~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 ok...ewo sad i meni da pomazete

Ići dole 
+8
~*wanjitza*~
Alisa
_*-Blondie-*_
*Punk_Princess*
CaT_GirL
NajgoraOdSwuDecu
!MissPopTrash!
*EnamoradA*como*NuncA*
12 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

ok...ewo sad i meni da pomazete Empty
PočaljiNaslov: ok...ewo sad i meni da pomazete   ok...ewo sad i meni da pomazete Icon_minitime1Sre Sep 03, 2008 2:27 pm

Pa owako..ja sam se zaljubila!Msm neko ko je redown dolszio na 4um werowatno se seca da sma bila zaljubljena u 3 godine sztarijeg decka ko je bio sa onom fukarom,no nema weze.Owaj decko mi se jos pre malo swidjao,ali nista nisam ni pokusawla ni nista.Msm on je samo jednu godinu stariji od mene i dobro poznajem celo njegowo odeljenje sem njega.Bukwalno.Swe ziwe znam osim njega.I onda je jedan Stefan iz njegowog odeljenja mene zezao ja sam ga agdjala spriteom u konzerwi.Zatworenim..xD i nista onda je jedna Jovana rekal:Nemoj da je zezas.Nije ona zaljubljena u Milosa.Njoj se swidja Lazar.i tu sam ja pukla!Msm ona nije ni znala za to nego sa se ja bila netso zagledala u njega pnda....I onda je taj Lazar naisao i onda je stefan rekao:E owa se zaljubila u tebe.A ja sam tako kibnula u palacinkarnicu...I taj dan su me Stefan I jedan Dusan stalno zezli ali za Milosa,a owaj me je samo gledao.msm bas me je gledao.I ja ne znam zasto to radi.Jel misli da sma budala ili sta?!I pored toga on je bio sa mojom jednom druaricom i ne znam da li su jos zajedno.A powrh swega toga i moja naj drugarica se zaljubila u njega!A to je bilo i sa owim proslim.I sad ne znam da li nesto da pokusawam ili sta...A drugo moj brat je procitao u jednom sms-u da mi se swidja lazar i trazio je po almanahu i nasao bas njega i rekao da je ruzan.Ali ja sam mu rekla da nisam u njega.Mada on se mnogo promenio..HELP ME!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

ok...ewo sad i meni da pomazete Empty
PočaljiNaslov: Re: ok...ewo sad i meni da pomazete   ok...ewo sad i meni da pomazete Icon_minitime1Sre Sep 03, 2008 3:35 pm

ufffffffffffffffffff... Znachi taj shto ti se sad swidja je Lazar???
E ko zna shto te gledao, msm, danas su djechaci budale, ima mnogo onih koji bi samo da iskoriste to shto se neka zaljubila u njega pa se foliraju itd... Tako da se pazi toga.... A zashto se jednostawno en upoznate kad wecj cijelo odjelje nje znash???? :)
Ajde chica, shta te briga za to shto su owi rekli, stwarno jes blam, ali boli te uwo :)|
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

ok...ewo sad i meni da pomazete Empty
PočaljiNaslov: Re: ok...ewo sad i meni da pomazete   ok...ewo sad i meni da pomazete Icon_minitime1Sre Sep 03, 2008 4:08 pm

e jbt taj konj je stvarno kreten...sta je koji q**c morao da govori da si zaljibljena u njega... a gadna je to stvar sto je on sa tvojom drugarccom i to je i tvoja bf zaljubljena u njega...
Nazad na vrh Ići dole
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

ok...ewo sad i meni da pomazete Empty
PočaljiNaslov: Re: ok...ewo sad i meni da pomazete   ok...ewo sad i meni da pomazete Icon_minitime1Sre Sep 03, 2008 7:41 pm

pa znam..t je i najweci problem.ali smo se dogoworile da se ne swadjamo.I on danas niej dosao u skolu.SHIT!!!!ma nema weze...a stwarno ko zna sto me gledao.Msm mozda jer misli da sma z. u njega ili sta wec...ja bih bas wolela da nesto bude,ali ja sam i stidlijwa i plasim se
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

ok...ewo sad i meni da pomazete Empty
PočaljiNaslov: Re: ok...ewo sad i meni da pomazete   ok...ewo sad i meni da pomazete Icon_minitime1Sre Sep 03, 2008 9:49 pm

Potpuno te sxwatm draga nini... I to za drugaricu....
Imala sam tu situaciju..... Necju ni da sse sjecjam toga swega.....
Nadam se da ste se takodje dogoworile da nema ljutnje ako se jedna od was swidi njemu i ako se jedna od was smuwa sa njim....
To ti je najwecji problem, to sa drugaricom.... A owo ostalo, kad wecj znash njegowo drushtwo probaj preko nekoga od njih da saznash neshto wishe :) I onda u akciju :)
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

ok...ewo sad i meni da pomazete Empty
PočaljiNaslov: Re: ok...ewo sad i meni da pomazete   ok...ewo sad i meni da pomazete Icon_minitime1Čet Sep 04, 2008 12:15 pm

e pa poswadjala sam se sa drugaricom!ali e zbog toga..dugaprica.Ali ja se sad najwise plasim da ona to nekom kaze
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

ok...ewo sad i meni da pomazete Empty
PočaljiNaslov: Re: ok...ewo sad i meni da pomazete   ok...ewo sad i meni da pomazete Icon_minitime1Čet Sep 04, 2008 12:19 pm

e guska jedna...valjda nece,a boli te i da kaze...
Nazad na vrh Ići dole
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

ok...ewo sad i meni da pomazete Empty
PočaljiNaslov: Re: ok...ewo sad i meni da pomazete   ok...ewo sad i meni da pomazete Icon_minitime1Čet Sep 04, 2008 12:56 pm

pa da..waljda..a oswadjale smo se ztao sto me jedan Stefan zezao i aj mu kazem Prestani,nerwiras me ion pocne da zeza nataliju.i ja se kao zezam i akzem e sad mi nesmetasxD i onda ona emne malo udari kao i pocne da me zeza i ja njoj najslabasniji samarcic lupim.i t onaj ko da sam je samo pipnula bukwalno i ona me zwekne zesce u gawlu.I bolela me posla dwa casa glawa.I poswadjale smo se,I ona jos srecna swa i..ma budala
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
CaT_GirL
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
CaT_GirL


Ženski
Broj poruka : 39
Godina : 31
Datum upisa : 02.09.2008

ok...ewo sad i meni da pomazete Empty
PočaljiNaslov: Re: ok...ewo sad i meni da pomazete   ok...ewo sad i meni da pomazete Icon_minitime1Čet Sep 04, 2008 4:45 pm

Pa to ti onda i nije prava drugarica ako dopusta da se posvadjate zbog gluposti,a pogotovo ako iza ledja pocne da prica kako se ti lozis na tog Lazara...Opusti se,uglavnom ako ta 'drugarica' nekom kaze to,bar ces znati koliko joj je stalo do tebe i vaseg prijateljstva... :/smile/:
Nazad na vrh Ići dole
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

ok...ewo sad i meni da pomazete Empty
PočaljiNaslov: Re: ok...ewo sad i meni da pomazete   ok...ewo sad i meni da pomazete Icon_minitime1Čet Sep 04, 2008 6:10 pm

CaT_GirL ::
Pa to ti onda i nije prava drugarica ako dopusta da se posvadjate zbog gluposti,a pogotovo ako iza ledja pocne da prica kako se ti lozis na tog Lazara...Opusti se,uglavnom ako ta 'drugarica' nekom kaze to,bar ces znati koliko joj je stalo do tebe i vaseg prijateljstva... :/smile/:
u tome se potpuno slazem sa tobom, danas ne mozes svakom da verujes, a pogotovo tamo nekim navodnim drugaricama, jer je vecina ljubomorna...ja sa tom ne bi u zivotu vise ne bi progovorila...
Nazad na vrh Ići dole
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

ok...ewo sad i meni da pomazete Empty
PočaljiNaslov: Re: ok...ewo sad i meni da pomazete   ok...ewo sad i meni da pomazete Icon_minitime1Čet Sep 04, 2008 8:06 pm

pa ja ni necu..msm mozda i hocu ali samo da bih je iskoriscawala.. :/>:)/:
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
Gost
Gost
Anonymous



ok...ewo sad i meni da pomazete Empty
PočaljiNaslov: Re: ok...ewo sad i meni da pomazete   ok...ewo sad i meni da pomazete Icon_minitime1Pet Sep 05, 2008 9:43 am

Nemoj se ponašati prema drugima onako kako ne želiš da se oni odnose prema tebi.

Da nisam čitala ove dole postove, rekla bih ti : 'Reci joj. Bolje da sazna od tebe nego od nekog drugog'. Ali sa obzirom da ste se posvađale i to zbog te gluposti preporučujem ti da je otpišeš. A ti sredi to sa Lazarom ili kako god da se zove, nisam baš naj skapirala. =)
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

ok...ewo sad i meni da pomazete Empty
PočaljiNaslov: Re: ok...ewo sad i meni da pomazete   ok...ewo sad i meni da pomazete Icon_minitime1Pet Sep 05, 2008 10:29 am

Ne mogu da wjerujem da ste se zbog toga poswadjalae... Msm chista glupost..... Ali sad bar nemash prepreka..... :)
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

ok...ewo sad i meni da pomazete Empty
PočaljiNaslov: Re: ok...ewo sad i meni da pomazete   ok...ewo sad i meni da pomazete Icon_minitime1Pet Sep 05, 2008 11:08 am

e pa pomirile smo se!msm izwinila mi s eona i swe.a i nikom nije rekla za Lzara.On je dosao u skolu:D..ali nista nije bilo.samo me je drugarica iz njegwoog odeljenja pitala ko mi se swidja ja sam rekla niko,a ona me je smao pogledala ko da zna
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

ok...ewo sad i meni da pomazete Empty
PočaljiNaslov: Re: ok...ewo sad i meni da pomazete   ok...ewo sad i meni da pomazete Icon_minitime1Pon Sep 08, 2008 6:08 pm

E slusaj treba mi neko da razgowaram.Posto mene u skoli swi iz odeljenja od tog Lazar uwek zjb za Milosa..Ima jedan Dusan,Stefan i jos neki,ali owa dwojica su glawni zjb.I danas su me nesto malo zjb. a onda me je Dusan onako uhwatio za kukwe(znas na sta msm) i ja sam se okrenula,a on se samo ansmejao.Ja kao prewrnem ocima i udjem u ucionicu.Posle ja prolazim sa natlijom pored nih,a sa njima bio Lazar i Stefan i Dusan meni nesto rekli ja se okrenem i kazem:SMARAS!!!!!i onda oni meni kazu nesto kao Dule, ili neki nadimak nisam cula, hoce da se se smuwa sa tobom!Ja nista kao..I ja i Ntalija se smao pogledamo...I ja ponowo prolazim i oni meni:Gde ti Lazar?laki... a on bio tu.I aj htela da crkenm.Msm oni nikako ne mogu da znaju...ustwarei jedino akd jes Stefan ono rekao...ali nznm on nije odreagowao..ko da mu ne smeta.Sta mislite?????Msm dajte mi neki sawet..ja ne mogu da ga pogledam
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
*Punk_Princess*
~*~prava Crazy - Girl~*~
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 572
Godina : 27
Datum upisa : 26.08.2008

ok...ewo sad i meni da pomazete Empty
PočaljiNaslov: Re: ok...ewo sad i meni da pomazete   ok...ewo sad i meni da pomazete Icon_minitime1Uto Sep 09, 2008 8:36 am

Slusaj... Desilo mi se isto sto i tebi, ustvari, jos gore. Stalno su me zezali. A ti nemoj da se obazires na njih uopste, samo ih iskuliraj. Kada vide da te njihovo zezanje ne pogadja prestace... Znaci samo kuliraj... :/smile/:
Nazad na vrh Ići dole
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

ok...ewo sad i meni da pomazete Empty
PočaljiNaslov: Re: ok...ewo sad i meni da pomazete   ok...ewo sad i meni da pomazete Icon_minitime1Uto Sep 09, 2008 9:19 pm

ma nije meni do zezanja!necu DA ON SAZNA!!!!! :/bolestan/:
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
_*-Blondie-*_
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
_*-Blondie-*_


Ženski
Broj poruka : 862
Godina : 29
Datum upisa : 22.05.2008

ok...ewo sad i meni da pomazete Empty
PočaljiNaslov: Re: ok...ewo sad i meni da pomazete   ok...ewo sad i meni da pomazete Icon_minitime1Sre Sep 10, 2008 11:35 am

Pa ko zna,ako sazna mozda cak bude i bolje :)
Nazad na vrh Ići dole
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

ok...ewo sad i meni da pomazete Empty
PočaljiNaslov: Re: ok...ewo sad i meni da pomazete   ok...ewo sad i meni da pomazete Icon_minitime1Sre Sep 10, 2008 6:23 pm

E pa ne!!!!!!On se ponowo smuwao sa jednom de3wojkom s akojom je wec bio..ja nemam srece!
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
Alisa
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~



Ženski
Broj poruka : 41
Godina : 30
Datum upisa : 06.09.2008

ok...ewo sad i meni da pomazete Empty
PočaljiNaslov: Re: ok...ewo sad i meni da pomazete   ok...ewo sad i meni da pomazete Icon_minitime1Čet Sep 11, 2008 12:21 pm

Izvinjavam se shto skrecem temu, ali da li ti kojim sluchajem idesh u shkolu Josif Panchic?!
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

ok...ewo sad i meni da pomazete Empty
PočaljiNaslov: Re: ok...ewo sad i meni da pomazete   ok...ewo sad i meni da pomazete Icon_minitime1Čet Sep 11, 2008 7:53 pm

LAZAR I MILOŠ... SRCE JESI LI TI ISPALA IZ MOJE PRIČE ? XD NEVEROVATNO... SLUPAJ SVOJE SRCE MILA MOJA
Nazad na vrh Ići dole
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

ok...ewo sad i meni da pomazete Empty
PočaljiNaslov: Re: ok...ewo sad i meni da pomazete   ok...ewo sad i meni da pomazete Icon_minitime1Čet Sep 11, 2008 8:59 pm

ne ne idem u Josif Pancic...A Wanja,sta da ti kazem?!Najgore od swega do sad:ONA se dok je bila sa njim u wezi zwalawila sa jednim Micom.I ja sam to rekla ejdnoj drugarici koja ga poznaje i rekla da mu ne kaze jer ce ispasti da ja hocu da ih arzdwojim.I ona mu kaze.I cim sa ja widela d aona prica sa njim ja pobegnem.I on je rekao da ja lazem jer se lzim na njega.I onda mi je drugarica rekla da moram da idem tamo da mu objasnim,ali ja nisam htela i samo sam dala telefon da mu pokaze poruke...I on je wideo i rekao:dobro..widece teodora.I onda su se taj Mica i Lazar swadjali oko nje i Lazar je ponow sa njom!!!!!Zasto ja nema srece???!!!Sta sam u ziwotu uradila da sam owo zalsuzila?!
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
~*~xenija~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~xenija~*~


Ženski
Broj poruka : 555
Godina : 28
Datum upisa : 13.10.2008

ok...ewo sad i meni da pomazete Empty
PočaljiNaslov: Re: ok...ewo sad i meni da pomazete   ok...ewo sad i meni da pomazete Icon_minitime1Pet Okt 17, 2008 12:55 pm

iskuliraj ih sve kad vide da ti nisu zabavni ostavice te a taj nije za tebe ako te neprimecuje i ako je sa drugom nadji nekog drugog ali ako on mozda nes bude hteo..... mozda mu se i svidis
Nazad na vrh Ići dole
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

ok...ewo sad i meni da pomazete Empty
PočaljiNaslov: Re: ok...ewo sad i meni da pomazete   ok...ewo sad i meni da pomazete Icon_minitime1Uto Dec 02, 2008 7:01 pm

UUUU...ma SWASTA je bilo...Sad je swe sooper!Izgleda da mu se swidjam;)
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
Miley Cyrus
~*~prava Crazy - Girl~*~
Miley Cyrus


Ženski
Broj poruka : 580
Godina : 29
Datum upisa : 12.10.2008

ok...ewo sad i meni da pomazete Empty
PočaljiNaslov: Re: ok...ewo sad i meni da pomazete   ok...ewo sad i meni da pomazete Icon_minitime1Čet Dec 04, 2008 8:41 am

jej.... smilebiggrin
Nazad na vrh Ići dole
http://beca23467.blogger.ba
Sponsored content





ok...ewo sad i meni da pomazete Empty
PočaljiNaslov: Re: ok...ewo sad i meni da pomazete   ok...ewo sad i meni da pomazete Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
ok...ewo sad i meni da pomazete
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» i meni treba pomoc......pls
» Zasto meni tako nesto????

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Love is in the air... :: Naši slatki mali problemi...-
Skoči na: