~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Gosn. Savrsheni... samo u mashti...

Ići dole 
+20
~Dora~
_LoS_L_
*ChAd_GuArDiAn AnGeL*
_RoCk_DiVa_
~*~cOCaCoLA-gIRL~*~
CapljaVoliBilla
*EnamoradA*como*NuncA*
Sleepy_Angel
!MissPopTrash!
~*Emily*~
KaTaRiiNa ft. C.Ronaldo
-dAsHiCa-_95-
Ma-najbolja-sam94
Meemytza_93
Tica94
Pepeljuga
*Afri*
Peking_girlO_o_Sun
KillerQueen_Queen4ever
~*wanjitza*~
24 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Gosn. Savrsheni... samo u mashti... Empty
PočaljiNaslov: Gosn. Savrsheni... samo u mashti...   Gosn. Savrsheni... samo u mashti... Icon_minitime1Pet Jan 11, 2008 11:43 am

Pa uverila sam se mali milion puta da Gosn. Savrsheni ne postoji, i ako sam mislila da to nije tachno... Volela bih da postoji dechko srednje visine, otprilike oko 172-2cm, zgodan, crne poluduge kose sa loknicama, prodornih plavih ili crnih ochiju, dobar, neiskvaren, koji je tu da ti pomogne, da te uteshi, da bude neko na koga se uvek mozhesh osloniti, kome tjesh biti precha od drushtva, koj i tje te voditi u bioskop... Eh......... izumrla vrsta, kazhem vam ja gospodin savrsheni ne postoji, kako ti zamishljash svog princa na belom konju iliti g. Savrshenog???
Nazad na vrh Ići dole
KillerQueen_Queen4ever
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
KillerQueen_Queen4ever


Ženski
Broj poruka : 281
Godina : 30
Datum upisa : 02.01.2008

Gosn. Savrsheni... samo u mashti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gosn. Savrsheni... samo u mashti...   Gosn. Savrsheni... samo u mashti... Icon_minitime1Pet Jan 11, 2008 11:05 pm

<----------
tako nekako...ne da bude on ali da izgleda tako a i svidja mi se kako se Freddie poasao... smile


Poslednji izmenio JowAnA dana Sub Apr 05, 2008 12:45 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://lovetennis.forumation.com
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 29
Datum upisa : 03.01.2008

Gosn. Savrsheni... samo u mashti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gosn. Savrsheni... samo u mashti...   Gosn. Savrsheni... samo u mashti... Icon_minitime1Sub Jan 12, 2008 2:16 pm

~medena 94~ ::
Pa uverila sam se mali milion puta da Gosn. Savrsheni ne postoji, i ako sam mislila da to nije tachno... Volela bih da postoji dechko srednje visine, otprilike oko 172-2cm, zgodan, crne poluduge kose sa loknicama, prodornih plavih ili crnih ochiju, dobar, neiskvaren, koji je tu da ti pomogne, da te uteshi, da bude neko na koga se uvek mozhesh osloniti, kome tjesh biti precha od drushtva, koj i tje te voditi u bioskop... Eh......... izumrla vrsta, kazhem vam ja gospodin savrsheni ne postoji, kako ti zamishljash svog princa na belom konju iliti g. Savrshenog???

Unam jednog što tako izgleda, ali je jako zao i degeneričan.........

Moj Gosn. savršeni mora da bude malo višlji od mene, otprilike 167 cm. da nije debeo, da je sladak, da je dobar, da ima razumevanja za sve, da je uvek tu, da sa sobom uvek nosi mobilni (xexe), da je PLAV, samo plavušani kod mene pale, xexe, da je dobar, emotivan....... sve najnaj i da nije na lošem glasu..........
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Gosn. Savrsheni... samo u mashti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gosn. Savrsheni... samo u mashti...   Gosn. Savrsheni... samo u mashti... Icon_minitime1Sub Jan 12, 2008 2:52 pm

~*Sanja*~ ::
~medena 94~ ::
Pa uverila sam se mali milion puta da Gosn. Savrsheni ne postoji, i ako sam mislila da to nije tachno... Volela bih da postoji dechko srednje visine, otprilike oko 172-2cm, zgodan, crne poluduge kose sa loknicama, prodornih plavih ili crnih ochiju, dobar, neiskvaren, koji je tu da ti pomogne, da te uteshi, da bude neko na koga se uvek mozhesh osloniti, kome tjesh biti precha od drushtva, koj i tje te voditi u bioskop... Eh......... izumrla vrsta, kazhem vam ja gospodin savrsheni ne postoji, kako ti zamishljash svog princa na belom konju iliti g. Savrshenog???

Unam jednog što tako izgleda, ali je jako zao i degeneričan.........

Moj Gosn. savršeni mora da bude malo višlji od mene, otprilike 167 cm. da nije debeo, da je sladak, da je dobar, da ima razumevanja za sve, da je uvek tu, da sa sobom uvek nosi mobilni (xexe), da je PLAV, samo plavušani kod mene pale, xexe, da je dobar, emotivan....... sve najnaj i da nije na lošem glasu..........

pa ti smuvaj Milana Stankovica :lol!: , onodgovara tvom opisu, samo prvo morash da ga nahvatash negde... :lol!:
Nazad na vrh Ići dole
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 29
Datum upisa : 03.01.2008

Gosn. Savrsheni... samo u mashti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gosn. Savrsheni... samo u mashti...   Gosn. Savrsheni... samo u mashti... Icon_minitime1Sub Jan 12, 2008 3:10 pm

biggrin biggrin biggrin wink
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Gosn. Savrsheni... samo u mashti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gosn. Savrsheni... samo u mashti...   Gosn. Savrsheni... samo u mashti... Icon_minitime1Sub Jan 12, 2008 4:09 pm

~*Sanja*~ ::
biggrin biggrin biggrin wink

morash malo da se pomuchish, ali dobro... just go on...
Nazad na vrh Ići dole
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 29
Datum upisa : 03.01.2008

Gosn. Savrsheni... samo u mashti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gosn. Savrsheni... samo u mashti...   Gosn. Savrsheni... samo u mashti... Icon_minitime1Sub Jan 12, 2008 6:40 pm

Pa............ moram, xexe, samo što je 7 godina stariji od mene.......
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Gosn. Savrsheni... samo u mashti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gosn. Savrsheni... samo u mashti...   Gosn. Savrsheni... samo u mashti... Icon_minitime1Pon Jan 28, 2008 7:04 pm

sacu ja da vam kazhem ko je jedini gosn. savrsheni: Rafael Nadal... visok 1.85, zgodan, neiskvaren skroz iako mozze da iskoristi swoju popularnost i bogatstvo on to ne chini.... idalje zhivi u swom rodnom graditju,manakoru na mallorci sa porodicom! uspeshan je itd...zar nije gosn savsheni?


Poslednji izmenio dana Uto Jan 29, 2008 4:09 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

Gosn. Savrsheni... samo u mashti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gosn. Savrsheni... samo u mashti...   Gosn. Savrsheni... samo u mashti... Icon_minitime1Uto Jan 29, 2008 3:00 pm

Pa.......neshto nalik Bredu Pittu...
Nazad na vrh Ići dole
Tica94
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
Tica94


Ženski
Broj poruka : 26
Godina : 30
Datum upisa : 31.01.2008

Gosn. Savrsheni... samo u mashti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gosn. Savrsheni... samo u mashti...   Gosn. Savrsheni... samo u mashti... Icon_minitime1Sub Feb 02, 2008 9:15 am

Joj, crna kosa plave oci, visina oko 180cm, mora da bude mnogo dobar, da ima razumevanja, da je iskren,pravedan, da ume da voli..... ali sve to na jednom mestu, kako kaze ova tema, samo u masti.....
Nazad na vrh Ići dole
http://los-serrano.forumotion.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Gosn. Savrsheni... samo u mashti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gosn. Savrsheni... samo u mashti...   Gosn. Savrsheni... samo u mashti... Icon_minitime1Sub Feb 02, 2008 2:36 pm

Ja gosn savrsenog jeasam pronasla, ali posto po gradu kruye price da sam narkomanka, ej ljudi narkomanka, decko me logicno ne vidi... ja se druyim sa nekim curama keje slusaju metal i oblace se u crno ali nisu lose, i ne drogiramo se, aman.. ja ne pusim i ne pijem a danas cujem da sam narkoman... nije ni cudo sto nemam decka
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Gosn. Savrsheni... samo u mashti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gosn. Savrsheni... samo u mashti...   Gosn. Savrsheni... samo u mashti... Icon_minitime1Sub Feb 02, 2008 3:46 pm

kako to ume da iznerwira...

imala sam ja jednu extra drugaricu, bila je preslatka,(metalac) nit je pushila, nit pila, nit se drogirala i rekli da se drogira i da diluje...
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Gosn. Savrsheni... samo u mashti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gosn. Savrsheni... samo u mashti...   Gosn. Savrsheni... samo u mashti... Icon_minitime1Ned Feb 03, 2008 9:21 pm

ma pederi, a bivsi me je prozvao i detlicem, zato sto kaze kad nekog namerno nervaram, ja ga kljucam u mozak bas kao detlic... xexe, moze mi se... nego, juce na radionici sam upoznala slatkisa, odgovara sledecem opisu... 93, visok oko 1.70, zgodan, crn, predivne krupne oci, lep kao andjeo, dobar i rekao je svom naj drugu, tj i mom naj drugu koji mi je dao br, da sam slatko bucmasta, ja sam se slatko smejala, ali decko je stvarnoi sladak, skroz... i da, mislim da gosn savrsheni ipak ne mora da bude samo u masti... a da, nadimak narkomanka sam dobila od nekih dileja ne vidjenih, i pomirila sam se sa drugaricom, secate se iz teme ubi me boze bolje je tako i moja naj drugarica, no boze moj... zivot mi se vraca u normalu, i hvala Bogu sto se ponovo dovodim u red... samo jos da me sutra ne pita bios i sve je ok... :heart:
Nazad na vrh Ići dole
Meemytza_93
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Meemytza_93


Ženski
Broj poruka : 432
Godina : 30
Datum upisa : 10.01.2008

Gosn. Savrsheni... samo u mashti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gosn. Savrsheni... samo u mashti...   Gosn. Savrsheni... samo u mashti... Icon_minitime1Sub Feb 16, 2008 3:30 pm

moj gosn sawrseni je definitiwno wentworth miller, ali ja sam zadowoljna drugim, malo losije sawrsenim a to je moj dragi (stewa)....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.all-for-girls.worldgoo.com
Ma-najbolja-sam94
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Ma-najbolja-sam94


Ženski
Broj poruka : 392
Godina : 30
Datum upisa : 15.02.2008

Gosn. Savrsheni... samo u mashti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gosn. Savrsheni... samo u mashti...   Gosn. Savrsheni... samo u mashti... Icon_minitime1Sub Feb 16, 2008 5:20 pm

gosn.Savrseni ne postoji...Opet,bilo bi mi dosadno...wink
Ovako,meni je dovoljno da je decko sladak,pametan i iskren.
Nazad na vrh Ići dole
http://losserrano.in-goo.com/
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Gosn. Savrsheni... samo u mashti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gosn. Savrsheni... samo u mashti...   Gosn. Savrsheni... samo u mashti... Icon_minitime1Sub Feb 16, 2008 7:58 pm

i takvih je veoma malo... smrc, smrc... ma gosn savrseni nikad nije i nikad nece postojati, svi smo mi od krvi i mesa, i svi mi imamo svoje mane = niko nije savrsen, ipak masta moze svasta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Gosn. Savrsheni... samo u mashti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gosn. Savrsheni... samo u mashti...   Gosn. Savrsheni... samo u mashti... Icon_minitime1Sre Feb 27, 2008 5:44 pm

~ Vanjica 94 ~ ::
Pa uverila sam se mali milion puta da Gosn. Savrsheni ne postoji, i ako sam mislila da to nije tachno... Volela bih da postoji dechko srednje visine, otprilike oko 172-2cm, zgodan, crne poluduge kose sa loknicama, prodornih plavih ili crnih ochiju, dobar, neiskvaren, koji je tu da ti pomogne, da te uteshi, da bude neko na koga se uvek mozhesh osloniti, kome tjesh biti precha od drushtva, koj i tje te voditi u bioskop... Eh......... izumrla vrsta, kazhem vam ja gospodin savrsheni ne postoji, kako ti zamishljash svog princa na belom konju iliti g. Savrshenog???

Ne znam...Ne zamisljam ja te savrsene momke (ne postoje, seto da se trudim?).Mozda kao Josh Duhamel ili Zac Efron...ili Federer...Ili Enrique Iglesias
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Gosn. Savrsheni... samo u mashti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gosn. Savrsheni... samo u mashti...   Gosn. Savrsheni... samo u mashti... Icon_minitime1Sre Feb 27, 2008 7:33 pm

Zac jeste, barem po meni, ali opet to je lice sa TV, ko zna da li je tako divan i sladak u privatnom zivotu
Nazad na vrh Ići dole
Meemytza_93
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Meemytza_93


Ženski
Broj poruka : 432
Godina : 30
Datum upisa : 10.01.2008

Gosn. Savrsheni... samo u mashti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gosn. Savrsheni... samo u mashti...   Gosn. Savrsheni... samo u mashti... Icon_minitime1Pet Mar 07, 2008 11:02 pm

zac?????pa on izgleda kao pe**r a i takaw glas ima!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.all-for-girls.worldgoo.com
-dAsHiCa-_95-
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
-dAsHiCa-_95-


Ženski
Broj poruka : 38
Godina : 29
Datum upisa : 29.03.2008

Gosn. Savrsheni... samo u mashti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gosn. Savrsheni... samo u mashti...   Gosn. Savrsheni... samo u mashti... Icon_minitime1Ned Mar 30, 2008 1:04 pm

Wentworth Miller... to je nesto kako bi izgledao... a treba da bude i duhovit, pametan ( hahaahhahah ), osecajan, da je tu za mene kad mi treba....
Gosn. Savrsheni... samo u mashti... 180073139_29669e2fcd090107091351]
Moze da ima i malo duzu smedju kosu ( duzu od Millerove ), smedje oci..
P.S moze ista ova kombinacija sa crnom kosom i ocima
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Gosn. Savrsheni... samo u mashti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gosn. Savrsheni... samo u mashti...   Gosn. Savrsheni... samo u mashti... Icon_minitime1Pet Apr 04, 2008 4:33 pm

anthony kiedis:-)
Nazad na vrh Ići dole
KaTaRiiNa ft. C.Ronaldo
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
KaTaRiiNa ft. C.Ronaldo


Ženski
Broj poruka : 70
Godina : 28
Datum upisa : 16.04.2008

Gosn. Savrsheni... samo u mashti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gosn. Savrsheni... samo u mashti...   Gosn. Savrsheni... samo u mashti... Icon_minitime1Sre Apr 23, 2008 2:07 pm

Sa mene je moja simpatija(nowa)sawrsen!!(za sada..hehe)
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Gosn. Savrsheni... samo u mashti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gosn. Savrsheni... samo u mashti...   Gosn. Savrsheni... samo u mashti... Icon_minitime1Sre Apr 23, 2008 4:43 pm

Rafa
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Gosn. Savrsheni... samo u mashti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gosn. Savrsheni... samo u mashti...   Gosn. Savrsheni... samo u mashti... Icon_minitime1Sre Apr 23, 2008 8:46 pm

chudo dusho moja... e za mene moj slatkish Misho ali jedan drugi \... njam bonbonica/.//
Nazad na vrh Ići dole
~*Emily*~
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
~*~spremi stvari, josh malo pa ulazish u nash klub~*~
~*Emily*~


Ženski
Broj poruka : 225
Godina : 31
Datum upisa : 28.04.2008

Gosn. Savrsheni... samo u mashti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gosn. Savrsheni... samo u mashti...   Gosn. Savrsheni... samo u mashti... Icon_minitime1Pon Apr 28, 2008 11:20 pm

Ah... pa da pocnem...

Moj gospodin Savrseni:

Crn je, vishi do mene za pola glawe, pune usne, ali ne bash puno, duhovit, veran, pomalo komplikowan i tvrdoglav, jer, mislim, to je po meni ql, mora biti malo i prepirki... pa, to je swe sto trazim...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Gosn. Savrsheni... samo u mashti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Gosn. Savrsheni... samo u mashti...   Gosn. Savrsheni... samo u mashti... Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Gosn. Savrsheni... samo u mashti...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Ja... nazhalost u mashti...
» Samo u hitnim sluchajevima...
» Da Li Bi Se Promenila Samo Zbog Njega?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Kanta za smetje :: Kanta :: Mashta mozhe svashta... :: Momci iz mashte...-
Skoči na: