~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Girl with broken smile :(

Ići dole 
+5
Erreway Chica
_*-Blondie-*_
!MissPopTrash!
*Punk_Princess*
__Black_lady__
9 posters
AutorPoruka
__Black_lady__
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
__Black_lady__


Ženski
Broj poruka : 416
Godina : 28
Datum upisa : 21.12.2007

Girl with broken smile :( Empty
PočaljiNaslov: Girl with broken smile :(   Girl with broken smile :( Icon_minitime1Čet Okt 02, 2008 8:04 pm

Ovako...Moja prica se ne tice ljubavi...tj tice se ljubavi izmedju prijatelja tj prijateljstva
Ja imam dve naj naj naj bolje drugarcice Lidiju i Adu
Lidiju znam vec 6 godina....
Lidija se odselila i ja sam danima plakala zbog toga....
A Ada...nju jos nisam upoznala ali sa njom se poznajem vec 1 godinu i nesh....i znam je kao da se druzimo godinama...
Obe su mi najbolje drugarice na svoj nacin....
Ali....Lidija se ljuti sto ja pisem Zoka Y Ada BFF...ili kad pomenem adu ili nesh,....
A da se ne bi ona ljutila ja znaci moram da se ne druzim sa adom...a to je ne moguce...
Ja ne mogu da zivim ni bez lidije ni bez ade!
Najbolje bi bilo i kad bi lidiji bila ada bar drugarica...i lidiija adi(mislim da joj i sad jeste..)

Ali.... :/sad/:
Nadam se da ste nesh shvatili...pa ako mozete,POMAGAJTE :/cry/:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.teenschool.niceboard.net
*Punk_Princess*
~*~prava Crazy - Girl~*~
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 572
Godina : 27
Datum upisa : 26.08.2008

Girl with broken smile :( Empty
PočaljiNaslov: Re: Girl with broken smile :(   Girl with broken smile :( Icon_minitime1Pet Okt 03, 2008 8:27 am

Moras da objasnis Lidiji da ti imas dve najbolje drugarice i da su to onai Ada.. Da nema potrebe da bude ljubomorna na Adu jer ti je i ona podjednako dobra drugarica kao i Ada.. Mozda cak i vise ne znam ja... Dakle sve se moze resiti rezgovorom :/wink/:
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Girl with broken smile :( Empty
PočaljiNaslov: Re: Girl with broken smile :(   Girl with broken smile :( Icon_minitime1Pet Okt 03, 2008 9:08 am

msm da je dogoworeno bilo da se ne otwaraju 2 ili wishe tema u treznilishtu, mopgla si owo da napishesh i u onoj twojoj temi.....
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
_*-Blondie-*_
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
_*-Blondie-*_


Ženski
Broj poruka : 862
Godina : 29
Datum upisa : 22.05.2008

Girl with broken smile :( Empty
PočaljiNaslov: Re: Girl with broken smile :(   Girl with broken smile :( Icon_minitime1Ned Okt 05, 2008 4:02 pm

Nemoj da mislis da ocem da te razdvajam od ade i sl.
ali ne deluje mi bas normalno da nekom moze da bude neko sa neta podjednako dobar prijatelj kao neko "uzivo"
Nazad na vrh Ići dole
*Punk_Princess*
~*~prava Crazy - Girl~*~
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 572
Godina : 27
Datum upisa : 26.08.2008

Girl with broken smile :( Empty
PočaljiNaslov: Re: Girl with broken smile :(   Girl with broken smile :( Icon_minitime1Pon Okt 06, 2008 8:22 am

Sweety, veruj mi da moze! Imam mnogo drugova sa neta koji su mi 100 pta bolji od ovih koje poznajem....
Nazad na vrh Ići dole
_*-Blondie-*_
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
_*-Blondie-*_


Ženski
Broj poruka : 862
Godina : 29
Datum upisa : 22.05.2008

Girl with broken smile :( Empty
PočaljiNaslov: Re: Girl with broken smile :(   Girl with broken smile :( Icon_minitime1Pon Okt 06, 2008 5:35 pm

Bogme kad co'ek razmis'i u pravu si....'de mi bese pamet kad napisa' ono gore...kuku,ja kad porazmis'ih ipak je to mogucO...kad razmislis kakvih"prijatelja" imas uzivo a kakvvih PRIJATeLJA na netu...onda brate...
Nazad na vrh Ići dole
__Black_lady__
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
__Black_lady__


Ženski
Broj poruka : 416
Godina : 28
Datum upisa : 21.12.2007

Girl with broken smile :( Empty
PočaljiNaslov: Re: Girl with broken smile :(   Girl with broken smile :( Icon_minitime1Pon Okt 06, 2008 6:26 pm

znaci ja u skoli imam debile na kub...retko ko da mi je pravi prijatelj..,bila je lidija ali se ona odselila :( ona mi je ostala ista ali nije vise u mojo skoli :D
Nazad na vrh Ići dole
http://www.teenschool.niceboard.net
Erreway Chica
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
Erreway Chica


Ženski
Broj poruka : 40
Godina : 29
Datum upisa : 10.08.2008

Girl with broken smile :( Empty
PočaljiNaslov: Re: Girl with broken smile :(   Girl with broken smile :( Icon_minitime1Ned Okt 26, 2008 9:46 am

Zoki nisam znala da si mi ti girl with a broken smile
Nazad na vrh Ići dole
~*~xenija~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~xenija~*~


Ženski
Broj poruka : 555
Godina : 28
Datum upisa : 13.10.2008

Girl with broken smile :( Empty
PočaljiNaslov: Re: Girl with broken smile :(   Girl with broken smile :( Icon_minitime1Ned Okt 26, 2008 11:27 am

e pa objasni joj lepo nema potrebe da bude ljubomorna nerazumem a ako ste vec bff trebalo bi da te razume i da ti neprebacuje za adu a ti mozes jos bolje da ih upoznas preko neta ako se vec neznaju toliko dobro da joj objasnis zasto ti se ada svidja....
Nazad na vrh Ići dole
__Black_lady__
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
__Black_lady__


Ženski
Broj poruka : 416
Godina : 28
Datum upisa : 21.12.2007

Girl with broken smile :( Empty
PočaljiNaslov: Re: Girl with broken smile :(   Girl with broken smile :( Icon_minitime1Uto Nov 04, 2008 3:26 pm

smirili se...obe su mi bff...ovo bi moglo da bude lock biggrin
Nazad na vrh Ići dole
http://www.teenschool.niceboard.net
*Micy*95*
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
*Micy*95*


Ženski
Broj poruka : 32
Godina : 28
Datum upisa : 04.11.2008

Girl with broken smile :( Empty
PočaljiNaslov: Re: Girl with broken smile :(   Girl with broken smile :( Icon_minitime1Uto Nov 04, 2008 6:12 pm

pa nek bude XD
Nazad na vrh Ići dole
~~Kiss the girl~~

~~Kiss the girl~~


Ženski
Broj poruka : 19
Godina : 28
Datum upisa : 03.05.2009

Girl with broken smile :( Empty
PočaljiNaslov: Re: Girl with broken smile :(   Girl with broken smile :( Icon_minitime1Pon Maj 11, 2009 7:02 pm

i meni se to desilo pa sam rekla da necu da biram koja ce mi biti najbolja drugarica kada su mi rekle da moram da biram izmedju njih dwe!one su bile mozda mesec dana ili manje ili wise ljute na mene pa su kasnije se slozile da budemo zajedno druzimo i ne swadjamo..
Nazad na vrh Ići dole
http://miley-cyrus.nicetopics.com/forum.htm
TheTaMaRa:]]
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
TheTaMaRa:]]


Ženski
Broj poruka : 383
Godina : 26
Datum upisa : 19.09.2010

Girl with broken smile :( Empty
PočaljiNaslov: Re: Girl with broken smile :(   Girl with broken smile :( Icon_minitime1Ned Sep 26, 2010 1:24 pm

uhh,i ja sam imala taj problem,ali retzimo da sam bila u ulozi lidije,i da sam na kraju izgubila najboljui drugaritzu,znachi lidijino ponashanje nije u redu,to tje i sama shwatiti,i retzi joj da ti to jako smeta,i da ti nije prawa drugaritza ako te tjera na neshto shto ne zhelish,na to da se poswadjash sa nekim,jer time netje nishta postitji,samo tje tebe izgubiti....crying nadam se da sam ti makar malchitze pomoglaa...[p]ussa
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Girl with broken smile :( Empty
PočaljiNaslov: Re: Girl with broken smile :(   Girl with broken smile :( Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Girl with broken smile :(
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» scrapbook of broken promises
» Cool girl...
» ~*~cOCaCoLA-gIRL~*~ Happy B-day!!!!!!!
» hey hey crazy girl is heree...
» Srecan rodjendan **Butherfly girl**!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Kanta za smetje :: Kanta-
Skoči na: