~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 tvoje odeljenje...

Ići dole 
+16
MiLaNa
R!cH & fAmOuS
NajgoraOdSwuDecu
*EnamoradA*como*NuncA*
*Punk_Princess*
__Black_lady__
Girl with a broken smile
~Fairy Annie~
Peking_girlO_o_Sun
Pepeljuga
_*-Blondie-*_
*Afri*
Ma-najbolja-sam94
CapljaVoliBilla
!MissPopTrash!
~*wanjitza*~
20 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

tvoje odeljenje... Empty
PočaljiNaslov: tvoje odeljenje...   tvoje odeljenje... Icon_minitime1Čet Jul 17, 2008 10:02 am

VIII4 bivše VII4 najveći mogući problem u školi, svi tako ludi i tako neotesani, a opet nenormalno složni, veseli, jedinstveni... ne želim da odrastem i napustim ih... ne želim... ne želim da pišem onaj glupi sastav iz srpskog na temu Kraj osmog razreda itd... ne želim... moje odeljenje je već ostalo manje za 4 učenika koji su ponavljali sedmi razred... da li će neko novi doći pitanje je... molimo boga da nam ne rascepaju odeljenje... to jednostavno naše male duše neće pretrpeti... obećali smo sami sebi, da ćemo napraviti totalni haos u školi budu li to napravili... na kraju osmog, štampamo majce i sve će biti ok... plašim se... ne želim da odem iz ove škole iako sam oduvek to priželjkivala... znam, bilo je i svadja i svega, ali...
ma dobro, šta je tu je... ipak, i ove godine, na kraju sedmog razreda, plakali smo, jer nismo znali da li je ovo poslednji put da smo svi zajedno, i jeste, bio je poslednji... neki od naših drugova ponavljaju, sad su u drugoj smeni, sve je tako... SRANJE... moje VIII4 zauvek bilo i ostaće najludje, najgore (po mišljenjima zaposlenih) i najjedinstvenije odeljenje ikada u istoriji naše škole...
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

tvoje odeljenje... Empty
PočaljiNaslov: Re: tvoje odeljenje...   tvoje odeljenje... Icon_minitime1Čet Jul 17, 2008 11:23 am

MI smo isti takwi... Samo shto smo se wecj rastali... Od prwog razreda bili smo najbolji u cijeloj shkoli, najprimjerniji, swe tako do 7.... Tada smo se totalno pomamili, pocheli smo da prawimo frku na chasowima, da se igramo guzhwe itd, da ne uchimo nishta, da bjezhimo sa chasova... Tada su skoro swi nastawnici goworili da smo se pomamili, da smo poludjeli totalno,odjednom najbolje i najprimjernije odjeljenje postalo je totalno neprimjerno, ali mi smo idalje imali odlichne ocjene i niko nije znao kako nam polazi za rukom da budemo tako nemirni i da imamo takwe ocjene, za to je ''kriw'' nash sharm, nastawnici su nas woljeli, bez izuzetka.... Ali najwishe nas je woljeo nastawnik matematike, niko nikada nije pisao nishta na chasu, rijetko ko ga je slushao, stalno nas je pushtao do WCa, poklonio nam je brdo ocjena i kada bi neki nastawnik rekao da smo loshi on bi nas branio i uwijek je goworio: Ono VIII1 to su gospoda... I mi smo njega woljeli, najwishe od swih... Uwijek cju dolaziti do njega da ga widim kada budem dolazila u shkolu... Direktorica i zamjenik su nas stalno widjali po hodnicima ali nam je swe to oproshteno... Owe godine smo se rastali od swega, od nashe ponosne razredne, od najwecjeg smora od nastawnice na planeti, od najstrozhije nastawnice, on prilichno blagih nastawnika, mi smo imali bukwalno swe, swakakwe tipowe i uchenika i nastawnika, i bili smo najslozhniji u shkoli, prawili smo nestashluke, ali swi zajedno, bjezhali smo sa chasowa i prikriwali jedni druge.... Niko nam nije mogao nishta, a sada, swi odosmo, tj. swi oni u gim a ja u eko.... Ali tako je to, ja cju se uwijek swakome od njih jawiti kad ga widim, nikada necju preskochiti nijednog i uwijek cju se sjecjati nashe generacije najbolje na swijetu.....
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
CapljaVoliBilla
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
CapljaVoliBilla


Ženski
Broj poruka : 97
Godina : 30
Datum upisa : 23.06.2008

tvoje odeljenje... Empty
PočaljiNaslov: Re: tvoje odeljenje...   tvoje odeljenje... Icon_minitime1Čet Jul 17, 2008 12:20 pm

xaxaxaxa, da pochnem! XDD
Najludje, najotkachenije, najnenormalnije odeljenje u shkoli.
dakle:
slozhnost - 0%
uchenje - 80 %
Ludiranje - 100 %
Nepazhnja - 80%
Nikad nisamo pobegli sa chasa, a imali smo mnoooooooogo pokushaja, uvek mso billi ludi, otkacheniii....i i dlaje mi stoji u glavi, memorisano, ono akd razredni uleti besan u uchionicu i vrisne: OSMO PET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
i onda pochne da razglaba, kako smo takvi, kako smo onakvi, kako moramo da se smirimo, kako je sad kraj, kako svi ovo.........
Jednom, kad smo imali chas sa pedagogicom, mi smo billi mirni ceo chas, i razredni uleteo unutra i vidi mi cutimo i slushamo.
i stao i kazhe pedagogici: "Kako ovo uspevash?"
pedagogica: "Shta?"
razredni: "pa vidi kako su mirni.....nema blesavljenja, shto je karakteristichno za njih"

ma, zna Vanja sve xD
Nazad na vrh Ići dole
Ma-najbolja-sam94
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Ma-najbolja-sam94


Ženski
Broj poruka : 392
Godina : 30
Datum upisa : 15.02.2008

tvoje odeljenje... Empty
PočaljiNaslov: Re: tvoje odeljenje...   tvoje odeljenje... Icon_minitime1Ned Jul 20, 2008 8:15 pm

Heh ... VIII-4....
Ludi , jesmo.
Zanimljivi , jesmo.
Slozni , nikako.
U mom odeljenju ima klanova,svi su se od VII razreda podelili,
od VII je sve izaslo na videlo , ko sta o kome misli ...
Tu je dosta lazi , pretvaranja , foliranja ....
Jednom u godini uradimo nesto - svi zajedno , budemo slozni.
Ali..ostalih dana .... suze , nerviranje , svadje , ljubomora , foliranje ....
Nije mi jasno kako su neke devojke pocele da se ponasaju...
A idemo 7 godina zajedno u odeljenje.
Za decake da ne pricam , ljubomorni , nezreli , skotovi.
To je dovoljno.
Sto se tice ucenja , najbolji smo.
Sto se tice discipline , najgori smo.
Decaci beze sa casova , imaju o 20-30 neopravdanih , razredni sve to smanji na 7 ... i tako...
Ne osecam se prijatno u odeljenju , i znam da bih volela da i posle osnovne ostanem jedino sa dve drugarice u kontaktu.
Za ostale me nije briga.
To je to.
Moje odeljenje.
......................................................

Jedva cekam srednju. ... Treba preziveti jos godinu dana ovde , a sve mi se gadi!
Nazad na vrh Ići dole
http://losserrano.in-goo.com/
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

tvoje odeljenje... Empty
PočaljiNaslov: Re: tvoje odeljenje...   tvoje odeljenje... Icon_minitime1Sre Jul 30, 2008 7:58 pm

Eh m0j RaZrEd...v0lIm Ix SwE, nE m0gY dA iX nE V0Lim! 0SiM 2 eX AmIgE Sa k0jImA sE k0LjEm...nE pRiChAm0 jEdN0 3 mEsEcA.....y ShK0lI Je pAkA0 bI0 P0sLeDnJiX nEdElJa jEr 0nE SeDe IsPrEd mEnE i zAg0RcHavAjU mI zHiv0t... jA iX sAm0 c00LiRaM! SxTa dA RadIm... 0DvRaTnE sY mI p0StalE! nEkAk0 sE pRiB0JaWaM n0wE sXk0LsKe g0dInE...ImAm 0SeCjAj dA cJe bItI pAkA0!!! A oPEet ImAm Mn0g0 wIsXe sAm0p0uZdAnJa! sA aMiG0SiMA Sam s00peW!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
_*-Blondie-*_
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
_*-Blondie-*_


Ženski
Broj poruka : 862
Godina : 29
Datum upisa : 22.05.2008

tvoje odeljenje... Empty
PočaljiNaslov: Re: tvoje odeljenje...   tvoje odeljenje... Icon_minitime1Sre Jul 30, 2008 8:56 pm

Pa owako,moje odeljenje,swe sami loodaci,inache nisamo bash slozhni,al kad je da se bije i da se loodooje,tu smo PRWI!
znachi,ono...nema dana kad ne zaseremo neshto
I swi nastawnici kazhu da smo najgori po disciplini,a i jesmo,kad god udjesh u uchionicu,papiri su swuda,direktor se dere da pokupimo,mi necemo...
i tako..
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

tvoje odeljenje... Empty
PočaljiNaslov: Re: tvoje odeljenje...   tvoje odeljenje... Icon_minitime1Čet Jul 31, 2008 12:08 am

*Simply*Complicated*Girl* ::
Pa owako,moje odeljenje,swe sami loodaci,inache nisamo bash slozhni,al kad je da se bije i da se loodooje,tu smo PRWI!
znachi,ono...nema dana kad ne zaseremo neshto
I swi nastawnici kazhu da smo najgori po disciplini,a i jesmo,kad god udjesh u uchionicu,papiri su swuda,direktor se dere da pokupimo,mi necemo...
i tako..
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
Gost
Gost
Anonymous



tvoje odeljenje... Empty
PočaljiNaslov: Re: tvoje odeljenje...   tvoje odeljenje... Icon_minitime1Pet Avg 29, 2008 10:38 am

Blji. Mi smo oduvek bili najnemirnije odeljenje, a najbolje po proseku. A razredni nam stalno kuka i dere se i govori kako se moramo popraviti. xD
Nazad na vrh Ići dole
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

tvoje odeljenje... Empty
PočaljiNaslov: Re: tvoje odeljenje...   tvoje odeljenje... Icon_minitime1Pet Avg 29, 2008 11:04 am

VIII-5, moje biwshe VIII-5...
Koje cu zauwek pamtiti....
Toliko toga bih rekla, a opet ne znam kako da pochnem, same mi suze krecu...
Wishe nikad zajedno....sad :/cry/:
Nismo bili preterano slozni,onako u nekim stwarima...
Ali smo zato za prowale i zezanciju bili najbolji...
Imali smo skoro najbolji prosek u celom osmom(jedno od.je bilo pre nas)
Bezali sa chasowa(tj. bar pokushawali)
Jer smo samo 1 ili 2 puta pobegli ono swi komplet
Nekad su samo dewojchice bezale(hahha...ko bi rekao , a dechaci se uwek hwale, oni su kao face, a sa chasa ne smeju da pobegnu)
Ali dobro to je sada swe iza nas....
Od ponedeljka, nowa shkola, nowi razred, swe nowo, nowi frendowi, i oni stari narawno, koji su upisali isto shto i ja....
Nazad na vrh Ići dole
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 30
Datum upisa : 03.01.2008

tvoje odeljenje... Empty
PočaljiNaslov: Re: tvoje odeljenje...   tvoje odeljenje... Icon_minitime1Pet Avg 29, 2008 4:35 pm

J ane znam. Ne znam šta me čeka... Pošto prelazim u drugu školu. A ovi bivši? Evo ovako:

~devojčice: ufurane, iskompleksirane, sve odmeravaju.
~dečaci: potpuno neozbiljni, seksualno opterećeni...
SLOŽNI SMO KO MAČKA I MIŠ...
Družennje? Na minimali. Sve neke grupice i klanovi...
Učenje? Jedni od najgorih u školi...
Ponašanje? Na dnu liste.. hehe... najgori.
Pa ja zato i odlazim. Mislim, svi su licemerni. Mislite da su druhgovi a nisu.
Ima njih par koji su OK, retkost. Eto, Maja, Milan.. ma ne znam više bre.
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
~Fairy Annie~
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~



Ženski
Broj poruka : 376
Godina : 28
Datum upisa : 22.08.2008

tvoje odeljenje... Empty
PočaljiNaslov: Re: tvoje odeljenje...   tvoje odeljenje... Icon_minitime1Pet Avg 29, 2008 9:30 pm

Uuu V sada VI jejj radujem se pocetku nowe skolske godine gde cemo se swi zajedno druziti zezati i Djuric me zvati swekrwom :/kez/: jeejj opet ce tu biti tuce,plakanja,svadjanja....
Ucenje:Ima nas nekoliko dobrih owo ostalo i loooodoo i glooopoo :/kez/:
Ponasanje:Ima gorih :/icon-approve/
Druzenje:Mozda 2-3 treci na listi
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ews-school.wow-wars.com
Girl with a broken smile
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Girl with a broken smile


Ženski
Broj poruka : 437
Godina : 31
Datum upisa : 20.05.2008

tvoje odeljenje... Empty
PočaljiNaslov: Re: tvoje odeljenje...   tvoje odeljenje... Icon_minitime1Uto Sep 02, 2008 1:43 pm

Moje novo odeljenje =]

Ima nas 24 i od toga 23 su devojke :hah-ha:

Pocasmo prvo mesto zauzima moj cenjeni jedini momak iz razreda Milos ili odmila zvani Zoro :hah-ha: decko je OK, i svaka mu cast kako se snasao sa sve samim devojkama. Ima prelepe plave oci i stvarno je dobar lik, mislim da cemo biti dobri ortaci smile
Luci - Danica, nadimak je dobila kad joj je Latinka tumacila ime smile
Rina - Katarina, isto sjajna devojka
Sanja - Tiha, ali bas super kad se malo otvori
Njanja - Sanja 2. prilcno je zatvorena, ali deluje OK
Endzi - Andjela, komunikativna i pozitivna likusa
Sandra - Alexandra, eeeextra je
Ena - Nevena, super je, ali mi se cini kao da se previse trudi smile
Ljubicica - Ljubica, tiha i jos ne znam nista o njoj
Lana - bas lepa devojka, tiha i povucena
Joja - Jovana, hmmmm... Prvi dan me je nervirala, a sad mi deluje OK
Tea - Teodora, ona mi se bas ne svidja preterano, nije losa devojka, ali odskace od ostatka devojaka koje su prilicno obicne
Irena - Deluje bas cool
Katarina - OK je devojka mada ni nisam puno pricala sa njom
Anastasija - Ona je super devojka
E to bi bilo to sto sam zapamtila kako se ko zove :hah-ha: kad se upoznam sa ostatkom malo bolje dopisacu :hah-ha:
Nazad na vrh Ići dole
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

tvoje odeljenje... Empty
PočaljiNaslov: Re: tvoje odeljenje...   tvoje odeljenje... Icon_minitime1Uto Sep 02, 2008 1:52 pm

JA owako, nowo odeljenje pa....

Krenucu po tome ko sedi ispred mene

Jeca-best friend od prwog raz.smo zajedno
Stewan-sooper drug, extra, woli da trachari
Baki-isto kao i Stewan, samo ne woli da trachari
Kristina-no comment
Danijela-no comment
Milica-no comment
Kristina-druga, nije odawde, chini mi se OK
Keske-extra lik, isto iz starog odeljenja
Stefan-Kockica....Shta znam, waljda OK
Djole-bio pre samnom do 4., promenio se dosta,waljda cu se nawici
Kaja-isto kao Djole
Bojan-Dugachki kad se on i Kaja sastawe, katastrofa izbija
Wlada-cool
Bane-cool
Numi-cool
ostale cu da napishem kad se setim
Nazad na vrh Ići dole
__Black_lady__
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
__Black_lady__


Ženski
Broj poruka : 416
Godina : 28
Datum upisa : 21.12.2007

tvoje odeljenje... Empty
PočaljiNaslov: Re: tvoje odeljenje...   tvoje odeljenje... Icon_minitime1Čet Sep 04, 2008 11:06 pm

VII2
eh...
kakvi smo mi...?
Otrkaceni 99,9%
Dobri djaci ....
Slozeni....90%
Svi nastavnici nas vole i misle da smo mirni...ali mi kod razredne u ucionici napravimo haos i izmedju casova...samo da vidite sta radimo...ali ipak zadrazavamo titulu najmirnijeg odeljenja SAMO kod novih nastavnika...
ocene su nam poprilicno cool...u 6-om je bilo 12 odlicnih od 20-oro...
Imalo nas je 20...otisla je Lidija..tako da je sad 19...
8 decaka i 11 devojcica...
Mi smo uvek bili ratoborno odeljenje...volimo da se borimo protiv drugih odeljenje...npr devojcice iz VII2 su odrzale turnir u odbojci sa drugim devojcicama iz drugih odeljenja(ja sam bila organizator :P)
A decaci su odrazali turnir u rukometu...
nznm sta jos da kazem osim da obozavam svoje odeljenje i ne bih zelela da se raspadne..mnooggo mi je zao sto je lidija otisla jer mi je ona bila bff... :(
Nazad na vrh Ići dole
http://www.teenschool.niceboard.net
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

tvoje odeljenje... Empty
PočaljiNaslov: Re: tvoje odeljenje...   tvoje odeljenje... Icon_minitime1Pet Sep 05, 2008 12:08 pm

Oowo su owi koje sam napisala....Jeca-best friend od prwog raz.smo zajedno
Stewan-sooper drug, extra, woli da trachari
Baki-isto kao i Stewan, samo ne woli da trachari
Kristina-no comment
Danijela-no comment
Milica-no comment
Kristina-druga, nije odawde, chini mi se OK
Keske-extra lik, isto iz starog odeljenja
Stefan-Kockica....Shta znam, waljda OK
Djole-bio pre samnom do 4., promenio se dosta,waljda cu se nawici
Kaja-isto kao Djole
Bojan-Dugachki kad se on i Kaja sastawe, katastrofa izbija
Wlada-cool
Bane-cool
Numi-cool


A sada ostatak....

Jeca N.-extra je bile smo bff od 4., ali je ona onda bila u drugom odeljenju, sada se ponowo extra druzimo
Danka-takodje je extra, extra smo se sprijateljile
Andreja-nowi uch. ishao u istu shkolu kao i ja, chini se OK
Aleksandar-sedi sa Djordjem, slabo ga znam, waljda OK
Sanja-doshla sa strane, ne znam je dowoljno
Blagojewic-neka sad ne znam kako se zowe, znam samo prezime, waljda je OK, takodje doshla sa strane
Stefan J-cool je, sedim sa njim na muzichkom(nastawnica nas prwi chas razmestila jer smo(tj. su )bili nemirni
Sasha-neki mali mislimsad necu da ga wredjam, ali brate dechko smrdi
:/:S/:
Marijana-Kristinina bff, bolja je od kristine to je sigurno, josh nije poshla u shkolu od pon. ce jer je u Americi
Uf tek 23. a ja ne znam dalje......

Dordje Dj.-cool, i mnoogo smeshan, shta swe odwaljuje na chasowima
e sad ima josh jedan a ne znam kako se zowe-.....
Nazad na vrh Ići dole
CapljaVoliBilla
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
CapljaVoliBilla


Ženski
Broj poruka : 97
Godina : 30
Datum upisa : 23.06.2008

tvoje odeljenje... Empty
PočaljiNaslov: Re: tvoje odeljenje...   tvoje odeljenje... Icon_minitime1Pet Sep 12, 2008 7:38 pm

Pa, sad............

I6
Tek smo drugu nedelju zajedno, a vec smo se super upoznali i zgotivili.
Nastavnici su vec pocheli da shize, da se mrshte, jer stvarno mnogo prichamo, mi ne zaklapamo XDDD
Zezamo se na svakom chasu, lupamo i tako to.....
Chini mi se okej.......za sad......
Iako mi i dalje nedostaje VIII5..........malo
Nazad na vrh Ići dole
*Punk_Princess*
~*~prava Crazy - Girl~*~
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 572
Godina : 27
Datum upisa : 26.08.2008

tvoje odeljenje... Empty
PočaljiNaslov: Re: tvoje odeljenje...   tvoje odeljenje... Icon_minitime1Sub Sep 13, 2008 8:59 am

Pa ovako... VI4... Najveci ludaci u skoli posle VI5 I VIII4... Najbolji smo po ucenju ubedljivo.. Svi nastavnici nas znaju kao najpametnije odeljenje... ahah.. Ali nemamo ni jednog strebera, sem moje najbolej drugarice, ali meni je to nije bitno, ona je extar i zato mi i jeste BFF! :/kez/: Obbo je pozz za Nevenu (tako se zove). Nismo nimalo slozni... Ima puno tuzibaba... Neko je dosadan.. Nervira me Stefan... Stalno me udara... Milan je naj.. .Decko me stalno zasmejava... Nismo slozni, al zato smo ludi 100%! Pored svega ja ipak volim moje odeljenje... Puno! :/smile/:
Nazad na vrh Ići dole
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 30
Datum upisa : 03.01.2008

tvoje odeljenje... Empty
PočaljiNaslov: Re: tvoje odeljenje...   tvoje odeljenje... Icon_minitime1Sub Sep 13, 2008 4:21 pm

Moj novi razred
32-15 dečaka, 17 devojčica.. ovi su bolji
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
_*-Blondie-*_
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
_*-Blondie-*_


Ženski
Broj poruka : 862
Godina : 29
Datum upisa : 22.05.2008

tvoje odeljenje... Empty
PočaljiNaslov: Re: tvoje odeljenje...   tvoje odeljenje... Icon_minitime1Sub Sep 13, 2008 7:09 pm

Mi isto nismo uopste slozni i imamo 2-3 strebera u odeljenju,znaci ovaj jedan je taaakav debil
Nazad na vrh Ići dole
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

tvoje odeljenje... Empty
PočaljiNaslov: Re: tvoje odeljenje...   tvoje odeljenje... Icon_minitime1Sub Sep 13, 2008 7:42 pm

Nashe odeljenje je i grozno i sooper.Dewojcice i decaci-dwa razlicita sweta..Dewojcice-swe podeljenje.najbolji smo po usenju!stwarno...ali smo MNOGO nemrini..swakoj nastawnici se smuci kad cuje da ima sa nama cas.Ima nekih trenutaka kad se slozimo.kad inatimo nastawnicima itd...ma moje odlejnje je onako malo...
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

tvoje odeljenje... Empty
PočaljiNaslov: Re: tvoje odeljenje...   tvoje odeljenje... Icon_minitime1Sub Sep 13, 2008 7:47 pm

jao Boze, nisam jos sasvim upoznala sve u razredu ali nije lose...razredna nam je grozna, sve devojke su ok, a decaci nisu losi, ima samo jedan sladak...:)
Nazad na vrh Ići dole
R!cH & fAmOuS
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
R!cH & fAmOuS


Ženski
Broj poruka : 155
Godina : 30
Datum upisa : 04.11.2008

tvoje odeljenje... Empty
PočaljiNaslov: Re: tvoje odeljenje...   tvoje odeljenje... Icon_minitime1Uto Nov 04, 2008 10:58 pm

VIII-2
jao0o0o0o....od prwog razreda najbolji u sql....kada smo posxli u peti....swi smo se nekako promenili, nalazili drusxtwo po drugim odeljenjima, sxkolama itd...wisxe nismo to bili mi....narawno....izdwojili su se tu neki sxtrembosi i uwek se drzxali zajedno....kada se widimo nismo se ni jawljali jedni drugima....kao da se ni ne znamo....u sedmom smo o5 konstantno pocxeli da se druzximo....a u sql 0....niko wixsxe nisx nije ucxio....sada u osmom smo najgori....ali to smo mi - VIII-2, stalno bezximo sa cxasa (ako uspemo i one sxtrebere da powucxemo swaka nam cxast) pocxeli smo stalno da prawimo zxurke....ugl....sada smo swi stariji i sxwatili smo da nam je owo poslednja godina koju prowodimo zajedno...i zxelimo swe da nadoknadimo....ali kasno...i eto.... to smo odprilike mi....
Nazad na vrh Ići dole
MiLaNa
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
MiLaNa


Ženski
Broj poruka : 47
Godina : 29
Datum upisa : 14.07.2008

tvoje odeljenje... Empty
PočaljiNaslov: Re: tvoje odeljenje...   tvoje odeljenje... Icon_minitime1Ned Jan 25, 2009 1:28 pm

Jedni od najgorih u shkoli,ali zato veoma slozhni.Jeste da sam puno puta htela da odem zbog nekih osoba,ali sam ostala i ne znam kako cu ja bez moje ekipe iz shkole...Uchenje nam nije najbolje,ovo polugodishte nije bilo opomena ali niko nije bio ni 5,00 :DKad smo dobili novu nastavnicu srpskog i kad je rekla da predaje i VII3(nama) swi su joj rekli smo uzhasni i da ce biti teshko sa nama.Ali nije bash tako.Nastavnici nas wole,tj uglawnom nas wole.Od I razreda smo bili zaista grozni po ponashanju.Najgora odeljenja(kad smo bili u II razred) VIII1,VII3 i II3.Znachi bilo smo uzhasni ali uvek slozhni,sad josh vishe nego pre.I ja mnogoooo volim moj razred stwarno ne znam shta cu bez njih. crying
Nazad na vrh Ići dole
http://www.girls-ruls.piczo.com
*Tina*
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
*Tina*


Ženski
Broj poruka : 69
Godina : 28
Datum upisa : 13.02.2009

tvoje odeljenje... Empty
PočaljiNaslov: Re: tvoje odeljenje...   tvoje odeljenje... Icon_minitime1Čet Feb 26, 2009 1:11 pm

Mi smo VII1,werowatno smo najslozeniji razred u shkoli..Mozda...U swim razredima ima po 5-6 grupica i oni se uwek drze zajedno..
A mi...Znaci swi decaci i swe dewojcice/dewojke,swi zajedno swaki dan,ceo dan.

Po ucenju smo loshi,ali weoma slozni..
Nazad na vrh Ići dole
~*~xenija~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~xenija~*~


Ženski
Broj poruka : 555
Godina : 28
Datum upisa : 13.10.2008

tvoje odeljenje... Empty
PočaljiNaslov: Re: tvoje odeljenje...   tvoje odeljenje... Icon_minitime1Pet Feb 27, 2009 8:41 pm

mi smo po ucenju sooooper (ima dosta pametnih medju njima i ja)
al niko nista neuci,samo se prepisuje,ja se izvlacim na pamet (wow al sam narcis)
mi VI 2 smo naj odeljenje
ima nekih grupica al sad manje,omg u IV smo bili tako uzasni omg sta smos ve radili
tako smo nervirali uciteljicu poogotove neke devojcice,samo smo se svadjale
znaci strasno,sad naravno smo bolji,slozniji i sooooper
mislim da cemo u sedmom jos vise da se popravimo i budemo jos slozeniji
ali uvek branimo jedni druge i to je to..........VI-2 ukratko
(da sam nastavila izdalka bi roman)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





tvoje odeljenje... Empty
PočaljiNaslov: Re: tvoje odeljenje...   tvoje odeljenje... Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
tvoje odeljenje...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Tvoje tajne...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Only me... :: Skola & co...-
Skoči na: