~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Extra Kiss savjeti

Ići dole 
+3
Pepeljuga
~*wanjitza*~
*EnamoradA*como*NuncA*
7 posters
AutorPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Extra Kiss savjeti Empty
PočaljiNaslov: Extra Kiss savjeti   Extra Kiss savjeti Icon_minitime1Pet Avg 08, 2008 9:43 pm

1. Bombonski poljubac Stavi bombon u usta i za vrijeme ljubljenja prebaci ga u njegova usta, pa nazad u svoja, dok se ne otopi. Ipak,oboje budite oprezni i pazite da vam ne sklizne u grlo! 2. Smijesni poljubac Priblizi se usnama voljene osobe, no prije no sto ih dotaknes, izvali neku foru ili vic! Kad se pocne smijati, poljubi ga. 3. Podvodni poljubac Dok ronite u moru ili u bazenu, priblizite se i spojite usne; to je doista neobicno iskustvo.Dakako, francuski poljubac pod vodom nije preporucljiv. 4. Suzdrzani poljubac Nagovori voljenu osobu da bude potpuno mirna 60 sekunda i da ti ne uzvraca dok je ljubis gdje i kako hoces. Jedva ce docekati dopustenje da zakljuciš. 5. Poljubac-osmica Dok se ljubite na francuski nacin, kruzi svojim jezikom oko njegova u obliku broja osam. 6. Poljubac iznenadjenja Zapocni razgovor o necemu zanimljivom i kad se decko zaprica, neocekivano ga poljubi, usred recenice. Srce ce mu brze zakucati od uzbudjenja i iznenadjenja. 7. Leptirov poljubac Taj poljubac nije ljubljenje usnama, nego - ocima. Priblizi se licu svoga decka i trepavicama ga njezno miluj po kozi. On ce to osjecati kao leptirov treperavi dodir. 8. Poljubac prstom Za vrlo strastvene: prstom polako prelazi preko njegovih usana, zatim mu ga njezno gurni usta. Potom izvadi prst i stavi ga u svoja usta. 9. Vruce-hladni poljubac Dok sjedite u separeu kafica,narucite neko vruce i neko hladno pice (npr.ledenu Coca Colu i kakao). On neka popije hladno pice,a ti vruce, a zatim se poljubite na francuski nacin. 10. Ratne igre jezikom Cvrsto zatvori usta i neko mu vrijeme ne dopustaj da jezikom prodre u tvoja usta. Neka se malo pomuci, te ce mu podici adrenalin. 11. Superdugi poljubac Provjerite koliko se dugo mozete ljubiti bez prestanka. 12. Gore-dolje poljubac Ljubi njegovu donju usnu, lagano ju sisi i grickaj (ali vrlo, vrlo njezno), dok on ljubi tvoju gornju usnu. Zatim se zamijenite. 13. Sokantni poljubac Isprobaj ovo dok stojite u discu ili ste na nekom drugom mjestu okruzeni ljudima. Pravite se da se ne poznajete, ne razgovarajte medusobno, a onda se samo pogledajte i strastveno poljubite. Nakon toga ponovo se odmaknite i nastavite se praviti da se ne poznajete. Pokusajte se, dakako, suzdrzati ood smijeha dok gledate zapanjena lica ljudi oko sebe.
Nazad na vrh Ići dole
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

Extra Kiss savjeti Empty
PočaljiNaslov: Re: Extra Kiss savjeti   Extra Kiss savjeti Icon_minitime1Sub Avg 09, 2008 9:12 am

tnxx
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Extra Kiss savjeti Empty
PočaljiNaslov: Re: Extra Kiss savjeti   Extra Kiss savjeti Icon_minitime1Sub Avg 09, 2008 9:18 am

hehe, extra još da imam na kome da primenim svu teoriju koju znam XD XD XD
Nazad na vrh Ići dole
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

Extra Kiss savjeti Empty
PočaljiNaslov: Re: Extra Kiss savjeti   Extra Kiss savjeti Icon_minitime1Sub Avg 09, 2008 10:30 am

xxx.....i ja isto
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

Extra Kiss savjeti Empty
PočaljiNaslov: Re: Extra Kiss savjeti   Extra Kiss savjeti Icon_minitime1Sub Avg 09, 2008 1:25 pm

LoVe~HuRtS~ ::
xxx.....i ja isto
Nazad na vrh Ići dole
~Bad*Girl~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~Bad*Girl~


Ženski
Broj poruka : 183
Godina : 28
Datum upisa : 30.08.2008

Extra Kiss savjeti Empty
PočaljiNaslov: Re: Extra Kiss savjeti   Extra Kiss savjeti Icon_minitime1Ned Avg 31, 2008 11:08 am

:/da/: :/da/: :/da/:
!!!cr@zy_pr!nce$$!!! ::
hehe, extra još da imam na kome da primenim svu teoriju koju znam XD XD XD
i ja
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rbdfans.niceboard.net
!*I-LoVe-HiP-HoP*!<333

!*I-LoVe-HiP-HoP*!<333


Ženski
Broj poruka : 17
Godina : 28
Datum upisa : 15.06.2009

Extra Kiss savjeti Empty
PočaljiNaslov: Re: Extra Kiss savjeti   Extra Kiss savjeti Icon_minitime1Pon Jun 15, 2009 8:03 am

Hehe koje ludilo bas je super
Nazad na vrh Ići dole
Dream girl '94

Dream girl '94


Ženski
Broj poruka : 9
Godina : 29
Datum upisa : 15.07.2010

Extra Kiss savjeti Empty
PočaljiNaslov: Re: Extra Kiss savjeti   Extra Kiss savjeti Icon_minitime1Čet Jul 15, 2010 1:21 pm

e ove je extra....
Nazad na vrh Ići dole
TheTaMaRa:]]
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
TheTaMaRa:]]


Ženski
Broj poruka : 383
Godina : 26
Datum upisa : 19.09.2010

Extra Kiss savjeti Empty
PočaljiNaslov: Re: Extra Kiss savjeti   Extra Kiss savjeti Icon_minitime1Uto Sep 21, 2010 8:47 am

:PP
mozhete wjezhbati(owo sam izwukla iz okejaa)tako shto kazhiprst i palac spojite,ali samo wrhowe prstiju,ee onda zamislite da su to usta neke washe simpe..xD
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Extra Kiss savjeti Empty
PočaljiNaslov: Re: Extra Kiss savjeti   Extra Kiss savjeti Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Extra Kiss savjeti
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» First kiss...
» Hello girls...kiss

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Moj život moja stwar!!! :: Moje knjige... :: Tekstovi... :: Ljubav...-
Skoči na: