~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 farbanje , pene, lakovi & co...

Ići dole 
+28
~*~xenija~*~
_!vesna!_
Tasha RBD
R!cH & fAmOuS
~*KiKkY_aNn!e*~
Miley Cyrus
little_vampire
Alisa
~Fairy Annie~
~Bad*Girl~
Erreway Chica
xxLola93xx
$~Crazy RBD girl~$
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~cOCaCoLA-gIRL~*~
!MissPopTrash!
Cinderella
LoOdAcHa
_*-Blondie-*_
Girl with a broken smile
*Afri*
__Black_lady__
AnnY LoveS MilaN
-dAsHiCa-_95-
Meemytza_93
Pepeljuga
Peking_girlO_o_Sun
~*wanjitza*~
32 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
~*~xenija~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~xenija~*~


Ženski
Broj poruka : 555
Godina : 27
Datum upisa : 13.10.2008

farbanje , pene, lakovi & co... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: farbanje , pene, lakovi & co...   farbanje , pene, lakovi & co... - Page 3 Icon_minitime1Čet Nov 13, 2008 6:43 pm

moguce,moguce ali ja sada nemogu da zamislim da bojim svoju kosu (ali ja imam 12 god.)
ko zna kako ce biti kasnije ali ne bih to zelela sigurno
ali ok ako se tebi ili bilo kome drugom tako svidja i misli da je lepsi sa tim onda je to sasvim uredu
Nazad na vrh Ići dole
beybica
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
beybica


Ženski
Broj poruka : 73
Godina : 28
Datum upisa : 19.12.2008

farbanje , pene, lakovi & co... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: farbanje , pene, lakovi & co...   farbanje , pene, lakovi & co... - Page 3 Icon_minitime1Sub Dec 20, 2008 10:44 am

Ja se farbam:) ..prirodna sam brineta,ali evo druga godina po redu sam čista plavuša ..pa neznam,moja kosa je svakako bila dosta slaba..ne primecujem veliku razliku..pored toga sto imam frizerku u kuci,tako da sam sigurna za moju kosu roll eyes
Nazad na vrh Ići dole
Adnna

Adnna


Ženski
Broj poruka : 16
Godina : 27
Datum upisa : 21.02.2010

farbanje , pene, lakovi & co... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: farbanje , pene, lakovi & co...   farbanje , pene, lakovi & co... - Page 3 Icon_minitime1Pon Feb 22, 2010 5:50 pm

~*wanjitza*~ ::
ja se ne bih farbala iz dva rayloga. 1/ volim svoju cokoladnu prirodnu boja koja mi odlicno ide uz beo ten
2/ majka bi me zivu sahranila... neke od mojih drugarice se stalno farbaju, jedna u plavo a druga u crveno... uzas, i stavljaju tonu pene na kosu... kosa im je kao slama... ja nista od toga ne koristim i kosa mi je savrsena... bar po meni...


ja se u potpunosti sLazem sa tobom i ja imam cokoLadnu kosu i ne bih je daLa ni za sta aL sam nekad imaLa pLave siske i UZAS...i odmah ih osisaLa...najboLja je prirodna!!! wink smilies
Nazad na vrh Ići dole
Dream girl '94

Dream girl '94


Ženski
Broj poruka : 9
Godina : 29
Datum upisa : 15.07.2010

farbanje , pene, lakovi & co... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: farbanje , pene, lakovi & co...   farbanje , pene, lakovi & co... - Page 3 Icon_minitime1Čet Jul 15, 2010 1:00 pm

Ja obozavam polutrajne farbe sto se spiraju posle nekoliko pranja.....izvlacila sam skoro svih boja pramenove i bas izgleda extra....Crazy farbe su najbolje...ja inace imam smedjy kosu i mnogo mi se svidja ta boja pa zato i koristim farbe koje se spiraju.... thumb up
Nazad na vrh Ići dole
TheTaMaRa:]]
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
TheTaMaRa:]]


Ženski
Broj poruka : 383
Godina : 26
Datum upisa : 19.09.2010

farbanje , pene, lakovi & co... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: farbanje , pene, lakovi & co...   farbanje , pene, lakovi & co... - Page 3 Icon_minitime1Uto Sep 21, 2010 8:52 am

haha...meni majka ne da ni pramenowe,kad je pitam ona kazhe na ljeto,kad je ljeto kazhe ne da tata...i shta da radim...woljela bih plawe BASH plawe a ne zhute,ili crwene praamenowe ali mslm da mi ipak ne bi to odgowaralo boji kose,smedja...xD
inache kosa mi se BLJAK brzo masti pa moram chesto da je perem..uzhas..koliko mi treba da je osushim...josh wetji uzhaaas..
Nazad na vrh Ići dole
Dream girl '94

Dream girl '94


Ženski
Broj poruka : 9
Godina : 29
Datum upisa : 15.07.2010

farbanje , pene, lakovi & co... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: farbanje , pene, lakovi & co...   farbanje , pene, lakovi & co... - Page 3 Icon_minitime1Ned Nov 07, 2010 9:09 pm

Meni je smedja kosa......i mnogo dobro izgledaju plavi pramenovi..imala sam neki sprej i bas je lepa nijansa plave.....tako da ako ti daju uradi ih.... thumb up
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





farbanje , pene, lakovi & co... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: farbanje , pene, lakovi & co...   farbanje , pene, lakovi & co... - Page 3 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
farbanje , pene, lakovi & co...
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Lakovi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Lepota & zdravlje... :: Kosa...-
Skoči na: