~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Dozhiwljaji iz shkole :)

Ići dole 
+2
Pepeljuga
!MissPopTrash!
6 posters
AutorPoruka
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Dozhiwljaji iz shkole :) Empty
PočaljiNaslov: Dozhiwljaji iz shkole :)   Dozhiwljaji iz shkole :) Icon_minitime1Pet Okt 03, 2008 9:23 am

Desilo wam se neshto zanimljiwo u shkoli? Isprichajte nam :)

Ewo ja cju prwa: Juche je pochela kisha u toku welikog odmora tako da su nas pustili da udjemo u shkolu... I mi sjeli u shkolu na nashe standardno mjesto i tu smo bili swi koji smo doshli u shkolu juche[nas 20ak] i odjednom kazhe jedan drug: ajmo sad swi aplauz... I stwarno mi swi pochnemo da aplaudiramo xD I swi se okrecju gledaju nas, josh neki prwaci iz prawnog smjera pochinju da aplaudiraju... Tada dolazi jedna drugarica iz odjeljenja a kazhe owaj drug: Ajmo sad njoj aplauz kad udje u shkolu i owacije.... I mi budal;e uradimo to... kad prilazi nam pedagog i pochinje da drzhi gowor, onda jewdna profesorka koja stalno izigrawa policjca, kad nema chas sheta okolo i rastjeruje uchenike koji su po holovima... Dolazi profesor fizichkog i drizhi gowor i narawno dolazi i nasha razredna koja samo kazhe: Wecj smo pocheli sa problemima!
I direktorica cje danas da dodje na neki chas da nam drzhi gowor....

Kao da smo shkolu digli u wazduh a ne da smo aplaudirali 2 puta i to u toku odmora... Ajde da je bilo u toku casa, nego je bio odmor i to weliki odmor.....
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

Dozhiwljaji iz shkole :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Dozhiwljaji iz shkole :)   Dozhiwljaji iz shkole :) Icon_minitime1Sub Okt 04, 2008 12:05 pm

HAhaha...Mislim stwarno, pa kod nas bi onda stalno trebao pedagog da dolazi.....

Kod nas swashta, na chasowima haos.....
Ima swega....
1.Jedan drug zaspao na srpskom, i nastawnica ga budi on nishta, a onda je moja bff pochela da ga drma i on se probudio swi smo se waljali...A nastawnica je samo rekla ''Poprichaj sa razrednom''
2.Jedan zapalio swesku na sred chasa i ukorach takodje...A poshto je ukorach od plastike ono je smrdelo, a ja bash ispred njega sedela.....Ne znam samo kako nastawnica nije osetila....
3.Jednog zowu ''ćup''...I odgowara on latinski i nastawnica kaze ćup da joj on kaze kako se izgowara...A mi se smejemo, umiremo..I onda nastawnica ''Pa da sad sam se setila dechko iz drugog odeljenja gimnazije me je pitao da li ste se smejali kad sam rekla rech ćup'' a mi se i dalje smejemo i ona pita ''Zashto se smejete'', onda onaj koji je odgowarao kaze''Pa mene zowu ćup''......To je kidanje bilo..Kako je on to rekao.... :hah-ha: :hah-ha: :hah-ha:

ima josh mnogo stwari, ali me mrzi da pishem sada....
Nazad na vrh Ići dole
*Punk_Princess*
~*~prava Crazy - Girl~*~
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 572
Godina : 27
Datum upisa : 26.08.2008

Dozhiwljaji iz shkole :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Dozhiwljaji iz shkole :)   Dozhiwljaji iz shkole :) Icon_minitime1Pon Nov 24, 2008 7:53 pm

Jao sta smo danas uradili.. .Tj. ja biggrin
Bili mi na srpskom, i sada nama nastavnica pocne da prica o nekom poredjenju prideva... I ja kazem:,, Nastavnice, da vam ja kazme poredjenje prideva dosadan. U komparativu je dosadniji, a u superlativu je najdosadniji, i da, to opisuje vas!!!" Ona me samo zbunjeno pogledala i kaze: ,,Selena NAPOLJE!!!!" A odeljenje crklo od smeha... Nije mogla posle da ih smiri... hahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

Dozhiwljaji iz shkole :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Dozhiwljaji iz shkole :)   Dozhiwljaji iz shkole :) Icon_minitime1Ned Dec 21, 2008 4:57 pm

ispricacu vam jednu veoma kratku pricu o tome kako sam ja, Jelena S., dobila ukor[NEPRAVDA!!!]
daklem, jednog dosadnog novembarskog dana, bio je to kraj sestog casa. osecali smo se kao da nas je pregazio kamion od 2t...
bio je to cetvrtak, bili smo umorni od nedelje koja je svaki dan imala 7 casova...:/
i tako smo drug i ja krenuli da je golicamo i zezamo, i izasli u hodnik i mi se smejali i tako...on se oklizne i ja da mu pomognem da ustane, on krene meni izmedju nogu, i ja nekako sednem njemu na ledja...
u to trenutku naidje direktor i vidi nas i zbezumi se
[a sl. cas hemija, a hemicarka nam razredna]
zvonilo...
ide razredna...a za njom i direktor...:/
i da ne duzim, zabuslili oni nama ukore.../
i smanjili ocene iz vladanja...:/
to bas i nije dozivljaj, vise jedno "bolno"(pfff) iskustvo...
:/
Nazad na vrh Ići dole
MiLaNa
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
MiLaNa


Ženski
Broj poruka : 47
Godina : 29
Datum upisa : 14.07.2008

Dozhiwljaji iz shkole :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Dozhiwljaji iz shkole :)   Dozhiwljaji iz shkole :) Icon_minitime1Ned Jan 25, 2009 12:43 pm

Jao kad je Danilo zaspao na geografiji...
Pricha nama nastavnica neshtto i onda zaspao.I budi njega Marko.I kad je uspeo da ga probudi,Danilo i on se poswadjaju shali vec i pita nastavnica shta je bil.Kazhe Danil:Ja nastavnice tama zaspao a on me probudio!josh saw ozbiljan...kako smo mu se smejali... rofl
Nazad na vrh Ići dole
http://www.girls-ruls.piczo.com
TheTaMaRa:]]
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
TheTaMaRa:]]


Ženski
Broj poruka : 383
Godina : 26
Datum upisa : 19.09.2010

Dozhiwljaji iz shkole :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Dozhiwljaji iz shkole :)   Dozhiwljaji iz shkole :) Icon_minitime1Pet Jun 24, 2011 3:18 pm

Trčala po kiši dok su svi stajali kod škole i smijali se x) kiša < 3
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dozhiwljaji iz shkole :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Dozhiwljaji iz shkole :)   Dozhiwljaji iz shkole :) Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Dozhiwljaji iz shkole :)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Only me... :: Skola & co...-
Skoči na: