~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 farbanje , pene, lakovi & co...

Ići dole 
+28
~*~xenija~*~
_!vesna!_
Tasha RBD
R!cH & fAmOuS
~*KiKkY_aNn!e*~
Miley Cyrus
little_vampire
Alisa
~Fairy Annie~
~Bad*Girl~
Erreway Chica
xxLola93xx
$~Crazy RBD girl~$
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~cOCaCoLA-gIRL~*~
!MissPopTrash!
Cinderella
LoOdAcHa
_*-Blondie-*_
Girl with a broken smile
*Afri*
__Black_lady__
AnnY LoveS MilaN
-dAsHiCa-_95-
Meemytza_93
Pepeljuga
Peking_girlO_o_Sun
~*wanjitza*~
32 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

farbanje , pene, lakovi & co... Empty
PočaljiNaslov: farbanje , pene, lakovi & co...   farbanje , pene, lakovi & co... Icon_minitime1Sub Mar 22, 2008 11:49 pm

ja se ne bih farbala iz dva rayloga. 1/ volim svoju cokoladnu prirodnu boja koja mi odlicno ide uz beo ten
2/ majka bi me zivu sahranila... neke od mojih drugarice se stalno farbaju, jedna u plavo a druga u crveno... uzas, i stavljaju tonu pene na kosu... kosa im je kao slama... ja nista od toga ne koristim i kosa mi je savrsena... bar po meni...
Nazad na vrh Ići dole
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 29
Datum upisa : 03.01.2008

farbanje , pene, lakovi & co... Empty
PočaljiNaslov: Re: farbanje , pene, lakovi & co...   farbanje , pene, lakovi & co... Icon_minitime1Ned Mar 23, 2008 7:50 pm

Pa...sad! Ne bi se farbala kompletno, ali bi izvukla par pramenova, imala sam nedavno, ali ne sa onom farbom koja je dugotrajna, već s aCRAZY FARBOM, ona posle prvog pranja nestane!
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

farbanje , pene, lakovi & co... Empty
PočaljiNaslov: Re: farbanje , pene, lakovi & co...   farbanje , pene, lakovi & co... Icon_minitime1Pon Mar 24, 2008 1:27 pm

Ja se ne farbam, prezadowoljna sam bojom swoje kose, imam mnoooogo razlichitih pramenowa tako mi je od rodjenja...Izwlachila sam malo crnih i blago crwenih pramenowa nekim kratkotrajnim gelom ili shta je wec, ne stoji loshe, ali owako mi je mnogo bolje
Nazad na vrh Ići dole
Meemytza_93
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Meemytza_93


Ženski
Broj poruka : 432
Godina : 30
Datum upisa : 10.01.2008

farbanje , pene, lakovi & co... Empty
PočaljiNaslov: Re: farbanje , pene, lakovi & co...   farbanje , pene, lakovi & co... Icon_minitime1Pon Mar 24, 2008 8:46 pm

narawno, ne farbam se ali imam watreno crweno-narandzaste pramenowe koje hocu da zamenim pink pramenowima i zelim da ukowrdzam kosu!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.all-for-girls.worldgoo.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

farbanje , pene, lakovi & co... Empty
PočaljiNaslov: Re: farbanje , pene, lakovi & co...   farbanje , pene, lakovi & co... Icon_minitime1Uto Mar 25, 2008 5:58 pm

meni matorci ne daju da izvucem pramenove ni da menjam friz ali imam nameru da ispravim kosu...
Nazad na vrh Ići dole
-dAsHiCa-_95-
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
-dAsHiCa-_95-


Ženski
Broj poruka : 38
Godina : 29
Datum upisa : 29.03.2008

farbanje , pene, lakovi & co... Empty
PočaljiNaslov: Re: farbanje , pene, lakovi & co...   farbanje , pene, lakovi & co... Icon_minitime1Sub Mar 29, 2008 11:09 pm

Jos ne nista od navedenog.. nekad lak kad pritreba
Nazad na vrh Ići dole
AnnY LoveS MilaN

AnnY LoveS MilaN


Ženski
Broj poruka : 17
Godina : 32
Datum upisa : 28.03.2008

farbanje , pene, lakovi & co... Empty
PočaljiNaslov: Re: farbanje , pene, lakovi & co...   farbanje , pene, lakovi & co... Icon_minitime1Ned Mar 30, 2008 9:12 am

Uuuuuuh...Ja imam citav istorijat vezan za farbanje kose...Moja kosa je prirodno plava otprilike,sto se meni nikako ne svidja....Imala sam crvenu kosu,smedju,narandzastu,nesto sto je vuklo na ljubicasto,roze pramenove...Ma sta god da vam padne na pamet,ja sam imala tu boju...Kosa se jako steti od farbe,izgori ako ne znate kako da je pazite...Morala sam razna cuda da stavljam na nju,bukvalno sam nekad sedela ceo dan kod frizera da bi mi kosa bila kako treba...Sad sam ponovo u svojoj prirodnoj nijansi,kosa mi se polako oporavlja od svega sto sam joj radila...Ja obozavam svoju kosu,jako pazim na nju,ali sam je jako i ostetila svim onim glupostima...Inace,imam kovrdzavu kosu,i ne stavljam ni pene i te gluposti,ne treba mi nista od toga...Takodje sam protiv peglanja kose jer steti mnoooooogo vise od farbe....
Nazad na vrh Ići dole
__Black_lady__
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
__Black_lady__


Ženski
Broj poruka : 416
Godina : 28
Datum upisa : 21.12.2007

farbanje , pene, lakovi & co... Empty
PočaljiNaslov: Re: farbanje , pene, lakovi & co...   farbanje , pene, lakovi & co... Icon_minitime1Čet Apr 17, 2008 8:38 am

jaooo.....ja mislim da cu mozda zas nekoliko godina da ofarbam krajeve u plavo
Nazad na vrh Ići dole
http://www.teenschool.niceboard.net
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

farbanje , pene, lakovi & co... Empty
PočaljiNaslov: Re: farbanje , pene, lakovi & co...   farbanje , pene, lakovi & co... Icon_minitime1Ned Apr 20, 2008 9:39 pm

ja se nikada nisam farbala niti trpam gelove i lakove, volim swoju prorodnu boju,mohda za maturu izwuchem nekoliko pramenova al ne verujem ....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
Girl with a broken smile
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Girl with a broken smile


Ženski
Broj poruka : 437
Godina : 31
Datum upisa : 20.05.2008

farbanje , pene, lakovi & co... Empty
PočaljiNaslov: Re: farbanje , pene, lakovi & co...   farbanje , pene, lakovi & co... Icon_minitime1Čet Maj 22, 2008 5:58 pm

Ne farbam se, ali posto mi je kosa svetla mozda za raspust izvucem koji svetliji pramen, ne znam. Nisam protiv farbanja, ali mi je jos rano da pocnem. Koristim kremu za kosu koja mi oblikuje lokne, znaci ne razlude mi se po celoj glavi kao suma vec ih unormali tongue:P:P
Nazad na vrh Ići dole
_*-Blondie-*_
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
_*-Blondie-*_


Ženski
Broj poruka : 862
Godina : 29
Datum upisa : 22.05.2008

farbanje , pene, lakovi & co... Empty
PočaljiNaslov: Re: farbanje , pene, lakovi & co...   farbanje , pene, lakovi & co... Icon_minitime1Pet Maj 23, 2008 10:58 am

Ja imam plawu kosu,i nekoliko braon pramenowa>>>PRIRODNIH. A inace mastam o swetlijoj kosi,da ne znate cime mogu a poswetlim kosu?
Nazad na vrh Ići dole
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 29
Datum upisa : 03.01.2008

farbanje , pene, lakovi & co... Empty
PočaljiNaslov: Re: farbanje , pene, lakovi & co...   farbanje , pene, lakovi & co... Icon_minitime1Sre Maj 28, 2008 7:40 pm

I ja želim da imam svetliju, ravniju i ređu kosu! Moja je tamno plava, skoro smeđa, talasasta, gušća je...... užas od kose, kažu mi d aimam jako lepu ksu, ali meni se NE SVIĐA!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

farbanje , pene, lakovi & co... Empty
PočaljiNaslov: Re: farbanje , pene, lakovi & co...   farbanje , pene, lakovi & co... Icon_minitime1Čet Jun 12, 2008 1:27 pm

cure postoje neke silikonske kapi... koshtaju od 400 pa do 1000 dinara, zavisi od marke... posle pranja se nanose na krajeve kose i daju im odlichan kvalitet i sjaj... bash je super... iako ne volim sve to ovo mi je odlichno...
Nazad na vrh Ići dole
LoOdAcHa
~*~urednik~*~
~*~urednik~*~
LoOdAcHa


Ženski
Broj poruka : 1146
Godina : 27
Datum upisa : 16.06.2008

farbanje , pene, lakovi & co... Empty
PočaljiNaslov: Re: farbanje , pene, lakovi & co...   farbanje , pene, lakovi & co... Icon_minitime1Uto Jun 17, 2008 1:50 pm

Ja se sada u V razredu, bolje reci VI, sigurno necu farbati!
Ali mislila sam da negde tamo u VIII izvucem par blagih, blaaagih pramenova crvene boje i to ne onom dugtrajnom farbom nego onom sto se posle prvog pranja skine.
Nazad na vrh Ići dole
http://ofg-only-for-girls.forumotion.com
Cinderella
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
Cinderella


Ženski
Broj poruka : 84
Godina : 30
Datum upisa : 20.06.2008

farbanje , pene, lakovi & co... Empty
PočaljiNaslov: Re: farbanje , pene, lakovi & co...   farbanje , pene, lakovi & co... Icon_minitime1Pet Jun 20, 2008 3:52 pm

...ZvezdA... ::
ja se ne bih farbala iz dva rayloga. 1/ volim svoju cokoladnu prirodnu boja koja mi odlicno ide uz beo ten
2/ majka bi me zivu sahranila...
neke od mojih drugarice se stalno farbaju, jedna u plavo a druga u crveno... uzas, i stavljaju tonu pene na kosu... kosa im je kao slama... ja nista od toga ne koristim i kosa mi je savrsena... bar po meni...

potpuno ista situacija kao kod mene wink :lol!:
Nazad na vrh Ići dole
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

farbanje , pene, lakovi & co... Empty
PočaljiNaslov: Re: farbanje , pene, lakovi & co...   farbanje , pene, lakovi & co... Icon_minitime1Sre Jul 16, 2008 5:29 pm

Ja se ne farabam, ono bash cijelu kosu da ofarbam skroz... Nego swako ljeto izwuchem neke otkachene pramenowe :p Proshlog ljeta sam imala 2 plava... A skoro sam uradila dwa ljubichasta kao shto awril ima samo shto su njeni rozi, ali su brzo postali crveni jer swaki dan idem na more i perem kosu pa se isprala ona ljubichasta... ALi cju ix uraditi opet kada prodje ljeto i sezona kupanja smile
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
~*~cOCaCoLA-gIRL~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~cOCaCoLA-gIRL~*~


Ženski
Broj poruka : 821
Godina : 28
Datum upisa : 03.06.2008

farbanje , pene, lakovi & co... Empty
PočaljiNaslov: Re: farbanje , pene, lakovi & co...   farbanje , pene, lakovi & co... Icon_minitime1Sre Jul 16, 2008 8:10 pm

ja bih se farbala u crno ili crweno... ali normalno kasnije.......... sigurno sad necu...... biggrin za nekoliko godina........
Nazad na vrh Ići dole
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

farbanje , pene, lakovi & co... Empty
PočaljiNaslov: Re: farbanje , pene, lakovi & co...   farbanje , pene, lakovi & co... Icon_minitime1Sre Jul 16, 2008 8:39 pm

*Simply*Complicated*Girl* ::
Ja imam plawu kosu,i nekoliko braon pramenowa>>>PRIRODNIH. A inace mastam o swetlijoj kosi,da ne znate cime mogu a poswetlim kosu?

mozes hidrogenom za kosu.moju drugarica je dobila prelepu boju plawe!
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
!MissPopTrash!
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
!MissPopTrash!


Ženski
Broj poruka : 2617
Godina : 29
Datum upisa : 07.05.2008

farbanje , pene, lakovi & co... Empty
PočaljiNaslov: Re: farbanje , pene, lakovi & co...   farbanje , pene, lakovi & co... Icon_minitime1Sub Jul 19, 2008 9:41 am

_~~~riba*do*yaya~~~_ ::
I ja želim da imam svetliju, ravniju i ređu kosu! Moja je tamno plava, skoro smeđa, talasasta, gušća je...... užas od kose, kažu mi d aimam jako lepu ksu, ali meni se NE SVIĐA!!!!!!!

Isti sluchaj, samo shto je meni tamno smedja kosa....
Nazad na vrh Ići dole
http://rihannarocks.forum.st/
$~Crazy RBD girl~$
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
$~Crazy RBD girl~$


Ženski
Broj poruka : 52
Godina : 30
Datum upisa : 26.02.2008

farbanje , pene, lakovi & co... Empty
PočaljiNaslov: Re: farbanje , pene, lakovi & co...   farbanje , pene, lakovi & co... Icon_minitime1Sub Jul 19, 2008 2:29 pm

Ja sam se satirala, ali mi je proslo porasla mi kosa , ali planiram ponovo da se satiram , ali ne znam da li cu
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dul-anny4ever.7forum.info
Girl with a broken smile
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Girl with a broken smile


Ženski
Broj poruka : 437
Godina : 31
Datum upisa : 20.05.2008

farbanje , pene, lakovi & co... Empty
PočaljiNaslov: Re: farbanje , pene, lakovi & co...   farbanje , pene, lakovi & co... Icon_minitime1Pon Jul 21, 2008 9:57 pm

I ja sam mislila da izvucem pramenove, medjutim sacekacu sa tim jos neko vreme, zao mi je da unistavam kosu ovako rano
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

farbanje , pene, lakovi & co... Empty
PočaljiNaslov: Re: farbanje , pene, lakovi & co...   farbanje , pene, lakovi & co... Icon_minitime1Ned Jul 27, 2008 3:42 pm

Jao ja sam htela pramenowe isto...al ne plawe nikako...al su se mama i tata urotili protiv mene, necje ni da chuju!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
$~Crazy RBD girl~$
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
$~Crazy RBD girl~$


Ženski
Broj poruka : 52
Godina : 30
Datum upisa : 26.02.2008

farbanje , pene, lakovi & co... Empty
PočaljiNaslov: Re: farbanje , pene, lakovi & co...   farbanje , pene, lakovi & co... Icon_minitime1Ned Jul 27, 2008 5:42 pm

Ja se za skolu satiram.Samo krajeve u plavo
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dul-anny4ever.7forum.info
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

farbanje , pene, lakovi & co... Empty
PočaljiNaslov: Re: farbanje , pene, lakovi & co...   farbanje , pene, lakovi & co... Icon_minitime1Ned Jul 27, 2008 9:19 pm

:/sad/: meni nedaju! grrrrrrrr :popizdeo:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
~*~cOCaCoLA-gIRL~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~cOCaCoLA-gIRL~*~


Ženski
Broj poruka : 821
Godina : 28
Datum upisa : 03.06.2008

farbanje , pene, lakovi & co... Empty
PočaljiNaslov: Re: farbanje , pene, lakovi & co...   farbanje , pene, lakovi & co... Icon_minitime1Pon Jul 28, 2008 8:59 pm

danas se sestri moje frendice uchinilo da imam jednu sedu... ako krenem da sedim ima da se farbam... :/kez/:
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





farbanje , pene, lakovi & co... Empty
PočaljiNaslov: Re: farbanje , pene, lakovi & co...   farbanje , pene, lakovi & co... Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
farbanje , pene, lakovi & co...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Lakovi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Lepota & zdravlje... :: Kosa...-
Skoči na: