~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 neopravdani, ukori i napomene...

Ići dole 
+22
NajgoraOdSwuDecu
*~**Any RBD**~*
~*OtKaCeNa~*
R!cH & fAmOuS
~Fairy Annie~
*Punk_Princess*
LoOdAcHa
~*~cOCaCoLA-gIRL~*~
CapljaVoliBilla
Girl with a broken smile
_*-Blondie-*_
b@d_girl
machkenzi
!*_Miss crazy_*!
!MissPopTrash!
Lana_BlEjAcIcA
shizzy*
*Afri*
Pepeljuga
Meemytza_93
Peking_girlO_o_Sun
~*wanjitza*~
26 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

neopravdani, ukori i napomene... Empty
PočaljiNaslov: neopravdani, ukori i napomene...   neopravdani, ukori i napomene... Icon_minitime1Uto Mar 04, 2008 11:03 am

ja sam juce letela sa casa matisa... po prvi put u zivotu sam upisana u napomenu... boli me uvo... rekla sam razrednom i nece da me kazni... ali brate onu strvinu bi ubila
Nazad na vrh Ići dole
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 30
Datum upisa : 03.01.2008

neopravdani, ukori i napomene... Empty
PočaljiNaslov: Re: neopravdani, ukori i napomene...   neopravdani, ukori i napomene... Icon_minitime1Uto Mar 11, 2008 4:11 pm

Joj, ja sam upisavana........... Ovako, sada ću neke situacije d sipričam:

Jednom sam upisana zato što sam pobegla sa muzičkog još u 6. razredu.
U 7. sam upisana na likovnom jer sam bila bezobrazna.
Upisuju me iz fizičkog zato što zaboravljam opremu..........
Jednom sam dobila ukor zato što sam udarila šakom u usta jednog dečka iz mog razreda, jer je on mene prvi gurnuo i ja sam pala na rub onog gde stoje sunđeri, a on nije dobio ukor, ja jesam.... Još uje išla krv, a baš me boli uvo! u 6. razredu
Jednom sam dobila opomenu zato što sam slomila ruku jednom Davidu a on mene udario, pa sam mu ja slomila ruku tako sma ga potegla iz sve snage.
Eto, to, da budem iskrena......... Lol, u našem razredu pljušte ukorin i opomene, za mene ovo nije ništa..
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
Meemytza_93
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Meemytza_93


Ženski
Broj poruka : 432
Godina : 30
Datum upisa : 10.01.2008

neopravdani, ukori i napomene... Empty
PočaljiNaslov: Re: neopravdani, ukori i napomene...   neopravdani, ukori i napomene... Icon_minitime1Uto Mar 11, 2008 4:21 pm

pa ja sam danas upisana zato sto sam se tukla na casu.....zaprawo mi je drugarica uzela knjigu i kad mi je wratila, ja je opalila po glawi sa njom a ona mene ustinula......zaprawo smo se samo zezale! sad cu dobit ukor! wec imam pismenu opomenu......ali kod nas je normalno da bar imas usmenu opomenu, jer ako je nemas onda sa tobom nesto nije uredu!!!!!smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.all-for-girls.worldgoo.com
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

neopravdani, ukori i napomene... Empty
PočaljiNaslov: Re: neopravdani, ukori i napomene...   neopravdani, ukori i napomene... Icon_minitime1Uto Mar 11, 2008 6:53 pm

Ja neoprawdane imam najwishe po 3 za shkolsku godinu, a ukor nisam imala mada zamaalo, a i sada je kritichno zbog fizicharke, ako bude naprawila frku....UF......Nadam se da nece, moram da izgrzim joj 2-3 meseca da se ne poswadjam sa nekim nastawnikom jer posle idem iz shkole i boli me uwo, samo da se sada ne poswadjam
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

neopravdani, ukori i napomene... Empty
PočaljiNaslov: Re: neopravdani, ukori i napomene...   neopravdani, ukori i napomene... Icon_minitime1Čet Mar 13, 2008 7:53 pm

brate best girl shta ti radish!!!
ja nikada nisam upisana...ustvar ijesam jednom zaborawilad a uradim domaci iz francuskog pa nas je nastavnik swe upisao jer niko nije uradio...ukor ne... mada smo jednom pobegli sa fizike , all dobili sm osamo neopravdane
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
shizzy*
~*~swatkica - redowan chlan~*~
~*~swatkica - redowan chlan~*~
shizzy*


Ženski
Broj poruka : 138
Godina : 29
Datum upisa : 06.03.2008

neopravdani, ukori i napomene... Empty
PočaljiNaslov: Re: neopravdani, ukori i napomene...   neopravdani, ukori i napomene... Icon_minitime1Ned Mar 16, 2008 12:10 am

pa nama je razredna svima podelila po jedan neopravdani jer nismo na vreme usli na tehnicko nego smo visili u sali.....
a moja drugarica je dobila ukor jer se slikala na casu a nasa biologicarka-ludaca videla blic i mislila da nju slika pa digla frku!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.thebestof.hot-me.com
Lana_BlEjAcIcA
~*~swatkica - redowan chlan~*~
~*~swatkica - redowan chlan~*~
Lana_BlEjAcIcA


Ženski
Broj poruka : 129
Godina : 29
Datum upisa : 29.03.2008

neopravdani, ukori i napomene... Empty
PočaljiNaslov: Re: neopravdani, ukori i napomene...   neopravdani, ukori i napomene... Icon_minitime1Ned Maj 11, 2008 8:32 pm

pa mnogo mi se puta desilo da me upisu i neopravdani,a cesto i da me izbace ali sad manje izbacuju jer direktorka neda jer se setkamo po skoli,....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.marcelo.nice-topic.com     nije u funkciji mrzi me da
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

neopravdani, ukori i napomene... Empty
PočaljiNaslov: Re: neopravdani, ukori i napomene...   neopravdani, ukori i napomene... Icon_minitime1Pon Maj 12, 2008 3:46 pm

Neopravdanih imam dosta... Kada smo bjezali po cijeli dan dok su bili turniri nisu nam nista pravdali....
Imam jednu napomenu kada sam se potukla sa drugaricom na sred casa
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
!*_Miss crazy_*!
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
!*_Miss crazy_*!


Ženski
Broj poruka : 160
Godina : 28
Datum upisa : 02.03.2008

neopravdani, ukori i napomene... Empty
PočaljiNaslov: Re: neopravdani, ukori i napomene...   neopravdani, ukori i napomene... Icon_minitime1Uto Maj 13, 2008 2:21 pm

Imala sam smanjenu ocenu..ali na 4..juce mi je razredni napokon popravio....
Imam jedan neopravdani,zato sto sam usla posle nastavnice..uf,i jos me vido razredni... :x lol
Nazad na vrh Ići dole
http://rebelde-forum.nice-board.net/
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

neopravdani, ukori i napomene... Empty
PočaljiNaslov: Re: neopravdani, ukori i napomene...   neopravdani, ukori i napomene... Icon_minitime1Sre Maj 14, 2008 7:32 am

E ja sam se juche pokachila sa nastavnicom srpskog. prvo smo moja amiga i ja kupile ogromne kokice i jele na chasu, naravno swi su nam trazili pa je tako jedno 15 minuta ceo razred zhvakao, a nastavnica poludela i oduzela mi ih sad rekavshi pritom da ce ih dati razrednom tako da ja ochekujem danas da mi razredni kenja, posle toga sam se posvadjala sa njom oko nekog sastava jer ne znam da upotrebim humor, a onda kada je izlazila iz shkole (kao i uwek) ishla je sa jednom chepuljom iz mog razreda kuci!!!! zamislite!!! i moj drug i ja ih slikali i ona nas ukeba....uf a da znate kako j dobra slika ispala!!! LOL! tako da sam ja danas blago recheno NAEBALA kod razrenog, ko zna shta ce biti .....cccc
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
machkenzi
~*~prava Crazy - Girl~*~
machkenzi


Ženski
Broj poruka : 468
Godina : 29
Datum upisa : 02.03.2008

neopravdani, ukori i napomene... Empty
PočaljiNaslov: Re: neopravdani, ukori i napomene...   neopravdani, ukori i napomene... Icon_minitime1Sre Maj 14, 2008 5:59 pm

pa ja imam 2-3 neopravdana zato shto sam izlazila sa chasa prije vremene........ nishta posebno.
Nazad na vrh Ići dole
b@d_girl
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
b@d_girl


Ženski
Broj poruka : 271
Godina : 30
Datum upisa : 05.04.2008

neopravdani, ukori i napomene... Empty
PočaljiNaslov: Re: neopravdani, ukori i napomene...   neopravdani, ukori i napomene... Icon_minitime1Čet Maj 15, 2008 4:25 pm

ja qliram.....imam 1 ukor direktora(skinula sam grb cg koji je bio iznad table i izbacila ga ispred school),3 kazne(swadja sa profom,tucha,bacanje table kroz prozor),2 opomene(tucha,swadja sa profom),19 neoprawdanih i 89 oprawdanih.......oa widite kome je najtezhe......mada mene boli uwo...... :lol!:
Nazad na vrh Ići dole
Lana_BlEjAcIcA
~*~swatkica - redowan chlan~*~
~*~swatkica - redowan chlan~*~
Lana_BlEjAcIcA


Ženski
Broj poruka : 129
Godina : 29
Datum upisa : 29.03.2008

neopravdani, ukori i napomene... Empty
PočaljiNaslov: Re: neopravdani, ukori i napomene...   neopravdani, ukori i napomene... Icon_minitime1Ned Maj 25, 2008 3:29 pm

joj a najvise mrzim kad se posvadjam sa nekom nastavnicom i onda razredna pocne da se dernja i mene da krivi,da mi drzi neke lekcije i da me smara i govori mi da sam "buntovnik" i da sam najgora o devjcica,da sam ne moguca,ne zatvaram usta....
a jos gore kad pozove roditelje pa mi daju kazne onda se jos vise iznerviram...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.marcelo.nice-topic.com     nije u funkciji mrzi me da
_*-Blondie-*_
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
_*-Blondie-*_


Ženski
Broj poruka : 862
Godina : 29
Datum upisa : 22.05.2008

neopravdani, ukori i napomene... Empty
PočaljiNaslov: Re: neopravdani, ukori i napomene...   neopravdani, ukori i napomene... Icon_minitime1Ned Maj 25, 2008 5:02 pm

Uffff,ja se redowo swadjam sa nastawnicima,pa mislim kad nam je jednom nastawnica pricala da smo najgore odeljenje i tako te twari ja sam je samo 'ladno pogledala i rekla joj:Jes,kad bi se gadjali krompirima biggrin.Jednom sam na Engledakom sa drugaricom otisla do qce da uzmem nesto, i on nas,normalno,zapisao,i kad smo dosle ja nisam htela ni da se jawljam,ni da wadim knjigu ni nista...pa mislim,ako sam zapisana to ti je kao da NISAM TU,i sta onda da se lomim??? Imam ja jos tih nekih dogadjaja,samo recite ako was zanima...wink
Nazad na vrh Ići dole
Girl with a broken smile
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Girl with a broken smile


Ženski
Broj poruka : 437
Godina : 31
Datum upisa : 20.05.2008

neopravdani, ukori i napomene... Empty
PočaljiNaslov: Re: neopravdani, ukori i napomene...   neopravdani, ukori i napomene... Icon_minitime1Ned Maj 25, 2008 8:08 pm

Redovno nas leti kaznjavaju tj. prete nam da ce nam deliti ukore jer se prskamo po skoli lol Nisu nam nikad nista uradili lol
Kad smo bezali sa francuskog u 7. isto su nam pretili ukorom, smanjenom ocenom itd. Opet nije bilo nista! Tako oni nas "plase" vec godinama lol
Nazad na vrh Ići dole
CapljaVoliBilla
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
CapljaVoliBilla


Ženski
Broj poruka : 97
Godina : 30
Datum upisa : 23.06.2008

neopravdani, ukori i napomene... Empty
PočaljiNaslov: Re: neopravdani, ukori i napomene...   neopravdani, ukori i napomene... Icon_minitime1Ned Jun 29, 2008 11:03 pm

Ja sam ushestom imala 4 iz vladanja zbog nastavnika OTO-a.
u sedmom zamalo da imam isto to zbog nastavnice matematike.
i u osmom zamalo da imam isto to, i to na exqrziji! XDDDDDDDDDDDD
tad sam sela sa dve drugarice na stolicu (u3 ujutru, Novi Sad XD) i razredni se drao na nas, necu da pricham shto, duga pricha, i reko je: Ukor razrednog stareshine! u ponedeljka, roditelji u shkolu!
a u napomeni sam ponekad billa XD
Nazad na vrh Ići dole
~*~cOCaCoLA-gIRL~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~cOCaCoLA-gIRL~*~


Ženski
Broj poruka : 821
Godina : 28
Datum upisa : 03.06.2008

neopravdani, ukori i napomene... Empty
PočaljiNaslov: Re: neopravdani, ukori i napomene...   neopravdani, ukori i napomene... Icon_minitime1Pon Jun 30, 2008 11:26 am

Girl with a broken smile ::
Redovno nas leti kaznjavaju tj. prete nam da ce nam deliti ukore jer se prskamo po skoli lol Nisu nam nikad nista uradili lol
Kad smo bezali sa francuskog u 7. isto su nam pretili ukorom, smanjenom ocenom itd. Opet nije bilo nista! Tako oni nas "plase" vec godinama lol

takodje biggrin
ali to drugima iz mog odeljenja... ja nikad nisam bila u napomeni, niti imala neoprawdane... biggrin
Nazad na vrh Ići dole
LoOdAcHa
~*~urednik~*~
~*~urednik~*~
LoOdAcHa


Ženski
Broj poruka : 1146
Godina : 27
Datum upisa : 16.06.2008

neopravdani, ukori i napomene... Empty
PočaljiNaslov: Re: neopravdani, ukori i napomene...   neopravdani, ukori i napomene... Icon_minitime1Sre Jul 30, 2008 10:31 pm

Ja sam imala 5 neopravdanix
Nazad na vrh Ići dole
http://ofg-only-for-girls.forumotion.com
*Punk_Princess*
~*~prava Crazy - Girl~*~
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 572
Godina : 27
Datum upisa : 26.08.2008

neopravdani, ukori i napomene... Empty
PočaljiNaslov: Re: neopravdani, ukori i napomene...   neopravdani, ukori i napomene... Icon_minitime1Uto Avg 26, 2008 8:50 am

Ja imam napomenu jer sam slikala foto-aparatom na engleskom... Lol... A pobegla sam 2 puta sa srpskog ali nista nisam dobila moja glupa nastavnica me nije provalila... Hahahhaha
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



neopravdani, ukori i napomene... Empty
PočaljiNaslov: Re: neopravdani, ukori i napomene...   neopravdani, ukori i napomene... Icon_minitime1Pet Avg 29, 2008 10:48 am

Ih, mene razredni ( fala Bogu ) obožava pa mi sve pravda. Meni su sva opravdanja završila u kanti. :S On meni stalno kaže ne treba. :S

A na exqrziji u 8. ćemo sigurno blejati ne do 3 nego do 7. xD
Nazad na vrh Ići dole
~Fairy Annie~
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~



Ženski
Broj poruka : 376
Godina : 28
Datum upisa : 22.08.2008

neopravdani, ukori i napomene... Empty
PočaljiNaslov: Re: neopravdani, ukori i napomene...   neopravdani, ukori i napomene... Icon_minitime1Pet Avg 29, 2008 9:59 pm

xexex ja nikada nisam imala ukore i ta sranja....ma ja sam ti primerno dete...ustvari samo kod uciteljice ii da nekada jaa ovaj polomim zavesu ali niti me iko kaze nista :/kez/:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ews-school.wow-wars.com
R!cH & fAmOuS
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
R!cH & fAmOuS


Ženski
Broj poruka : 155
Godina : 30
Datum upisa : 04.11.2008

neopravdani, ukori i napomene... Empty
PočaljiNaslov: Re: neopravdani, ukori i napomene...   neopravdani, ukori i napomene... Icon_minitime1Uto Nov 04, 2008 11:00 pm

imam ukor....i sxest neoprawdana....josx jedan mi fali pa smanjena otzena iz wladanja....qq....
Nazad na vrh Ići dole
~*OtKaCeNa~*
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
~*OtKaCeNa~*


Ženski
Broj poruka : 44
Godina : 29
Datum upisa : 04.11.2008

neopravdani, ukori i napomene... Empty
PočaljiNaslov: Re: neopravdani, ukori i napomene...   neopravdani, ukori i napomene... Icon_minitime1Sre Nov 05, 2008 4:32 pm

prosle godine sam imala 1 opomenu(tj. citaw razred je dobio..), imala sam i par neoprawdanih...owe god. jos nista al ima wremena, bice....
Nazad na vrh Ići dole
*~**Any RBD**~*
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
*~**Any RBD**~*


Ženski
Broj poruka : 29
Godina : 26
Datum upisa : 10.10.2008

neopravdani, ukori i napomene... Empty
PočaljiNaslov: Re: neopravdani, ukori i napomene...   neopravdani, ukori i napomene... Icon_minitime1Pet Nov 07, 2008 8:40 pm

Ja sam ya rayliku od was dobro dete... tongue2 Ali sam mala ya te gluposti....Mada volim das se dernjam po ucionici i tamo me svi gledaju kao "Dezurna loodacha" naravno pozitivno
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

neopravdani, ukori i napomene... Empty
PočaljiNaslov: Re: neopravdani, ukori i napomene...   neopravdani, ukori i napomene... Icon_minitime1Pet Nov 07, 2008 11:37 pm

owo tromesechje nemam nijedan neoprawdani... Chuwam se pred kraj da begam tongue
jer sa 8 ti je smanjeno wladanje, a sa 25 letich tebra smile
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
Sponsored content





neopravdani, ukori i napomene... Empty
PočaljiNaslov: Re: neopravdani, ukori i napomene...   neopravdani, ukori i napomene... Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
neopravdani, ukori i napomene...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Only me... :: Skola & co...-
Skoči na: