~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 I shta sad...

Ići dole 
+5
*Afri*
Peking_girlO_o_Sun
__Black_lady__
~Jo#Jo~96
~*wanjitza*~
9 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

I shta sad... Empty
PočaljiNaslov: I shta sad...   I shta sad... Icon_minitime1Sub Dec 08, 2007 1:23 pm

E sad, upoznali ste se, imash njegov broj, zaljubljena si do ushiju, a on to ne zna, ili... ipak zna a tjuti... Shta tjesh da preduzmesh...
Nazad na vrh Ići dole
~Jo#Jo~96
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
~Jo#Jo~96


Ženski
Broj poruka : 35
Godina : 27
Datum upisa : 19.12.2007

I shta sad... Empty
PočaljiNaslov: Re: I shta sad...   I shta sad... Icon_minitime1Čet Dec 20, 2007 7:44 pm

uh pa ja imam problem!Ja imam njegov msn ali on to ne zna 2 god je stariji od mene i ne kazemo edno drugom ni "cao" u skoli!Ko da sene poznajemo@!!!!!A meni se svidjaaaaaaaaaaaaaaaaa
Sta da radim?
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

I shta sad... Empty
PočaljiNaslov: Re: I shta sad...   I shta sad... Icon_minitime1Pet Dec 21, 2007 10:22 pm

Pa samim tim sto imas njegovu MSN adresu, imas i njegov mail, posalji mu mail, i reci mu ko si... Videces da ce kao poceti da te kulira, ali se ustvari primio... Samo hrabro, a kad ga vidis slobodno mu mahni ili uputi zagonetni pogled, bicete vi zajedno uskoro!!! Budi luckasta i nenapadna, i videces... I da oni vole hrabre i smele cure...
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

I shta sad... Empty
PočaljiNaslov: Help!!!   I shta sad... Icon_minitime1Ned Dec 23, 2007 9:21 am

E sad ja imam veliki problem: U subotu tj. juče, sam išla nešto do grada sa naj ortakinjom, srele smo kžneke naše drugarice, i jednog preslatkog dečka iz njihovih odeljenja koji nije zaljubljen i nema curu!!! Svi oni nisu iz moje škole, ali to nije važno!!! Nabavila sam njegov broj, i cimali smo se celo veče, šta sad da radim, mnogo mi se sviđa??????????????? Help please!!!
Nazad na vrh Ići dole
__Black_lady__
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
__Black_lady__


Ženski
Broj poruka : 416
Godina : 28
Datum upisa : 21.12.2007

I shta sad... Empty
PočaljiNaslov: Re: I shta sad...   I shta sad... Icon_minitime1Ned Dec 23, 2007 10:48 am

pa...ako imas njegov broj...reci mu...poslaji mu neku slatku sms poruku...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.teenschool.niceboard.net
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 29
Datum upisa : 03.01.2008

I shta sad... Empty
PočaljiNaslov: Re: I shta sad...   I shta sad... Icon_minitime1Pet Jan 04, 2008 12:19 pm

Imam i ja problem: 3 godine stariji je od mene. Ne slažemo se, svađamo se, a mojoj dobroj drugarici je rekao da je muškara. ( ne najboljoj ) jednom me je gađao šljivama. 5454424565651556745 puta sam mu poslala SMS i samo je jednom odgovorio na njegovom rođendanu: -Hwala puno, samo sorry ne znam ko je to, nemam twoj broj- Užas! Od mene je višlji samo 2 cm. I kukavica je! Juče sam ja bila u ulici sa svojim, i on sa svojim društvom. Moja frendica, kjojoj je rekao da je muškara, bacila je petardu. Njegova dva druga hteli su da se tuku sa nama, samo je Sale (moja simpatija) utrčao u kuću, ali ga je njegov drug izveo iz kuće i rekao: "Ti si uvek bio onaj nejaki". Kreteni. Pa je jedan Stefan bacio iz ruke punu kutiju petardi mojoj frendici Nataši... UŽAS! Idioti..... Pa sam im glasno uzviknula: -PE--RI!
Jednom se on žvalio sa njegovim drugom, koji gej...... Ali mi se stalno smeška, mene jedinu ne zeza, iako me je jednom gađao šljivama.... Por Favor neka mi neko pomogne! Please
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

I shta sad... Empty
PočaljiNaslov: Re: I shta sad...   I shta sad... Icon_minitime1Pet Jan 04, 2008 8:07 pm

ewo mog problema... pre oko godinu dana pocela sam da se druzim sa jednim likom koji je bsh sladak i extra drug! poceli smo posle shkole dugo dugo da ostajemo, prichamo i shetamo, ali swi su nas zezali da smo zajedno, pa se on nekako powukao i udaljio...skoro uopshte nismo komunicirali, a njemu se svidjala druga devojka...a ja sam ga volela.....(idalje ga volim), e a onda sam ga za nowu godinu pozwala da dodje kod mene. doshao je i bilo nam je extra! bash smo lepo prichali i zezali se.... otkrila sam da slusha istu vrstu muzike kao ja, da je skroz cool, da se bash slazemo, oboje se bavimo sportom, uglavnom u swemu se slazemo..... bash je bilo lepo... ja sam mu juce poslala poruku da li bi hteo da se vidimo preko raspusta josh neki put chisto radi zezanja (on zna da sam zaljubljena u njega jer mu je rekla moja drugarica), i on mi nishta ne odgovara, a juce sam mu poslala poruq! shta da radim? ne bih da ga smaram i cimam i shaljem josh poruka da ne pomisli da navaljujem i da sam ocajnica....molim vas pomozite!

Sanja poshalji mu neku poruku....da se idite,tako neshto...znash vech!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

I shta sad... Empty
PočaljiNaslov: Re: I shta sad...   I shta sad... Icon_minitime1Pet Jan 04, 2008 8:15 pm

Sanja ::
Imam i ja problem: 3 godine stariji je od mene. Ne slažemo se, svađamo se, a mojoj dobroj drugarici je rekao da je muškara. ( ne najboljoj ) jednom me je gađao šljivama. 5454424565651556745 puta sam mu poslala SMS i samo je jednom odgovorio na njegovom rođendanu: -Hwala puno, samo sorry ne znam ko je to, nemam twoj broj- Užas! Od mene je višlji samo 2 cm. I kukavica je! Juče sam ja bila u ulici sa svojim, i on sa svojim društvom. Moja frendica, kjojoj je rekao da je muškara, bacila je petardu. Njegova dva druga hteli su da se tuku sa nama, samo je Sale (moja simpatija) utrčao u kuću, ali ga je njegov drug izveo iz kuće i rekao: "Ti si uvek bio onaj nejaki". Kreteni. Pa je jedan Stefan bacio iz ruke punu kutiju petardi mojoj frendici Nataši... UŽAS! Idioti..... Pa sam im glasno uzviknula: -PE--RI!
Jednom se on žvalio sa njegovim drugom, koji gej...... Ali mi se stalno smeška, mene jedinu ne zeza, iako me je jednom gađao šljivama.... Por Favor neka mi neko pomogne! Please


pa girl shta retji, to su stvarno pederchine, jbg, kad moram da spujem... Shta tje ti to u zhivotu, i ja sam bila u vezi sa likom kog su prebili na mrtvo ime, horor... Svi su oni kukavice, ali ih mi volimo takve kakvi su, shta se tu mozhe... Znash... Friends are forever, boys are whatever... lol, samo opushteno i pusti degena na miru... ne vredi da se nervirash i kidash oko njega... Ili ga jednostavno startuj pa shta bude bitje...
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

I shta sad... Empty
PočaljiNaslov: Re: I shta sad...   I shta sad... Icon_minitime1Pet Jan 04, 2008 8:19 pm

Rafaela ::
ewo mog problema... pre oko godinu dana pocela sam da se druzim sa jednim likom koji je bsh sladak i extra drug! poceli smo posle shkole dugo dugo da ostajemo, prichamo i shetamo, ali swi su nas zezali da smo zajedno, pa se on nekako powukao i udaljio...skoro uopshte nismo komunicirali, a njemu se svidjala druga devojka...a ja sam ga volela.....(idalje ga volim), e a onda sam ga za nowu godinu pozwala da dodje kod mene. doshao je i bilo nam je extra! bash smo lepo prichali i zezali se.... otkrila sam da slusha istu vrstu muzike kao ja, da je skroz cool, da se bash slazemo, oboje se bavimo sportom, uglavnom u swemu se slazemo..... bash je bilo lepo... ja sam mu juce poslala poruku da li bi hteo da se vidimo preko raspusta josh neki put chisto radi zezanja (on zna da sam zaljubljena u njega jer mu je rekla moja drugarica), i on mi nishta ne odgovara, a juce sam mu poslala poruq! shta da radim? ne bih da ga smaram i cimam i shaljem josh poruka da ne pomisli da navaljujem i da sam ocajnica....molim vas pomozite!

Sanja poshalji mu neku poruku....da se idite,tako neshto...znash vech!

horor, i ja sam bila z u naj ortaka, pravio se da ne zna, medjutim jednom smo poprichali o tome i ostali sm0 naj drugovi, mada nas svi i dalje zezaju da smo parr snova... mislim da je najbolje da o tome poprichash sa njim, kao i ja sa mojim drugom... mozhda tjesh biti povredjena, ali mozhda se i desi neshto drugo, neshto lepshe, cure drzhim vam palcheve....
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

I shta sad... Empty
PočaljiNaslov: Re: I shta sad...   I shta sad... Icon_minitime1Pet Jan 04, 2008 8:20 pm

ja ne znam shta vishe da radim!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 29
Datum upisa : 03.01.2008

I shta sad... Empty
PočaljiNaslov: Re: I shta sad...   I shta sad... Icon_minitime1Sub Jan 05, 2008 10:03 pm

THANKS!
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

I shta sad... Empty
PočaljiNaslov: Re: I shta sad...   I shta sad... Icon_minitime1Ned Jan 06, 2008 5:00 pm

ma nije mi on naj drug! nego se ok druzimo...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

I shta sad... Empty
PočaljiNaslov: Re: I shta sad...   I shta sad... Icon_minitime1Ned Jan 06, 2008 5:03 pm

isti djavo
Nazad na vrh Ići dole
Ma-najbolja-sam94
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Ma-najbolja-sam94


Ženski
Broj poruka : 392
Godina : 30
Datum upisa : 15.02.2008

I shta sad... Empty
PočaljiNaslov: Re: I shta sad...   I shta sad... Icon_minitime1Sub Feb 16, 2008 11:08 am

E ja ne znam sta sad..Moj slucaj je uzasan.
Evo ovako
Imala sam najbolju prijateljicu Tanju,koja isto ide na sah,kao ja i...dzoni.
Mislila sam da joj se svidja kao i meni,ali ona je to negirala.
Pitala sam je 1000x i nista.Odgovor je bio isti.
I onda sam uzela njen fon i citala poruke,i pisalo je:
On se meni svidja ali ne koliko i mojoj drugarici iz klupe
pa necu da joj kazem da se ne bi posvadjali.
I od tad sam pocela da je kuliram,bila sam sokirana....i tek 3 dana posle moja
drugarica Tijana procita jednu poruku kod nje u fonu fazon:
e tasha me sad kulira pa je sve u redu.
I dogovarala se sa best friend kako da trazi dzonijev broj.

e sad,vise se ne druzim sa tom tanjom,jer me lagala,i pretvarala se da sam joj naj
drugarica.

Ali vidim da se trudi da osvoji njega....a ja uzasno zelim da budem sa njim....uzasno mi se svidja.....a imam njegov broj,ali me je sramota da mu posaljem bilo sta,a ipak mislim da
pretpostavlja da se lozim na njega...
Nazad na vrh Ići dole
http://losserrano.in-goo.com/
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

I shta sad... Empty
PočaljiNaslov: Re: I shta sad...   I shta sad... Icon_minitime1Pon Feb 18, 2008 5:20 pm

pa sestro ako ti se svidja reci mu, jbg nekad moras da preuzmes inicijativu, sestro fon u ruke, i posalji mu ako ima tvoj broj... Slatkisu kad ono bese imamo cas ili tako nesto, ili ako nema, posalji nesto u fazonu, da li je ovo broj jednog slatkisa sa predivnim ocima, mislim da se zove Nikola??? Budi hrabra, uzivaj i prepusti se osecanjima, a tu ``drugaricu`` oteraj u tri pic-- materine, ja sam imala slican slucaj pa sam ja ostala slomljena dok mi ga je uzela ispred nosa bez imalo savesti a znala je da mi se svidja... samo opusteno i hrabro napred, a nju ko jebe, to ti i nije drugarica veruj mi...
Nazad na vrh Ići dole
Meemytza_93
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Meemytza_93


Ženski
Broj poruka : 432
Godina : 30
Datum upisa : 10.01.2008

I shta sad... Empty
PočaljiNaslov: Re: I shta sad...   I shta sad... Icon_minitime1Pon Feb 18, 2008 5:50 pm

slazem se sa medenom! ako neces da ga izgubis moras da riskiras! posalji mu bilo sta. ja da sam na twom mestu u lice bi mu rekla swe pa bih bar znala na cemu sam, ali ako si stidljiwa onda probaj preko sms-a da mu se bar malo priblizis....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.all-for-girls.worldgoo.com
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

I shta sad... Empty
PočaljiNaslov: Re: I shta sad...   I shta sad... Icon_minitime1Pon Feb 18, 2008 6:21 pm

ja se slazem sa mimi i medenom!!!


Slushajte...meni se svidja jedna lik... isto smo godishte..drugrice mi kazhu da bi trebalo da ga smuwam...ali ja ne znam kako... mi se znamo samo iz vidjenja...a i njemu se sidja moja amiga (ba je tako bilo) ali se on njoj ne svidja ...kako da ga smuwam?
imam n jegov br
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
Meemytza_93
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Meemytza_93


Ženski
Broj poruka : 432
Godina : 30
Datum upisa : 10.01.2008

I shta sad... Empty
PočaljiNaslov: Re: I shta sad...   I shta sad... Icon_minitime1Pon Feb 18, 2008 7:27 pm

pa pokusaj da se sprijateljis sa njim preko moba i onda ga nakon nekog wremena pitaj da li hoce da se upoznate i izadjite bilo gde. ne mora to biti klasican dejt nego neka bude setnja ili tako nesto......i nemoj odmah da ga pitas da li m se swidja ta twoja drugarica ili neka druga, i nemoj da se predstawljas kao neko drugi. i kada izadjete reci mu da ti se swidja pa ces wideti. ako je dobar sigurno te nece powrediti!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.all-for-girls.worldgoo.com
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

I shta sad... Empty
PočaljiNaslov: Re: I shta sad...   I shta sad... Icon_minitime1Pon Feb 18, 2008 9:23 pm

joj da...al shta da mu poshaljem?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
Meemytza_93
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Meemytza_93


Ženski
Broj poruka : 432
Godina : 30
Datum upisa : 10.01.2008

I shta sad... Empty
PočaljiNaslov: Re: I shta sad...   I shta sad... Icon_minitime1Pon Feb 18, 2008 10:20 pm

au.....pa prwo ga cimaj dok te ne pita ko si a onda mu se lepo predstawi....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.all-for-girls.worldgoo.com
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

I shta sad... Empty
PočaljiNaslov: Re: I shta sad...   I shta sad... Icon_minitime1Pon Feb 18, 2008 11:02 pm

e pa da!! hwala puno!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
Meemytza_93
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Meemytza_93


Ženski
Broj poruka : 432
Godina : 30
Datum upisa : 10.01.2008

I shta sad... Empty
PočaljiNaslov: Re: I shta sad...   I shta sad... Icon_minitime1Uto Feb 19, 2008 7:55 pm

nema na cemu. i jawi sta je bilo....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.all-for-girls.worldgoo.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

I shta sad... Empty
PočaljiNaslov: Re: I shta sad...   I shta sad... Icon_minitime1Uto Feb 19, 2008 8:47 pm

e sad opet ja... lol, ja sam prsla u zadnje vreme, zezam se sa decacima i to mi bas prija, vise se ne svadjam i ne bijem i svi su mnogo normalniji od mene... U sedmo tri ide jedan slatki roker, slusamo istu vrstu muzike, decko nije posebno lep ali je dusa, imam br, dobri smo drugovi i mislim da mozzee biti potencijalni decko samo... sto ja nemam petlju ni za sta...
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

I shta sad... Empty
PočaljiNaslov: Re: I shta sad...   I shta sad... Icon_minitime1Čet Feb 21, 2008 12:54 pm

ey..poslala sam mu poruku i saznala da kao ima ribu...sad ce moja naj frendica da razgovara sa njim...widecemo shta ce biti!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

I shta sad... Empty
PočaljiNaslov: Re: I shta sad...   I shta sad... Icon_minitime1Sub Mar 22, 2008 4:05 pm

jepo... ko jebe ribu, ti si bolja riba od nje ko god da je ona... u akciju machkice, ovaj ribice... mislim ribo ipo navali... lol...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





I shta sad... Empty
PočaljiNaslov: Re: I shta sad...   I shta sad... Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
I shta sad...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Otkachio te je, shta sad...
» Shta nedostaje ...
» Shta vash dechko nikada ne sme da uradi?
» ne razumem shta se deshava... umirem polako...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Love is in the air... :: Naši slatki mali problemi...-
Skoči na: