~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Narodnjaci

Ići dole 
+17
Peking_girlO_o_Sun
~*~xenija~*~
Milj@n@
Suzy
*Punk_Princess*
*Afri*
Cinderella
~Dora~
Pepeljuga
LoOdAcHa
Ma-najbolja-sam94
*EnamoradA*como*NuncA*
machkenzi
~*~cOCaCoLA-gIRL~*~
~.:MaChKiCa:.~
!MissPopTrash!
xxLola93xx
21 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Narodnjaci Empty
PočaljiNaslov: Narodnjaci   Narodnjaci Icon_minitime1Pet Jul 11, 2008 6:03 pm

Da vidimo ko voli kreshtavce lol
Nazad na vrh Ići dole
xxLola93xx
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
xxLola93xx


Ženski
Broj poruka : 245
Godina : 31
Datum upisa : 05.07.2008

Narodnjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Narodnjaci   Narodnjaci Icon_minitime1Ned Jul 13, 2008 5:01 pm

haha imaju neke dobre pesmice,...aj još i da ih slušaš.
all gledaš..nema šanse xD
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Narodnjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Narodnjaci   Narodnjaci Icon_minitime1Ned Jul 13, 2008 5:47 pm

Ja ih ne podnosima, ali mrzim ih totalno... Neke pjesme znam, ali samo jer mi drushtwo slusha takwu muziku i gdje god da izadjemo slusha se takwa muzika ja onda blejim ko tele u sharena vrata...... biggrin
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
~.:MaChKiCa:.~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~.:MaChKiCa:.~


Ženski
Broj poruka : 150
Godina : 31
Datum upisa : 09.07.2008

Narodnjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Narodnjaci   Narodnjaci Icon_minitime1Ned Jul 13, 2008 7:32 pm

xxLola93xx ::
haha imaju neke dobre pesmice,...aj još i da ih slušaš.
all gledaš..nema šanse xD
he he....slazem se.... lol
Nazad na vrh Ići dole
~*~cOCaCoLA-gIRL~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~cOCaCoLA-gIRL~*~


Ženski
Broj poruka : 821
Godina : 28
Datum upisa : 03.06.2008

Narodnjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Narodnjaci   Narodnjaci Icon_minitime1Ned Jul 13, 2008 8:05 pm

ne wolim ih.... mislim znam ih dosta ali zato shto mi frendice slushaju.... ali bash ih ne podnosim
Nazad na vrh Ići dole
machkenzi
~*~prava Crazy - Girl~*~
machkenzi


Ženski
Broj poruka : 468
Godina : 29
Datum upisa : 02.03.2008

Narodnjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Narodnjaci   Narodnjaci Icon_minitime1Ned Jul 13, 2008 10:00 pm

uf jedna od najgorih stvari na planeti narodna mjuza, narodnjaci :jldfhjkd:
Nazad na vrh Ići dole
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

Narodnjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Narodnjaci   Narodnjaci Icon_minitime1Pon Jul 14, 2008 9:18 am

MissPopTrash ::
Ja ih ne podnosima, ali mrzim ih totalno... Neke pjesme znam, ali samo jer mi drushtwo slusha takwu muziku i gdje god da izadjemo slusha se takwa muzika ja onda blejim ko tele u sharena vrata...... biggrin
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
Ma-najbolja-sam94
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Ma-najbolja-sam94


Ženski
Broj poruka : 392
Godina : 30
Datum upisa : 15.02.2008

Narodnjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Narodnjaci   Narodnjaci Icon_minitime1Pon Jul 14, 2008 11:17 am

Narodna muzika... hm, sta reci o njoj ?
dovoljna je jedna rec.

S-R-A-Nj-E

(naravno , izvinjavam se onima koji ovo slusaju)
Nazad na vrh Ići dole
http://losserrano.in-goo.com/
LoOdAcHa
~*~urednik~*~
~*~urednik~*~
LoOdAcHa


Ženski
Broj poruka : 1146
Godina : 27
Datum upisa : 16.06.2008

Narodnjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Narodnjaci   Narodnjaci Icon_minitime1Pon Jul 14, 2008 2:44 pm

Znaci, mrzim ix!
Ne podnosim!
Swe klon do klona!
*ebo je onaj ko je izmislio!
Izwinjawam se onim koji je slusaju, ali ja stwarno ne mogu takwa sranja da podensem!
Ja ako narodnjake slusam wishe od 5 min mene pocne da boli glawa, ali ozbiljno!
Nazad na vrh Ići dole
http://ofg-only-for-girls.forumotion.com
Gost
Gost
Anonymous



Narodnjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Narodnjaci   Narodnjaci Icon_minitime1Pon Jul 14, 2008 5:10 pm

Chicas, definitivno preterujete... Posebno ti, masho ( nishta lichno )

Ali, koliko se ja secam na svaaaakoj zurci su narodnjaci, na svakom izlasku sa odeljenjem... Tako da ne mozete tako govoriti... Sigurno ne sedite u coshku...

Ja ne volim narodnjake, KREShTE. Ali, zurke su zurke, Tu sam da se provedem kakva god muzika bila.
Nazad na vrh Ići dole
~*~cOCaCoLA-gIRL~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~cOCaCoLA-gIRL~*~


Ženski
Broj poruka : 821
Godina : 28
Datum upisa : 03.06.2008

Narodnjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Narodnjaci   Narodnjaci Icon_minitime1Uto Jul 15, 2008 9:18 am

~Little Angel~ ::
Chicas, definitivno preterujete... Posebno ti, masho ( nishta lichno )

Ali, koliko se ja secam na svaaaakoj zurci su narodnjaci, na svakom izlasku sa odeljenjem... Tako da ne mozete tako govoriti... Sigurno ne sedite u coshku...

Ja ne volim narodnjake, KREShTE. Ali, zurke su zurke, Tu sam da se provedem kakva god muzika bila.

Uprawo to...
Nazad na vrh Ići dole
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

Narodnjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Narodnjaci   Narodnjaci Icon_minitime1Pet Avg 22, 2008 4:13 pm

~*~cOCaCoLA-gIRL~*~ ::
~Little Angel~ ::
Chicas, definitivno preterujete... Posebno ti, masho ( nishta lichno )

Ali, koliko se ja secam na svaaaakoj zurci su narodnjaci, na svakom izlasku sa odeljenjem... Tako da ne mozete tako govoriti... Sigurno ne sedite u coshku...

Ja ne volim narodnjake, KREShTE. Ali, zurke su zurke, Tu sam da se provedem kakva god muzika bila.

Uprawo to...
Nazad na vrh Ići dole
~Dora~
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
~Dora~


Ženski
Broj poruka : 338
Godina : 29
Datum upisa : 10.08.2008

Narodnjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Narodnjaci   Narodnjaci Icon_minitime1Pet Avg 22, 2008 4:35 pm

~Little Angel~ ::

Chicas,definitivno preterujete


Ja ne volim narodnjake, KREShTE. Ali, zurke su zurke, Tu sam da se provedem kakva god muzika bila.


Ni ja ih nevolim,ali nepada mi napamet da ja sedim u cosku..Pa vecina to slusa,ako necu da igram,radije necu doci...
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Narodnjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Narodnjaci   Narodnjaci Icon_minitime1Pet Avg 22, 2008 6:30 pm

Pa ja kad sam rekla da blejim k'o tele nisam mislila da sjedim i da gledam... NEgo igram ali ne pjewam jer nznm txt xD
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
Cinderella
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
Cinderella


Ženski
Broj poruka : 84
Godina : 30
Datum upisa : 20.06.2008

Narodnjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Narodnjaci   Narodnjaci Icon_minitime1Sub Avg 30, 2008 3:47 pm

pa ne volim ih, ali oni su sastavni deo zivota u Srbiji hhehehee tako da znam dosta pesama, nema zurke na kojoj ne bude bar jedna pesma od Seke Aleksic & drustva... pfff
mada ima po neka lepa pesmica... ali samo po neka... jedna u 100 !!!
a one matore sto preeeeeevise kreste MRZIM!
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Narodnjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Narodnjaci   Narodnjaci Icon_minitime1Sub Okt 11, 2008 8:55 am

ma nema oprawdanja za to... shta sad shto su na zhurkama treba da swa odushevljena igram? kako da se unesem u ples kada mi muzika ide na zhivce? ne znam stvarno! ja ih prrezirem iz dna dushe..... najgori shljam...odvratno! grozno! budjawo!shugawo!uzhasno! nemam rechi... nikda necu moci owo da slusham...nit ishta.... a na zhurci chekam neshto strano pa onda ples...

uprawo zbog owakwog stava:e moram da slusham to se slusha na zhurkama... narodnjaka ima swe wishe!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
*Punk_Princess*
~*~prava Crazy - Girl~*~
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 572
Godina : 27
Datum upisa : 26.08.2008

Narodnjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Narodnjaci   Narodnjaci Icon_minitime1Sub Okt 11, 2008 10:57 am

*Afri* ::
ma nema oprawdanja za to... shta sad shto su na zhurkama treba da swa odushevljena igram? kako da se unesem u ples kada mi muzika ide na zhivce? ne znam stvarno! ja ih prrezirem iz dna dushe..... najgori shljam...odvratno! grozno! budjawo!shugawo!uzhasno! nemam rechi... nikda necu moci owo da slusham...nit ishta.... a na zhurci chekam neshto strano pa onda ples...

uprawo zbog owakwog stava:e moram da slusham to se slusha na zhurkama... narodnjaka ima swe wishe!

Ja se u potpunosti slazem... Mrzim kad idem na klizanje a oni to pste... Normalno da znam 2-3 pesme kada ih svi oko mene oevaju :/rolleyes/:
Nazad na vrh Ići dole
Suzy
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
Suzy


Ženski
Broj poruka : 52
Godina : 31
Datum upisa : 06.01.2009

Narodnjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Narodnjaci   Narodnjaci Icon_minitime1Uto Jan 06, 2009 1:48 am

Inache Rock i strano sve ali kad je tu vodka ili tuborg mogu i narodnjaci...hehe
Nazad na vrh Ići dole
Milj@n@
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
Milj@n@


Ženski
Broj poruka : 48
Godina : 30
Datum upisa : 20.12.2008

Narodnjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Narodnjaci   Narodnjaci Icon_minitime1Uto Jan 06, 2009 12:14 pm

Ne wolim narodnjake..xDD
Nazad na vrh Ići dole
~*~xenija~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~xenija~*~


Ženski
Broj poruka : 555
Godina : 28
Datum upisa : 13.10.2008

Narodnjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Narodnjaci   Narodnjaci Icon_minitime1Sre Jan 07, 2009 2:23 pm

znam neke
ali samo one koje nisu cisto turbo folk
neke novije
ali inace mrzim
ali stalno se nerviram kad to pustaju
na zurkama itd uff.......
pogotovo ako se ja obucem ono pank,emo i sad puste ta s**nja od muzike
al sta cu ..............
Nazad na vrh Ići dole
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 30
Datum upisa : 03.01.2008

Narodnjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Narodnjaci   Narodnjaci Icon_minitime1Čet Jan 08, 2009 1:04 pm

jednom recju-bljak...
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
~mrkvili~
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
~mrkvili~


Ženski
Broj poruka : 52
Godina : 33
Datum upisa : 12.02.2009

Narodnjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Narodnjaci   Narodnjaci Icon_minitime1Čet Feb 12, 2009 1:43 pm

ako sam dobro skontala vi ovde pricate o turbo folku a to nije narodna muzika....
ja slusam i narodnjake i turbo folk....
jbg,turbo folk danas sastavni deo zivota 80% mladih u Srbiji pa tako i mog smile
Ono ne volim ih bas preterano ali ih cesto slusam...
A narodna muzika je ona stara,izvorna,starogradska...kako god hocete da je nazovem i naravno da je slusam i volim...Srpkinja sam i ja se toga ne stidim!
Narodnjaci 143ouj7
Nazad na vrh Ići dole
♥Maca♥
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
♥Maca♥


Ženski
Broj poruka : 151
Godina : 29
Datum upisa : 07.07.2009

Narodnjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Narodnjaci   Narodnjaci Icon_minitime1Sub Jul 11, 2009 10:23 pm

Ja ih iskreno hejtam i prezirem...na sta to lici...samo se razbacuju po sceni...posto im muzika nije kvalitetna, ustvari nista ne valja...oni pokusavaju to da poprave tako sto se skinu goli i nesto se gube pored kola i skupih stvari...a pesme ...pfui...samo kreste, dernjaju se i cvile u mikrofon...njihov stajling je uzasan...nemaju ukusa...sve je na njima vestacko i plasticno...kad treba trose pare da napumpaju usne pa izgledaju ko simpanze, kad treba nesto dobro da se uradi, nesto humano ....bas se stisnu...to je tako jadno!
A ovako izgleda njihov jeftini stajling koji pokazuje koliko su lake i bezvezne...majca: dekolte do pupka. izleti pola sisa, dole obuku neke dopicnjake...izleti celo dupe na videlo...u sto je to "super"
jednom recju : odvratno!
Njihove pesme su uglavnom o novim kolima, muskarcima, zenama, se*u, skupim stvarcicama...ma cist fenseraj...najgore je sto je svet zahvatila fenserska groznica pa im je sve ovo super... sad
ali ja ne slusam to smile
Nazad na vrh Ići dole
http://ludisvet.forumotion.com
~mrkvili~
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
~mrkvili~


Ženski
Broj poruka : 52
Godina : 33
Datum upisa : 12.02.2009

Narodnjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Narodnjaci   Narodnjaci Icon_minitime1Ned Jul 12, 2009 3:06 pm

Ajde brate....OK je sto vam se turbo folk kao muzika ne svidja,nisu svi ukusi isti...Al nije istina da svi kreste,ima dosta njih koji divno pevaju i imaju divne pesme...Vi ste videli samo ono sto ne valja pa ste odma po tome poceli da sudite...
I naravno uvek se mora pljuvati i po njihovom izgledu...Kako vam nije palo na pamet da pogledate malo strane pevacice po pitanju toga?Mislim one Rihanna,Christina,Madonna,Beyonce,Nicole i co se pristojno oblace???Sa tim pristojnim oblacenjem nekad toliko preteraju da ispadnu i 100 puta gore od nasih pevaljki...
Nazad na vrh Ići dole
Gossip Girl
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
Gossip Girl


Ženski
Broj poruka : 26
Godina : 28
Datum upisa : 23.01.2010

Narodnjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Narodnjaci   Narodnjaci Icon_minitime1Pon Jan 25, 2010 6:57 pm

Ja ne podnosim narodnjake..grrr.. <_< Ali ono - msm chast izuzecima koji mogu da podnesu zvuke kreshtanja i vike ^^ Straaashno aaaaaaaa
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Narodnjaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Narodnjaci   Narodnjaci Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Narodnjaci
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: TV, mjuza & Co. :: Mjuza...-
Skoči na: