~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Kad izgubish veru u sve...

Ići dole 
+8
*EnamoradA*como*NuncA*
LoOdAcHa
Ma-najbolja-sam94
Peking_girlO_o_Sun
_*-Blondie-*_
Girl with a broken smile
!*_Miss crazy_*!
~*wanjitza*~
12 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Kad izgubish veru u sve... Empty
PočaljiNaslov: Kad izgubish veru u sve...   Kad izgubish veru u sve... Icon_minitime1Sub Jun 14, 2008 1:49 pm

Ma koliko god ovo glupo zvuchala ja vishe ne verujem ni u shta... Tako sam tuzhna... Prvo prekinuo mi se svaki kontakt sa Milošem, Lazar je i dalje u vezi sa onom što joj je glava kao satelit, a Jakši se sviđa neka što se zove kao ja... Sve je tako... Plašim se da se ponovo zaljubim... Miloš mi je rekao da nije kao drugi a ispao je gori od njih svih,.. sve me tako... izgubila sam veru u sve...
Nazad na vrh Ići dole
!*_Miss crazy_*!
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
!*_Miss crazy_*!


Ženski
Broj poruka : 160
Godina : 28
Datum upisa : 02.03.2008

Kad izgubish veru u sve... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad izgubish veru u sve...   Kad izgubish veru u sve... Icon_minitime1Sub Jun 14, 2008 5:41 pm

Mene je decko koga sam obozavala a sada ga volim,prevario dok smo bili u vezi sa najboljom drugaricom....izgubila sam veru u ljubav! Nema te vise magije,i sve mi se promenilo koliko sam tuzna i sama.... sad
Nazad na vrh Ići dole
http://rebelde-forum.nice-board.net/
Girl with a broken smile
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Girl with a broken smile


Ženski
Broj poruka : 437
Godina : 31
Datum upisa : 20.05.2008

Kad izgubish veru u sve... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad izgubish veru u sve...   Kad izgubish veru u sve... Icon_minitime1Sub Jun 14, 2008 5:44 pm

E sad se obe podhitno dignite iz tog bezdana u koji ste upale!
Pomislite koliko na svetu ima mladica koji ce rezati vene za vama!!! wink
Jeb*s morone! Zaboravite ih! Izadjite sa ortakinjama, extra se provedite! Odgledajte omiljeni film, poslusajte neke pesmice koje dizu raspolozenje! 'Ajmo, samo veselo! biggrin
Nazad na vrh Ići dole
!*_Miss crazy_*!
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
!*_Miss crazy_*!


Ženski
Broj poruka : 160
Godina : 28
Datum upisa : 02.03.2008

Kad izgubish veru u sve... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad izgubish veru u sve...   Kad izgubish veru u sve... Icon_minitime1Sub Jun 14, 2008 6:19 pm

To ja i radim...ali nije mi isto kao i pre.... sad
Nazad na vrh Ići dole
http://rebelde-forum.nice-board.net/
_*-Blondie-*_
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
_*-Blondie-*_


Ženski
Broj poruka : 862
Godina : 29
Datum upisa : 22.05.2008

Kad izgubish veru u sve... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad izgubish veru u sve...   Kad izgubish veru u sve... Icon_minitime1Sub Jun 14, 2008 8:39 pm

Ma nije waljda tooliko strasno...Makar pokusaj da sxwatis da nije wreno da qkas i places za nekim kretenom wink
Nazad na vrh Ići dole
!*_Miss crazy_*!
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
!*_Miss crazy_*!


Ženski
Broj poruka : 160
Godina : 28
Datum upisa : 02.03.2008

Kad izgubish veru u sve... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad izgubish veru u sve...   Kad izgubish veru u sve... Icon_minitime1Sub Jun 14, 2008 10:56 pm

Ma znam bb.... smile
Nazad na vrh Ići dole
http://rebelde-forum.nice-board.net/
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Kad izgubish veru u sve... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad izgubish veru u sve...   Kad izgubish veru u sve... Icon_minitime1Ned Jun 15, 2008 8:28 am

Mogu ja da slusham i muziq i sve redom, ali niko ne mozhe da mi podigne raspolozhenje kao jedan pogled i osmeh i ruka u ruci... e toliko....
Nazad na vrh Ići dole
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 29
Datum upisa : 03.01.2008

Kad izgubish veru u sve... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad izgubish veru u sve...   Kad izgubish veru u sve... Icon_minitime1Ned Jun 15, 2008 5:14 pm

Takođe sma izgubila veru, ali ne samo u ljubav, već i u prijateljstvo, u život, u sve...............
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
Ma-najbolja-sam94
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Ma-najbolja-sam94


Ženski
Broj poruka : 392
Godina : 30
Datum upisa : 15.02.2008

Kad izgubish veru u sve... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad izgubish veru u sve...   Kad izgubish veru u sve... Icon_minitime1Uto Jun 17, 2008 8:28 am

Da..tako to ide..."nikad vise ponovo necu voleti,necu se zaljubiti.." ... a ono danas-sutra vec ti se svidja neko.
Slazem se sa Dodom (girl with a broken smile) ...
Ljudi,bice jos puno razocarenja,al to treba da vas ocvrsne,treba da postanete jace,zbog onoga sto sledi,jer,polako ulazimo u svet odraslih,i tada ce problemi biti samim tim i veci,a ako ne mozete ni sa ovim da se izborite,kako cete onda sa tim?
Samo za neke stvari se ne treba toliko potresati,treba biti stalozen,i treba znati da ce kad-tad sve doci na mesto,samo polako...
A ako ne budete sa deckom koji vam se svidja... pa sta!?-Bice drugih.
Samo treba imati ponos,i drzati glavu gore.
I nikad nemojte govoriti da ne verujete u ljubav..jer...ona naidje kad se najmanje nadate.
Nazad na vrh Ići dole
http://losserrano.in-goo.com/
LoOdAcHa
~*~urednik~*~
~*~urednik~*~
LoOdAcHa


Ženski
Broj poruka : 1146
Godina : 27
Datum upisa : 16.06.2008

Kad izgubish veru u sve... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad izgubish veru u sve...   Kad izgubish veru u sve... Icon_minitime1Uto Jun 17, 2008 10:47 am

Ma-najbolja-sam94 ::
Da..tako to ide..."nikad vise ponovo necu voleti,necu se zaljubiti.." ... a ono danas-sutra vec ti se svidja neko.
Slazem se sa Dodom (girl with a broken smile) ...
Ljudi,bice jos puno razocarenja,al to treba da vas ocvrsne,treba da postanete jace,zbog onoga sto sledi,jer,polako ulazimo u svet odraslih,i tada ce problemi biti samim tim i veci,a ako ne mozete ni sa ovim da se izborite,kako cete onda sa tim?
Samo za neke stvari se ne treba toliko potresati,treba biti stalozen,i treba znati da ce kad-tad sve doci na mesto,samo polako...
A ako ne budete sa deckom koji vam se svidja... pa sta!?-Bice drugih.
Samo treba imati ponos,i drzati glavu gore.
I nikad nemojte govoriti da ne verujete u ljubav..jer...ona naidje kad se najmanje nadate.

Potpuno se slazem
Nazad na vrh Ići dole
http://ofg-only-for-girls.forumotion.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Kad izgubish veru u sve... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad izgubish veru u sve...   Kad izgubish veru u sve... Icon_minitime1Uto Jun 17, 2008 11:43 am

Znate shta...

Ja tek sad vidim koliko sam glupa... Prwo jedan manje ili vishe nije vazhno... Drugo, moj zhivot je lep... Imam toliko dobrih drugova kakve neko samo pozheleti mozhe.... Tretje, ako ja samu sebe ne mogu da prihvatim ovakvu kakva jesam netje me prihvvatiti ni drugi, zato okretjem novi list... Netju, vishe da plachem i da se samosazhaljevam nego tju da krenem u akciju... Kad malo bolje razmislim sve ovo su samo gluposti zbog kojih sam se nervirala... Imam najbolje drugove na svetu i najludju amigu, dobru muziq i sve shto mi treba... Obetjavam da tju poqushati da se peomenim onako kako meni odgovara...
Nazad na vrh Ići dole
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

Kad izgubish veru u sve... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad izgubish veru u sve...   Kad izgubish veru u sve... Icon_minitime1Uto Jun 17, 2008 8:36 pm

u praeu siNe treba da se brines kako ti je zivot grozan..Volela bih da tako mogu i sam da postupim,jer ne samo da me decko ne primecuje,nego nemama vise ni jednu pravu drugaricu.niijednu...a drugovi...pa ni njih nemam..a i upropastila sam se jer sam se osisala...imama brata koji je grozan prema meni....mama i tata su ok...ali mozda se selim....ma nista nije kako treba!Samo na sestru mogu da se oslonim!Ali popravicu ja sve ovo!Obecavam samoj sebi!
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Kad izgubish veru u sve... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad izgubish veru u sve...   Kad izgubish veru u sve... Icon_minitime1Sre Jun 18, 2008 11:35 am

tako treba
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Kad izgubish veru u sve... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad izgubish veru u sve...   Kad izgubish veru u sve... Icon_minitime1Pon Jun 30, 2008 9:27 pm

Ma-najbolja-sam94 ::
Da..tako to ide..."nikad vise ponovo necu voleti,necu se zaljubiti.." ... a ono danas-sutra vec ti se svidja neko.
Slazem se sa Dodom (girl with a broken smile) ...
Ljudi,bice jos puno razocarenja,al to treba da vas ocvrsne,treba da postanete jace,zbog onoga sto sledi,jer,polako ulazimo u svet odraslih,i tada ce problemi biti samim tim i veci,a ako ne mozete ni sa ovim da se izborite,kako cete onda sa tim?
Samo za neke stvari se ne treba toliko potresati,treba biti stalozen,i treba znati da ce kad-tad sve doci na mesto,samo polako...
A ako ne budete sa deckom koji vam se svidja... pa sta!?-Bice drugih.
Samo treba imati ponos,i drzati glavu gore.
I nikad nemojte govoriti da ne verujete u ljubav..jer...ona naidje kad se najmanje nadate.

POznato mii je sve ovo smile
A cure, gdje vam je optimizam??? Mislite o lijepim stvarima, ne o necemu sto vas nervira, sto vam smeta, meni je lakse kada znam da imam pored sebe one koje volim i one koji mene vole i koji su mi tu sta god da mi zatreba...
A stos e tice ljubavi, u ljubav sam se davno jednom razocarala i posle njega sam pocela da se plasim ljubavi i nisam zeljela da se zaljubim a onda mi je jedan crni cuperak sa crnim ocima pomutio mozak i svu tu moju mrznju, onda kada sam se najmanje nadala, kada sam izgubila nadu da cu se opet ono pravo zaljubiti..... Zato ajmo glave gore, nema tugovanja, vristi u jastuk da izbacis bes iz sebe[to ja ponekad radim xD]
Hocu da citam nesto veselo a ne samo kako se sve zalimo na nesto smile)))))))
Znam ja da vi to mozete... smile
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
Ma-najbolja-sam94
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Ma-najbolja-sam94


Ženski
Broj poruka : 392
Godina : 30
Datum upisa : 15.02.2008

Kad izgubish veru u sve... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad izgubish veru u sve...   Kad izgubish veru u sve... Icon_minitime1Uto Jul 01, 2008 10:23 am

MissPopTrash ::
Ma-najbolja-sam94 ::
Da..tako to ide..."nikad vise ponovo necu voleti,necu se zaljubiti.." ... a ono danas-sutra vec ti se svidja neko.
Slazem se sa Dodom (girl with a broken smile) ...
Ljudi,bice jos puno razocarenja,al to treba da vas ocvrsne,treba da postanete jace,zbog onoga sto sledi,jer,polako ulazimo u svet odraslih,i tada ce problemi biti samim tim i veci,a ako ne mozete ni sa ovim da se izborite,kako cete onda sa tim?
Samo za neke stvari se ne treba toliko potresati,treba biti stalozen,i treba znati da ce kad-tad sve doci na mesto,samo polako...
A ako ne budete sa deckom koji vam se svidja... pa sta!?-Bice drugih.
Samo treba imati ponos,i drzati glavu gore.
I nikad nemojte govoriti da ne verujete u ljubav..jer...ona naidje kad se najmanje nadate.

POznato mii je sve ovo smile
A cure, gdje vam je optimizam??? Mislite o lijepim stvarima, ne o necemu sto vas nervira, sto vam smeta, meni je lakse kada znam da imam pored sebe one koje volim i one koji mene vole i koji su mi tu sta god da mi zatreba...
A stos e tice ljubavi, u ljubav sam se davno jednom razocarala i posle njega sam pocela da se plasim ljubavi i nisam zeljela da se zaljubim a onda mi je jedan crni cuperak sa crnim ocima pomutio mozak i svu tu moju mrznju, onda kada sam se najmanje nadala, kada sam izgubila nadu da cu se opet ono pravo zaljubiti..... Zato ajmo glave gore, nema tugovanja, vristi u jastuk da izbacis bes iz sebe[to ja ponekad radim xD]
Hocu da citam nesto veselo a ne samo kako se sve zalimo na nesto
smile)))))))
Znam ja da vi to mozete... smile


e majke mi...mozemo,i moramo,radi nas...
Devojke...'ajmo da se potrudimo... smile
Nazad na vrh Ići dole
http://losserrano.in-goo.com/
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Kad izgubish veru u sve... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad izgubish veru u sve...   Kad izgubish veru u sve... Icon_minitime1Uto Jul 01, 2008 11:46 am

Ma-najbolja-sam94 ::
MissPopTrash ::
Ma-najbolja-sam94 ::
Da..tako to ide..."nikad vise ponovo necu voleti,necu se zaljubiti.." ... a ono danas-sutra vec ti se svidja neko.
Slazem se sa Dodom (girl with a broken smile) ...
Ljudi,bice jos puno razocarenja,al to treba da vas ocvrsne,treba da postanete jace,zbog onoga sto sledi,jer,polako ulazimo u svet odraslih,i tada ce problemi biti samim tim i veci,a ako ne mozete ni sa ovim da se izborite,kako cete onda sa tim?
Samo za neke stvari se ne treba toliko potresati,treba biti stalozen,i treba znati da ce kad-tad sve doci na mesto,samo polako...
A ako ne budete sa deckom koji vam se svidja... pa sta!?-Bice drugih.
Samo treba imati ponos,i drzati glavu gore.
I nikad nemojte govoriti da ne verujete u ljubav..jer...ona naidje kad se najmanje nadate.

POznato mii je sve ovo smile
A cure, gdje vam je optimizam??? Mislite o lijepim stvarima, ne o necemu sto vas nervira, sto vam smeta, meni je lakse kada znam da imam pored sebe one koje volim i one koji mene vole i koji su mi tu sta god da mi zatreba...
A stos e tice ljubavi, u ljubav sam se davno jednom razocarala i posle njega sam pocela da se plasim ljubavi i nisam zeljela da se zaljubim a onda mi je jedan crni cuperak sa crnim ocima pomutio mozak i svu tu moju mrznju, onda kada sam se najmanje nadala, kada sam izgubila nadu da cu se opet ono pravo zaljubiti..... Zato ajmo glave gore, nema tugovanja, vristi u jastuk da izbacis bes iz sebe[to ja ponekad radim xD]
Hocu da citam nesto veselo a ne samo kako se sve zalimo na nesto
smile)))))))
Znam ja da vi to mozete... smile


e majke mi...mozemo,i moramo,radi nas...
Devojke...'ajmo da se potrudimo... smile

znam da sam ja sve ovo pokrenula oli chicas evo sta se meni desilo... Ja sam jednostavno explodirala... kako ne bih znala sad ni sama da vam kazem...Valjda mi je prekipelo sve sto se izudesavalo sa deckima, sa "drugaricama" itd... A onda, onda sam upoznala super amige, koje su ( :cheers: ), i pocela sam da verujem u sebe... Nastavila sam da mrsam a da mi to vise ne utice na zdravlje, ne drzim nikakve rigorozne dijete i ta sranja, nego zivim zdravo, i ponovo sam uspostavila kontakt sa nekim dragim osobama koje sam zaboravila i izgubila kontakt... Rodio mi se bata, baka se oporavila i sve je tako divno... cak i tjale krece na posao za neki dan... :lol!: salim se... no sve u svemu, konacno mi se ne gadi sopstveni lik u ogledalu, nego svaki put kada se pogledam na smejem se i kazem uspela si, svaka cast... Sve je krenulo nekim normalnim tokom, a da sve bude lepse, evo me kuči, idem u grad, družim se, zezam se... nemam dečka i ništa mi ne fali... nije smak sveta ako nemaš dečka, ja sam mislila da jeste ali nije verujte mi na reč--- nemam razlog ni zbog koga da se sekiram i nerviram... srećna sam... konačno... nakon toliko padova i ponižavanja... važno je imati samopouzdanje.,.. i znate šta, sad sam sigurna da dobro izgledam, jer ako mi je moj otac, moj rodjeni otac rekao da lepo izgledam, on koji me je uvek kritikovao i govorio kako mi ne stoje neke stvari i koji me je podrzavao u svemu iako nisam ni bila svesna toga, znači da je ova mala uspela... ja sam... HAPPY!!!
Nazad na vrh Ići dole
LoOdAcHa
~*~urednik~*~
~*~urednik~*~
LoOdAcHa


Ženski
Broj poruka : 1146
Godina : 27
Datum upisa : 16.06.2008

Kad izgubish veru u sve... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad izgubish veru u sve...   Kad izgubish veru u sve... Icon_minitime1Uto Jul 01, 2008 11:57 am

..............blago tebi............
Nazad na vrh Ići dole
http://ofg-only-for-girls.forumotion.com
Girl with a broken smile
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Girl with a broken smile


Ženski
Broj poruka : 437
Godina : 31
Datum upisa : 20.05.2008

Kad izgubish veru u sve... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad izgubish veru u sve...   Kad izgubish veru u sve... Icon_minitime1Uto Jul 01, 2008 1:03 pm

Vanja mnogo mi je drago! Konacno posmatras zivot sa svetlije strane! Zaboravi ono sto je bilo, ostavi to iza sebe i samo napred sa tim novim stavom wink
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Kad izgubish veru u sve... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad izgubish veru u sve...   Kad izgubish veru u sve... Icon_minitime1Uto Jul 01, 2008 2:17 pm

hehe, hvala chicas... morate i vi da steknete samopouzdanje... a da... uskoro kretjem u skolu plivanja da konacno mogu da idem na bazen bez straha da cu se udaviti...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Kad izgubish veru u sve... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad izgubish veru u sve...   Kad izgubish veru u sve... Icon_minitime1Sre Jul 09, 2008 10:39 pm

Pa... Ima nekih stvari koje mogu drzati samo za sebe i brata... I roditelje... I one me uvek obeshrabruju... Kad god pomislim na to rastuzim se - ponekad i rasplachem... Jedine osobe sa kojima sam se lepo provodila su moj BF Pirke i 2. BF Jovica. I bratova ( sada i moja ) ekipa. U shkoli uvek moram da foliram da sam super raspolozena.
Mrzim to shto sam popularna kod nas ( ali stvarno ). Stalno me salecu i pozdravljaju se sa mnom. A ja na sve moram da odgovorim smeshkom. I kad nisam srecna. I to me ubija polako.
Stalno se svadjam sa dechkom koga volim, ali opet kazu da se i ja njemu svidjam.
Jovica mi chak nije rekao ni da ima devojku.
Moja mama je HCV obolela, ide na terapiju, ali joj je mnogo teshko.
Uzas. Moj zivot je pakao.
Uvek moram da drzim masku.
Hvala Bogu pa je ono o chemu sam prvo prichala napravilo pauzu. I sad barem na raspustu mogu bar malo da budem srecna.
Ali ipak, Jovicina devojka i to shto mi nije rekao mi nije najbitnije. Znam samo da je on uvek tu da me podrzi. I da me voli ( kao drugaricu, naravno ).
Uvek mogu da se oslonim na njega. I kad najvishe patim.
Jednostavno, obozavam ga...
Meni su suze potekle... Ne mogu vishe da pishem. Samo cu se josh vishe rasplakati.
Ali znam samo da imam najboljeg prijatelja na svetu koga ne bih menjala ni za shta na svetu.
Postoje samo 2 stvari koje mu nisam rekla, i koje ne mogu da mu kazem.
1. je ono prvo, a 2. je da mi se svidja Marko.
To jednostavno ne mogu da mu kazem. Znam da nikome ne bi rekao, ali opet, plashim se. Ne smem da mu kazem.
I opet mi teku suze. Ne mogu vishe.
Nazad na vrh Ići dole
LoOdAcHa
~*~urednik~*~
~*~urednik~*~
LoOdAcHa


Ženski
Broj poruka : 1146
Godina : 27
Datum upisa : 16.06.2008

Kad izgubish veru u sve... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad izgubish veru u sve...   Kad izgubish veru u sve... Icon_minitime1Čet Jul 10, 2008 7:53 am

~Little Angel~ ::
U shkoli uvek moram da foliram da sam super raspolozena.
Mrzim to shto sam popularna kod nas ( ali stvarno ). Stalno me salecu i pozdravljaju se sa mnom. A ja na sve moram da odgovorim smeshkom. I kad nisam srecna. I to me ubija polako.
Uzas. Moj zivot je pakao.
Uvek moram da drzim masku.
Nazad na vrh Ići dole
http://ofg-only-for-girls.forumotion.com
~.:MaChKiCa:.~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~.:MaChKiCa:.~


Ženski
Broj poruka : 150
Godina : 31
Datum upisa : 09.07.2008

Kad izgubish veru u sve... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad izgubish veru u sve...   Kad izgubish veru u sve... Icon_minitime1Pet Jul 11, 2008 1:47 pm

~Little Angel~ ::
Pa... Ima nekih stvari koje mogu drzati samo za sebe i brata... I roditelje... I one me uvek obeshrabruju... Kad god pomislim na to rastuzim se - ponekad i rasplachem... Jedine osobe sa kojima sam se lepo provodila su moj BF Pirke i 2. BF Jovica. I bratova ( sada i moja ) ekipa. U shkoli uvek moram da foliram da sam super raspolozena.
Mrzim to shto sam popularna kod nas ( ali stvarno ). Stalno me salecu i pozdravljaju se sa mnom. A ja na sve moram da odgovorim smeshkom. I kad nisam srecna. I to me ubija polako.
Stalno se svadjam sa dechkom koga volim, ali opet kazu da se i ja njemu svidjam.
Jovica mi chak nije rekao ni da ima devojku.
Moja mama je HCV obolela, ide na terapiju, ali joj je mnogo teshko.
Uzas. Moj zivot je pakao.
Uvek moram da drzim masku.
Hvala Bogu pa je ono o chemu sam prvo prichala napravilo pauzu. I sad barem na raspustu mogu bar malo da budem srecna.
Ali ipak, Jovicina devojka i to shto mi nije rekao mi nije najbitnije. Znam samo da je on uvek tu da me podrzi. I da me voli ( kao drugaricu, naravno ).
Uvek mogu da se oslonim na njega. I kad najvishe patim.
Jednostavno, obozavam ga...
Meni su suze potekle... Ne mogu vishe da pishem. Samo cu se josh vishe rasplakati.
Ali znam samo da imam najboljeg prijatelja na svetu koga ne bih menjala ni za shta na svetu.
Postoje samo 2 stvari koje mu nisam rekla, i koje ne mogu da mu kazem.
1. je ono prvo, a 2. je da mi se svidja Marko.
To jednostavno ne mogu da mu kazem. Znam da nikome ne bi rekao, ali opet, plashim se. Ne smem da mu kazem.
I opet mi teku suze. Ne mogu vishe.
smiri se...nije sve tako crno kao sto izgleda...uz tebe su uvek tu tvoji prijatelji...
mislim one koje smatras pravim prijateljima....a stecices mnogo jos njih sigurno....evo ti ovaj text....
koji je uglavnom posvecen svima.....
nadam se da ce te oraspoloziti....
:roll:
Kad izgubish veru u sve... Savetvr4
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Kad izgubish veru u sve... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad izgubish veru u sve...   Kad izgubish veru u sve... Icon_minitime1Pet Jul 11, 2008 5:13 pm

Prelep je tekst... Hvala...
Nazad na vrh Ići dole
~.:MaChKiCa:.~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~.:MaChKiCa:.~


Ženski
Broj poruka : 150
Godina : 31
Datum upisa : 09.07.2008

Kad izgubish veru u sve... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad izgubish veru u sve...   Kad izgubish veru u sve... Icon_minitime1Sub Jul 12, 2008 3:39 pm

~Little Angel~ ::
Prelep je tekst... Hvala...
nadam se da sam te bar malo oraspolozila.... :roll:
Nazad na vrh Ići dole
LoOdAcHa
~*~urednik~*~
~*~urednik~*~
LoOdAcHa


Ženski
Broj poruka : 1146
Godina : 27
Datum upisa : 16.06.2008

Kad izgubish veru u sve... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad izgubish veru u sve...   Kad izgubish veru u sve... Icon_minitime1Ned Jul 13, 2008 12:49 pm

Bash je diwno
I mene je malo oraspolozilo
Nazad na vrh Ići dole
http://ofg-only-for-girls.forumotion.com
Sponsored content





Kad izgubish veru u sve... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad izgubish veru u sve...   Kad izgubish veru u sve... Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Kad izgubish veru u sve...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Love is in the air... :: Raskid i tako to...-
Skoči na: