi pomoć! - Page 2 Icon_minitime1Sre Apr 09, 2008 5:00 pm

tako je !
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 30
Datum upisa : 03.01.2008

Treba mi pomoć! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Treba mi pomoć!   Treba mi pomoć! - Page 2 Icon_minitime1Čet Apr 10, 2008 9:27 pm

važi...
Sladak mi je jedan njegov drug, ali ne sviđa mi se... saša mi se sviđa, idalje ne mogu d aga zaboravim...
Lazar je sladak, ali ne mogu da se zaljubim u njega...
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
shizzy*
~*~swatkica - redowan chlan~*~
~*~swatkica - redowan chlan~*~
shizzy*


Ženski
Broj poruka : 138
Godina : 29
Datum upisa : 06.03.2008

Treba mi pomoć! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Treba mi pomoć!   Treba mi pomoć! - Page 2 Icon_minitime1Čet Apr 10, 2008 9:55 pm

pa ..............
moras da ga zaboravis..............
tebi ec da bude lakse....................
ne znam kako ali potrudi se da na njega ne mislis........
ali ga svaki put kad ga vidis pogledaj ga prezrivo u oci
ili onako .....da ga spustis na zemlju da ne misli da je on i dalje nesto specijalno...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.thebestof.hot-me.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Treba mi pomoć! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Treba mi pomoć!   Treba mi pomoć! - Page 2 Icon_minitime1Pet Apr 11, 2008 5:56 pm

e ljubavi moje... znate kako sam ja izlecila slomljeno srce i sve svoje probleme... sad bez smejanja ovo je ozbiljno... povremeno se davim u cokoladi, onda drzim dijetu, vodim racuna o sebi... ne dozvoljavam da me ponizavaju vredjaju i upiru prstom u mene... u svojoj glavi sam napravila presek i zavrsila sa suzama... onda sam upoznala jednog decka koji mi je promenio zivot... sad znam ko je vredan mojih suza, on, on koji me nikada nece rasplakati... mojoj bivsoj bff, titji, sam zuznula takva dva samara da je pala... mnogo se bolje osecam posle toga... verujte mi na kraju tunela je uvek svetlo... poneki tunel je duzi od ostalih, ali svi se oni jednom zavrse... verujte u sebe... i zapamtite da covek nije ono sto se vidi s druge strane ogledala vec ono sto misli o sebi... dok sam mrzela i ponizavala sama sebe kad se vidim u ogledalu nisu me primecivali, a sad, sad se nasmesim svaki put kad prodjem pored tog istog ogledala, i kazem sebi, bravo uspela si... za mnom se okrecu oni koji su me vredjali,, i ovo ne pricam da bih se hvalila, vec da biste se na mojim greskama ucili... ne treba vam godinu dana patnje zbog nekog ko nije vredan vase paznje i suza... ne treba vam nisko misljinje o sebi... ono sto vama treba ste samo vi same sebi... pokusajte nije tesko... a ti sanjice, naravno da mozes da se zaljubis u lazara... pobogu nije ona debilcina jedini decko na svetu... look at the better tomorow baby, you can do that
Nazad na vrh Ići dole
b@d_girl
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
b@d_girl


Ženski
Broj poruka : 271
Godina : 30
Datum upisa : 05.04.2008

Treba mi pomoć! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Treba mi pomoć!   Treba mi pomoć! - Page 2 Icon_minitime1Sub Apr 12, 2008 9:31 am

Wanjitza 94 ::
napravila presek i zavrsila sa suzama... onda sam upoznala jednog decka koji mi je promenio zivot... sad znam ko je vredan mojih suza, on, on koji me nikada nece rasplakati...

mila moja,NIKO ALI BASh NIKO NIJE WRIJEDAN NAShIH SUZA!!!!!!!!

slazhem se sa swim' sh'o si rekla.......ali mi owo uopshte ne ulazi u wugla.........
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Treba mi pomoć! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Treba mi pomoć!   Treba mi pomoć! - Page 2 Icon_minitime1Sub Apr 12, 2008 1:14 pm

lol... da bi neke stvari razumela moras ih proziveti kao ja, zato je bolje da ih ne razumes...
Nazad na vrh Ići dole
b@d_girl
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
b@d_girl


Ženski
Broj poruka : 271
Godina : 30
Datum upisa : 05.04.2008

Treba mi pomoć! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Treba mi pomoć!   Treba mi pomoć! - Page 2 Icon_minitime1Sub Apr 12, 2008 4:05 pm

ok....ipak nisi u prawu shto si plakala i NADAM SE DA SE TO NECE WIShE PONOWITI
:sddddddd:
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Treba mi pomoć! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Treba mi pomoć!   Treba mi pomoć! - Page 2 Icon_minitime1Sub Apr 12, 2008 6:17 pm

me2
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Treba mi pomoć! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Treba mi pomoć!   Treba mi pomoć! - Page 2 Icon_minitime1Sub Apr 12, 2008 8:26 pm

hehe ..hvala wanjitze
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
TheTaMaRa:]]
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
TheTaMaRa:]]


Ženski
Broj poruka : 383
Godina : 26
Datum upisa : 19.09.2010

Treba mi pomoć! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Treba mi pomoć!   Treba mi pomoć! - Page 2 Icon_minitime1Pet Jun 24, 2011 2:54 pm

~*wanjitza*~ ::
duso nema tu pomoci, samo opusteno. moj savet, kuliraj ga, znam da je tesko ali dok god ga ti juris on ce se osecati mocnim i vaznim, okreni drugi list, nek misli da ti se jebe za njega... ko ga sisa, samo opusteno, kad prodjes pored njega ne moj ni da ga pogledas, neka vidi kako je to kad na tebe niko ne obraca paznju. kad ga vidis s drustvom, ako znas nekog od njegovih ortaka, slatko se nasmesi i zavodnicki mu se javi, a sasu iskuliraj, ma odlepice za tobom. samo ne odustaj i poslusaj me, isplatice se... budi jaka...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Treba mi pomoć! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Treba mi pomoć!   Treba mi pomoć! - Page 2 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Treba mi pomoć!
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» treba mi pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
» Treba mi savet... HITNO!!!
» i meni treba pomoc......pls
» Vidim treba da se peva, pa 'ajd' i ja da zapevam ;)
» 10 stwari koje treba znati o gojaznosti...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Love is in the air... :: Naši slatki mali problemi...-
Skoči na: