~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Kad si ga videla prvi put?????

Ići dole 
+29
Suzy
beybica
*~**Any RBD**~*
R!cH & fAmOuS
NajgoraOdSwuDecu
~Fairy Annie~
~Bad*Girl~
~Dora~
*Punk_Princess*
*ChAd_GuArDiAn AnGeL*
~Piper Halliwel~
xxLola93xx
_*-Blondie-*_
Sleepy_Angel
maite94
**Black_Rose**
MaWeNa
Zorana
***Jibica
Torres***
LoOdAcHa
!MissPopTrash!
=>rAInbOw_gIrL<=
b@d_girl
*EnamoradA*como*NuncA*
Meemytza_93
*Afri*
~*wanjitza*~
Peking_girlO_o_Sun
33 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 29
Datum upisa : 03.01.2008

Kad si ga videla prvi put????? Empty
PočaljiNaslov: Kad si ga videla prvi put?????   Kad si ga videla prvi put????? Icon_minitime1Uto Mar 04, 2008 5:40 pm

Kada si videla svoju simpatiju prvi put????? Kako je to bilo????? Pa.... opišite ovde.....
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Kad si ga videla prvi put????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad si ga videla prvi put?????   Kad si ga videla prvi put????? Icon_minitime1Uto Mar 04, 2008 7:34 pm

Ivana znam vec neko vreme, ali smo se bolje upoznali na ex-u kad je njegovo odeljenje bilo sa mojim u busu... bilo nam je super... sad skoro smo poceli da se dopisujemo i tako to... mmmmmmmmm I think I`m in love in him... lolz...
Nazad na vrh Ići dole
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 29
Datum upisa : 03.01.2008

Kad si ga videla prvi put????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad si ga videla prvi put?????   Kad si ga videla prvi put????? Icon_minitime1Sre Mar 05, 2008 5:33 pm

Imam d apričam::::

Maj, prošle godine, trebali smo da idemo na hipodrom, na kros RTS-a na hipodromu se doržavao, kao i svake godine..... Pošto me mrzelo da idem peške čak do tamo, ima više od pola sata do tamo išla sam sa drugaricama i vesnom taxijem..... Kad smo stigle tame pretrčale i blabla.... Tamo su bili simpatije mojih drugarica Maje i Verice. Sa ostalim društvom....... Oni su seli na travu i neki slatki plavi dečko (saša) stajao je jedini.... I tako nešto pričali... Posle su trčali svi....kako mi se svideo on..... i onda u naselju kod moje drugarice, oni su došli biciklovima....... al samo Saša i đura i onda su ovi klinci, Ivana i Milica počeli da pevaju nešto: dva ljuta gusara pogled im je ledan, saša se istopio bio je jedan, pa dalje, mi smo crkavali............ Jbg. tada sam imala 12 godina, bilo mi je rođendan za par dana........ Pošto je kros RTS-a bio 13. maja, znači da sam i sašu videla trinaestog maja.......
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
Gost
Gost
Anonymous



Kad si ga videla prvi put????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad si ga videla prvi put?????   Kad si ga videla prvi put????? Icon_minitime1Sre Mar 05, 2008 6:57 pm

ax...

septembar...

1. razred...

1. dan...

tada mi se nie dopadao ali sada... mmm...

trchala sam hodnikom shkole, mislim da sam nosila neke sweske...

sudarili smo se i sweske su mi ispale...

pomogao mi je da ix podignem i rekao
"Tjao! Ja sam Marko!"

Bilo je kao u filmu...

Zaista...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Kad si ga videla prvi put????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad si ga videla prvi put?????   Kad si ga videla prvi put????? Icon_minitime1Čet Mar 06, 2008 1:36 pm

Best Girl 4ever ::
Kada si videla svoju simpatiju prvi put????? Kako je to bilo????? Pa.... opišite ovde.....
Prvi put sam ga videla u nedelju...
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Kad si ga videla prvi put????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad si ga videla prvi put?????   Kad si ga videla prvi put????? Icon_minitime1Čet Mar 06, 2008 10:55 pm

owako...... znam ga ja josh od 2...3 razreda...... tada je doshao u nashu shkolu ( narawno ne u moj razred)...e ranije ga nisam podnosila...vidjali smo se ponekad u prolazu ali smo se swadjali....bash se secam kako me je zachikavao.... i nervirao...... a onda poslednji dan polu-godishta ja nisam doshla na prva dva chasa ...chekala saam da zwoni za treci ...on je izashao iz uchionice i pitao me koliko je sati ...... a ond aotishao...kada se vratio pitao me je shta radim a ja sam rekla da chekam drugaricu i 3 chas ...on mi je rekao: e onda cu da ostanem sa tobom.... oboma je bilo neprijatno ali smo prichali...onda je doshla moja drugarica..... zwonilo je i rastali smo se..... osecala sams e kao da ga prvi put widim...potpuno nowa osoba ...to je bilo pre godinu dana .....ali ja ga idalje volim.......
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Kad si ga videla prvi put????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad si ga videla prvi put?????   Kad si ga videla prvi put????? Icon_minitime1Pet Mar 07, 2008 9:48 am

e greska ja ga jos nisam videla
Nazad na vrh Ići dole
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 29
Datum upisa : 03.01.2008

Kad si ga videla prvi put????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad si ga videla prvi put?????   Kad si ga videla prvi put????? Icon_minitime1Ned Mar 09, 2008 1:26 pm

Kako???????'
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Kad si ga videla prvi put????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad si ga videla prvi put?????   Kad si ga videla prvi put????? Icon_minitime1Pet Mar 14, 2008 9:11 pm

ustvari jesam... moj trenutni zanos... pljuf buf i pade sve u vodu... ali... videla sam ga na danu skole ustvari ne pre toga na probi, ne ne,,, nemam pojma ma kao da je vazno
Nazad na vrh Ići dole
Meemytza_93
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Meemytza_93


Ženski
Broj poruka : 432
Godina : 30
Datum upisa : 10.01.2008

Kad si ga videla prvi put????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad si ga videla prvi put?????   Kad si ga videla prvi put????? Icon_minitime1Pet Mar 14, 2008 9:16 pm

pre tri godine idem sa dwe drugarice na bazen i dodjemo do bunara da cekamo trecu kada nailazi kira i kaze milici (njegowoj drugarici iz razreda) da sacekamo tepu (igora) posto je izgubio pare za ulaznicu na bazen......i cekali smo ga dobrih 15 min i na kraju nije nasao ni dinara i narawno.....ja sam mu platila ulaznicu jer mi se istog trenutka swideo, a i ja njemu kako je twrdio! smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.all-for-girls.worldgoo.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Kad si ga videla prvi put????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad si ga videla prvi put?????   Kad si ga videla prvi put????? Icon_minitime1Pet Mar 14, 2008 9:18 pm

joj simpa... ja se ne secam jer... davno je to i bilo a i vaznije mi sve ovo sto se sad desava...
Nazad na vrh Ići dole
Meemytza_93
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Meemytza_93


Ženski
Broj poruka : 432
Godina : 30
Datum upisa : 10.01.2008

Kad si ga videla prvi put????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad si ga videla prvi put?????   Kad si ga videla prvi put????? Icon_minitime1Ned Apr 13, 2008 3:29 pm

e wise nije taj kreten i wolela bih da mu nikad nisam platila ulaz! mog stewu sam prwi put widela waljda u petom razredu kada je isao u skolu.....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.all-for-girls.worldgoo.com
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

Kad si ga videla prvi put????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad si ga videla prvi put?????   Kad si ga videla prvi put????? Icon_minitime1Ned Apr 13, 2008 3:34 pm

Pa moje drugarice su nEPRESTANO pricale o njemu i onda kad su mi ga pokazale rekla sam:"Nista posebno"li onda je usledla skolska zurka i ja sam ga gledala,gledala i zaljubila!O boze kako je sladak!
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
b@d_girl
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
b@d_girl


Ženski
Broj poruka : 271
Godina : 30
Datum upisa : 05.04.2008

Kad si ga videla prvi put????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad si ga videla prvi put?????   Kad si ga videla prvi put????? Icon_minitime1Pon Apr 14, 2008 12:45 pm

u stwari...igor je widio mene nekoliko puta ali nije znao ko sam jer sam tad' bila pod kaznom i nisam izlazila chesto,prije 2 mjeseca me je widio da pricham sa njegowom drugaricom iz odjeljenja i preko nje trazhio moj fon...dopisiwali smo se i zakazao mi je ''sastanak na slijepo''.kad' sam ga widjela nisam mogla da skinem ochi sa njega........istu noc smo se smuwali i tako.......owo wam je ujedno i mojau 'ljubawna pricha''........ smile
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Kad si ga videla prvi put????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad si ga videla prvi put?????   Kad si ga videla prvi put????? Icon_minitime1Pon Apr 14, 2008 4:36 pm

prvi put sam ga videla u septembry.... na treningu ... tad mi e samo bio sladak ... ali ga je trener ponowo na jedan trening prebacio kod nas... i prolepshao se .... mnogo mi se svidja
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Kad si ga videla prvi put????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad si ga videla prvi put?????   Kad si ga videla prvi put????? Icon_minitime1Sre Apr 16, 2008 7:41 pm

Wanjitza 94 ::
e greska ja ga jos nisam videla
Nazad na vrh Ići dole
=>rAInbOw_gIrL<=
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
=>rAInbOw_gIrL<=


Ženski
Broj poruka : 39
Godina : 27
Datum upisa : 16.03.2008

Kad si ga videla prvi put????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad si ga videla prvi put?????   Kad si ga videla prvi put????? Icon_minitime1Sub Maj 03, 2008 7:09 pm

Ja sam svoju simpu srela 1. put u 1. razredu, 1. dana skole. Tada uopste nisam razmisljala o zaljubljivanju u decake, razmisljala sam samo o druzenju sa decacima, ali sada...
Nazad na vrh Ići dole
http://teenpower.forumotion.com
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Kad si ga videla prvi put????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad si ga videla prvi put?????   Kad si ga videla prvi put????? Icon_minitime1Sre Maj 07, 2008 1:39 pm

Prvu pravu ljubav sam stalno vidjala u shkoli... A vidjela sam ga dosta godina prije toga, bili smo komshije :]
Drugu ljubav, na plazhi biggrin
Trecju u shkoli
Chetvrtu u shkoli
petu, shestu i sedmu na zimovanju [boje da ih nisam vidjela, pogotowo owog sedmog biggrin]
8. na shetalishtu...
a sada mi se niko ne svidaj...

P.S. ovo su sve oni u koje sam bila zaljubljena, nisam izlazila sa nijednim od njih
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
LoOdAcHa
~*~urednik~*~
~*~urednik~*~
LoOdAcHa


Ženski
Broj poruka : 1146
Godina : 27
Datum upisa : 16.06.2008

Kad si ga videla prvi put????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad si ga videla prvi put?????   Kad si ga videla prvi put????? Icon_minitime1Čet Jul 03, 2008 1:30 pm

=>rAInbOw_gIrL<= ::
Ja sam svoju simpu srela 1. put u 1. razredu, 1. dana skole. Tada uopste nisam razmisljala o zaljubljivanju u decake, razmisljala sam samo o druzenju sa decacima, ali sada...
Nazad na vrh Ići dole
http://ofg-only-for-girls.forumotion.com
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Kad si ga videla prvi put????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad si ga videla prvi put?????   Kad si ga videla prvi put????? Icon_minitime1Čet Jul 03, 2008 2:46 pm

ja sam bila u bazenu on ej proshao i palo mi ej na pamet kako ej sladak, posle toga u hotelu an ruchku, ja sam krenula po neshto on se okrenuo i pogledali smo se prawo u ochi od tada ga volim
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Kad si ga videla prvi put????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad si ga videla prvi put?????   Kad si ga videla prvi put????? Icon_minitime1Čet Jul 03, 2008 7:26 pm

davno, kroz skolu, ali tek ove godine sam se zaljubila u njega
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
Torres***
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
Torres***


Ženski
Broj poruka : 318
Godina : 28
Datum upisa : 08.07.2008

Kad si ga videla prvi put????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad si ga videla prvi put?????   Kad si ga videla prvi put????? Icon_minitime1Sre Jul 09, 2008 12:31 pm

hehe,meni se svidjaju dvojica. sa jednim je isti slucaj kao kod MissPopTrash.. hehe..
a za drugog.. ne znam ni ja.. vidjala sam ga svako ljeto.. biggrin
Nazad na vrh Ići dole
***Jibica
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
***Jibica


Ženski
Broj poruka : 43
Godina : 29
Datum upisa : 10.07.2008

Kad si ga videla prvi put????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad si ga videla prvi put?????   Kad si ga videla prvi put????? Icon_minitime1Čet Jul 10, 2008 5:02 pm

Joj,ima ih dosta...ali ovog ''najvaznijeg'' znam od kad znam i za sebe...od svoje 6 godine biggrin Tj. iz predskolskog jos...
Nazad na vrh Ići dole
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

Kad si ga videla prvi put????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad si ga videla prvi put?????   Kad si ga videla prvi put????? Icon_minitime1Sub Jul 12, 2008 3:09 pm

UUU TO JE DUGA LJUBAW
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
Zorana
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~



Muški
Broj poruka : 20
Godina : 32
Datum upisa : 11.07.2008

Kad si ga videla prvi put????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad si ga videla prvi put?????   Kad si ga videla prvi put????? Icon_minitime1Sub Jul 12, 2008 8:19 pm

eh tip koji mi se bas bas svidja ne zivi ovde.... :cry:on je prvi mene video pa nas je moja najbolja ortakinja koja takodje ne zivi u BG-u upoznala...to je bilo pre 2 godine...Prvo sam mislila kako je tip njaf al sam se vremenom zaljubila u njega...motala sam ga oko malog prsta....sisao se kako sam ja htela, ustajao u 8sati tokom leta radi mene....prvo nisam htela da budem sa njim al na kraju sam ipak popustila...ubrzo smo raskinuli posto sam ja morala da se vratim u BG zbog glupe skole... sada je vec 2 godine sa mojom neprijateljicom...ona se smuvala sa njim da bi se meni osvetila (opšte poznato).....sada patim,tugujem, i nadam se boljoj buducnosti....samo je problem sto sledece nedelje putujem pa cu ga videti-i gledati do kraja raspusta.... crying
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kad si ga videla prvi put????? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad si ga videla prvi put?????   Kad si ga videla prvi put????? Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Kad si ga videla prvi put?????
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Prvi put...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Love is in the air... :: Boys-
Skoči na: