~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 PRAVILA I OBAVEŠTENJE ZA SVE!!!

Ići dole 
+2
Peking_girlO_o_Sun
~*wanjitza*~
6 posters
AutorPoruka
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

PRAVILA I OBAVEŠTENJE ZA SVE!!! Empty
PočaljiNaslov: PRAVILA I OBAVEŠTENJE ZA SVE!!!   PRAVILA I OBAVEŠTENJE ZA SVE!!! Icon_minitime1Ned Sep 07, 2008 12:25 pm

ZNATE ŠTA... TRUDIM SE JAKO DUGOOO DA SVE ODRŽIM U SAVRŠENOM REDU... ALI... NMG VIŠE PUKAO MI JE FILM... OD SAD PA NA DALJE I U BUDUĆE... KO ZABORAVI PRAVILA NEKA IH SE PRISETI JER ĆE BITI KAŽNJAVANJA... JA DOLAZIM JEDNOM NEDELJNO NA FORUM, I KADA VIDIM TOLIKO NAGOMILANOG SPAMA SMUČI MI SE... KADA JA NISAM TU, GLAVNI ADMIN JE KAIA... I SAMO KAIA SME DA MENJA SKIN, DA BANUJE ČLANOVE I DA IZVRŠAVA I MOJE DUŽNOSTI KADA NISAM TU AKO ŽELI... NE ŽELIM PITANJA TIPA, ZAŠTO KAIA... I SL... RAZLOZI POSTOJE.. ITEKAKO... NEKE OSOBE SU MI SKROZ IZNEVERILE POVERENJE,.. OSIM KAIE I JOVANE, BIĆE POSKIDANI SVI ADMINI, A MODOVI I OSTALI, BIĆE NA VELIKOM TESTU... SADA IMA DA SE ZASLUŽI MESTO ADMINA I TO DEBELO... ADMINI OSTAJU, KAIA, JOVANA I BLACK ANGEL... IZVINJAVAM SE.. ZNAM DA POSTAJEM STROGA... ALI SAMO TAKO ĆU USPETI DA ZAVEDEM RED... I DOVEDEM FORUM U NORMALU... SORRY... JOŠ UVEK VAS VOLIM... ALI... MORAMO MALO DA SE UOZBILJIMO..

Evo, sve sam pomerila u zastarele teme... ko sad bude spamovao biće kažnjavan... ovo nije raščupana sveska... A pravila ovog foruma su sledeća, i tražim puno poštovanje!!!

Spam je strogo zabranjen - administratori, moderatori i urednici imaju pravo da obrišu svaki post sa sadržajem spama, bez ikakvog obrazloženja!



Vredjanje, omalovažavanje ili bilo kakav drugi vid psihičkog nasilja je potpuno zabranjen!!!


Pitanja adminima i modovima postavljajte u delu odredjenom za to!!!


Ne dolazite samo kada vama treba pomoć, nego se potrudite da budete aktivni i pomognete i nama kada je pomoć potrebna!!!


Pravila se moraju poštovati!!! Članovi koji tri puta budu opominjani, biće kažnjavani oduzimanjem pm na dva dana, a ko bude bio opomenut više od tri puta, dobiće ban na tri dana!!!


Svi članovi koji se budu registrovali, a u roku od deset dana ne budu imali 10 postova i to u predmetima, a ne u off topic-u, biće izbrisani!!!!


Zabranjene su poruke samo sa smajlijima, i rečima tipa "cool; lol; da; slažem se... itd"... Takve poruke će biti obrisane!!!


Ukoliko budete hteli da pričate van teme, pošaljite pm osobi sa kojom želite da komunicirate!!!


Zabranjeno je pisanje samo velikim slovima, tj. korišćenje caps lock-a, jer se na internet stranicama takve poruke smatraju porukama vikanja, a mi ne želimo svadje!!!
[b]
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

PRAVILA I OBAVEŠTENJE ZA SVE!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: PRAVILA I OBAVEŠTENJE ZA SVE!!!   PRAVILA I OBAVEŠTENJE ZA SVE!!! Icon_minitime1Sub Dec 06, 2008 9:04 pm

e ovako, postoji jedan problem... naime, moj broj telefona je neko postavio na mondo chat-u, pod nekim nikom debilnim, i kenjao sve i svašta.... pazite kome i kako dajete broj... ja nisam nikom davala, ali ne znam kako je sve to moglo da se desi.... moj savet, slike i brojeve, adrese, gradove niti bilo šta od ličnih podataka ne mojte ostavljati ama baš nikome na internetu.... nznm šta se dešava, ali po svemu sudeći moraću da promenim svoj broj!
Nazad na vrh Ići dole
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 30
Datum upisa : 03.01.2008

PRAVILA I OBAVEŠTENJE ZA SVE!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: PRAVILA I OBAVEŠTENJE ZA SVE!!!   PRAVILA I OBAVEŠTENJE ZA SVE!!! Icon_minitime1Ned Dec 07, 2008 6:31 pm

To je definitivno neki retard!!!
Ja sam rekla gde zivim, davala sam broj, ali samo osobama koje znam dobro..
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

PRAVILA I OBAVEŠTENJE ZA SVE!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: PRAVILA I OBAVEŠTENJE ZA SVE!!!   PRAVILA I OBAVEŠTENJE ZA SVE!!! Icon_minitime1Ned Dec 14, 2008 2:51 pm

Cry baby, cry... ::
e ovako, postoji jedan problem... naime, moj broj telefona je neko postavio na mondo chat-u, pod nekim nikom debilnim, i kenjao sve i svašta.... pazite kome i kako dajete broj... ja nisam nikom davala, ali ne znam kako je sve to moglo da se desi.... moj savet, slike i brojeve, adrese, gradove niti bilo šta od ličnih podataka ne mojte ostavljati ama baš nikome na internetu.... nznm šta se dešava, ali po svemu sudeći moraću da promenim svoj broj!
a zasto mislis da je neko sa neta_ mozda je neko iz tvoje okoline, ko te poznaje. ako nisi dala br. nikom sa neta nzm kako onda mislis da je neko postavio... confused
Nazad na vrh Ići dole
~*~xenija~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~xenija~*~


Ženski
Broj poruka : 555
Godina : 28
Datum upisa : 13.10.2008

PRAVILA I OBAVEŠTENJE ZA SVE!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: PRAVILA I OBAVEŠTENJE ZA SVE!!!   PRAVILA I OBAVEŠTENJE ZA SVE!!! Icon_minitime1Sub Dec 27, 2008 12:08 pm

ljudi i am back
nije me bilo mesec dana al sad sam tu
promenili ste look sad mi je tooooliko neobicno
ali je lep loook samo da ima onu veliku sliku
neznam kako cu da se naviknem
Nazad na vrh Ići dole
Miley Cyrus
~*~prava Crazy - Girl~*~
Miley Cyrus


Ženski
Broj poruka : 580
Godina : 29
Datum upisa : 12.10.2008

PRAVILA I OBAVEŠTENJE ZA SVE!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: PRAVILA I OBAVEŠTENJE ZA SVE!!!   PRAVILA I OBAVEŠTENJE ZA SVE!!! Icon_minitime1Uto Jan 20, 2009 8:57 am

I ja sam bila u bolnici pa nisam mogla dolaziti
Nazad na vrh Ići dole
http://beca23467.blogger.ba
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

PRAVILA I OBAVEŠTENJE ZA SVE!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: PRAVILA I OBAVEŠTENJE ZA SVE!!!   PRAVILA I OBAVEŠTENJE ZA SVE!!! Icon_minitime1Čet Jan 22, 2009 5:51 pm

I emne dugo nije bilo
Bio mi pokwaren komp
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
Sponsored content





PRAVILA I OBAVEŠTENJE ZA SVE!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: PRAVILA I OBAVEŠTENJE ZA SVE!!!   PRAVILA I OBAVEŠTENJE ZA SVE!!! Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
PRAVILA I OBAVEŠTENJE ZA SVE!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Prawila, obaweshtenja & Co. :: Prawila i obaweshtenja...-
Skoči na: