~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Tracevi...

Ići dole 
+4
LoOdAcHa
Pepeljuga
Meemytza_93
~*wanjitza*~
8 posters
AutorPoruka
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Tracevi... Empty
PočaljiNaslov: Tracevi...   Tracevi... Icon_minitime1Sre Feb 20, 2008 3:42 pm

Cula si nesto zanimljivo, podeli sa nama... Mozes da postavis neku zanimljivu sliku neke zvezde ako si je od nekud iskopala, a mozes i samo da podelis neki novi trac...
Nazad na vrh Ići dole
Meemytza_93
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Meemytza_93


Ženski
Broj poruka : 432
Godina : 30
Datum upisa : 10.01.2008

Tracevi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tracevi...   Tracevi... Icon_minitime1Sre Feb 20, 2008 8:16 pm

ja sam cula da je angelina joli trudna i da nosi blizance......
Nazad na vrh Ići dole
http://www.all-for-girls.worldgoo.com
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

Tracevi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tracevi...   Tracevi... Icon_minitime1Sre Feb 20, 2008 8:29 pm

Ja sam samo chula da je trudna...
Nazad na vrh Ići dole
Meemytza_93
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Meemytza_93


Ženski
Broj poruka : 432
Godina : 30
Datum upisa : 10.01.2008

Tracevi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tracevi...   Tracevi... Icon_minitime1Sre Feb 20, 2008 9:46 pm

pa ja mislim da pise u brawu da nagadjaju da nosi blizance ali nista nije sigurno....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.all-for-girls.worldgoo.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Tracevi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tracevi...   Tracevi... Icon_minitime1Sre Feb 20, 2008 10:03 pm

extra, oni ce uskoro kako su poceli da imaju celo decije prihvatiliste u sopstvenoj kuci, sto je stvarno humano i lepo.
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Tracevi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tracevi...   Tracevi... Icon_minitime1Ned Mar 23, 2008 12:09 am

da li je istina da RBD dolazi u srbiju...
Nazad na vrh Ići dole
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

Tracevi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tracevi...   Tracevi... Icon_minitime1Pon Mar 24, 2008 1:33 pm

Ja mislim da dolaze, swi prichaju
Nazad na vrh Ići dole
LoOdAcHa
~*~urednik~*~
~*~urednik~*~
LoOdAcHa


Ženski
Broj poruka : 1146
Godina : 27
Datum upisa : 16.06.2008

Tracevi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tracevi...   Tracevi... Icon_minitime1Čet Jun 19, 2008 12:05 pm

Mene Angelina bas nervira vise sa tim usvajanjem!
Mislim, jeste da je to sve lepo i humano, ali, stvarno je vec preterala, mislim ajde 2 ili 3 ali koliko ih vec ima covece!
Nazad na vrh Ići dole
http://ofg-only-for-girls.forumotion.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Tracevi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tracevi...   Tracevi... Icon_minitime1Čet Jun 19, 2008 1:20 pm

rbd dolazi sedmog septembra a ja baxuz ne smem da idem
Nazad na vrh Ići dole
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

Tracevi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tracevi...   Tracevi... Icon_minitime1Pet Jun 20, 2008 9:47 pm

ZASTOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO?????????????????????????Ja idem obvio!Ako neko padne u publiku iseci cu mu?joj kosu!lolI kupicu mozda meet&greet karte!Ili cu se iskrasti u beckstage sa sestrom!
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
beybica
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
beybica


Ženski
Broj poruka : 73
Godina : 29
Datum upisa : 19.12.2008

Tracevi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tracevi...   Tracevi... Icon_minitime1Sub Dec 20, 2008 7:18 pm

dajte još tračeva o zvezdama :p
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Tracevi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tracevi...   Tracevi... Icon_minitime1Sub Dec 20, 2008 9:00 pm

nema bre... meet&gret karte se ne kupuju, nego njih samo možeš da dobiješ na nagradnoj igri... koncert je bio i 18.12.2008. po drugi put, a šuška se da će doći i na proleće ponovo biggrin možda tad i odem na njega konačno biggrin
Nazad na vrh Ići dole
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

Tracevi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tracevi...   Tracevi... Icon_minitime1Ned Dec 21, 2008 5:55 pm

e ljudi je ste culi za ovo

Poznati glumac Dragiša Milojković, član ansambla Beogradskog dramskog pozorišta i nosilac jedne od rola u popularnoj seriji „Seljaci", postao je žrtva morbidne prevare koja je počela na „Fejsbuku", a završila se - davanjem lažnih umrlica!

Akter prevare je žena koja se na „Fejsbuku" predstavila kao Malena Malić i koja je glumcu prvo rekla da je poznata lekarka čiji je otac vlasnik lanca hotela u Švajcarskoj, da bi na kraju inscenirala sopstvenu smrt objavljivanjem umrlice u „Frankfurtskim vestima".

Milojković je naveo da je prevara počela na njegovoj stranici:

- Početkom novembra na mojoj FB stranici pojavila se izvesna Malena Malić. Počeli smo da razmenjujemo poruke i da se dopisujemo i, neću da krijem, dopala mi se. Imam 37 godina, nisam u stalnoj vezi, moj prijatelj je našao ženu svog života preko „Fejsbuka" i mislio sam: zašto da ne pokušam, možda bude nešto od toga - priča Milojković. Dragiša je nepoznatoj devojci dao i broj svog telefona i oni su nekoliko puta razgovarali. Ona mu se predstavila kao lekar, i navela da je njen otac, Radovan, bogataš koji poseduje lanac hotela u Švajcarskoj.

- O meni je sve znala, čak i da sam napisao knjigu. Dala mi je adresu, Oberer Stadgraben 4 u Ucnahu, na koju sam joj poslao primerak moje knjige, pa smo kasnije o njoj razgovarali. Grizao me je, ipak, sve vreme crv sumnje, jer je u jednom trenutku promenila ime u Bojana, rekavši da se u stvari tako zove. Pošto sam krenuo u Pariz na snimanje, predložio sam da se vidimo tamo i ona je pristala. Pre puta sam joj, međutim, rekao da ću s njom prekinuti sve kontakte ako otkrijem da mi je o sebi slagala makar i jednu jedinu sitnicu - nastavio je poznati glumac, koji se o ovom nemilom događaju ispovedio „Frankfurtskim vestima".

Milojković je rekao da je, nakon što je pokazao da je pomalo sumnjičav prema „Bojaninim" rečima, usledila „baražna vatra" SMS poruka u kojima ga je ona obaveštavala gde se nalazi i šta radi, uz brojne poruke koje je navodno slao njen otac. Pravo ludilo počelo je po dolasku u Pariz:

- Telefon sam isključio tokom leta do Pariza, a kad sam sleteo i ponovo ga uključio krenulo je ludilo. Stizale su mi SMS poruke da je Bojana nastradala u saobraćajnoj nesreći u Francuskoj, proklinjali su me njeni roditelji i najavljivana je njena sahrana u Ucnahu u venčanici u kojoj je trebalo da stane sa mnom pred oltar! Bio sam u totalnom šoku - jadao se Milojković, koji je bio još više zapanjen kada se ispostavilo da na adresi koju mu je dala „Bojana" ne živi žena čiju je fotografiju video, i da je sve vreme bio žrtva složene prevare sa nepoznatim ciljem. Ništa manje nisu bili zapanjeni ni novinari „Frankfurtskih vesti", koji su shvatili da ženu čiju su umrlicu sa velikom fotografijom objavili, i koja je navodno bila nosilac nagrade za lekara godine u Švajcarskoj, ne poznaje niko u Švajcarskoj i Nemačkoj. Kako se ispostavilo, Bojana Malić je, najverovatnije, zapravo 40-godišnja nemačka državljanka po imenu Bogdanka Kaba, protiv koje nemačka i švajcarska policija vode istragu zbog lažnog predstavljanja.

Još uvek se ne zna ko je na fotografiji koju je žena prevarant koristila na „Fejsbuku" i koja je odštampana u čitulji u „Frankfurtskim vestima", ali se veruje da je u pitanju glumica iz neke od mnogobrojnih televizijskih latino sapunica.
Nazad na vrh Ići dole
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

Tracevi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tracevi...   Tracevi... Icon_minitime1Ned Jan 04, 2009 6:29 pm

Keti Peri sada može da ljubi devojke

Pevačica čija je pesma "I kissed a girl" obeležila prošlu godinu raskinula sa dečkom.

Keti Peri (24) i Travis Mekoj (27) iz grupe Gym Class Heroes okončali su svoju vezu uoči Nove godine, piše "Pipl".

"Bili su zajedno na odmoru u Meksiku, ali se Travis ranije vratio. Veza je 'pukla' tokom odmora", rekao je izvor blizak paru.

Keti i Travis bili su zajedno oko godinu dana, a "šuškalo" se i o prosidbi, pošto su nedavno razmenili prstenje.

Frontmen grupe GCH na svom blogu je objavio da više nije u vezi sa pevačicom nominovanom za Gremi.

"Moj laptop je moja nova devojka. Odan je, sluša i nikada me neće izneveriti", napisao je Travis.
Nazad na vrh Ići dole
~*~xenija~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~xenija~*~


Ženski
Broj poruka : 555
Godina : 27
Datum upisa : 13.10.2008

Tracevi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tracevi...   Tracevi... Icon_minitime1Sre Jan 07, 2009 2:32 pm

heheh
zanimljivo
stvarno rbd opet dolazi?
ja bila u septembru al u decembru nisam crying thumb down
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Tracevi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tracevi...   Tracevi... Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Tracevi...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: V.I.P. zvezde :: Tracevi...-
Skoči na: