~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 jeste li ikada....

Ići dole 
+15
beybica
~*KiKkY_aNn!e*~
~*~xenija~*~
Miley Cyrus
*Punk_Princess*
*Afri*
...I love my bf...
_*-Blondie-*_
*cAtO*
# AnGeL dE PoNcO #
!MissPopTrash!
~*wanjitza*~
Pepeljuga
*EnamoradA*como*NuncA*
NajgoraOdSwuDecu
19 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

jeste li ikada.... Empty
PočaljiNaslov: jeste li ikada....   jeste li ikada.... Icon_minitime1Pet Sep 05, 2008 11:58 am

e ovako otvorih ovu temu da vas pitam-jeste li ikada slomili nekom srce i da li je vase srce ikada neko slomio...
meni jeste, jednom, jedan decko, ali vreme leci sve...posle nekog vremena sam zaboravila na to, ali jos uvek kad kad ga vidim srce mi snazno zalupa...mi nemamo vise nikakve sanse...
a i ja sam slamala...tuđa:)mozda i ne znam kome sve... :/red_face/:
Nazad na vrh Ići dole
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

jeste li ikada.... Empty
PočaljiNaslov: Re: jeste li ikada....   jeste li ikada.... Icon_minitime1Pet Sep 05, 2008 12:02 pm

i meni je jedan decko..a ja sam isto jednom decku
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

jeste li ikada.... Empty
PočaljiNaslov: Re: jeste li ikada....   jeste li ikada.... Icon_minitime1Pet Sep 05, 2008 12:11 pm

Meni je jeddan, i to bash onako ''zeshce''...tada sam bila u potpunom out-u...

A ja, pa narwno da sam slamala tudja srca, mislim i to za one za koje sam znala da im se swidjam, a sigurno je bilo i onih koji nisu hteli da kazu
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



jeste li ikada.... Empty
PočaljiNaslov: Re: jeste li ikada....   jeste li ikada.... Icon_minitime1Pet Sep 05, 2008 7:22 pm

Meni niko nije, ali ja jesam. A jedan od tih je dečko koji mi je sada sjajan drug. :/kez/:
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

jeste li ikada.... Empty
PočaljiNaslov: Re: jeste li ikada....   jeste li ikada.... Icon_minitime1Pet Sep 05, 2008 7:36 pm

meni su... pet puta... i to onako... gadno... a... ja ... pa... hehe... nznm... neka broje sami:D
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

jeste li ikada.... Empty
PočaljiNaslov: Re: jeste li ikada....   jeste li ikada.... Icon_minitime1Pet Sep 05, 2008 10:38 pm

Meni jesu.... Jednom bash zhestoko.......
A ja, jesam, ali sad bash bash nisam sigurno :)
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
# AnGeL dE PoNcO #
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
# AnGeL dE PoNcO #


Ženski
Broj poruka : 35
Godina : 29
Datum upisa : 18.09.2008

jeste li ikada.... Empty
PočaljiNaslov: Re: jeste li ikada....   jeste li ikada.... Icon_minitime1Čet Sep 18, 2008 1:40 pm

jesam jednom decky ali njega je to koliko on kaze brzo proslo
Nazad na vrh Ići dole
*cAtO*

*cAtO*


Ženski
Broj poruka : 16
Godina : 30
Datum upisa : 15.09.2008

jeste li ikada.... Empty
PočaljiNaslov: Re: jeste li ikada....   jeste li ikada.... Icon_minitime1Čet Sep 18, 2008 7:24 pm

ja sam jednom decku slomila srce prosle godine,i on mi se ove godine osvetio na najgori nacin. znaci bila sam potpuno unistena...povredjena...uzas...u totalnom out-u. problem je bio sto sam se ja stvarno zaljubila u njega...(to "nase" se desavalo jedno 2,3 meseca (maj,jun,jul...)) ali i dan danas sve me to mnogo boli.mnogo.mi vise nemamo sanse...ali kad prodjem pored njega isto se osecam kao ranije,tresem se,srce mi zalupa itd...
mozda ga jos volim,jedino sto znam jeste da mi je krivo sto se sve ovako zavrsilo...jer smo on i ja bili BFF,nerazdvojni,jako bliski....:(
Nazad na vrh Ići dole
_*-Blondie-*_
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
_*-Blondie-*_


Ženski
Broj poruka : 862
Godina : 29
Datum upisa : 22.05.2008

jeste li ikada.... Empty
PočaljiNaslov: Re: jeste li ikada....   jeste li ikada.... Icon_minitime1Pet Sep 19, 2008 6:06 pm

ja sam srcolomac :hah-ha:
salim se,niti sam lomila srchke,niti su meni lomili srchku
Nazad na vrh Ići dole
...I love my bf...
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
...I love my bf...


Ženski
Broj poruka : 23
Godina : 30
Datum upisa : 19.09.2008

jeste li ikada.... Empty
PočaljiNaslov: Re: jeste li ikada....   jeste li ikada.... Icon_minitime1Pet Sep 19, 2008 6:08 pm

Moje srce je bilo uwek slomljeno swe dok nisam upoznala PRAWOG decka....od kako ga znam moje srce je citawo....da slomila sam srce jednom decku juce....on se zesce lozi na mene i pitao me je da se smuwamo....a muwa me wec dugo...i ja sam ga odbila ...jer imam decka i sa njom ozbiljnu wezu.....
Nazad na vrh Ići dole
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

jeste li ikada.... Empty
PočaljiNaslov: Re: jeste li ikada....   jeste li ikada.... Icon_minitime1Pet Sep 19, 2008 6:10 pm

hahaha srcku....imam osecaj da meni neko upravo lomi srce...ne znam videcu uskoro....:(
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

jeste li ikada.... Empty
PočaljiNaslov: Re: jeste li ikada....   jeste li ikada.... Icon_minitime1Sub Sep 27, 2008 10:26 pm

Slomio mi je srce jedan dchko...dawno...i to ga nije slomio...nego ga je prvo stezao stezao...shtipao udarao... seckao i na kraju sam se sastawila pre no shto je isekao i posledni deo...a ja sam jednom slomila srce jednm dechku... bilismo 1 dan u wezi i onda sa ja raskinula sa njim pa je on nastavio da me smara da me woli i ja sam se swadjala sa njim,lupila mu shamar...skoro smo se pomirili...sad smo xtra drugowi
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
*Punk_Princess*
~*~prava Crazy - Girl~*~
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 572
Godina : 27
Datum upisa : 26.08.2008

jeste li ikada.... Empty
PočaljiNaslov: Re: jeste li ikada....   jeste li ikada.... Icon_minitime1Ned Sep 28, 2008 3:52 pm

Jao jesam ja sloila srce jedno decku.. Na ekskurziji... Msm posle ekskurzije... Ali onda sam i ja plakala... Joj uzasno je bilo... Ne bih se prisecala toga.. Jooooj :/cry/: :/cry/:
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

jeste li ikada.... Empty
PočaljiNaslov: Re: jeste li ikada....   jeste li ikada.... Icon_minitime1Uto Okt 21, 2008 2:11 pm

jesam...na exkurziji takodje loool...pitao me da se smuwam0...rekla sam ne...i bilo mi je bash krivo...a shto je najgore primetio je neke varnice izmedju mene i njegovog druga kasnije...nije moja krivica

a bojim se da ce meni slomiti srce... ili da ga vec lome
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
Miley Cyrus
~*~prava Crazy - Girl~*~
Miley Cyrus


Ženski
Broj poruka : 580
Godina : 29
Datum upisa : 12.10.2008

jeste li ikada.... Empty
PočaljiNaslov: Re: jeste li ikada....   jeste li ikada.... Icon_minitime1Uto Okt 21, 2008 4:29 pm

Jesam i ja ove godine...Ma bio je totalka dosadan mali ali mi se nije ni svido... (U)
Nazad na vrh Ići dole
http://beca23467.blogger.ba
~*~xenija~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~xenija~*~


Ženski
Broj poruka : 555
Godina : 28
Datum upisa : 13.10.2008

jeste li ikada.... Empty
PočaljiNaslov: Re: jeste li ikada....   jeste li ikada.... Icon_minitime1Uto Okt 21, 2008 6:02 pm

joj ja jesam jednom decku jadan odbila ga ja joooooj on zamalo nije poceo da place pa je onda pisao mojoj drugarici kako mu se ona svidja da je ona njegova ljubav da oce da se poljube pa je onda opet meni i ja sam ga opet odjebala a moja drugarica jedva prebolela
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

jeste li ikada.... Empty
PočaljiNaslov: Re: jeste li ikada....   jeste li ikada.... Icon_minitime1Ned Okt 26, 2008 1:43 pm

^^^idiot retardirani!!!

eh... onaj ce videti swoga Boga tolko je dosadan i takaw je smor...*ebo je jezha u ledja
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

jeste li ikada.... Empty
PočaljiNaslov: Re: jeste li ikada....   jeste li ikada.... Icon_minitime1Ned Okt 26, 2008 4:51 pm

slomiti srce nekome stvarno nije kada te neko na ex-u pita i ti mu kao kazes ne...onda je on kao "skenja"...to su neke gluposti, nema tu slamanja srchki...
Nazad na vrh Ići dole
~*KiKkY_aNn!e*~
~*~swatkica - redowan chlan~*~
~*~swatkica - redowan chlan~*~
~*KiKkY_aNn!e*~


Ženski
Broj poruka : 100
Godina : 28
Datum upisa : 02.11.2008

jeste li ikada.... Empty
PočaljiNaslov: Re: jeste li ikada....   jeste li ikada.... Icon_minitime1Pon Nov 03, 2008 12:33 pm

Jeste...
Ali moje srce je ponowo sastawljeno i pochinje iz pochetka...
Nazad na vrh Ići dole
http://buntownici.forumotion.com
beybica
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
beybica


Ženski
Broj poruka : 73
Godina : 29
Datum upisa : 19.12.2008

jeste li ikada.... Empty
PočaljiNaslov: Re: jeste li ikada....   jeste li ikada.... Icon_minitime1Sub Dec 20, 2008 5:21 pm

Slomila sam jednom dečku srce..zbog sadašnjeg dečka..nije bilo s namerom..dečko me je žešće smarao,ja više nisam pronalazila način da ga se otkačim,ili da na neki način signaliziram da ne želim ništa snjim..Paliki(sadašnji dečko) je naravno smetalo što me on i dalje smara,dok ja Paliki nisam dala da ništa po tom pitanju preuzme,jer bi bilo svašta..rekla sam Ivanu otvoreno šta mislim o njemu.nekoliko dana je bedačio,ali je ipak preboleo thumb up
Nazad na vrh Ići dole
*Tina*
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
*Tina*


Ženski
Broj poruka : 69
Godina : 28
Datum upisa : 13.02.2009

jeste li ikada.... Empty
PočaljiNaslov: Re: jeste li ikada....   jeste li ikada.... Icon_minitime1Uto Feb 17, 2009 7:15 pm

Pepeljuga ::

A ja, pa narwno da sam slamala tudja srca, mislim i to za one za koje sam znala da im se swidjam, a sigurno je bilo i onih koji nisu hteli da kazu

meni je do sada jedan dechko,ali sam brzo nastawila dalje..
Nazad na vrh Ići dole
♥Maca♥
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
♥Maca♥


Ženski
Broj poruka : 151
Godina : 29
Datum upisa : 07.07.2009

jeste li ikada.... Empty
PočaljiNaslov: Re: jeste li ikada....   jeste li ikada.... Icon_minitime1Sre Jul 08, 2009 9:26 pm

Jao...kod mene ima 100000 prica o ovome...

Ja bas i ne volim da slamam srca...ima dosta njih koji su me pitali da se smuvamo i ja nisam htela jer mi je dovoljan moj Jox i samo njega volim smile Ali oni kreteni ne shvataju...i navaljuju i nece da me ostave na miru...zar nije dovoljno da jednom kazem NE! i objasnim 1000 puta zasto... i da me ostave na miru???
Nazalost oni se toliko uvrede kad ih ispalim...polude bukvalno...zove me na mobilni i place...
ja im kazem da mogu da mi budu samo prijatelji...ali dzaba...onda ih samo ignorisem...

Naravno meni su vise puta slomili srce...ali ne decaci nego drugarice iz odeljenja sad
Bile su tako pakosne prema meni...jedna mi je u lice rekla da je pakleno ljubomorna na mene i da hoce da me unisti....ranije me je to jako pogadjalo...ali jednog dana sam odlucila da ne moze vise tako da bude! Cim su mi "napadacice" prisle i pocele da pricaju lazi o meni...ja sam pustila kandze koje sam do tada skrivala...sve sam im rekla u lice...bila sam veoma ostra , iskrena i zelela sam da im pokazem da grese sto se tako ponasaju! Od tog dana svi su mi se sve izvinjavale...rekle da se nece ponoviti...prema meni su bile dobre...
posle nedelu dana pocele su jedna drugu da ogovaraju, vredjaju, tuku se, podmecu i cine pakosti...jos uvek su skoro sve takve...ima 10ak njih koje su dobre ali ostale su, bolje ne pitaj...
mogu da napisem citavu knjigu o njima ali ne zasluzuju to...odlucila sam da napisem sve ovde i ispraznim se...

da li mislite da je njihovo ponasanje u redu?
Nazad na vrh Ići dole
http://ludisvet.forumotion.com
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

jeste li ikada.... Empty
PočaljiNaslov: Re: jeste li ikada....   jeste li ikada.... Icon_minitime1Pet Jul 10, 2009 7:55 am

Uzas, najvise me nerviraju ljubomora i zavist!!
Bila sam u slicnoj situaciji, pricali su svasta o meni, prvo me je pogadjalo, ali sam presla preko toga, i od tada samo kuliram...
A i meni su se izvinjavale, kao zao nam je sada, ok, prihvatila sam izvinjenje, ali im i dalje ne verujem jer znam da to njihovo ''lepo'' ponasanje prema meni nije uopste iskreno...
No imam ja i one prave drugarice, pa tako da me za ove boli ****...smile))))
Nazad na vrh Ići dole
♥Maca♥
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
~*~polako postajesh prava Crazy GiRl~*~
♥Maca♥


Ženski
Broj poruka : 151
Godina : 29
Datum upisa : 07.07.2009

jeste li ikada.... Empty
PočaljiNaslov: Re: jeste li ikada....   jeste li ikada.... Icon_minitime1Pet Jul 10, 2009 11:48 am

Ne mogu da razumem kako mogu da budu takve?
Ni ja ovima ne verujem...zato sto svako jednom pokaze pravo lice iako se pravi da je dobar...i posle kad vidis kakva je ta osoba stvarno...ne moze da se ona popravi...uvek ostaje pakosna ali slatkoreciva...ko ti jednom napakosti moze i drugi put!
Al one su bas jadne...ne zanimaju me vise...smile ko jos hoce da se pati sa umisljenim i ljubomornim osobama... ha?! Ja sigurno necu tongue
Nazad na vrh Ići dole
http://ludisvet.forumotion.com
TheTaMaRa:]]
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
TheTaMaRa:]]


Ženski
Broj poruka : 383
Godina : 26
Datum upisa : 19.09.2010

jeste li ikada.... Empty
PočaljiNaslov: Re: jeste li ikada....   jeste li ikada.... Icon_minitime1Sub Sep 25, 2010 1:19 pm

slomila nekom srtzE?hmm,mslm da jessam
a meni?hmm,mslm...ne,znam!da jestte nekko...
al' me danass bolLI uwTZe zZa njeGa!: D
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





jeste li ikada.... Empty
PočaljiNaslov: Re: jeste li ikada....   jeste li ikada.... Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
jeste li ikada....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» NAJBOLJA SKOLA IKADA - St. Trinian's

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Love is in the air... :: Ja i ljubav...-
Skoči na: