~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Kucni ljubimci

Ići dole 
+20
Adnna
♥Maca♥
sweet amazing girl :)
~!Makitza!~
~Sanja-RBD-Girl~
~~Kiss the girl~~
Kixy__RHCP
~mrkvili~
Emo-Angel
Peking_girlO_o_Sun
Tasha RBD
Pepeljuga
~*wanjitza*~
Miley Cyrus
~*~xenija~*~
_*-Blondie-*_
*Punk_Princess*
NajgoraOdSwuDecu
!MissPopTrash!
little_vampire
24 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
little_vampire
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
little_vampire


Ženski
Broj poruka : 229
Godina : 30
Datum upisa : 02.10.2008

Kucni ljubimci Empty
PočaljiNaslov: Kucni ljubimci   Kucni ljubimci Icon_minitime1Čet Okt 02, 2008 4:07 pm

Evo ovako: Ovde nam predstavite vase kucne ljubimce, a ako ih nemate, napisite sta bi ste zeleli...... (P.S. U ljubimce spadaju psi, macke, ribice, papagaji, hrckovi, zamorci, misevi, pacovi, cincile, tvorovi, zmije, gusteri, zecevi, ovce, krave, koze, pilici, konji i tako redom........) :/kez/:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.willica.deviantart.com
little_vampire
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
little_vampire


Ženski
Broj poruka : 229
Godina : 30
Datum upisa : 02.10.2008

Kucni ljubimci Empty
PočaljiNaslov: Re: Kucni ljubimci   Kucni ljubimci Icon_minitime1Čet Okt 02, 2008 4:14 pm

Evo, ja cu da pocnem..... Ja imam 2 psa, papagaja, 63 ribice i imala sam pauka(obozavam paukove!!!!!!) u jednoj kutijici, ali ga je moj pas pojeo...... :/cry/:

1) Kiki..... Kiki ima 9 godina (juce je napunila 9 godina), ona je patuljasti snaucer, voli da spava, da se mazi, spava sa mnom u krevetu, ne voli da trci, pravi je kucni pas.....

Kucni ljubimci Dsc00410

Kucni ljubimci Dsc00510


2) Tasha...... Tasha je isto patuljasti snaucer, ima 9 meseci, i ona je Kikicina potpuna suprotnost..... Pravi nered, grize, skace, ludira se, non-stop trci........Obozava da ide napolje...

Kucni ljubimci Copy_o25

Kucni ljubimci Hpim0218



Evo ih zajedno:
Kucni ljubimci Hpim0220


A za papagaja i ribice necu nista posebno da vam pricam..... Papagaja ne volim jer je agresivan i samo kad pridjem kavezu on krene da "vristi i kresti" a ribice su k'o i svake druge ribice.......
Nazad na vrh Ići dole
http://www.willica.deviantart.com
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Kucni ljubimci Empty
PočaljiNaslov: Re: Kucni ljubimci   Kucni ljubimci Icon_minitime1Čet Okt 02, 2008 9:03 pm

uuuuuuuu ti bash imash puno ljubimaca :))))
Kuchicji su ti preslatki :)
Ja trenutno nemam ljubimca :( Imala sam 2 crwene ribice, one su uginule, imala sam dawno hrchka, i to nekoliko njih... A brzo treba da dobijem kuche, a nagowaram kewu da mi opet kupi ribice i da mi kupi 2 papige :)... Pa kad stigne opisacju wam ga :)
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

Kucni ljubimci Empty
PočaljiNaslov: Re: Kucni ljubimci   Kucni ljubimci Icon_minitime1Pet Okt 03, 2008 9:01 am

ja sam imala kanaricna, al ga nesto pojelo...imala sam i ribice al su pocrkale...tako da trenutno imama samo macku, koju mi ne dozvoljavaju da unosim u kucu....hehe
Nazad na vrh Ići dole
*Punk_Princess*
~*~prava Crazy - Girl~*~
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 572
Godina : 27
Datum upisa : 26.08.2008

Kucni ljubimci Empty
PočaljiNaslov: Re: Kucni ljubimci   Kucni ljubimci Icon_minitime1Pet Okt 03, 2008 9:27 am

Pre nekoliko danas dobila sam malo macu.. Predivna je... Stalno mi je u kuci .. Mnogo je slatka, sivkasta je i umiljata.... Obozavam je....
Nazad na vrh Ići dole
_*-Blondie-*_
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
_*-Blondie-*_


Ženski
Broj poruka : 862
Godina : 29
Datum upisa : 22.05.2008

Kucni ljubimci Empty
PočaljiNaslov: Re: Kucni ljubimci   Kucni ljubimci Icon_minitime1Sre Okt 08, 2008 5:06 pm

IMala sam nekoliko papagaja...al mi svi pocrkali :(:(:(:(:(
Nazad na vrh Ići dole
little_vampire
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
little_vampire


Ženski
Broj poruka : 229
Godina : 30
Datum upisa : 02.10.2008

Kucni ljubimci Empty
PočaljiNaslov: Re: Kucni ljubimci   Kucni ljubimci Icon_minitime1Čet Okt 09, 2008 11:51 am

Ja pored mojih zivotinja, cuvam i jednu macku koja je za udomljavanje, a druga koju sam takodje nasla je kod moje drugarice......
Nazad na vrh Ići dole
http://www.willica.deviantart.com
~*~xenija~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~xenija~*~


Ženski
Broj poruka : 555
Godina : 28
Datum upisa : 13.10.2008

Kucni ljubimci Empty
PočaljiNaslov: Re: Kucni ljubimci   Kucni ljubimci Icon_minitime1Pon Okt 13, 2008 2:25 pm

meni nedaju da imam imala sam samo 2 hrcka ali su umrli(pa kako i nebi pored mene salim se naravno,jadni..)
Nazad na vrh Ići dole
Miley Cyrus
~*~prava Crazy - Girl~*~
Miley Cyrus


Ženski
Broj poruka : 580
Godina : 29
Datum upisa : 12.10.2008

Kucni ljubimci Empty
PočaljiNaslov: Re: Kucni ljubimci   Kucni ljubimci Icon_minitime1Pon Okt 13, 2008 4:05 pm

imam 1 papagaja...POsto nismo znali kako da se zove..moja mala rodica(2 god) je rekla papadaj Nurko..hehe i tako je i ostalo Nurko ne mogu vjerovati ali tako se zove...imam i 16 malih ribica...
Nazad na vrh Ići dole
http://beca23467.blogger.ba
Gost
Gost
Anonymous



Kucni ljubimci Empty
PočaljiNaslov: Re: Kucni ljubimci   Kucni ljubimci Icon_minitime1Pon Okt 13, 2008 11:53 pm

Ja imam 2 kučenceta - Boldo ( 7 godina ) i Dona ( skoro je bila godinica dana ) - mačku - Cicu - i 2 mačeta - Neimenovani. Još im ni pol ne znam. I voim ih puno mnogo. Mice mawe. :*
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Kucni ljubimci Empty
PočaljiNaslov: Re: Kucni ljubimci   Kucni ljubimci Icon_minitime1Uto Okt 21, 2008 1:30 pm

ja kupim zlatne ribice, dve dodushe i ovi me majmuni iz prodavnice zajebu i daju mi vitamine umesto hrane... ja ih hranila i hranila svakog dana po malo ali nisu pretekle :'( A IMALA sam i kornjaču koja je bila u svom akvarijumu pored prozora... baka zaboravi da ga skloni, i kako je bilo nenormalno vrutje samo se skuvala u onoj vodi... :'( :'( :'( nije fer... imala sam i kucu koju je udario auta pa je uginula posle par meseci... tako da... nznm.,... nije to za mene... volim životinje, ali ih više ne držim u kući jer se brzo vežem i ne umem da prebolim gubitak... :rip:
Nazad na vrh Ići dole
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

Kucni ljubimci Empty
PočaljiNaslov: Re: Kucni ljubimci   Kucni ljubimci Icon_minitime1Uto Okt 21, 2008 1:34 pm

Imala sam dwa psa, ali su oba nastradala, zbog nemarnosti wozacha :'(
Nazad na vrh Ići dole
Tasha RBD
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
Tasha RBD


Ženski
Broj poruka : 32
Godina : 31
Datum upisa : 05.11.2008

Kucni ljubimci Empty
PočaljiNaslov: Re: Kucni ljubimci   Kucni ljubimci Icon_minitime1Čet Nov 06, 2008 7:25 pm

little_vampire, izgleda da se tvoje kuce i ja isto zovemo.. lol
Trenutno nemam ljubimce, ali cu da ih nabavim. Imala sam mnogo maca i kuca, gustera i ribice...Neki su uginuli, a neki odlutali... :'((( A najvise sam plakala kada je mog predivnog, najpametnijeg, najlepseg i najboljeg crno-belog haskija Maxa pregazio kamion...:'((( To nikada necu preboleti!!! Inace, najvise bih volela da sada imam sar-peja...Oni su tako slatki...Ali znam da niko nece moci zameniti mog Maxa. Kad se samo setim... sad
Nazad na vrh Ići dole
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

Kucni ljubimci Empty
PočaljiNaslov: Re: Kucni ljubimci   Kucni ljubimci Icon_minitime1Pet Nov 07, 2008 7:05 pm

ajoj, moja drugarica je za rodjendan pre neke 2-3 nedelje dobila pelepog psa, rasnog, zvala se dona...i uginula je u ponedeljak...a bila je jako lepa...ova je plakala k'o luda...
Nazad na vrh Ići dole
Tasha RBD
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
Tasha RBD


Ženski
Broj poruka : 32
Godina : 31
Datum upisa : 05.11.2008

Kucni ljubimci Empty
PočaljiNaslov: Re: Kucni ljubimci   Kucni ljubimci Icon_minitime1Ned Nov 09, 2008 2:43 pm

NajgoraOdSwuDecu ::
ajoj, moja drugarica je za rodjendan pre neke 2-3 nedelje dobila pelepog psa, rasnog, zvala se dona...i uginula je u ponedeljak...a bila je jako lepa...ova je plakala k'o luda...
Jaooo... crying ¿Pa od cega?
Nazad na vrh Ići dole
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

Kucni ljubimci Empty
PočaljiNaslov: Re: Kucni ljubimci   Kucni ljubimci Icon_minitime1Ned Nov 09, 2008 2:54 pm

pa taj pas je imao 9 nedelja, a on sa 3 treba da se vakcinise. a sa 9 da se devakcinise(tako nesto) i dosla mu deveta nedelja on nece da jede, sav nekako miran, oni nazvali veterinara i on im kaze u cemu je rec, medjutim ispostavilo se da ga nisu kad je imao 3 nedelje vakcinisali...i uginuo je...
Nazad na vrh Ići dole
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 30
Datum upisa : 03.01.2008

Kucni ljubimci Empty
PočaljiNaslov: Re: Kucni ljubimci   Kucni ljubimci Icon_minitime1Ned Nov 09, 2008 3:59 pm

Ja imam jednu mačku i dva zeca. Mačka mi se zove Micika, a zečevi Zeka i Šareni. XD
Imala sam 5 mačića, jedno je uginulo po rođenju, a 3 mačeta su mi nestala kad sam se vratila s mora i jedno je enstalo mesec dana posle ta tri. A ta 4 mačeta su bili Beli, Crni, Sivi i Žuća. XD

Kucni ljubimci Fbx72r

Kucni ljubimci 2csie6a

Kucni ljubimci J0fkoi

Kucni ljubimci 1ij2hc

Kucni ljubimci 2zps9ra

Kucni ljubimci Wlac60
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
little_vampire
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
little_vampire


Ženski
Broj poruka : 229
Godina : 30
Datum upisa : 02.10.2008

Kucni ljubimci Empty
PočaljiNaslov: Re: Kucni ljubimci   Kucni ljubimci Icon_minitime1Ned Nov 09, 2008 4:51 pm

NajgoraOdSwuDecu ::
pa taj pas je imao 9 nedelja, a on sa 3 treba da se vakcinise. a sa 9 da se devakcinise(tako nesto) i dosla mu deveta nedelja on nece da jede, sav nekako miran, oni nazvali veterinara i on im kaze u cemu je rec, medjutim ispostavilo se da ga nisu kad je imao 3 nedelje vakcinisali...i uginuo je...

Tu nesto nije u redu.... Psi se vakcinisu sa 3 meseca( 12 nedelja), a revakcinisu sa 4 (mesec dana posle vakcine).... Pas je verovatno bio zarazen stenecakom...

Peking_girlO_o_Sun- Maca ti je prelepa!!!!

Ja cu u julu udomiti mesanca!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.willica.deviantart.com
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 30
Datum upisa : 03.01.2008

Kucni ljubimci Empty
PočaljiNaslov: Re: Kucni ljubimci   Kucni ljubimci Icon_minitime1Ned Nov 09, 2008 5:52 pm

hvala!!! A to su mace u mom dvorištu.. as i kako ne bi bili prelepi kada sam ja ta koja ih očuvava.. hehe
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

Kucni ljubimci Empty
PočaljiNaslov: Re: Kucni ljubimci   Kucni ljubimci Icon_minitime1Ned Nov 09, 2008 8:35 pm

little_vampire ::
NajgoraOdSwuDecu ::
pa taj pas je imao 9 nedelja, a on sa 3 treba da se vakcinise. a sa 9 da se devakcinise(tako nesto) i dosla mu deveta nedelja on nece da jede, sav nekako miran, oni nazvali veterinara i on im kaze u cemu je rec, medjutim ispostavilo se da ga nisu kad je imao 3 nedelje vakcinisali...i uginuo je...

Tu nesto nije u redu.... Psi se vakcinisu sa 3 meseca( 12 nedelja), a revakcinisu sa 4 (mesec dana posle vakcine).... Pas je verovatno bio zarazen stenecakom...
a ne razumem se ja u to, ali valjda veterinar zna sta prica...msm...
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Kucni ljubimci Empty
PočaljiNaslov: Re: Kucni ljubimci   Kucni ljubimci Icon_minitime1Ned Nov 09, 2008 9:10 pm

sanja bas su ti lijepe mace, ali je zekaa prelijep smile
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
Miley Cyrus
~*~prava Crazy - Girl~*~
Miley Cyrus


Ženski
Broj poruka : 580
Godina : 29
Datum upisa : 12.10.2008

Kucni ljubimci Empty
PočaljiNaslov: Re: Kucni ljubimci   Kucni ljubimci Icon_minitime1Pon Nov 10, 2008 3:09 pm

^_Miss_P.I.M.P._^ ::
sanja bas su ti lijepe mace, ali je zekaa prelijep smile
Nazad na vrh Ići dole
http://beca23467.blogger.ba
little_vampire
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
little_vampire


Ženski
Broj poruka : 229
Godina : 30
Datum upisa : 02.10.2008

Kucni ljubimci Empty
PočaljiNaslov: Re: Kucni ljubimci   Kucni ljubimci Icon_minitime1Pon Nov 10, 2008 3:19 pm

NajgoraOdSwuDecu ::
little_vampire ::
NajgoraOdSwuDecu ::
pa taj pas je imao 9 nedelja, a on sa 3 treba da se vakcinise. a sa 9 da se devakcinise(tako nesto) i dosla mu deveta nedelja on nece da jede, sav nekako miran, oni nazvali veterinara i on im kaze u cemu je rec, medjutim ispostavilo se da ga nisu kad je imao 3 nedelje vakcinisali...i uginuo je...

Tu nesto nije u redu.... Psi se vakcinisu sa 3 meseca( 12 nedelja), a revakcinisu sa 4 (mesec dana posle vakcine).... Pas je verovatno bio zarazen stenecakom...
a ne razumem se ja u to, ali valjda veterinar zna sta prica...msm...

Pa ne znam sta joj je taj veterinar napricao, ali u svom celom zivotu sam vodila na vakcinaciju barem nekih 6-7 pasa i jos nekoliko macaka... (moja dva, babina dva, dedina dva, preko udruzenja, isla sa drugaricama.....), vidjeni su kod jednog od najboljih veterinara u gradu(ordinacija ROT) i svi oni su vakcinisani sa 3 meseca (ili 4), a revakcinisani mesec dana kasnije.......
Nazad na vrh Ići dole
http://www.willica.deviantart.com
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

Kucni ljubimci Empty
PočaljiNaslov: Re: Kucni ljubimci   Kucni ljubimci Icon_minitime1Uto Nov 11, 2008 3:37 pm

a ja stvarno ne znam sta se tu desilo, ali kuca je bila prelepa, i meni je bilo zao kad sam cula. IMala je samo 2 nedelje, onda joj je uginula...
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Kucni ljubimci Empty
PočaljiNaslov: Re: Kucni ljubimci   Kucni ljubimci Icon_minitime1Pet Jan 23, 2009 11:22 am

E i ja sam docekala da dobijem kuce smile


Kucni ljubimci N1089623149_257443_9448

Kucni ljubimci N1089623149_236428_9844

Kucni ljubimci N1089623149_266061_4650
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
Sponsored content





Kucni ljubimci Empty
PočaljiNaslov: Re: Kucni ljubimci   Kucni ljubimci Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Kucni ljubimci
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Welcome :: Nesto vise o tebi...-
Skoči na: