~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 help opet!!!!!!!

Ići dole 
+3
!*_Miss crazy_*!
!MissPopTrash!
Peking_girlO_o_Sun
7 posters
AutorPoruka
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 30
Datum upisa : 03.01.2008

help opet!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: help opet!!!!!!!   help opet!!!!!!! Icon_minitime1Čet Maj 29, 2008 9:07 pm

E ovako... kao što sam već rekla Sašu sam upoznala prošle godine na hipodromu...ove godine na hipodromu zasviđapo mi se neki Nikola, 95 godište, jebiga... ali....nije ništa.. mislila sam da sma zaboravila sašu, al sam se prevarila i u to se uverial adbnas... bio je u radnji mog ćaleta i smao se smeškao, bez obzira što smo se potukli kakav je prtostak i to, al ja osmeh njemu neću uzvratiti, d li mi 100 eura.. dobro, bih za 100 eura... posle sam u centru videla njegov skuter i gledala unaokolo gde je on.... a drugarica me čudno gledala i izgleda skontala.. psole je on došao u anselje kod moje drugarice.. stao je al ga nisam videla, smao s leđa..nisam ni htela da gledam, nisma imala muda, i zato sam samo buljila u mobilni i nešto tipkala... pogledala sam u njega posle 5 minuta i on je otišao..nije ni zvapo njegovog druga.. bio je bezveze...smao stajao... posle mi je drugarica rekla da se okrenuo i gledao u mene i kad sma japogledala da se okrenuo i otišaol... e da, kad je dolazio, Ana je počela da vuče: "jao Sanja, vidi ko dolazi" i tako uvek kad on dođe... ne znam, mislila sam da mi s ene sviđa, izgleda se grdno varam..-. uh..help ljudi...
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

help opet!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: help opet!!!!!!!   help opet!!!!!!! Icon_minitime1Pet Maj 30, 2008 8:58 am

Meni ti simptomi lice na to da ti se swidja... Znam po sebi... Slichna mi je reakcija....
Pa shta cjesh da radish sa njim? 1. DA li vas dwoje komunicirate uopshte???
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
!*_Miss crazy_*!
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
!*_Miss crazy_*!


Ženski
Broj poruka : 160
Godina : 28
Datum upisa : 02.03.2008

help opet!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: help opet!!!!!!!   help opet!!!!!!! Icon_minitime1Pet Maj 30, 2008 1:13 pm

MissPopTrash ::
Meni ti simptomi lice na to da ti se swidja... Znam po sebi... Slichna mi je reakcija....
Pa shta cjesh da radish sa njim? 1. DA li vas dwoje komunicirate uopshte???
Nazad na vrh Ići dole
http://rebelde-forum.nice-board.net/
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 30
Datum upisa : 03.01.2008

help opet!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: help opet!!!!!!!   help opet!!!!!!! Icon_minitime1Pet Maj 30, 2008 2:26 pm

ne pričamo!!! Pričali smo dok moje drugarice veštice to nisu uništile!!! svađama i sličnbim, što su ga stalno cimale, slale poruke, svašta govorile, i jedna ciganka je dolazila u naselje i oni su zato svih prpozvali cigani... ali mi njih pederi..... užasno.... ne znam šta da radim
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

help opet!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: help opet!!!!!!!   help opet!!!!!!! Icon_minitime1Čet Jun 12, 2008 1:38 pm

pa ja iskreno mislim da je krajnje vreme da uradish ovo... mozhe da boli ali mozhe i da ispadne sve super... dakle... kupi novu karticu... poshalji mu poruku i reci mu da bi volela da uspostavite normalan odnos bez svadja, tucha i tako to... reci mu da je sladak i daj mu do znanja da ti se svidja... ako to ne upali... onda nije vredan truda...
Nazad na vrh Ići dole
~*~xenija~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~xenija~*~


Ženski
Broj poruka : 555
Godina : 28
Datum upisa : 13.10.2008

help opet!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: help opet!!!!!!!   help opet!!!!!!! Icon_minitime1Pet Okt 17, 2008 2:01 pm

ako si sigurna da mu se imalo svidjas napisi mu ovo:
ja znam da ti se makar malo svidjam a i ti se meni svidjas i nerazumem zasto mi nebi pricali zbog onih koji su hteli da nam napakoste pa ti pricali svasta o meni a ti ako makar nesto osecas prema meni shvatices da ja nisam takva sad ti razmisli komeces da verujes
tako nes mu posalji ako os
Nazad na vrh Ići dole
Miley Cyrus
~*~prava Crazy - Girl~*~
Miley Cyrus


Ženski
Broj poruka : 580
Godina : 29
Datum upisa : 12.10.2008

help opet!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: help opet!!!!!!!   help opet!!!!!!! Icon_minitime1Pet Okt 17, 2008 2:04 pm

Hm...pa nezzz sta da ti kazem ja nisam bas pametna u tim situacijama....
Nezz stvarno... sryy
Nazad na vrh Ići dole
http://beca23467.blogger.ba
TheTaMaRa:]]
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
TheTaMaRa:]]


Ženski
Broj poruka : 383
Godina : 26
Datum upisa : 19.09.2010

help opet!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: help opet!!!!!!!   help opet!!!!!!! Icon_minitime1Pet Jun 24, 2011 2:50 pm

Tebi je hipodrom srećno mjesto idi češće tamo smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





help opet!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: help opet!!!!!!!   help opet!!!!!!! Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
help opet!!!!!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Opet ja....:-)
» Opet ja 2 problema!
» Opet ja, napokon xD

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Love is in the air... :: Naši slatki mali problemi...-
Skoči na: