~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Vegetarijanstvo

Ići dole 
+10
~*KiKkY_aNn!e*~
~Dora~
*Punk_Princess*
NajgoraOdSwuDecu
Peking_girlO_o_Sun
ja sam LUDACA pa sta
~*~xenija~*~
Miley Cyrus
!MissPopTrash!
little_vampire
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
~mrkvili~
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
~mrkvili~


Ženski
Broj poruka : 52
Godina : 33
Datum upisa : 12.02.2009

Vegetarijanstvo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vegetarijanstvo   Vegetarijanstvo - Page 3 Icon_minitime1Čet Feb 12, 2009 12:27 pm

Nikad ne bih mogla biti vegeterijanac iako obozavam zivotinje i placem kad vidim da ih neko kolje....Jednostavno meso je glavna namirnica u mojoj ishrani i ne mogu bez njega....Ja na to gledam ovako:"Ako ga ne pojedem ja svakako ce ga pojesti neko drugi"
Nazad na vrh Ići dole
Kixy__RHCP
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
Kixy__RHCP


Ženski
Broj poruka : 55
Godina : 30
Datum upisa : 15.01.2009

Vegetarijanstvo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vegetarijanstvo   Vegetarijanstvo - Page 3 Icon_minitime1Pet Feb 13, 2009 12:12 pm

nikad ne bix mogla biti wegeterijanac . . msm . . ne wolim ni meso neshto preterano . . ali wise nego salatice i tako to . .
Nazad na vrh Ići dole
*Tina*
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
*Tina*


Ženski
Broj poruka : 69
Godina : 28
Datum upisa : 13.02.2009

Vegetarijanstvo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vegetarijanstvo   Vegetarijanstvo - Page 3 Icon_minitime1Sub Feb 14, 2009 1:00 pm

~mrkvili~ ::
Nikad ne bih mogla biti vegeterijanac iako obozavam zivotinje i placem kad vidim da ih neko kolje....Jednostavno meso je glavna namirnica u mojoj ishrani i ne mogu bez njega....Ja na to gledam ovako:"Ako ga ne pojedem ja svakako ce ga pojesti neko drugi"

takodje...
Nazad na vrh Ići dole
TheTaMaRa:]]
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
TheTaMaRa:]]


Ženski
Broj poruka : 383
Godina : 26
Datum upisa : 19.09.2010

Vegetarijanstvo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vegetarijanstvo   Vegetarijanstvo - Page 3 Icon_minitime1Pet Jun 24, 2011 2:02 pm

Potpuno je u pravu ko god je rekao da je mesožder. Nema šanse da bihg mogla da izdržim bez salame, pršute, paštete, čega već ... drool I meni je žao životinja ali neke se i rađaju samo za to da bi kasnije bila nečija hrana. I neke životinje jedu druge životinje, i sve je to lanac ishrane. Kad ih ne bi ubijali, one bi se nekontrolisano proširile i zauzele planetu.xD.Ja volim voće i povrće al' def. ne bih mogla da živim bez mesa wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vegetarijanstvo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vegetarijanstvo   Vegetarijanstvo - Page 3 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Vegetarijanstvo
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Lepota & zdravlje... :: Prawilna ishrana...-
Skoči na: