~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Ja... nazhalost u mashti...

Ići dole 
+19
little_vampire
*Anchi voli Billa*
~Dora~
***Jibica
LoOdAcHa
~*~cOCaCoLA-gIRL~*~
CapljaVoliBilla
Girl with a broken smile
_*-Blondie-*_
~**School Girl**~
Lana_BlEjAcIcA
KaTaRiiNa ft. C.Ronaldo
b@d_girl
Ma-najbolja-sam94
Meemytza_93
*Afri*
Peking_girlO_o_Sun
KillerQueen_Queen4ever
~*wanjitza*~
23 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Ja... nazhalost u mashti... Empty
PočaljiNaslov: Ja... nazhalost u mashti...   Ja... nazhalost u mashti... Icon_minitime1Pet Jan 11, 2008 11:47 am

Telo top modela, plave ochi, kose crne do struka... Imam sve petice, upisala pravni fakultet, izhivam u zhivotu... Imam dechka, frajera najpozheljnijeg, sve mi zavide LOL, boli me uvo za sve... Kako ti sama sebi izgledash u ashti, ja sebi kao Avril, ukoliko ova prva verzija ispadne losha...Lol, pishi, tj. opishi nam...
Nazad na vrh Ići dole
KillerQueen_Queen4ever
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
KillerQueen_Queen4ever


Ženski
Broj poruka : 281
Godina : 30
Datum upisa : 02.01.2008

Ja... nazhalost u mashti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja... nazhalost u mashti...   Ja... nazhalost u mashti... Icon_minitime1Sub Jan 12, 2008 2:13 pm

U swojoj masti sam lepa kao Ana Ivanovic a zgodna kao Kejt Mos.Vidim sebe na RG u Nadalovoj lozi...Finale ovog prestiznog turnira.narawno zna se ko sam ja.Govorim jedno 5 strana jezika(engleski,spanski,italijanski,nemacki,ruski)imam swe knjige na swetu koje pozelim...Zivim u velikoj vili...Valjda je to dovoljno
Nazad na vrh Ići dole
http://lovetennis.forumation.com
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 29
Datum upisa : 03.01.2008

Ja... nazhalost u mashti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja... nazhalost u mashti...   Ja... nazhalost u mashti... Icon_minitime1Sub Jan 12, 2008 2:18 pm

Ja u mašti: Poznata, viđena, slavna..........
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Ja... nazhalost u mashti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja... nazhalost u mashti...   Ja... nazhalost u mashti... Icon_minitime1Sub Jan 12, 2008 2:53 pm

xexe, mozhe...
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Ja... nazhalost u mashti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja... nazhalost u mashti...   Ja... nazhalost u mashti... Icon_minitime1Pon Jan 28, 2008 10:43 pm

ja u mashti: Izgledam kao Maria Sharapowa, zavrshila prawni fax, imam nekoliko titula m(2 sa Roland Garosa, 6 sa wimbledona, 1 sa AO i 4 sa USO), udata za Rafaela Nadala ..srecna
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
Meemytza_93
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Meemytza_93


Ženski
Broj poruka : 432
Godina : 30
Datum upisa : 10.01.2008

Ja... nazhalost u mashti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja... nazhalost u mashti...   Ja... nazhalost u mashti... Icon_minitime1Sub Feb 16, 2008 3:32 pm

pa ja sam u masti poznata pewacica i imam swoju grupu. zabawljam se sa wentworthom millerom i ziwim u madridu....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.all-for-girls.worldgoo.com
Ma-najbolja-sam94
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Ma-najbolja-sam94


Ženski
Broj poruka : 392
Godina : 30
Datum upisa : 15.02.2008

Ja... nazhalost u mashti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja... nazhalost u mashti...   Ja... nazhalost u mashti... Icon_minitime1Sub Feb 16, 2008 5:22 pm

Ja u masti:imam vise samopouzdanja,nisam naivna i toliko lakoverna.
Nazad na vrh Ići dole
http://losserrano.in-goo.com/
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Ja... nazhalost u mashti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja... nazhalost u mashti...   Ja... nazhalost u mashti... Icon_minitime1Sub Feb 16, 2008 8:00 pm

i ja isto, ali to je samo masta. eh, kad bi makar jedan dan u stvarnosti bila takva zivot bi mi bio bolji
Nazad na vrh Ići dole
Ma-najbolja-sam94
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Ma-najbolja-sam94


Ženski
Broj poruka : 392
Godina : 30
Datum upisa : 15.02.2008

Ja... nazhalost u mashti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja... nazhalost u mashti...   Ja... nazhalost u mashti... Icon_minitime1Sub Feb 16, 2008 8:18 pm

Slazem se.Ne treba da izgledam kao Jessica Alba da bih bila srecna...samo mi sitnice fale...
Nazad na vrh Ići dole
http://losserrano.in-goo.com/
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Ja... nazhalost u mashti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja... nazhalost u mashti...   Ja... nazhalost u mashti... Icon_minitime1Sub Feb 16, 2008 8:46 pm

sitnice cine ovaj zivot lepim, i vredi se za njih boriti...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Ja... nazhalost u mashti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja... nazhalost u mashti...   Ja... nazhalost u mashti... Icon_minitime1Sre Feb 27, 2008 5:40 pm

~ Vanjica 94 ~ ::
Telo top modela, plave ochi, kose crne do struka... Imam sve petice, upisala pravni fakultet, izhivam u zhivotu... Imam dechka, frajera najpozheljnijeg, sve mi zavide LOL, boli me uvo za sve... Kako ti sama sebi izgledash u ashti, ja sebi kao Avril, ukoliko ova prva verzija ispadne losha...Lol, pishi, tj. opishi nam...

Samo bih volela da ispravim nos.Sve ostalo mi se svidja...Kome jos treba telo top modela?One su premrsave!
Nazad na vrh Ići dole
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Ja... nazhalost u mashti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja... nazhalost u mashti...   Ja... nazhalost u mashti... Icon_minitime1Sre Feb 27, 2008 7:35 pm

ma dobro, malo zgodnije mi ne bi tesko palo... lolz, ja i telo top modela, uh...
Nazad na vrh Ići dole
Meemytza_93
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Meemytza_93


Ženski
Broj poruka : 432
Godina : 30
Datum upisa : 10.01.2008

Ja... nazhalost u mashti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja... nazhalost u mashti...   Ja... nazhalost u mashti... Icon_minitime1Pet Mar 07, 2008 11:04 pm

ja bih isto malo smanjila nos i onda bih bila zadowoljna! :sfffgg:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.all-for-girls.worldgoo.com
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Ja... nazhalost u mashti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja... nazhalost u mashti...   Ja... nazhalost u mashti... Icon_minitime1Ned Mar 09, 2008 9:23 pm

male izmene: izgled ne bh mnogo menjala.. udata za rafaela nadala,,....zhivim na mallorci sa porodicom....advokat.... teniserka
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 29
Datum upisa : 03.01.2008

Ja... nazhalost u mashti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja... nazhalost u mashti...   Ja... nazhalost u mashti... Icon_minitime1Uto Mar 11, 2008 1:19 pm

Ja, viđena, poznata slavnma, elegantna sedim na tronu.................. itd. Tako i biće.....
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
b@d_girl
~*~swatkica - super chlan~*~
~*~swatkica - super chlan~*~
b@d_girl


Ženski
Broj poruka : 271
Godina : 30
Datum upisa : 05.04.2008

Ja... nazhalost u mashti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja... nazhalost u mashti...   Ja... nazhalost u mashti... Icon_minitime1Uto Apr 08, 2008 5:39 pm

ista kao shto sam sad'(nebih mijenjala swoj izgled) samo sa josh malo iskrenih i prijateljski nastrojenih osob jer takwih nems dowoljno
Nazad na vrh Ići dole
KaTaRiiNa ft. C.Ronaldo
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
KaTaRiiNa ft. C.Ronaldo


Ženski
Broj poruka : 70
Godina : 28
Datum upisa : 16.04.2008

Ja... nazhalost u mashti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja... nazhalost u mashti...   Ja... nazhalost u mashti... Icon_minitime1Uto Apr 22, 2008 11:35 am

Pa owako...Samo da sam malo lepsa,da imam vece grudi...
Da zivim u jednoj velikoj vili,udata sa fudbalera(C.Ronalda..hehe),srecna,zdrawa...da budem glumica ili profesor razredne nastawe...Ziwela bih na Azurnoj obali ili u Spaniji...
eh,kako bi to bilo lepoo!!!
Nazad na vrh Ići dole
Lana_BlEjAcIcA
~*~swatkica - redowan chlan~*~
~*~swatkica - redowan chlan~*~
Lana_BlEjAcIcA


Ženski
Broj poruka : 129
Godina : 29
Datum upisa : 29.03.2008

Ja... nazhalost u mashti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja... nazhalost u mashti...   Ja... nazhalost u mashti... Icon_minitime1Ned Maj 18, 2008 6:32 pm

ja mastam da se ugojim!a to sto sam mrsava je kriv moj cale jer je on bio mrsav kad je bio klinac!i ja bas na njega povukla!zelim da budem nize nego sto jesam...i to je sve
Nazad na vrh Ići dole
http://www.marcelo.nice-topic.com     nije u funkciji mrzi me da
~**School Girl**~
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
~**School Girl**~


Ženski
Broj poruka : 45
Godina : 29
Datum upisa : 08.05.2008

Ja... nazhalost u mashti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja... nazhalost u mashti...   Ja... nazhalost u mashti... Icon_minitime1Pet Maj 23, 2008 5:36 pm

U svojoj masti sam najlepsa devojka na svetu,onaj u koga sam zaljubljena je zaljubljen u mene (ludi),a i ostali takodje.
Nazad na vrh Ići dole
_*-Blondie-*_
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
_*-Blondie-*_


Ženski
Broj poruka : 862
Godina : 29
Datum upisa : 22.05.2008

Ja... nazhalost u mashti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja... nazhalost u mashti...   Ja... nazhalost u mashti... Icon_minitime1Pon Maj 26, 2008 7:24 pm

Ja u masti...Ista kao sad,sa jos swetlijom kosom...Ako se setim jos nesto dodacu!!!
Nazad na vrh Ići dole
Girl with a broken smile
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Girl with a broken smile


Ženski
Broj poruka : 437
Godina : 31
Datum upisa : 20.05.2008

Ja... nazhalost u mashti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja... nazhalost u mashti...   Ja... nazhalost u mashti... Icon_minitime1Pon Maj 26, 2008 8:36 pm

Ja sam u masti visa jedno 5 cm, naravno extremno zgodna, uspesna, srecna. Ludo zaljubljena u momka mojih snova koji je istom jacinom zaljubljen u mene. Puna samopouzdanja, gde god da idem nemam tremu jer sam sigurna u sebe. Imam lepa stopala koja savrseno izgledaju u bilo kojim cipelama lol
Nazad na vrh Ići dole
CapljaVoliBilla
~*~swatka mawa~*~
~*~swatka mawa~*~
CapljaVoliBilla


Ženski
Broj poruka : 97
Godina : 30
Datum upisa : 23.06.2008

Ja... nazhalost u mashti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja... nazhalost u mashti...   Ja... nazhalost u mashti... Icon_minitime1Sre Jun 25, 2008 10:30 pm

JEdino shto bih iskreno menjala na sebi jeste nos
Nazad na vrh Ići dole
~*~cOCaCoLA-gIRL~*~
~*~prava Crazy - Girl~*~
~*~cOCaCoLA-gIRL~*~


Ženski
Broj poruka : 821
Godina : 28
Datum upisa : 03.06.2008

Ja... nazhalost u mashti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja... nazhalost u mashti...   Ja... nazhalost u mashti... Icon_minitime1Čet Jul 03, 2008 7:46 pm

ja u mashti.... popularna pewachica i glumica... pesme na wrhowima top-lista.... wazim za jednu od najzgodnijih zena sweta.... ziwim u welikoj wili negde u americi... znam techno engleski, japanski, italijanski i ruski... biggrin e da i dechko mi je orlando bloom biggrin
Nazad na vrh Ići dole
LoOdAcHa
~*~urednik~*~
~*~urednik~*~
LoOdAcHa


Ženski
Broj poruka : 1146
Godina : 27
Datum upisa : 16.06.2008

Ja... nazhalost u mashti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja... nazhalost u mashti...   Ja... nazhalost u mashti... Icon_minitime1Čet Jul 03, 2008 8:38 pm

~*~cOCaCoLA-gIRL~*~ ::
ja u mashti.... popularna pewachica i glumica... pesme na wrhowima top-lista.... wazim za jednu od najzgodnijih zena sweta.... ziwim u welikoj wili negde u americi... znam techno engleski, japanski, italijanski i ruski... biggrin e da i dechko mi je orlando bloom biggrin

Ja sve isto mashtam, osim da mi decko boode Orlando Bloom i da ne budem glumica, samo pevacica....i da dodam, da dobro znam francusqi i nemacqi

I da imam decka koji me voli zbog mene same, a ne zbog toga sto imam para, i sto sam poznata, a isto tako wolim i ja njega i on nije nikakwa poznata licnost, ili ako bi bio poznata licnost, onda bi to bio Tom iz TH-a.
Nazad na vrh Ići dole
http://ofg-only-for-girls.forumotion.com
***Jibica
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
***Jibica


Ženski
Broj poruka : 43
Godina : 29
Datum upisa : 10.07.2008

Ja... nazhalost u mashti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja... nazhalost u mashti...   Ja... nazhalost u mashti... Icon_minitime1Čet Jul 10, 2008 5:55 pm

Ne znam ni ja...Meni u zivotu i u masti i ovako su samo zdravlje i lova,brdo,planina love,dovoljni...Takva sam u masti,i ako Bog da uskoro u stvarnosti
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ja... nazhalost u mashti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja... nazhalost u mashti...   Ja... nazhalost u mashti... Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Ja... nazhalost u mashti...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Gosn. Savrsheni... samo u mashti...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Kanta za smetje :: Kanta :: Mashta mozhe svashta... :: Ja...-
Skoči na: