~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)

Ići dole 
+9
Miley Cyrus
~*~xenija~*~
Pepeljuga
__Black_lady__
_*-Blondie-*_
NajgoraOdSwuDecu
*EnamoradA*como*NuncA*
!MissPopTrash!
~*wanjitza*~
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)   Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =) - Page 2 Icon_minitime1Sub Sep 20, 2008 6:58 pm

ti ne kontaš... ja sam mu rekla da je na exkurziji i da ja nisam važna... da se opusti i uživa... nisam ja ta koja zove... omg... pa nisam monstrum...
Nazad na vrh Ići dole
_*-Blondie-*_
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
_*-Blondie-*_


Ženski
Broj poruka : 862
Godina : 29
Datum upisa : 22.05.2008

Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)   Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =) - Page 2 Icon_minitime1Sub Sep 20, 2008 6:59 pm

znaci zove on tebe???
pa cim je na exqrziji a zove te znaci da mu znacis...
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)   Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =) - Page 2 Icon_minitime1Sub Sep 20, 2008 7:39 pm

pa izgleda... :)))
Nazad na vrh Ići dole
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)   Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =) - Page 2 Icon_minitime1Sub Sep 20, 2008 8:16 pm

aham...to onda gefinitivno znaci da mu se sviđas...ili da mu je dosadno na exkurziji...LoL... salim se bice da je ono prvo!
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)   Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =) - Page 2 Icon_minitime1Sub Sep 20, 2008 8:45 pm

eeeeee..... kamo lepe sreće... ala bi bilo... :))
Nazad na vrh Ići dole
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)   Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =) - Page 2 Icon_minitime1Sub Sep 20, 2008 9:49 pm

pa jeste..bre decko odlepio za tobom!
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
~*~xenija~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~xenija~*~


Ženski
Broj poruka : 555
Godina : 28
Datum upisa : 13.10.2008

Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)   Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =) - Page 2 Icon_minitime1Uto Okt 14, 2008 5:58 pm

i sta je bilo na kraju e si izasla s njim sta se dalje desavalo
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)   Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =) - Page 2 Icon_minitime1Sub Okt 18, 2008 1:23 pm

nismo izašli, uvek se nešto iskoplikuje... ili mene kazne matorci ili njega kazne... ili... ma jbg...
Nazad na vrh Ići dole
Miley Cyrus
~*~prava Crazy - Girl~*~
Miley Cyrus


Ženski
Broj poruka : 580
Godina : 29
Datum upisa : 12.10.2008

Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)   Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =) - Page 2 Icon_minitime1Sub Okt 18, 2008 1:35 pm

Ma ajde bice drugih prilika

Nego ne bi da spam ali zasto ne mogu da postavim potpis ja ga stavim lai mi se ne vidi kasnije... :(
Nazad na vrh Ići dole
http://beca23467.blogger.ba
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)   Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =) - Page 2 Icon_minitime1Sub Okt 18, 2008 1:49 pm

pogledaj da li si u informacijama aktivirala opciju - uvek prikaži moj potpis
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)   Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =) - Page 2 Icon_minitime1Pon Okt 20, 2008 11:54 am

kako je bilo QL... brate nikad bolje... danas smo ceo dan bili zajedno... billo nam je prelepo... zezali smo se... opet sam mu krala dux... :) na mati sam mu pomogla da poprawi jedan :) nikom ko mu je tražio napolitanke nije dao a mene je sam nudio XD XD XD bash je bilo Ql... mmmmmmmmmmmmm.... ne smem... ne smem... a nznm... nekako mi je sve chudno... kad je tu lepo mi je... kad nije užasno je... ali je najgore mogutje da ponekad ni sama ne znam da li mi se svidja ili ne... valjda.... nznm... exkurzija mi je u petak... nmg da dochekam... :)) .) .) .) kako lep dan... bilo mi je... mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm... ne ja definitivno nisam normalna XD
Nazad na vrh Ići dole
Miley Cyrus
~*~prava Crazy - Girl~*~
Miley Cyrus


Ženski
Broj poruka : 580
Godina : 29
Datum upisa : 12.10.2008

Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)   Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =) - Page 2 Icon_minitime1Pon Okt 20, 2008 12:14 pm

Eto vidis rekla sam ti da ce sve biti ok....
Heheheh nasa Vanjica se zaljubila (ponovo) =)
A ode nam ti u petak blago se tebi a kako to da idete ovako
nasred polugodista????
Nazad na vrh Ići dole
http://beca23467.blogger.ba
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)   Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =) - Page 2 Icon_minitime1Pon Okt 20, 2008 12:27 pm

pa nasha sql je dobila taj termin... lepo vreme... jeftino... (msm jeftino... al ajd...) i tako XD
Nazad na vrh Ići dole
Miley Cyrus
~*~prava Crazy - Girl~*~
Miley Cyrus


Ženski
Broj poruka : 580
Godina : 29
Datum upisa : 12.10.2008

Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)   Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =) - Page 2 Icon_minitime1Pon Okt 20, 2008 12:30 pm

Pa necu ti nis sad govorit srecan put ni nis...
Ali zelim uslugu....
punooo nam se slikaj i da vidimo te slikice.... pls.
A usput gde idete????
Nazad na vrh Ići dole
http://beca23467.blogger.ba
~*~xenija~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~xenija~*~


Ženski
Broj poruka : 555
Godina : 28
Datum upisa : 13.10.2008

Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)   Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =) - Page 2 Icon_minitime1Pon Okt 20, 2008 12:39 pm

extra blago vam,a e to maturska exkurzija? i obavezno se slikaj pa da te vidimo
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)   Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =) - Page 2 Icon_minitime1Pon Okt 20, 2008 12:51 pm

idemo owde --> http://www.hotelnovisad.co.yu/smestaj.html ... ako budem mogla da se slikam hoću :) besooooooo...
Nazad na vrh Ići dole
Miley Cyrus
~*~prava Crazy - Girl~*~
Miley Cyrus


Ženski
Broj poruka : 580
Godina : 29
Datum upisa : 12.10.2008

Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)   Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =) - Page 2 Icon_minitime1Pon Okt 20, 2008 12:54 pm

Jao Vanjchy pa vidi tu ima i vino...nemoj da nam se napijes..pa da budes u kazni i ne more na comp... =) nadam se da neces.... =)
Nazad na vrh Ići dole
http://beca23467.blogger.ba
~*~xenija~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~xenija~*~


Ženski
Broj poruka : 555
Godina : 28
Datum upisa : 13.10.2008

Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)   Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =) - Page 2 Icon_minitime1Pon Okt 20, 2008 1:07 pm

heheh a bas je super,lepo izgleda super ce vam biti
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)   Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =) - Page 2 Icon_minitime1Pon Okt 20, 2008 2:23 pm

:/da/: bub
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)   Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =) - Page 2 Icon_minitime1Pon Okt 20, 2008 5:38 pm

Znachi bash wam je ''losh'' hotel xD
E pa neka si se wratila, drago mi je shto ti je bilo fino dans :)
A ti si se malo zaljubishkala ili mi se chini?? :)
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)   Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =) - Page 2 Icon_minitime1Pon Okt 20, 2008 7:07 pm

nznm bwe ni ja... ja sam ti pogubljen slučaj... cya
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)   Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =) - Page 2 Icon_minitime1Pon Okt 20, 2008 8:01 pm

I ti wolish nikolu???? Nisam znala :)
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)   Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =) - Page 2 Icon_minitime1Pon Okt 20, 2008 8:21 pm

NE VOLIM GA... OBOŽAWAM GA... AAAAAAAAAAAAAAAAAA... TO JE NAJSLADJI DEČKO NA SWETU...
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)   Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =) - Page 2 Icon_minitime1Pon Okt 20, 2008 8:31 pm

slazhem se sa tobom u potpunosti :)
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)   Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =) - Page 2 Icon_minitime1Uto Okt 21, 2008 11:11 am

BRATE OWO NIJE NORMALNO! NE ZNAM ŠTA SE DEŠAWA... DANAS SAM OPET CEO DAN BILA SA MAJKOM... BILO NAM JE EXTRA... ONDA SAM SE JUCHE CHULA SA BOGYJEM, PRWI JE ZWAO... A DANAS JE ONAJ SLATKISH BIO TU... POGLEDALI SMO SE PAR PUTA I NASMESHILA SAM MU SE ;) :) A UHWATILA SAM GA PAR PUTA KAKO GLEDA U MOM PRAWCU.... DECHKO JE ANDJEO... ZNAM MU IME ;) :) :) :) KONACHNO... JOWAN... :) :) :) ALI BOGDAN... MAJK... ON... NE RAZUMEM... SWA TROJICA TAKO DOBRA, SLATKA I POSEBNA... . OWDE NESHTO NIJE U REDU... I SVAKI PUT OSETIM NEKE LEPTIRITJE BILO DA IOH WIDIM ILI SE CHUJEM SA NJIMA... NE RAZUMEM... SHTA JE SA MNOM... POLUDJETJU... OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJJJ... A OPET... AJOJOOOJOJOJOJOJOJOJOJOJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ! SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)   Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =) - Page 2 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Izgleda da vam se vanjica vraća u svoje standardno ludilo =)
Nazad na vrh 
Strana 2 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Kako ti provodish svoje slobodno vreme...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Love is in the air... :: Naši slatki mali problemi...-
Skoči na: