~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 DJITEDO MOVA!!!

Ići dole 
+5
_*-Blondie-*_
Pepeljuga
*Punk_Princess*
!MissPopTrash!
*Afri*
9 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

DJITEDO MOVA!!! Empty
PočaljiNaslov: DJITEDO MOVA!!!   DJITEDO MOVA!!! Icon_minitime1Pon Okt 06, 2008 9:01 pm

ooopsaasaaa SLUSHAJTE OWO DEWOJKE!!!
Jutro...polazak na exkurziju...seli mi u bus...ispred mene neki lik...ono znam ga iz widjenja poznajemo se al ne obracjam ja pazhnju na njega...kad pochinje on meni da prosipa fazone...trazhi mi br.....shtipka me...okrece se...gleda swe wreme... ushli u bus...on mi se smeshka... nishta jeo nije...zaborawio da je zhedan...swe neshto smeshka se...pa malo zbunjen pa nije... i tako mi se zagrlili...milujemo jedno drugo... drzhimo se za ruke...wamo namo... stigli u hotel i smestili se...on powuche mene u swoju sobu seli mi na krevet...zagrlio on mene owo ono...posle ja izashla...u discoteci nish...cooliro me...i sledeci dan meni njegov NAJ drug prizna da se lozhi na mene... i sad ja kazhem onom mom to i on me odwede kod tog druga da prichamo i ja mu kazhem molim te ostani sa nama i on ostane i ja kazhem njegovom naj drugu da ne zhelim da budem s njim... i izadjem iz sobe i onaj moj za mnom...meni zhao owog dechka shto sam ga odbila i on me zagrli...kazhe nemoj da si tuzhna... i poljubi me u obraz...posle je 20 puta ulazio onako zbunjen u moju sobu kao doshao da widi shta radimo kao dosadno mu... :/red_face/: i onda uweche discoteca... dolazi on kod mene da prichamo onjegovom naj drugu ubedjuje me da igram sa njim owo ono...ja necu... i ode on kod neke cure i swe wreme je cmache...muwa owo ono...sutra u busu sela ona pored njega kao muka joj je...on joj stawio ruku na butinu...muwaju se najstrashnije...ceo dan...grle owo ono...ja reko ma nek mi se sagne...ja odo da se zajebavam s ekipom...i tu ja repujem...zezam se sa swojima u busu swe vrh...ostawlja on onu curu...dolece do mene...shtipka me wamo namo...ja ga malo coolirala...reko pusti me... al ne nastavlja on i ja krenem da ga bijem i padnem preko njega... i tu se neshto vatali i kazhe on meni ne mozhesh ti mene da shtipash mozhesh samo da me zagrlish i ja ga zagrlim...sednem mu u krilo i posle on mene spusti da legnem na 2 sedishta i poljubi me u obraz...poljubim ja njega kazhe on jao oduzela si mi swu snagu owim poljupcem daj mi josh jedan da mi je vratish i ja ga kiiss opet i onda smo se grlili wamo namo i na kraju kad smo stigli pre izlaska smo se izljublili u obraz... i onda smo izashli... dewojke on nije moja smena...ne shalje mi poruke nit ishta shta da radim? kad ga widim poljubicu ga al znam slomice mi srce...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

DJITEDO MOVA!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: DJITEDO MOVA!!!   DJITEDO MOVA!!! Icon_minitime1Pon Okt 06, 2008 11:02 pm

Ti si se moja draga zlajubila :)))
PA to je fino, ta zaljubljenost i to muwanje i shtipkanje :)
Mozhda je momak jednostawno stidljiw :)
Ako immash br cimni ga, poshalji por ''greshkom'' [to sam stalno radila xD] :)
A kad mu se jawish, kad ga poljubish[ja to smatram tim jawljanjem jer se kod nas swako swakome jawlja tako, ''obawezan'' je taj kiss u obraz xD] widi kako cje se ponashati :) Pa jawi :)
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

DJITEDO MOVA!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: DJITEDO MOVA!!!   DJITEDO MOVA!!! Icon_minitime1Uto Okt 07, 2008 9:32 pm

owako... danas je doshao u shkolu i ono pogledi owo ono...mahnuo mi nekako odushevljeno sa osmehom... i posle je odugowlachio...kad je zwonilo da udju...ja sam prishla i poljubili smo se u obraz... kad doshla ka kucji... shalje meni poruku njegov naj drug shto se lozhi na mene e reko mi owaj da si me pozdrawila...shaljem ja onom mom poruku shto si ga lagao jel ti bash zhelish da se ja smuwam sa njim? kazhe on da... ja popizdela i sutra cu da razgovaram sa njim...ja ga wolm
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
*Punk_Princess*
~*~prava Crazy - Girl~*~
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 572
Godina : 27
Datum upisa : 26.08.2008

DJITEDO MOVA!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: DJITEDO MOVA!!!   DJITEDO MOVA!!! Icon_minitime1Sre Okt 08, 2008 8:51 am

JOoooj Kaia... Pa jamislim da se ti svidjas obojici likova... A sad ovaj sto si se poljubila s njim u obraz nznm mislim da ti se on svidja jel da? Pa imas sanse 100%, promuvaj ga!! :/smile/:
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

DJITEDO MOVA!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: DJITEDO MOVA!!!   DJITEDO MOVA!!! Icon_minitime1Sre Okt 08, 2008 10:30 am

Poprichaj sa owim obawezno... A onome njegowom naj drugu shto se lozhi na tebe reci da ti se swidja neko drugi, i d aje owaj slagao da si ga pozdrawila...
A ja msm da ti je on rekao ono da zbog druga, i msm da si prije pochela njegowom drugu da se swidjash pa zato xocje da pusti njega....
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

DJITEDO MOVA!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: DJITEDO MOVA!!!   DJITEDO MOVA!!! Icon_minitime1Sre Okt 08, 2008 12:14 pm

Da, moguce....Owom njegowom drugu, kazi da je laz da si ga pozdarvila...A sa owim poprichaj, jer iz owoga, ti mu se sigurno swidjash, ali mozda nece da kaze zbog druga
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

DJITEDO MOVA!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: DJITEDO MOVA!!!   DJITEDO MOVA!!! Icon_minitime1Sre Okt 08, 2008 12:35 pm

Hvala vam puno! i ja isto mislim... mislim da owaj shto sam se ljubila sa njim oseca krivicu zbog druga... al ja sam mu poslala juche poruku da me ne zajebava jer ja nisam sisala weslo... danas ga nigde nisam nashla a htela sam da prichamo...chekacu ga i sutra i ako dodje pitacu ga o chemu se radi. shto mi to radi kad zna da ne volim njegovog druga? pogledacju ga prawo u ochi i recicu mu onako iskreno da li ti zaista zhelish da sam ja sa njim? a onda cu da ga uhvatim za ruku... da widim reakciju...pa cju da mu kazhem... ti dobro znash da mi se onne swidja.... kazhi mi molim te shta je ono shto ti zhelish... pa da widimo... kako mi nedostaje dewojke...mozhda misli da sam ljuta!!! jao moram da ga uhvatim sutra
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
_*-Blondie-*_
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
_*-Blondie-*_


Ženski
Broj poruka : 862
Godina : 29
Datum upisa : 22.05.2008

DJITEDO MOVA!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: DJITEDO MOVA!!!   DJITEDO MOVA!!! Icon_minitime1Sre Okt 08, 2008 5:08 pm

Pricaj nam sta je bilo...a valjda se vatesmu xD
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

DJITEDO MOVA!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: DJITEDO MOVA!!!   DJITEDO MOVA!!! Icon_minitime1Sre Okt 08, 2008 5:35 pm

UUuu ti si stw xrabra kad tako mozhesh da mu kazhesh :)
Ozb ja to nikad ne bi mogla :)
U swakom sluchaju, swaka chast na takwom stawu :) Nadam se da cjesh sutra docji sa dobrim wijestima :)
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

DJITEDO MOVA!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: DJITEDO MOVA!!!   DJITEDO MOVA!!! Icon_minitime1Sre Okt 08, 2008 8:04 pm

Ma s obzirom na to kroz shta smo in i ja proshli nece me biti blam...hvala puno na podrshci! sutra moram da ga ulovim i swe mu iskreno kazhem...pitacu ga da me pogleda u ochi i kazhe da zheli da budem sa drugim...prichacu wam chim dodjem
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

DJITEDO MOVA!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: DJITEDO MOVA!!!   DJITEDO MOVA!!! Icon_minitime1Sre Okt 08, 2008 9:26 pm

Nema na chemu, wecj smo ti rekle da smo uwijek tu kad ti neshto treba :)
Obawezno da prichash :))
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
*Punk_Princess*
~*~prava Crazy - Girl~*~
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 572
Godina : 27
Datum upisa : 26.08.2008

DJITEDO MOVA!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: DJITEDO MOVA!!!   DJITEDO MOVA!!! Icon_minitime1Čet Okt 09, 2008 10:30 am

Wow Kaia ozb reci mu to ako imas hrabrosti! Ja to nikad ne bi smela, ma znas ti mene :/psd/:
Ja mislim da imas velike sanse.. .Mnogo bih volela da se smuvate!!! :/kez/: :/kez/:
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

DJITEDO MOVA!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: DJITEDO MOVA!!!   DJITEDO MOVA!!! Icon_minitime1Čet Okt 09, 2008 11:39 am

eee hvala wam opet...
dakle... zavrsheni chasowi...silazim ja niz stepenice kad on izlazi iz shkole shto j chudno s obzirom na to da nije m0ja smena...ja u dvorishe on s ekipom,,,al nekako mi nije isti onaj od pre...nema onog osmeha...dolazim mu ja iza ledja i reko... e moram neshto da pricham s tobom...krene on da se izwlachi...ne mogy sad ja reko mozesh... shto si lagao druga da sam ga pozdravila? KAZZE on...ma nisam to bio ja nego jedan drugi lik...ja reko ja sam chula da si to bio ti...kazze on nisam ja ozbiljno...i onda sam mu se zagledala u ochi i rekla da li ti hocesh da se ja smuwam s drugim? momentalno je sklonio pogled sa mene... i pogledao u drugu stranu i onako zbunjeno rekao...pa meni je swejedno...ali ja sam ga gledala swe wreme i onda sam rekla dobro i zapalila... i sad ne znam dewojke shta da radim,mislim...nishta ne znam... kako owo da ptotumachim? jedino me je zaista zachudila ta nagla promena...nema osmeha...nekakwa zbunjenost...pa mozhda chak i strah... ja sam tako ochajna...nne znam shta mu to znachi...ni na chemu smo sad...ni kako da se ponasham nadalje... a tako zhelim da ga poljubim...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
_*-Blondie-*_
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
_*-Blondie-*_


Ženski
Broj poruka : 862
Godina : 29
Datum upisa : 22.05.2008

DJITEDO MOVA!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: DJITEDO MOVA!!!   DJITEDO MOVA!!! Icon_minitime1Čet Okt 09, 2008 4:12 pm

E cim je sklonio pogled znaci da mu NIJE Svejedno,a sigurno je to rekao da vidi s'a ces ti da uradis!
Nazad na vrh Ići dole
*Punk_Princess*
~*~prava Crazy - Girl~*~
*Punk_Princess*


Ženski
Broj poruka : 572
Godina : 27
Datum upisa : 26.08.2008

DJITEDO MOVA!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: DJITEDO MOVA!!!   DJITEDO MOVA!!! Icon_minitime1Čet Okt 09, 2008 5:28 pm

Slazem se sa Sweety... Kaia, mozda se zbunio, znas kakvi su decaci... Verovatno je tkao nesto.... Sacekaj malo da vidis kakva ce biti njegova dalja reakcija.....
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

DJITEDO MOVA!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: DJITEDO MOVA!!!   DJITEDO MOVA!!! Icon_minitime1Pet Okt 10, 2008 12:24 pm

hvala vam... ewo malopre opet mi ostale posl shkole dolazi on... igra neshto sa drugowima daleko ali ispred mene... i sad krecemo mi kuci i idemo ka njemu a on odugowlachi...wec dawno zwonilo swi ulaze a on swe neshto polako... i na kraju ja izashla iz shkole i stojim kod ograde...kad okrece se on da uzme ranac i pogleda me i kao isfolira se kao da me nije gledao... i sad prazno shkolsko samo on josh stoji i ulazi on u shkolu i okrece se jedno 3 puta ka meni... nije se ni pozdrawio a meni je preko glawe da uwek ja prilazim...dewojke shta da radim sad? za wikend idem napolje u nadi da cu ga wideti...ali kako da reagujem
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

DJITEDO MOVA!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: DJITEDO MOVA!!!   DJITEDO MOVA!!! Icon_minitime1Pet Okt 10, 2008 12:45 pm

eee mislim da sam smislila shta da radim...u subotu odo napolje sa amigom...ako ga sretnem negde pricicu mu i poljubiti ga blizu usta nezhno... i pogledati ga...znate...onako... i onda cu da zapalim...a u utorak ja imam prechas...sigurno cu da ga widim...docicu i malo ranije i onda cju da ga sachekam i kad izadje onda isto kiss i ono pogled... a bash me zanima shta ce da radi...al ja necu dozwoliti da me tek tako zaborawi... boricju se dok ne widim da ga ne zanimam...a dok vidim i najmanji znak...napadam ko lav...shta wi kazhete
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

DJITEDO MOVA!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: DJITEDO MOVA!!!   DJITEDO MOVA!!! Icon_minitime1Pet Okt 10, 2008 9:15 pm

kumo moja izgleda da su se oni silni sati na fonu isplatili :D šalim se... svaka čast... to mi se svidja... vtppp...
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

DJITEDO MOVA!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: DJITEDO MOVA!!!   DJITEDO MOVA!!! Icon_minitime1Pet Okt 10, 2008 11:22 pm

Super ti je plan :)
Takwa staw mi se swidja, samouwjereno, ne prestajesh da se borish do zadnjeg trenutka... Swaka chast :)
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

DJITEDO MOVA!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: DJITEDO MOVA!!!   DJITEDO MOVA!!! Icon_minitime1Sub Okt 11, 2008 7:04 am

hvalaaaaa diwne ste!!! ewo juche sam otishla na veliki odmor suprotne smene i trazhila ga i nema njega nigde pa to ti je...i ono vec zwonilo eto ti njega s ekipom na ulici bash tu blizu mene...pozhurim ti ja da ih prestignem...kad chujesh nekog lika iz njihove ekipe EE EVO KACA!!! A ja kao nezainteresowano podignem pogled sa mobilnog i kazhem: shta? i pogledam u njega, on mi mahne... jedwa pogledawshi uz mene...imao je neku chudnu,zbunjenu facu... bash onako... ne znam shta da mislim...xaxaxaaaxa al sam happy... sad otrpilike znam gde je na odmoru i saznala sam da se moj drug iz razreda xtra druzhi sa njim...i da su uwek zajedno uweche...tak da ja da nabedim neku amigu i palimo wecheras napolje... ako ga widim poljubicu ga kao shto sam vam rekla...kod usta ako uspem...tolko je wishi od mene da mora da se saginje xaxaxa
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

DJITEDO MOVA!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: DJITEDO MOVA!!!   DJITEDO MOVA!!! Icon_minitime1Sub Okt 11, 2008 9:35 am

Nema na chemu :)
Nadam se da cjesh da uspijesh u tome :)
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

DJITEDO MOVA!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: DJITEDO MOVA!!!   DJITEDO MOVA!!! Icon_minitime1Sub Okt 11, 2008 10:40 am

uf procita ja sve....pa mislim da ne bi ti trebala njemu da prilazis uvek, pusti ga malo, neka on napravi prvi koram ako mu je stalo do tebe, nemoj da ispadne da ti njega juris...
ali svaka cast na hrabrosti...
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

DJITEDO MOVA!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: DJITEDO MOVA!!!   DJITEDO MOVA!!! Icon_minitime1Sub Okt 11, 2008 2:51 pm

^^^eh moguce da si uprawu al ne smem da dozwolim da mi tek tako pobegne...samo zato shto se prawim ladna riba...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

DJITEDO MOVA!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: DJITEDO MOVA!!!   DJITEDO MOVA!!! Icon_minitime1Sub Okt 11, 2008 2:54 pm

Da, da to nikako..Tako sam ja us**** stwar i josh uwek se kajem, jer mi se taj dechko sada swidja mnogo wishe
Predji u ''napad'' pa shta bude bice
Nazad na vrh Ići dole
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

DJITEDO MOVA!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: DJITEDO MOVA!!!   DJITEDO MOVA!!! Icon_minitime1Sub Okt 11, 2008 5:29 pm

Pepeljuga ::
Da, da to nikako..Tako sam ja us**** stwar i josh uwek se kajem, jer mi se taj dechko sada swidja mnogo wishe
Predji u ''napad'' pa shta bude bice
jao Boze potpuno ista sitacija, i ja se pravim hladna i kasnije kad on odustane, ja se :zaljubljen:
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





DJITEDO MOVA!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: DJITEDO MOVA!!!   DJITEDO MOVA!!! Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
DJITEDO MOVA!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Love is in the air... :: Ja i ljubav...-
Skoči na: