~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 8 znakova da te drug iskoristava

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost
Anonymous



8 znakova da te drug iskoristava Empty
PočaljiNaslov: 8 znakova da te drug iskoristava   8 znakova da te drug iskoristava Icon_minitime1Pet Avg 08, 2008 9:38 pm

To što ti i tvoj drug/drugarica provodite puno vremena zajedno, ne znači da među vama postoji iskreno prijateljstvo. A ukoliko već nije tako, da li bi to trebalo da trpiš? Svakako da ne, jer ti tako nešto neće donijeti puno lijepih stvari. Bolje je takvo "prijateljstvo" prekinuti na vreme nego da ti na kraju izvučeš deblji kraj. Evo 8 znakova da te on tj. ona iskorištava:



* 1. Tjera te da činiš nešto zbog čega se osjećaš loše, uvrijeđeno ili imaš osjećaj krivice.
* 2. Imate samo jednu temu o kojoj želi da priča: o njemu tj. njoj!
* 3. Tjera te da lažeš, ili da izmišljaš priče samo da bi on/ona imao/la odgovarajući "alibi".
* 4. Uvjek pokušava da te promjeni.
* 5. Pita te da uradiš nešto što može (i trebalo bi!) da uradi sam/a.
* 6. Stalno pozajmljuje stvari od tebe.
* 7. Razbjesni se ako nešto nije po njegovom/njenom.
* 8. Čim nestane čipsa, nema ni njega/nje.
Nazad na vrh Ići dole
TheTaMaRa:]]
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
TheTaMaRa:]]


Ženski
Broj poruka : 383
Godina : 26
Datum upisa : 19.09.2010

8 znakova da te drug iskoristava Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 znakova da te drug iskoristava   8 znakova da te drug iskoristava Icon_minitime1Pet Jun 24, 2011 3:33 pm

Friends dont exist
Nazad na vrh Ići dole
 
8 znakova da te drug iskoristava
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» top ten znakova da je zubar lud

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Moj život moja stwar!!! :: Moje knjige... :: Tekstovi... :: Prijateljstvo...-
Skoči na: