~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Molim vas,pomozite!!!!!!!!!!!

Ići dole 
+6
!MissPopTrash!
*EnamoradA*como*NuncA*
Pepeljuga
Ma-najbolja-sam94
~*wanjitza*~
~Piper Halliwel~
10 posters
AutorPoruka
~Piper Halliwel~
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
~Piper Halliwel~


Ženski
Broj poruka : 54
Godina : 28
Datum upisa : 30.07.2008

Molim vas,pomozite!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Molim vas,pomozite!!!!!!!!!!!   Molim vas,pomozite!!!!!!!!!!! Icon_minitime1Pet Avg 08, 2008 12:24 pm

Molim vas pomozite mi!Svidja mi se jedan decko koji se zove Jovan i svako vece posle 23:00 dodje na gornju ulicu(gde sam ja sa drustvom)...Uvek me gleda,pazljivo me slusa kad pricam,gurka me,......Stariji je od mene godinu dana..E sad..ima jedan problem..Ti moji drugari su poceli toliko da me zezaju(ne zbog Jovana,jer oni i ne znaju da sam se zaljubila u njega),znaci oko svake sitnice...Ja to vise ne mogu da trpim i mnoge moje drugarice koje se ne druze sa njima mi govore da vise nebih trebala da idem gore,jer me zezaju..Ali meni se ide gore zbog Jovana a znam da ce oni opet da me zezaju..Mislila sam da im lepo kazem da to vise ne rade,ali ja znam da me nece shvatiti ozbiljno.......POMOZITE!
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Molim vas,pomozite!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Molim vas,pomozite!!!!!!!!!!!   Molim vas,pomozite!!!!!!!!!!! Icon_minitime1Pet Avg 08, 2008 2:16 pm

pa lepo se usprotivi i pitaj ih u čemu je njihov problem, šta imaju protiv tebe i zašto se ponašaju kao deca... izvini sad što ću ovo da kažem, ali u šestom razredu ste još uvek deca i to je normalno ponašanje, naši su se smirili tek krajem sedmog, i to samo mali deo... dakle... ne odustaj od onog što voliš... i pokaži zube!
Nazad na vrh Ići dole
Ma-najbolja-sam94
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Ma-najbolja-sam94


Ženski
Broj poruka : 392
Godina : 30
Datum upisa : 15.02.2008

Molim vas,pomozite!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Molim vas,pomozite!!!!!!!!!!!   Molim vas,pomozite!!!!!!!!!!! Icon_minitime1Pet Avg 08, 2008 5:26 pm

slazem se.
Reci im da nisi raspolozena za njihova nezrela ponasanja.
Nemoj da te to sputava da budes pored onog ko ti se svidja!
Nazad na vrh Ići dole
http://losserrano.in-goo.com/
Gost
Gost
Anonymous



Molim vas,pomozite!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Molim vas,pomozite!!!!!!!!!!!   Molim vas,pomozite!!!!!!!!!!! Icon_minitime1Pet Avg 08, 2008 7:56 pm

Slazem se. Ne dozvoli da te iko sputava. ;)
Nazad na vrh Ići dole
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

Molim vas,pomozite!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Molim vas,pomozite!!!!!!!!!!!   Molim vas,pomozite!!!!!!!!!!! Icon_minitime1Sub Avg 09, 2008 10:12 am

~Little Angel~ ::
Slazem se. Ne dozvoli da te iko sputava. ;)
Da, prichaj sa njima, nemash shta da izgubish
Nazad na vrh Ići dole
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

Molim vas,pomozite!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Molim vas,pomozite!!!!!!!!!!!   Molim vas,pomozite!!!!!!!!!!! Icon_minitime1Sub Avg 09, 2008 10:29 am

Pepeljuga ::
~Little Angel~ ::
Slazem se. Ne dozvoli da te iko sputava. ;)
Da, prichaj sa njima, nemash shta da izgubish
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Molim vas,pomozite!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Molim vas,pomozite!!!!!!!!!!!   Molim vas,pomozite!!!!!!!!!!! Icon_minitime1Sub Avg 09, 2008 11:21 am

Slozhicju se sa swima... Reci im da nemozhesh wishe to da podnesesh ili im se suprostavi..... Ali msm da bi najbolje bilo da im kazhesh da smaraju i da pochenesh da ih coolirash jer najwishe mrze kada se ne nerwirash na te njihowe shale :D
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

Molim vas,pomozite!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Molim vas,pomozite!!!!!!!!!!!   Molim vas,pomozite!!!!!!!!!!! Icon_minitime1Pon Avg 18, 2008 10:54 pm

ma vidi ne vredi da pricas sa njima, ili skroz iskuliraj pa ce videti da ne pali i prestati, ili vrati istom merom...spusti im...
Nazad na vrh Ići dole
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

Molim vas,pomozite!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Molim vas,pomozite!!!!!!!!!!!   Molim vas,pomozite!!!!!!!!!!! Icon_minitime1Uto Avg 19, 2008 11:40 am

ja se mozda ipak slazem sa jecom.Zato sto mene decaci kad nesto zajebawaju,ako ih iskuliram oni prestanu jer im nije zabawno
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
~Bad*Girl~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~Bad*Girl~


Ženski
Broj poruka : 183
Godina : 28
Datum upisa : 30.08.2008

Molim vas,pomozite!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Molim vas,pomozite!!!!!!!!!!!   Molim vas,pomozite!!!!!!!!!!! Icon_minitime1Ned Avg 31, 2008 10:51 am

*EnamoradA*como*NuncA* ::
ja se mozda ipak slazem sa jecom.Zato sto mene decaci kad nesto zajebawaju,ako ih iskuliram oni prestanu jer im nije zabawno
da,kad se ne nerviras nije im zabavno,pravi se luda jednostavno
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rbdfans.niceboard.net
~*~xenija~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~xenija~*~


Ženski
Broj poruka : 555
Godina : 28
Datum upisa : 13.10.2008

Molim vas,pomozite!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Molim vas,pomozite!!!!!!!!!!!   Molim vas,pomozite!!!!!!!!!!! Icon_minitime1Pet Okt 17, 2008 12:49 pm

pa suprotsta vi se ti zezaj ti njih,pitaj ih u cemu je njihov problem budi cool i jovan ce sigurno stati na tvoju stranu ako mu se svidjas a pokusaj da nabavis njegov br. za dopisivanje
Nazad na vrh Ići dole
TheTaMaRa:]]
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
TheTaMaRa:]]


Ženski
Broj poruka : 383
Godina : 26
Datum upisa : 19.09.2010

Molim vas,pomozite!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Molim vas,pomozite!!!!!!!!!!!   Molim vas,pomozite!!!!!!!!!!! Icon_minitime1Pet Jun 24, 2011 2:50 pm

~*wanjitza*~ ::
pa lepo se usprotivi i pitaj ih u čemu je njihov problem, šta imaju protiv tebe i zašto se ponašaju kao deca... izvini sad što ću ovo da kažem, ali u šestom razredu ste još uvek deca i to je normalno ponašanje, naši su se smirili tek krajem sedmog, i to samo mali deo... dakle... ne odustaj od onog što voliš... i pokaži zube!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Molim vas,pomozite!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Molim vas,pomozite!!!!!!!!!!!   Molim vas,pomozite!!!!!!!!!!! Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Molim vas,pomozite!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» molim was pomozite mi
» MOLIM WAS DA UDJETE OWDE!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Love is in the air... :: Naši slatki mali problemi...-
Skoči na: