~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 ne razumem shta se deshava... umirem polako...

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

ne razumem shta se deshava... umirem polako... Empty
PočaljiNaslov: ne razumem shta se deshava... umirem polako...   ne razumem shta se deshava... umirem polako... Icon_minitime1Čet Jan 08, 2009 3:31 pm

crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying
odakle da pochnem... upoznali smo se sluchajno... preko amige... 22.11. u 19.30h ako se dobro setjam... od tad, moj svet nije isti....
pitaju me shta sam videla u njemu... odgovor je ne znam... pitaju me shta je uradio da ga toliko zavolim, pognem ramena i kazhem uvukao mi se pod kozhu...
jednom smo se posvadjali, zapravo ja sam se posvadjala sa njim... na rodjendanu jedne od mojih bf-a, napokon sam upoznala dechka o kome sam sanjala.... kada sam se vratila, nisam bila sigurna shta zapravo mislim, shta radim i shta osetjam... bila sam svesna da od toga nema nishta, ali me je savest izjedala shto sam uopshte pomislila na nekog drugog pored njega... poslala sam mu poruku to veche da zasluzhuje bolje od mene... tada su nam odnosi prvi put zahladili.... prvi put sam osetila da mi neko nedostaje... od malena svi su uvek bili uz mene, ovaj put to nije bilo tako... od njegove bff i ujedno moje bff koja je njegova prva komshinica saznala sam neshto shto me je zaista zabolelo... zato shto sam ja "rekla" da od nas nikad nishta netje biti, on se lepo okrenuo i pronashao neku drugu... danima sam plakala.... osetjala sam se kao poslednje djubre na svetu... bilo je tu veoma smeshnih situacija. izmedju toga.... jednom sam otishla kod te moje bf, i zaboravila da je on njen komshija... prvo sam se jedva popela na 5. sprat, ako do nje nema 100 stepenika ubite me... nisam dva minuta stajala na vratima (njenim), kad je lujka lupila "vidish ona vrata, zamisli sad da izadje xD" tu smo pocheli da se smejemo... kako sam bila ledjima okrenuta ka njegovim vratima, nisam provalila chemu su ove cure odjednom pochele da se smeju u glas.... kada sam skontala, samo sam strchala dole i pobegla glavom bez obzira! znam da sam se i sama smejala kao luda, a onda sam odjednom pochela da plachem.....
no, bilo kako bilo, dodje i ta pusta nova godina.... tu sam se upoznala sa jednim dechkom koji se doselio nedavno u srbiju.... bash je ql... pocheli smo da se dopisujemo, i nmg da kazhem da mi nije privukao pazhnju... prvog januara, moja bff i taj lik (u koga sam zaljubljena ne taj sa zhurke), dodju kod mene kutji....
zezali smo se... snimali... igrali pikado... slushali muziku... bash je bilo super... onda smo se to isto veche pomirili i izvinila sam se za svoje ispade... ponovo smo se malo dopisivali, i moja osetjanja prema njemu postala su sve jacha... rekla sam toj svojoj amigi da vidi shta se deshava... onda je on valjda rekao da mu se ne svidjam.... tu sam ispizdela, ali sam pochela da se zezam sa tom svojom amigom i u nekoj od poruka iz tog perioda sam joj pomenula tog dechka sa zhurke.... on je uveche video te poruke, i popizdeo... na kraju, sam mu poslala poruku u kojoj sam mu rekla da ga volim, shto nikada pre nisam uradila... ceo svet mi se srushio... na kraju... opet smo ostali bez kontakta.... tasha (moja amiga) mu je rekla da celu notj nisam spavala i da sam mislila na nekog, kada ga je pitala shta misli na koga, on je kao iz topa lupio ime dechka sa zhurke, a onda... kada mu je rekla da smo utvrdile skalu od jedan do chetiri, 1-sladak ti je; 2-svidja ti se; 3-zaljubljena si; 4-volish ga, on je odvalio da smo MI TU ispod nule.,... kada sam to chula pochela sam da plachem.... nikada nikog ovako nisam volela, nikada mi niko ovako nije znachio... nmg da ga izgubim.... nmg.... isuvishe ga volim da bih ga pustila tek tako.... nedostaje mi... shta da radim...?
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

ne razumem shta se deshava... umirem polako... Empty
PočaljiNaslov: Re: ne razumem shta se deshava... umirem polako...   ne razumem shta se deshava... umirem polako... Icon_minitime1Čet Jan 08, 2009 5:25 pm

oke, ja kapiram da vas mrzi da chitate ali ljudi molim vas pomozite...
Nazad na vrh Ići dole
Suzy
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
Suzy


Ženski
Broj poruka : 52
Godina : 31
Datum upisa : 06.01.2009

ne razumem shta se deshava... umirem polako... Empty
PočaljiNaslov: Re: ne razumem shta se deshava... umirem polako...   ne razumem shta se deshava... umirem polako... Icon_minitime1Čet Jan 08, 2009 11:14 pm

Joj sve neki nesporazumi...Nadji se sa njim (nekako) i sve mu fino reci pa kud puklo da puklo...ako je tako kao shto si isprichala nece biti problema ...ali nekako mi lik chudan...malo hoce malo nece...pokushaj sa razgovorom,kazhem ti, pa ce mo vidjeti ....ali bitno je da bude direktno a ne preko nekoga .
Nazad na vrh Ići dole
Amant dans le crépuscule
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
Amant dans le crépuscule


Ženski
Broj poruka : 25
Godina : 29
Datum upisa : 16.12.2008

ne razumem shta se deshava... umirem polako... Empty
PočaljiNaslov: Re: ne razumem shta se deshava... umirem polako...   ne razumem shta se deshava... umirem polako... Icon_minitime1Pet Jan 09, 2009 12:10 am

Moram da se složim. Dogovorite se da se nađete negde i ti dođi na vreme ili malo elegantno zakasni. Nikako nemoj doći pre njega. Ispričaj mu sve kako je, jer ako si mu već rekla da ga voliš, ovo će biti lakše. Ako te bude saslušao - ima nade. wink
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

ne razumem shta se deshava... umirem polako... Empty
PočaljiNaslov: Re: ne razumem shta se deshava... umirem polako...   ne razumem shta se deshava... umirem polako... Icon_minitime1Pet Jan 09, 2009 9:19 am

on je sačuvao sve moje poruke u tajnom folderu... on... je chudan...
Nazad na vrh Ići dole
~*~xenija~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~xenija~*~


Ženski
Broj poruka : 555
Godina : 27
Datum upisa : 13.10.2008

ne razumem shta se deshava... umirem polako... Empty
PočaljiNaslov: Re: ne razumem shta se deshava... umirem polako...   ne razumem shta se deshava... umirem polako... Icon_minitime1Pet Jan 09, 2009 1:54 pm

jooooooooooj
pa sigurno nije jos sve izgubljeno
nemoj das e nerviras i da places,to ti nista nece pomoci
predji u akciju
dopisuj se sa njim i reci mu sta osecas
da si onda bila povredjena (kad si slala poruke drugaric i on video )
i da nisi znala sta pises
reci mu da bi trebali opet da pokusate
i da je ono bila greska(i kad si slala drugarici i kad si mu rekla da niste jedno za drugo)
i da se kajes......
ali nemoj da ga molis budi ubedljiva ali nemoj toooliko nisko da padnes
jer nece on na kraju biti povredjen i nije on plakao
on je odma naso drugu
i tu je pogresio
punooooo srece i dooooobro razmisli sta hoces i sta ocekujes
da nebi opet bila povredjena

nadam se da kapiras sta ocu da kazem thumb up aaaaaaaa
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

ne razumem shta se deshava... umirem polako... Empty
PočaljiNaslov: Re: ne razumem shta se deshava... umirem polako...   ne razumem shta se deshava... umirem polako... Icon_minitime1Ned Jan 18, 2009 11:17 am

e ovako, naravno kao i svaki put udarila sam glavom u zid... to veche kada smo trebali da se vidimo, a nismo, nego smo se dopisivali, nznm ni sama koliko sam plakala... sedela sam sama u sobi 5hi slushala muziku, i plakala kao nikada pre... sutradan, chim sam ochi otvorila. znala sam da je vreme za promene.... sledetjeg dana, oshishala sam se, kupila par novih krpica i reshila da vratim osmeh na lice... sad je sve ok... josh me pomalo hvata nostalgija, ali svakim danom sve manje i manje... znam da tju pregurati i ovo... nemam nameru vishe da plachem... red je da se neshto promeni... cure, ne dajte da vam bilo ko ukrade boje... jer, ako svet vidish samo crno belo, onda tratjish dane...
Nazad na vrh Ići dole
~*~xenija~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~xenija~*~


Ženski
Broj poruka : 555
Godina : 27
Datum upisa : 13.10.2008

ne razumem shta se deshava... umirem polako... Empty
PočaljiNaslov: Re: ne razumem shta se deshava... umirem polako...   ne razumem shta se deshava... umirem polako... Icon_minitime1Ned Jan 18, 2009 12:53 pm

lepo receno vanja
bas mi je drago jer sada pozitivno razmisljas
i tako i treba pa nemoj vise da zalis za njim oporavi se
pa onda budi ona stara,izlazi sa frendicama,zezaj se i svece biti ok
i necu vise da cujem(procitam XD) da places zbog nekog kretena
thumb up biggrin
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

ne razumem shta se deshava... umirem polako... Empty
PočaljiNaslov: Re: ne razumem shta se deshava... umirem polako...   ne razumem shta se deshava... umirem polako... Icon_minitime1Pon Jan 19, 2009 10:40 am

e hvala onima koji su bili uz mene...
Nazad na vrh Ići dole
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

ne razumem shta se deshava... umirem polako... Empty
PočaljiNaslov: Re: ne razumem shta se deshava... umirem polako...   ne razumem shta se deshava... umirem polako... Icon_minitime1Pon Jan 19, 2009 3:39 pm

lepo je to sto si odlucila da krenes dalje, ali da li si ti njega zaboravila skroz ili samo se trudis da drugima kao i sebi to stavis na znanje....

znam kako je to kada moras da dignes ruke od nekoga koga zavolis i onda pomislis da ga nikad neces zaboraviti, desavalo mi se, skoro uvek...

cini mi se da on nije pravi tip za tebe, TI zasluzujes bolje a ne on. to sto on nije znao da ceni sve sto si ti radila za njega, i tu iznenadnu izjavu ljubavi...i to ponasao se kao da mu nije bitno, a opet cuvao tvoje poruke u tajnom folderu je veoma ne zrelo sa njegove strane...
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

ne razumem shta se deshava... umirem polako... Empty
PočaljiNaslov: Re: ne razumem shta se deshava... umirem polako...   ne razumem shta se deshava... umirem polako... Icon_minitime1Uto Jan 20, 2009 9:57 am

znam... iskreno imam utisak da pokushavam da budem neko ko nisam samo da bih zaboravila shta se deshava... oshishala sam se, pokushavam da se promenim maximalno,... ne ide mi... nznm... josh uvek mi se desi da ne plachem ali da sam na ivici suza.... vishe ne plachem, sad se zatvaram u sebe kao dete.... nznm zashto... sve mi se skupilo.... :'( bitju jaka... moram... nmg vishe da plachem i da se ponizhavam, i netju uostalom!
Nazad na vrh Ići dole
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

ne razumem shta se deshava... umirem polako... Empty
PočaljiNaslov: Re: ne razumem shta se deshava... umirem polako...   ne razumem shta se deshava... umirem polako... Icon_minitime1Uto Jan 20, 2009 6:59 pm

tako treba! samo pozitiva! bce bolje!
Nazad na vrh Ići dole
~*~xenija~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~xenija~*~


Ženski
Broj poruka : 555
Godina : 27
Datum upisa : 13.10.2008

ne razumem shta se deshava... umirem polako... Empty
PočaljiNaslov: Re: ne razumem shta se deshava... umirem polako...   ne razumem shta se deshava... umirem polako... Icon_minitime1Sre Jan 21, 2009 2:06 pm

da,pozitivno i razgovaraj sa mamom,BFF ili tako nekim nedozvoli da ti se to nakupi,da se povuces itd......... ali mislim da treba da pocnes opet,da se neosvrces iza sebe i nemislis vise o tome
znaci to je the end,gotovo nemoj vise da mucis svoju glavicu time znas? stvarno idi i\u shopping,izlazi
oporavi se maximalno...............
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

ne razumem shta se deshava... umirem polako... Empty
PočaljiNaslov: Re: ne razumem shta se deshava... umirem polako...   ne razumem shta se deshava... umirem polako... Icon_minitime1Pet Jan 23, 2009 6:01 pm

hvala... trudim se i ide mi super... ya sad... biggrin
Nazad na vrh Ići dole
NajgoraOdSwuDecu
~*~prava Crazy - Girl~*~



Ženski
Broj poruka : 919
Godina : 30
Datum upisa : 21.06.2008

ne razumem shta se deshava... umirem polako... Empty
PočaljiNaslov: Re: ne razumem shta se deshava... umirem polako...   ne razumem shta se deshava... umirem polako... Icon_minitime1Pet Jan 23, 2009 6:20 pm

e to je dobro...

kako frizura?
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

ne razumem shta se deshava... umirem polako... Empty
PočaljiNaslov: Re: ne razumem shta se deshava... umirem polako...   ne razumem shta se deshava... umirem polako... Icon_minitime1Pon Jan 26, 2009 10:12 pm

nice... imam shishke... love it... smile ma sad je sve ok... nema vishe suza... wink
Nazad na vrh Ići dole
~*~xenija~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~xenija~*~


Ženski
Broj poruka : 555
Godina : 27
Datum upisa : 13.10.2008

ne razumem shta se deshava... umirem polako... Empty
PočaljiNaslov: Re: ne razumem shta se deshava... umirem polako...   ne razumem shta se deshava... umirem polako... Icon_minitime1Uto Jan 27, 2009 2:03 pm

drago mi je sto to cujem
idemo dalje,i da nam se ponovo zaljubis.....i da budes srecna................
srecno amiga thumb up biggrin
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

ne razumem shta se deshava... umirem polako... Empty
PočaljiNaslov: Re: ne razumem shta se deshava... umirem polako...   ne razumem shta se deshava... umirem polako... Icon_minitime1Uto Jan 27, 2009 7:12 pm

hvala sretjice... ova tema --> lock...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ne razumem shta se deshava... umirem polako... Empty
PočaljiNaslov: Re: ne razumem shta se deshava... umirem polako...   ne razumem shta se deshava... umirem polako... Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
ne razumem shta se deshava... umirem polako...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» I shta sad...
» Otkachio te je, shta sad...
» Shta nedostaje ...
» Shta vash dechko nikada ne sme da uradi?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Love is in the air... :: Naši slatki mali problemi...-
Skoči na: