~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Pishemo nashu naj love story...

Ići dole 
+9
Torres***
LoOdAcHa
Pepeljuga
b@d_girl
Meemytza_93
Ma-najbolja-sam94
Peking_girlO_o_Sun
KillerQueen_Queen4ever
~*wanjitza*~
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Pishemo nashu naj love story... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pishemo nashu naj love story...   Pishemo nashu naj love story... - Page 2 Icon_minitime1Sub Jul 19, 2008 9:16 am

i tako mokri dosli smo do moje zgrade, tu me je opet poljubio za kraj....
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
LoOdAcHa
~*~urednik~*~
~*~urednik~*~
LoOdAcHa


Ženski
Broj poruka : 1146
Godina : 27
Datum upisa : 16.06.2008

Pishemo nashu naj love story... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pishemo nashu naj love story...   Pishemo nashu naj love story... - Page 2 Icon_minitime1Uto Jul 22, 2008 11:04 am

...kada sam stigla kuci, osecala sam se kao da lebdim, bila sam na sedmom nebu, nisam razmisljala ni o cemu osim o njemu...
Nazad na vrh Ići dole
http://ofg-only-for-girls.forumotion.com
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Pishemo nashu naj love story... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pishemo nashu naj love story...   Pishemo nashu naj love story... - Page 2 Icon_minitime1Uto Jul 22, 2008 11:27 am

U toku narednih mjesec dana vidjeli smo se dosta puta, i uvjek je bilo carobno kao prvi put...
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
LoOdAcHa
~*~urednik~*~
~*~urednik~*~
LoOdAcHa


Ženski
Broj poruka : 1146
Godina : 27
Datum upisa : 16.06.2008

Pishemo nashu naj love story... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pishemo nashu naj love story...   Pishemo nashu naj love story... - Page 2 Icon_minitime1Uto Jul 22, 2008 12:00 pm

Ali posle nekog vremena ta ljubav se polako gasila, smanjivala, gotovo nestala.....
Nazad na vrh Ići dole
http://ofg-only-for-girls.forumotion.com
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Pishemo nashu naj love story... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pishemo nashu naj love story...   Pishemo nashu naj love story... - Page 2 Icon_minitime1Uto Jul 22, 2008 4:45 pm

onda mi je jednog dana stigla poruka: izvini, ja ne mogu vise ovako, moram da raskinem, zao mi je....
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
LoOdAcHa
~*~urednik~*~
~*~urednik~*~
LoOdAcHa


Ženski
Broj poruka : 1146
Godina : 27
Datum upisa : 16.06.2008

Pishemo nashu naj love story... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pishemo nashu naj love story...   Pishemo nashu naj love story... - Page 2 Icon_minitime1Sre Jul 23, 2008 10:01 am

Nisam mogla da werujem! Tog dana sam plakala kao kisna godina! Bila sam swesna da se nasaljubav polako gasila, ali nisam znala da ce se ovako zawrsiti...
Nazad na vrh Ići dole
http://ofg-only-for-girls.forumotion.com
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Pishemo nashu naj love story... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pishemo nashu naj love story...   Pishemo nashu naj love story... - Page 2 Icon_minitime1Čet Jul 31, 2008 10:18 am

Sada, mjesec dana nakon tog raskida ja sam idalje ucveljena, a on je nashao drugu i stalno je sheta po gradu ako trofej....
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Pishemo nashu naj love story... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pishemo nashu naj love story...   Pishemo nashu naj love story... - Page 2 Icon_minitime1Čet Jul 31, 2008 4:34 pm

... proklinjem svaki put onaj dan kada smo se prvi put poljubili... ne verujem... govorio mi je da me voli, da sam jedina, njegova princeza... a onda, me nonšalanto otkači preko sms-a... ma proklet bio dan kada sam ga upoznala!!!
Nazad na vrh Ići dole
_*-Blondie-*_
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
_*-Blondie-*_


Ženski
Broj poruka : 862
Godina : 29
Datum upisa : 22.05.2008

Pishemo nashu naj love story... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pishemo nashu naj love story...   Pishemo nashu naj love story... - Page 2 Icon_minitime1Čet Jul 31, 2008 4:56 pm

proshlo je wec pola godine od nasheg raskida,a ja ga josh wolim...osecam se...
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Pishemo nashu naj love story... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pishemo nashu naj love story...   Pishemo nashu naj love story... - Page 2 Icon_minitime1Čet Jul 31, 2008 11:20 pm

uzhasno... moram da ga prebolim i da nadjem drugog, ali nije to toliko lako, owaj kreten je wecj 5 cura imao za pola godine....
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Pishemo nashu naj love story... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pishemo nashu naj love story...   Pishemo nashu naj love story... - Page 2 Icon_minitime1Pet Avg 01, 2008 9:58 am

ne razumem... kako može... ipak... tog dana me je srce odvelo u park... sela sam na našu klupu i zaplakala kada sam videla Goran + Ana = zauvek... još uvek je stajalo tu... preškrabala sam ga markerom... i i dalje nepomično sedela i plakala
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Pishemo nashu naj love story... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pishemo nashu naj love story...   Pishemo nashu naj love story... - Page 2 Icon_minitime1Pet Avg 01, 2008 10:02 am

moram da prestanem da ochajawam, ljeto je, ljeti se stalno ponowo zaljubim, samo moram da prestanem da mislim na njega.....
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Pishemo nashu naj love story... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pishemo nashu naj love story...   Pishemo nashu naj love story... - Page 2 Icon_minitime1Pet Avg 01, 2008 10:08 am

... pokušavam ali ne ide... puštam moju omiljenu pesmu od vampira: san letnje noći... slušam je... stihovi

Prosle noci sam bio sam,
pa sam krenuo u setnju kroz park.
Kod poslednje klupe u parku
cuo sam je kako place u mraku.
I rekoh joj hajde podji sa mnom ti,
slatka devojcice.
Zaboravi na proslost i lose sne,
podji sa mnom ti i dacu ti sve.
Sa neba se mesec smesio,
oci su sve govorile.
Dok sam je nezno ljubio
suze su joj nestale
i rekoh joj hajde podji sa mnom ti,
slatka devojcice.
Zaboravi na proslost i lose sne
Podji sa mnom i dacu ti sve.


su me sledili... nisam znala da li je ovo java ili san... sedela sam na klupi pognute glave... pogledala i ispred sebe videla preslatkog plavokog plavušana... blago sam se nasmešila... bilo je kao u pesmi... seo je pored mene i pogledao me svojim plavetnim očima... "suze ti ne stoje lepo... osmeh je bolji..." rekao je...
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Pishemo nashu naj love story... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pishemo nashu naj love story...   Pishemo nashu naj love story... - Page 2 Icon_minitime1Pet Avg 01, 2008 10:11 am

bila je to ljubav na prvi pogled.... Pitao me je kako se zovem i tu smo pocheli neshto da prichamo, totalno neobawezno, e onda je on mene poljubio, nisam se odmakla, a u tom trenutku naishao je ON i vidio mene na ''nashoj'' klupi sa drugim......
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Pishemo nashu naj love story... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pishemo nashu naj love story...   Pishemo nashu naj love story... - Page 2 Icon_minitime1Pet Avg 01, 2008 10:18 am

prišao je i povikao "Ana, kako možeš? JEsi li ti normalna??? Naša klupa, hej naša klupa..." Ustala sam, lagano mu prišla, svojim najnevinijm osmehom, i zalepila mu takav šamar da je pao na zemlju... onda se okrenuo i otišao... Plavooki me je začudjeno pogledao i pitao: "ja neću dobiti batine, zar ne?" :/wink/:
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Pishemo nashu naj love story... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pishemo nashu naj love story...   Pishemo nashu naj love story... - Page 2 Icon_minitime1Pet Avg 01, 2008 10:22 am

''Ako ne uradish ono shto je on necjesh sigurno, ali ja znam da ti nisi kao on'' rekla sam... Otishli smo da proshetamo, i pogodite shta? Opet je pochela kisha, trchali smo do autobudske stanice, jedino nam je to mjesto bilo blizu da bi se sakrili...Sjedili smo i chekali da kisha stane...
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Pishemo nashu naj love story... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pishemo nashu naj love story...   Pishemo nashu naj love story... - Page 2 Icon_minitime1Pet Avg 01, 2008 10:35 am

... vreme je stalo za nas dvoje... bus nam je pobegao...
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Pishemo nashu naj love story... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pishemo nashu naj love story...   Pishemo nashu naj love story... - Page 2 Icon_minitime1Pet Avg 01, 2008 10:39 am

Krenuli smo pjeshke po kishi... Wishe mi nishta nije bilo wazhno osim toga da sam se zaljubila.....
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Pishemo nashu naj love story... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pishemo nashu naj love story...   Pishemo nashu naj love story... - Page 2 Icon_minitime1Pet Avg 01, 2008 10:43 am

ipak... kada je krenuo da me poljubi... izmakla sam se.. nisam ponovo želela da osetim onu bol... postala sam imuna na ljubav.. ali... on.. nije odustao tako lako...
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

Pishemo nashu naj love story... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pishemo nashu naj love story...   Pishemo nashu naj love story... - Page 2 Icon_minitime1Pet Avg 01, 2008 10:58 am

bio je uporan i ipak me je poljubio... usjetila sam se fantasticno, ali ne smijem mnogo da se zanosim... Necu da zawrsim kao i uwijek
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Pishemo nashu naj love story... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pishemo nashu naj love story...   Pishemo nashu naj love story... - Page 2 Icon_minitime1Sub Avg 02, 2008 3:06 pm

... pitala sam ga "Jesi li i ti jedan od onih koji govore da su drugačiji i bolji od drugih, a prava istina je..."... pogledao me je svojim plavim očima, i rekao, ti proceni...
Nazad na vrh Ići dole
_*-Blondie-*_
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
_*-Blondie-*_


Ženski
Broj poruka : 862
Godina : 29
Datum upisa : 22.05.2008

Pishemo nashu naj love story... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pishemo nashu naj love story...   Pishemo nashu naj love story... - Page 2 Icon_minitime1Ned Avg 03, 2008 4:41 pm

...Shwatila sam da sam se zaljubila u njega ali ipak nisam mogla da....
Nazad na vrh Ići dole
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

Pishemo nashu naj love story... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pishemo nashu naj love story...   Pishemo nashu naj love story... - Page 2 Icon_minitime1Pon Avg 04, 2008 11:30 am

...mu werujem potpuno, neshto u meni mi je goworilo drugachije...
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Pishemo nashu naj love story... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pishemo nashu naj love story...   Pishemo nashu naj love story... - Page 2 Icon_minitime1Pet Avg 08, 2008 2:42 pm

... izvinila sam se... rekla zbogom, oprosti i ne mrzi me molim te... osećam da nešto nije u redu... sve ovo mi je veoma... izvini... okrenula se i otišla... nikada više ga nisam čula... pre par dana sam čula da pričaju kako je on zbog neke devojke koja ga je ostavila počeo da pije i upropastio se sa svega 15 godina... znala sam da moram da ga pronadjem što pre.!
Nazad na vrh Ići dole
_*-Blondie-*_
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
_*-Blondie-*_


Ženski
Broj poruka : 862
Godina : 29
Datum upisa : 22.05.2008

Pishemo nashu naj love story... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pishemo nashu naj love story...   Pishemo nashu naj love story... - Page 2 Icon_minitime1Ned Avg 10, 2008 9:50 pm

trazila sam ga,i kad sam ga napokon nasla rekao mi je da....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pishemo nashu naj love story... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pishemo nashu naj love story...   Pishemo nashu naj love story... - Page 2 Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Pishemo nashu naj love story...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Sad story of love....
» You know you love me..XoXo :) Gossip girl ;))

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: 100% ZaBaWa Za SwE :: Igrice...-
Skoči na: