~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Oblachenje za sudar!!!

Ići dole 
+15
Anchy***
sweety teenka
~*KiKkY_aNn!e*~
~*~xenija~*~
Miley Cyrus
~Bad*Girl~
~Fairy Annie~
*EnamoradA*como*NuncA*
_*-Blondie-*_
~*wanjitza*~
~*~cOCaCoLA-gIRL~*~
~Piper Halliwel~
machkenzi
!MissPopTrash!
*Afri*
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Anchy***
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
Anchy***


Ženski
Broj poruka : 23
Godina : 28
Datum upisa : 04.11.2008

Oblachenje za  sudar!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblachenje za sudar!!!   Oblachenje za  sudar!!! - Page 2 Icon_minitime1Uto Nov 04, 2008 7:40 pm

nisam ni ja.......ali nikada se ne bih obukla provokativno ili nesto u tom fazonu.....
farke,baletanke i neka swatka majcica i to je to..... smile
Nazad na vrh Ići dole
Suzy
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
Suzy


Ženski
Broj poruka : 52
Godina : 31
Datum upisa : 06.01.2009

Oblachenje za  sudar!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblachenje za sudar!!!   Oblachenje za  sudar!!! - Page 2 Icon_minitime1Sub Jan 10, 2009 12:03 am

Neke uske hlace (po mogucnosti crne) isto tako usku majicu koja lijepo naglashava dekolte...baletanke....cizmice ili patike.....svejedno...
Nazad na vrh Ići dole
♥Maca♥
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
♥Maca♥


Ženski
Broj poruka : 151
Godina : 29
Datum upisa : 07.07.2009

Oblachenje za  sudar!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblachenje za sudar!!!   Oblachenje za  sudar!!! - Page 2 Icon_minitime1Ned Dec 13, 2009 5:31 pm

evo strucni saveti smile

za prvi dejt:
vazno je da se osecas udobno u tome sto obuces, a ne da ceo dejt drndas po dekolteu jer ti spada majca ili da guras tange koje ti ispadaju iz toliko plitkih farmerki...fuj...znaci ne preteruj, veooma je vazno kako se obuces za prvi dejt, ne sme biti previse izazovno, tek pomalo naglasi svoju zenstvenost, mozes obuci uske farmerke, gore neku slatku ili otkacenu usku majcicu bez dekoltea i mozes dodati nesto od nakita cisto da zacinis...obuci nesto crveno....to nekako cudno i privlacno deluje na muskarce...proverila sam biggrin eto to je to: BUDI SVOJA!
Nazad na vrh Ići dole
http://ludisvet.forumotion.com
TheTaMaRa:]]
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
TheTaMaRa:]]


Ženski
Broj poruka : 383
Godina : 26
Datum upisa : 19.09.2010

Oblachenje za  sudar!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblachenje za sudar!!!   Oblachenje za  sudar!!! - Page 2 Icon_minitime1Čet Sep 23, 2010 7:35 pm

[quote]



JA cju se srediti kad jednom budem ishla na sudar, ali necju da izgledam prewishe napadno, tako da cju se obucji kao da sam izashla u grad sa drugaricama smile
Nazad na vrh Ići dole
Yaca
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
Yaca


Ženski
Broj poruka : 30
Godina : 29
Datum upisa : 29.07.2010

Oblachenje za  sudar!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblachenje za sudar!!!   Oblachenje za  sudar!!! - Page 2 Icon_minitime1Pon Maj 14, 2012 9:49 pm

Neke uske farke, majicicu, mindjuse, narukvicu, mozda i kais. Nista preterano. Ja ne bi ni morala puno da se sredjujem jer decko koji mi se svidja zivi na drugom mestu. Vidjamo se u skoli ili posle skole u kaficu, ili samo setamo po parku da nas niko ne ometa. smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Oblachenje za  sudar!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Oblachenje za sudar!!!   Oblachenje za  sudar!!! - Page 2 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Oblachenje za sudar!!!
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Lepota & zdravlje... :: Krpice...-
Skoči na: