~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Cime ih osvajate...

Ići dole 
+19
NajgoraOdSwuDecu
~Fairy Annie~
~Bad*Girl~
__Black_lady__
xxLola93xx
~.:MaChKiCa:.~
***Jibica
*fantasy*_*girl*
LoOdAcHa
!MissPopTrash!
*EnamoradA*como*NuncA*
_*-Blondie-*_
shizzy*
machkenzi
Pepeljuga
b@d_girl
Peking_girlO_o_Sun
*Afri*
~*wanjitza*~
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Cime ih osvajate... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime ih osvajate...   Cime ih osvajate... - Page 2 Icon_minitime1Čet Jul 10, 2008 6:08 pm

znate kako ja to radim... volim da ih zezam,,, često nemaju pojma jesam li ozbiljna ili ne, ali uvek imam granicu... opuštena sam, i uvek sam nasmejana, ali ne ono izveštačeno, nego sam takva po prirodi...
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Cime ih osvajate... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime ih osvajate...   Cime ih osvajate... - Page 2 Icon_minitime1Čet Jul 10, 2008 6:42 pm

Ja sam stalno nasmijana, a pogotovo kada sam sa drugaricama one samo zasmijavaju onda malo pochnem malo da se foliram, ali ne previshe, ne da oponasham sharpay vecj ono samo malo... A opushtena sam stalno tako da mislim da je to ono chime ja osvajam smile
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
LoOdAcHa
~*~urednik~*~
~*~urednik~*~
LoOdAcHa


Ženski
Broj poruka : 1146
Godina : 27
Datum upisa : 16.06.2008

Cime ih osvajate... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime ih osvajate...   Cime ih osvajate... - Page 2 Icon_minitime1Čet Jul 10, 2008 7:47 pm

MissPopTrash ::
Ja sam stalno nasmijana, a pogotovo kada sam sa drugaricama one samo zasmijavaju onda malo pochnem malo da se foliram, ali ne previshe, ne da oponasham sharpay vecj ono samo malo... A opushtena sam stalno tako da mislim da je to ono chime ja osvajam smile
Nazad na vrh Ići dole
http://ofg-only-for-girls.forumotion.com
~.:MaChKiCa:.~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~.:MaChKiCa:.~


Ženski
Broj poruka : 150
Godina : 31
Datum upisa : 09.07.2008

Cime ih osvajate... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime ih osvajate...   Cime ih osvajate... - Page 2 Icon_minitime1Pet Jul 11, 2008 1:26 pm

ThE_PrOuDeSt_RaFaFan_EvEr ::
al zawisi i to od dechka...neki vole one tajanstvene, a neki slobodnije,popularne
slazem se,i uvek treba biti svoja...da ne dozvolis da neko upravlja tobom....
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Cime ih osvajate... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime ih osvajate...   Cime ih osvajate... - Page 2 Icon_minitime1Sub Jul 12, 2008 4:31 pm

~.:MaChKiCa:.~ ::
ThE_PrOuDeSt_RaFaFan_EvEr ::
al zawisi i to od dechka...neki vole one tajanstvene, a neki slobodnije,popularne
slazem se,i uvek treba biti svoja...da ne dozvolis da neko upravlja tobom....

e sad se ja moram slozhiti sa tobom!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
xxLola93xx
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
xxLola93xx


Ženski
Broj poruka : 245
Godina : 31
Datum upisa : 05.07.2008

Cime ih osvajate... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime ih osvajate...   Cime ih osvajate... - Page 2 Icon_minitime1Čet Jul 31, 2008 8:57 am

slažeem se poootpuno sa owim gore curkama *EMO babe* i ~.:MaChKiCa:.~
a ja swe oswajam "pogledom ispod obrwa" i onim kexy osmehOom
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Cime ih osvajate... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime ih osvajate...   Cime ih osvajate... - Page 2 Icon_minitime1Čet Jul 31, 2008 9:12 am

ja sam ja, pa ako ti se svidim - svidim ti se... nemam masku za muvanje... :/kez/:
pre sam bila pacijent po tom pitanju, sad sam sasvim opuštena i baš me briga :/kez/:
Nazad na vrh Ići dole
__Black_lady__
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
__Black_lady__


Ženski
Broj poruka : 416
Godina : 28
Datum upisa : 21.12.2007

Cime ih osvajate... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime ih osvajate...   Cime ih osvajate... - Page 2 Icon_minitime1Sre Avg 27, 2008 4:03 pm

nemam pojma
Govore mi da imam lepe ochi ...
kao sto kazes ti wanjitze ,ja sam skroz opustena,zezam se,nisam neki mrgud,...skoro isto kao ti ;)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.teenschool.niceboard.net
~Bad*Girl~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~Bad*Girl~


Ženski
Broj poruka : 183
Godina : 28
Datum upisa : 30.08.2008

Cime ih osvajate... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime ih osvajate...   Cime ih osvajate... - Page 2 Icon_minitime1Ned Avg 31, 2008 10:38 am

uf,ja stvarno ne znam,meni kazu da sam duhovita i da sam sa svima u dobrim odnosima,zbog toga me decaci vole,i volim da se druzim i pricam sa momcima,neke devojke jednostavno ne vole da se druze sa njima,misle kako su odvratni...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rbdfans.niceboard.net
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Cime ih osvajate... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime ih osvajate...   Cime ih osvajate... - Page 2 Icon_minitime1Ned Avg 31, 2008 5:09 pm

očima i osmehom... volim da se smejem, i da budem u društvu divnih dečaka... msm ko ne voli... tajanstvenost... to je ono što najčešće koristim iako me cela škola zna :))
Nazad na vrh Ići dole
~Fairy Annie~
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~



Ženski
Broj poruka : 376
Godina : 28
Datum upisa : 22.08.2008

Cime ih osvajate... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime ih osvajate...   Cime ih osvajate... - Page 2 Icon_minitime1Ned Avg 31, 2008 8:13 pm

pa ne znam kazu da imam prelep osmeh...ali ja sam ja zezam se duhowita kada mi se neko swidja cesto ih pogledam pravoo u oci i waljda ih tako smuvam...ma budem opustena,normalna kao i swaki dan :/lud/:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ews-school.wow-wars.com
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

Cime ih osvajate... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime ih osvajate...   Cime ih osvajate... - Page 2 Icon_minitime1Sre Sep 03, 2008 4:29 pm

Citat :
mushkarci vole ono shto ne mogu da imaju....
pa i ja mislim tako...ali nesto mi se cini da sve vise vole da idu linijom manjeg otpora...
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Cime ih osvajate... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime ih osvajate...   Cime ih osvajate... - Page 2 Icon_minitime1Sre Sep 03, 2008 9:44 pm

NajgoraOdSwuDecu ::
Citat :
mushkarci vole ono shto ne mogu da imaju....
pa i ja mislim tako...ali nesto mi se cini da sve vise vole da idu linijom manjeg otpora...

Istina i jedno i drugo....
Linijom manjeg otpora idu jer im je lakshe da dobiju ono shto zhele... Ali to je samo zamjena za ono shto ne mogu da imaju....... To je moje mishljenje :)
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
CaT_GirL
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
CaT_GirL


Ženski
Broj poruka : 39
Godina : 31
Datum upisa : 02.09.2008

Cime ih osvajate... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime ih osvajate...   Cime ih osvajate... - Page 2 Icon_minitime1Sre Sep 03, 2008 11:32 pm

Cime ih osvajam?
-Pa svaki deo mene odigra ulogu u tome,ali mislim da je tu i tamo neki pogled,osmeh presudan... :/kez/:
Nazad na vrh Ići dole
*Tina*
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
*Tina*


Ženski
Broj poruka : 69
Godina : 28
Datum upisa : 13.02.2009

Cime ih osvajate... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime ih osvajate...   Cime ih osvajate... - Page 2 Icon_minitime1Pet Feb 13, 2009 9:30 pm

Ja nemam pojma,stwarno..Neki decaci,koji su peti se zacopali u mene a grozni su,tako i dwoje njih iz razreda,iako se ja prawim da ne znam ...ne znam shta u mom ponashanju ih priwlaci,moj izgled ili shta?

Nisam neshto posebno lepa ,ima lepshih u razredu,a opet ne wole njih nego mene.ne znam zashto.
Zato nemam puno drugowa,za swe koje mislim da su mi drugowi,na kraju me pitaju da se smuwamo...to me izludjuje... OK,NECU DA SKRECEM SA TEME...
moj odgowor je NEMAM POJMA. -_-
Nazad na vrh Ići dole
!*I-LoVe-HiP-HoP*!<333

!*I-LoVe-HiP-HoP*!<333


Ženski
Broj poruka : 17
Godina : 28
Datum upisa : 15.06.2009

Cime ih osvajate... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime ih osvajate...   Cime ih osvajate... - Page 2 Icon_minitime1Pon Jun 15, 2009 7:51 am

Kada prodjem svi se okrecu.......=)
Volim da imam senku plavu.....aahhh...imam PRELEPE oci.......nemate pojma kakve su....plave su pa mi najjace stoji i plava senka.......i imam lapelo i mnogo swatka usta........=))
Uvek sam u farkama........obozavam ih.....svi kazu da sam:DRUZELJUBIVA,PRIPRODNAAA,STALOZENA,OTKACENA,SMIRENA,LAKO UBEDJUJEM LJUDE (nzm samo kako)xD,VECINOM SLUCAJEVA NASMEJANA I STO JE NAJVAZNIJE ZEZZ SE NA SVACIJI RACUN...... A NAJVISE NA MOJ KAKO NEMAM MOZGA.........=)...ali kada se naljutim.............BEZI UJEDAMMMMMMMM.........e da veoma sam ratoborna..i nije mi problem da se fajtam sa decakom.........uvek pobedim..........i tako to smile
Nazad na vrh Ići dole
TheTaMaRa:]]
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
TheTaMaRa:]]


Ženski
Broj poruka : 383
Godina : 26
Datum upisa : 19.09.2010

Cime ih osvajate... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime ih osvajate...   Cime ih osvajate... - Page 2 Icon_minitime1Sub Sep 25, 2010 5:51 pm

s;azhem se sa prwim komentom,ja nishta ne radim,mozhda malo onako gledam ali nish posebno...opushtenoo beybe xD
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Cime ih osvajate... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime ih osvajate...   Cime ih osvajate... - Page 2 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Cime ih osvajate...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Love is in the air... :: Osvoji ga...-
Skoči na: