~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 sve u krug

Ići dole 
+2
*EnamoradA*como*NuncA*
~*wanjitza*~
6 posters
AutorPoruka
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

sve u krug Empty
PočaljiNaslov: sve u krug   sve u krug Icon_minitime1Sub Apr 12, 2008 1:20 pm

ovo je tak jeben dan... nocas mi kaze da je zaljubljen u mene, i da su nam osecanja ista... onda kaze da je nesto pobrkao i pita me da se vidimo i prestanme da odg na poruke... onda ujutru me ispali i kaze da ne moze da se vidimo tad, pitam ga za kasnije, on ne moze, nece ni na radionicu da dodje... reklaa sam mu da mi je zao, ali da mislim da sve ovo nikuda ne vodi i da ako ne moze za mene minut vremena jednim da odvoji onda stvarno... plakala bih neprestano... ne dostaje mi... kako svakog uspem da oteram od sebe... e da, rekla sam mu da ga vise necu smarati i da kad pozeli da me cuje moze da posalje poruku, a ja cu do tad stalno misliti na njega i pitati se gde sam pogresila... volim ga... i opet sam na dnu... i opet nema svetla... i opet svuda oko mene tama i bol... jebem ti zivot....
Nazad na vrh Ići dole
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

sve u krug Empty
PočaljiNaslov: Re: sve u krug   sve u krug Icon_minitime1Sub Apr 12, 2008 1:35 pm

E stvarno nemas sreće....ma pusti ga!Kreten!Kako moze to da ti radi!Zaboravi ga!On nije vredan tvoje patnje.Mislim niko nije!
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

sve u krug Empty
PočaljiNaslov: Re: sve u krug   sve u krug Icon_minitime1Sub Apr 12, 2008 1:43 pm

ne mogu, kad ga volim kao ni jednog do sad... samo zelim da se pomirimo i da me ponovo drzi za ruku onako kao pre, i da se vec jednom desi sta treba... kad ce sve doci na svoje mesto...
Nazad na vrh Ići dole
b@d_girl
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
b@d_girl


Ženski
Broj poruka : 271
Godina : 30
Datum upisa : 05.04.2008

sve u krug Empty
PočaljiNaslov: Re: sve u krug   sve u krug Icon_minitime1Sub Apr 12, 2008 4:17 pm

ma pusti ga....njemu je samo cilj da ga ti jurish i da patish zbog njega.stoka jedna....smece...... smile ..........nemoj to da dozwolish sebi i mojne da padash tako NISKO.......naprawila si weliku greshku kad' si rekla da mozhe da ti se jawi kad' bude htio i da cesh se pitati gdje si pogrijeshila......on je time zaprawo zawrshio swoju ''misiju''.....ja bih ga poslala u 3 materine!!!! :angry:
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

sve u krug Empty
PočaljiNaslov: Re: sve u krug   sve u krug Icon_minitime1Sub Apr 12, 2008 6:20 pm

nije u tome stwar danas sam od mog i njegovog zajednickog bff saznala da on nikad nije imao curu, i kad je pitao jednu da se smuwaju ona ga je ispalila... u tome je poenta... ja bih wolela samo da ga naucim da woli (mene lol)... ja sam skroz zaljubljena u njega... i on je jedini razlog zbog kog se budim ujutru...
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

sve u krug Empty
PočaljiNaslov: Re: sve u krug   sve u krug Icon_minitime1Sub Apr 12, 2008 8:14 pm

wanja ne znam....mislim da sam tu uradila bih neshto...ako je tako kako kazhesh pokushaj da ga uhvatish i u lice mu kazhesh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

sve u krug Empty
PočaljiNaslov: Re: sve u krug   sve u krug Icon_minitime1Ned Apr 13, 2008 2:38 pm

moram preko druga... posto su oni isli zajedno na pripreme za umetnicku ima da posaljem poruq sa njegovog moba, i da dodjem umesto njega... valjda cu uspeti
Nazad na vrh Ići dole
Meemytza_93
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Meemytza_93


Ženski
Broj poruka : 432
Godina : 30
Datum upisa : 10.01.2008

sve u krug Empty
PočaljiNaslov: Re: sve u krug   sve u krug Icon_minitime1Ned Apr 13, 2008 3:38 pm

drzim ti fige! pisi sta je bilo!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.all-for-girls.worldgoo.com
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

sve u krug Empty
PočaljiNaslov: Re: sve u krug   sve u krug Icon_minitime1Pon Apr 14, 2008 4:24 pm

da, shta je bilo?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

sve u krug Empty
PočaljiNaslov: Re: sve u krug   sve u krug Icon_minitime1Pon Apr 28, 2008 7:24 pm

joj nishta... ja sam zaglavila u selu.... smrc... uzzzzaaaasssss... dogovorile smo se njegova i moja zajednicka bff da se nekako preko nje vidimo... mada nema nishta od toga...
Nazad na vrh Ići dole
TheTaMaRa:]]
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
TheTaMaRa:]]


Ženski
Broj poruka : 383
Godina : 26
Datum upisa : 19.09.2010

sve u krug Empty
PočaljiNaslov: Re: sve u krug   sve u krug Icon_minitime1Pet Jun 24, 2011 2:53 pm

*EnamoradA*como*NuncA* ::
E stvarno nemas sreće....ma pusti ga!Kreten!Kako moze to da ti radi!Zaboravi ga!On nije vredan tvoje patnje.Mislim niko nije!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





sve u krug Empty
PočaljiNaslov: Re: sve u krug   sve u krug Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
sve u krug
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Love is in the air... :: Naši slatki mali problemi...-
Skoči na: