~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Otkachi ga na fin nachin...

Ići dole 
+12
~Bad*Girl~
~.:MaChKiCa:.~
Girl with a broken smile
_*-Blondie-*_
!*_Miss crazy_*!
~*Emily*~
Meemytza_93
Peking_girlO_o_Sun
Pepeljuga
b@d_girl
*Afri*
~*wanjitza*~
16 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Otkachi ga na fin nachin... Empty
PočaljiNaslov: Otkachi ga na fin nachin...   Otkachi ga na fin nachin... Icon_minitime1Sub Dec 08, 2007 1:36 pm

Bilo da je u pitanju neko sa kim si u vezi, ili samo neko kome se svidjash ali koga ne primetjujesh ili nepodnosish, kako tjesh ga otkachiti...
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Otkachi ga na fin nachin... Empty
PočaljiNaslov: Re: Otkachi ga na fin nachin...   Otkachi ga na fin nachin... Icon_minitime1Pet Jan 04, 2008 8:23 pm

ja sam jednom bila u wezi s jednom pickom od momka (izinte na izrazu), koji nije smeo ni da mi se jawi...bezo od mene. pa sam ga posle 24h otkacila....na fin nacin al on je nastavio da me smara...slao mi je ljubavne poruke, cimao me neprestano...mene je to toliko neriviralo da sam mu na kraju lupila shamar...on se idalje lozi na mene...cima me sa skrivenog i tako to.... zeza me stalno... kako me nervira....sada ga skroz mrzim i ne mogu ocima da ga gledam!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
Gost
Gost
Anonymous



Otkachi ga na fin nachin... Empty
PočaljiNaslov: Re: Otkachi ga na fin nachin...   Otkachi ga na fin nachin... Icon_minitime1Sre Jan 09, 2008 11:46 pm

pa ako se radi o nekome s kim si u vezi mislim da je najbolje reci: nisam sigurna da sam spremna za ovako nesto jos uvek ili mislim da nam ne ide bas najbolje...
...a ako te neko sa strane smara, reci mu: ako ne prestanes da smaras necu ti se vise nikad obratiti...a budicu da mu se svidjas, verujem da ce odluciti da te ne smara... biggrin
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Otkachi ga na fin nachin... Empty
PočaljiNaslov: Re: Otkachi ga na fin nachin...   Otkachi ga na fin nachin... Icon_minitime1Čet Jan 10, 2008 9:57 am

ne verujem..jelena...mene je jedan lik toliiikooo smarao da je to strashno.... idalje mme smara...cima me sa skrivenog...a lepo sam mu josh pre godinu dana rekla da me ostavi na miru!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
Gost
Gost
Anonymous



Otkachi ga na fin nachin... Empty
PočaljiNaslov: Re: Otkachi ga na fin nachin...   Otkachi ga na fin nachin... Icon_minitime1Čet Jan 10, 2008 10:55 am

auuu...pa ne znam stvarno...ja sam zbog nekog lika tako jednom promenila broj...ali kad sam saznala da je ispricao svima kako smo zajedno toliko sam se izdrala na njega da mi sad vise ni ne prilazi...moron...
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Otkachi ga na fin nachin... Empty
PočaljiNaslov: Re: Otkachi ga na fin nachin...   Otkachi ga na fin nachin... Icon_minitime1Čet Jan 10, 2008 9:18 pm

ma kazhem ti...lik je totalni mentol bio....nije smeo u oci da me pogleda a kamoli neshto vishe...ja sam mu poslala poruku: e, ti i ja nismo jedno za drugo, izvini ali raskidamo,kraj,ja tebe volim ali ne ide i ne zhelim da budem sa tobom wishe .

ali sam ga idaje volela ,ali sam svatila da nismo jedno za drugo....kapirate?
ali on netje da me ostawi na miru pa to ti je....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
b@d_girl
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
b@d_girl


Ženski
Broj poruka : 271
Godina : 30
Datum upisa : 05.04.2008

Otkachi ga na fin nachin... Empty
PočaljiNaslov: Re: Otkachi ga na fin nachin...   Otkachi ga na fin nachin... Icon_minitime1Uto Apr 08, 2008 2:32 pm

ako sam sa njim u shemi,fino mu kazhem ''slushaj,nije do tebe,ali mislim da je naj da raskinemo jer owo owako ne ide''.....a ako bude pocheo da smara sa glupostima ''kako,zashto,zbog chega'' samo mu kazhem ''rekla sam ti,nisi ti kriw.....ako 'ocesh ostanemo frendowi?''
a ako je u pitanju neko od onih napaljenih morona,samo ih qliram......takwih danas stwarno ne hwali........jeste da sam promijenila nekoliko fonowa,ali se uchim da zhiwim sa tim :afro: lolz
Nazad na vrh Ići dole
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

Otkachi ga na fin nachin... Empty
PočaljiNaslov: Re: Otkachi ga na fin nachin...   Otkachi ga na fin nachin... Icon_minitime1Uto Apr 08, 2008 3:34 pm

Otkachiwanje na fin nachin ne postoji, probala sam to, nije uspelo.....
Kod mene ne postoje fini nachini od tada
Nazad na vrh Ići dole
b@d_girl
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
b@d_girl


Ženski
Broj poruka : 271
Godina : 30
Datum upisa : 05.04.2008

Otkachi ga na fin nachin... Empty
PočaljiNaslov: Re: Otkachi ga na fin nachin...   Otkachi ga na fin nachin... Icon_minitime1Uto Apr 08, 2008 4:57 pm

ako se potrudish mozhda i uspije.....iskreno,meni je owa taktika upalila samo 1..........
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Otkachi ga na fin nachin... Empty
PočaljiNaslov: Re: Otkachi ga na fin nachin...   Otkachi ga na fin nachin... Icon_minitime1Sre Apr 09, 2008 5:05 pm

ma na fin nachin slushaj osecam da ne ide .... zhelim da raskinemo...mozhemo ostati drugovi kraj priche
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
b@d_girl
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
b@d_girl


Ženski
Broj poruka : 271
Godina : 30
Datum upisa : 05.04.2008

Otkachi ga na fin nachin... Empty
PočaljiNaslov: Re: Otkachi ga na fin nachin...   Otkachi ga na fin nachin... Icon_minitime1Sre Apr 09, 2008 7:49 pm

pa to........
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Otkachi ga na fin nachin... Empty
PočaljiNaslov: Re: Otkachi ga na fin nachin...   Otkachi ga na fin nachin... Icon_minitime1Čet Apr 10, 2008 4:39 pm

e da ..bez filozofija
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

Otkachi ga na fin nachin... Empty
PočaljiNaslov: Re: Otkachi ga na fin nachin...   Otkachi ga na fin nachin... Icon_minitime1Čet Apr 10, 2008 5:31 pm

Ma probala sam ja swe to, ali nishta....Od tada...Swe sem finog
Nazad na vrh Ići dole
b@d_girl
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
b@d_girl


Ženski
Broj poruka : 271
Godina : 30
Datum upisa : 05.04.2008

Otkachi ga na fin nachin... Empty
PočaljiNaslov: Re: Otkachi ga na fin nachin...   Otkachi ga na fin nachin... Icon_minitime1Pet Apr 11, 2008 4:39 pm

rekla sam,to mi je upalilo samo jednom,a ako stwarno nawali k'o smrt na babu,samo se okrenem i odem,a ako nawali sa sms-owim,ubacim drugu karticu...........
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Otkachi ga na fin nachin... Empty
PočaljiNaslov: Re: Otkachi ga na fin nachin...   Otkachi ga na fin nachin... Icon_minitime1Pet Apr 11, 2008 6:09 pm

ja sam jednom sa bivshim askinula preko fona, sad mi je krivo, sa njim sam isto raskinula oci u oci dva puta... ne volim raskidanje preko sms-a to rade pi***.... btw, ako zelis da raskines sa njim, kazes mu to u oci, a ako nastavi da te smara, jednostavno moras da pokusas fino, ako ne upali uvek je tu i drugi grublji nacin, koji sami traze
Nazad na vrh Ići dole
b@d_girl
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
b@d_girl


Ženski
Broj poruka : 271
Godina : 30
Datum upisa : 05.04.2008

Otkachi ga na fin nachin... Empty
PočaljiNaslov: Re: Otkachi ga na fin nachin...   Otkachi ga na fin nachin... Icon_minitime1Sub Apr 12, 2008 9:38 am

yachno tako wanjitze.........
Nazad na vrh Ići dole
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 30
Datum upisa : 03.01.2008

Otkachi ga na fin nachin... Empty
PočaljiNaslov: Re: Otkachi ga na fin nachin...   Otkachi ga na fin nachin... Icon_minitime1Ned Apr 13, 2008 10:40 am

Ljudi, ja mislim da bio trebalo ovako da uradite ako on ka\e>
on: ja mislim da bi trebalo d azavršimo, bilo nem je lepo ali...
Ti: OK!!!
Da ne ispadne ispala... hehehe
Ili ako ti pošalje u poruci:
On: Bilo nam je lepo, ali treba da raskinemo (ili slično)
Vi: OK!!! ili DOBRO! ili VAŽI!! ili UZEO SI MI REČ IZ USTA!!!!!!
Ne dopustite ispalu...
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
b@d_girl
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
b@d_girl


Ženski
Broj poruka : 271
Godina : 30
Datum upisa : 05.04.2008

Otkachi ga na fin nachin... Empty
PočaljiNaslov: Re: Otkachi ga na fin nachin...   Otkachi ga na fin nachin... Icon_minitime1Pon Apr 14, 2008 12:48 pm

pa to....tako uwijek ostanu bez texta......ja sam mojoj bff ljubawni sawjetnik :twisted:
Nazad na vrh Ići dole
Meemytza_93
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Meemytza_93


Ženski
Broj poruka : 432
Godina : 30
Datum upisa : 10.01.2008

Otkachi ga na fin nachin... Empty
PočaljiNaslov: Re: Otkachi ga na fin nachin...   Otkachi ga na fin nachin... Icon_minitime1Pon Apr 14, 2008 9:22 pm

pa ja mislim da je preglupo raskidati preko fona, ali ako je on wec prwi i ja cu! swejedno,nikad se ne muwam sa nekim za koga znam da me za**bawa, ali ako wec ja hocu da raskinem onda jednostawno kada ostanemo sami kazem mu swe iskreno i nema sanse da ga puno powredim! malo da.....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.all-for-girls.worldgoo.com
~*Emily*~
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
~*Emily*~


Ženski
Broj poruka : 225
Godina : 31
Datum upisa : 28.04.2008

Otkachi ga na fin nachin... Empty
PočaljiNaslov: Re: Otkachi ga na fin nachin...   Otkachi ga na fin nachin... Icon_minitime1Pon Apr 28, 2008 11:17 pm

EnAmOrAdA-KaIa ::
ja sam jednom bila u wezi s jednom pickom od momka (izinte na izrazu), koji nije smeo ni da mi se jawi...bezo od mene. pa sam ga posle 24h otkacila....na fin nacin al on je nastavio da me smara...slao mi je ljubavne poruke, cimao me neprestano...mene je to toliko neriviralo da sam mu na kraju lupila shamar...on se idalje lozi na mene...cima me sa skrivenog i tako to.... zeza me stalno... kako me nervira....sada ga skroz mrzim i ne mogu ocima da ga gledam!


to je bash bzvz kad je tako...
Mozda treba da mu objasnish da te vishe ne zanima, i da mu stavish jasno do znanja da ej swe gotowo.
Kad te pita za razlog, reci mu istinu : BEZAO SI, TO TI JE STO TI JE.
Nazad na vrh Ići dole
!*_Miss crazy_*!
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
!*_Miss crazy_*!


Ženski
Broj poruka : 160
Godina : 28
Datum upisa : 02.03.2008

Otkachi ga na fin nachin... Empty
PočaljiNaslov: Re: Otkachi ga na fin nachin...   Otkachi ga na fin nachin... Icon_minitime1Pon Maj 12, 2008 2:45 pm

Evo ovako..
Pod:
1.Ako je decko pick* onda mu lepo recite da raskidate!! Kazete mu ''Ja mislim da ne mozemo vise ovako,i hocu da raskinemo'' On kaze da...Posle ce on da vas smara i bla,bla..ali vi ga spustite na zemlju i mogli bi da dozvolite da se malo ponizava! Mislim na to da on vas moliii,preklinje da se pomirite! A ako vi necete..nadjite novog fraera tebra..ne mozete da stalno se bavite debilima kao sto su neki!!
Nazad na vrh Ići dole
http://rebelde-forum.nice-board.net/
_*-Blondie-*_
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
_*-Blondie-*_


Ženski
Broj poruka : 862
Godina : 29
Datum upisa : 22.05.2008

Otkachi ga na fin nachin... Empty
PočaljiNaslov: Re: Otkachi ga na fin nachin...   Otkachi ga na fin nachin... Icon_minitime1Pon Maj 26, 2008 7:32 pm

Na fin nacin...Pa jednostawno ISKRENO porazgowarate...
Nazad na vrh Ići dole
Girl with a broken smile
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Girl with a broken smile


Ženski
Broj poruka : 437
Godina : 31
Datum upisa : 20.05.2008

Otkachi ga na fin nachin... Empty
PočaljiNaslov: Re: Otkachi ga na fin nachin...   Otkachi ga na fin nachin... Icon_minitime1Pon Maj 26, 2008 8:32 pm

Nema finog nacina... Na kraju uvek neko bude povredjen
Nazad na vrh Ići dole
_*-Blondie-*_
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
_*-Blondie-*_


Ženski
Broj poruka : 862
Godina : 29
Datum upisa : 22.05.2008

Otkachi ga na fin nachin... Empty
PočaljiNaslov: Re: Otkachi ga na fin nachin...   Otkachi ga na fin nachin... Icon_minitime1Pon Maj 26, 2008 8:33 pm

U prawu si...al se prewazidje i to...
Nazad na vrh Ići dole
Girl with a broken smile
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Girl with a broken smile


Ženski
Broj poruka : 437
Godina : 31
Datum upisa : 20.05.2008

Otkachi ga na fin nachin... Empty
PočaljiNaslov: Re: Otkachi ga na fin nachin...   Otkachi ga na fin nachin... Icon_minitime1Pon Maj 26, 2008 8:37 pm

Naravno. Sve se da prevazici =]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Otkachi ga na fin nachin... Empty
PočaljiNaslov: Re: Otkachi ga na fin nachin...   Otkachi ga na fin nachin... Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Otkachi ga na fin nachin...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Love is in the air... :: Raskid i tako to...-
Skoči na: