~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Sweety's Diary

Ići dole 
AutorPoruka
_*-Blondie-*_
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
_*-Blondie-*_


Ženski
Broj poruka : 862
Godina : 29
Datum upisa : 22.05.2008

Sweety's Diary Empty
PočaljiNaslov: Sweety's Diary   Sweety's Diary Icon_minitime1Pon Avg 25, 2008 3:53 pm

Ovde cu ja pisati kad god budem imala vremena :/smile/:
Nazad na vrh Ići dole
_*-Blondie-*_
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
_*-Blondie-*_


Ženski
Broj poruka : 862
Godina : 29
Datum upisa : 22.05.2008

Sweety's Diary Empty
PočaljiNaslov: Re: Sweety's Diary   Sweety's Diary Icon_minitime1Pon Avg 25, 2008 4:02 pm

Ponedeljak-25.08.2008.
Ustala sam oko 12,jela,obukla se,sve to po redu...
Onda sam citala neki casopis i malo dosla na net,onda mi je dosla mama sa poslla,rucala sam,gledala seriju,planiram da izadjem napolje...BFF sam poslala poruku umesto na njen,na sestrin br,pa sam onda s'vatila da sam pogresila,i zvala je na njen,al se nije javljala,poslala sam joj sad poruku,evo 10 min,ne odgovara...
Onda sam zvala drugu drugaricu,njoj dosli neki rodjaci,nije mogla...
Onda sam zvala trecu ddrugaricu :hah-ha: i ja lepo pitam oces da izadjemo,ona ko iz topa NE ZNAM,ja onda "Dobro,pa me zo..." ona "cao!" i spusti mi...boze...ne kontam...
evo sad cekam da mi odg BFF...smaram se....

TO BE CONTINUED...
Nazad na vrh Ići dole
_*-Blondie-*_
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
_*-Blondie-*_


Ženski
Broj poruka : 862
Godina : 29
Datum upisa : 22.05.2008

Sweety's Diary Empty
PočaljiNaslov: Re: Sweety's Diary   Sweety's Diary Icon_minitime1Pon Avg 25, 2008 9:55 pm

*SiMplY-CoMpLiCaTeD-gIrL* ::
Ponedeljak-25.08.2008.
Ustala sam oko 12,jela,obukla se,sve to po redu...
Onda sam citala neki casopis i malo dosla na net,onda mi je dosla mama sa poslla,rucala sam,gledala seriju,planiram da izadjem napolje...BFF sam poslala poruku umesto na njen,na sestrin br,pa sam onda s'vatila da sam pogresila,i zvala je na njen,al se nije javljala,poslala sam joj sad poruku,evo 10 min,ne odgovara...
Onda sam zvala drugu drugaricu,njoj dosli neki rodjaci,nije mogla...
Onda sam zvala trecu ddrugaricu :hah-ha: i ja lepo pitam oces da izadjemo,ona ko iz topa NE ZNAM,ja onda "Dobro,pa me zo..." ona "cao!" i spusti mi...boze...ne kontam...
evo sad cekam da mi odg BFF...smaram se....

TO BE CONTINUED...

Nastavak:

Izasla sam sa drugaricom napolje oko pola osam,onda su nam se pridruzile jos 4 drugarice,pa smo prvo setale zajedno svih 6,a posle smo ja i moja BFF otisle da okrenemo 2-3 kruga sa jednom drugaricom iz razreda,inace ona je cerka naseg razrednog pa smo pricale o tome ko ce sta a nam predaje...jbt,4 nastavnika nam se promenilo!!! uh iz srpskog imamo novu nast. msm,predavala nam je na pocetku petog,pa otisla da se porodi i sad nam s vraca :/rolleyes/: ...inace,njen zastitni znak je oguljeni lak na noktima,a to sam prva ja primetila :/>smile/: :/>smile/:
Well,iz eng nam dolazi super nastavnica,za istoriju nisam sigurna,iz gefe nam dolazi neki strogi i tako...

nemam vise sta da pisem...sutra cu ako budem imala vremena
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sweety's Diary Empty
PočaljiNaslov: Re: Sweety's Diary   Sweety's Diary Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Sweety's Diary
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» *My Diary*
» My bla,bla diary**=}
» My diary...
» Eeee evo ga i moj diary
» My secret diary

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Only me... :: Moj dnevnik...-
Skoči na: