~* crazy_girls_club*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...I'm not crazy, my reality is just different than yours...
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Sa kim se družiš?

Ići dole 
+14
CapljaVoliBilla
!MissPopTrash!
Lana_BlEjAcIcA
~**School Girl**~
machkenzi
__Black_lady__
*EnamoradA*como*NuncA*
Ma-najbolja-sam94
Meemytza_93
*Afri*
Pepeljuga
KillerQueen_Queen4ever
~*wanjitza*~
Peking_girlO_o_Sun
18 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 29
Datum upisa : 03.01.2008

Sa kim se družiš? Empty
PočaljiNaslov: Sa kim se družiš?   Sa kim se družiš? Icon_minitime1Ned Jan 20, 2008 9:47 pm

Owde možeš da opišeš svoje društvo ili naj ortakinju ili naj ortaka! ! !Svako ima naj ortaka, pa opiši i ti svog!
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Sa kim se družiš? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa kim se družiš?   Sa kim se družiš? Icon_minitime1Ned Jan 20, 2008 9:54 pm

Moj naj ortak... Visok 1.92 a ja 1.64-5... ima kovrdzavu crnu kosu do ramena, krupne kestenjaste oci, i mnogo je mrsav, kao cackalica... ne voli prevrtljice i dvolicne ljude, iamo mnogo toga zajednickog, uvek je tu za mene... ljudi, ja mislim da ne postoje reci kojima bih ga opisala... samo znam da moj zivot ne bi bio nista kad ga ne bih imala kraj sebe...
Nazad na vrh Ići dole
KillerQueen_Queen4ever
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
KillerQueen_Queen4ever


Ženski
Broj poruka : 281
Godina : 30
Datum upisa : 02.01.2008

Sa kim se družiš? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa kim se družiš?   Sa kim se družiš? Icon_minitime1Ned Jan 20, 2008 9:59 pm

Moj naj ortak je car...Super je drug i sa mnnome se druzi od prvog razred..Sedeo je sa mnom 4 godine i uvek mu kazem sve...Jednom kada smo bili na ekskurziji kupio mi je bedz sa Rafinim likom...
Nazad na vrh Ići dole
http://lovetennis.forumation.com
Peking_girlO_o_Sun
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Peking_girlO_o_Sun


Ženski
Broj poruka : 1133
Godina : 29
Datum upisa : 03.01.2008

Sa kim se družiš? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa kim se družiš?   Sa kim se družiš? Icon_minitime1Pon Jan 21, 2008 10:13 am

Ja imam društvo celo, xexe:
Maja: ona ima smeđu dugačku kosu, visoka je otprilike kao ja. Ima tri starije sestre. Veoma je iskrena i prava drugarica. EXTRA je. Idemo zajedno u razred . Ide sa mnom na atletiku, ide na Francuski, ima 5 medalja, tri zlatne, jednu srbrnu i jednu bronzanu! Ima preko 50 diploma...... Baš je talentovana!
Biljana: Ona je isto moje godište. Jel ste gledali MISS Srbije? II pratilja je njena sestra i one su malte ne skoro identične! Baš je sooper, osim Bojane ima i mlađu sestru Sunčicu i starijeg brata Borisa! Sooper je AmiX i baš je OK. Uopšte nije ufurana kao što bi druge devojke čije su sestre Miss ili slično bile..... Dolazi u moje naselje!
Evica: ona je starija od mene 1 godinu, ali se znamo iz naselja! Jedna od najpopularnijih devojaka je iz moje škole! Trenira košarku. Baš je super frendica!
Aca: on je moj naj drug. Jeste da nije u mom društvu, ali je u mom naselju i u društvu dečka koji mi se sviđa. On je jako visok, ali je mršav.- Ima smeđu kratku kosu i nosi naočare. Sladak je, devojke se većina pale na njega............. Meni se ne sviđa, samo je sladak! On je baš dobar, čini mi se da je napustio društvo od tog dečka što mi se sviđa, pa..... pravilno je postupio! Ima 15 godina.
Jovan: On je moj komšija. On je takođe u mom društvu. Izlazi uveče sa nama, kao i Aca. Super je drug i jedan od najboljih. Ima svetlo smeđu kosui visok je 174 cm. Ekstra je drug..... Jedan je od najpopularnijih moje škole. Ima 14 godina.
Marko: On je sooper. Voli da se šali, a najbolje kad kaže smireno i uozbiljeno: "Sad sam ozbiljan!" Svi crknu od smeha! Super je, ima smeđu kosu, braon oči i ima 14 godina. Dobar je drug i on izlazi sa nama uveče. EXTRA je!
Nazad na vrh Ići dole
http://teenanger-best.heavenforum.com
KillerQueen_Queen4ever
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
KillerQueen_Queen4ever


Ženski
Broj poruka : 281
Godina : 30
Datum upisa : 02.01.2008

Sa kim se družiš? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa kim se družiš?   Sa kim se družiš? Icon_minitime1Pon Jan 21, 2008 12:06 pm

Ja imam jednu naj drugaricu...Ona ne ide sa mnom u odeljenje ali mi je kumica pa se drzuimo od rodjenja...Uzasno je lepa i zgodna i tako to...Jedna od najpopularnijih devojcica u skoli(ma kod nas su svi popularni skroz smo opusteni)Imam jos par drugarica ali one mi nisu tako dobre kao ova...
Nazad na vrh Ići dole
http://lovetennis.forumation.com
Pepeljuga
... machkica za medalju ....
... machkica za medalju ....
Pepeljuga


Ženski
Broj poruka : 1188
Godina : 30
Datum upisa : 21.01.2008

Sa kim se družiš? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa kim se družiš?   Sa kim se družiš? Icon_minitime1Uto Jan 22, 2008 8:28 pm

Ja imam tri najbolje drugarke:Kica,Jeca i Bojana.....Jeca, Bojana i ja smo poootpuno looooode(u pozitiwnom smislu),na chasu se kidamo od smeha, a na odmoru da ne pricham, jedino je Kica normalna(za sad)...Jeca je niza od mene, ima kosu srednje duzine,i uwek kaze ono shto misli, pa chak i nastawnicima...Bojana...otkachena, najwishe, zabawna,skroooz sooooper.......Kica je kratko oshisana, ima prelepu frizuru i ona je emo, uwek nosi crno u kombinaciji da josh nechim i to joj bash dobro stoji....Bash se sooooper slazemo!!!!!!!!!!!smile
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Sa kim se družiš? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa kim se družiš?   Sa kim se družiš? Icon_minitime1Pon Jan 28, 2008 7:16 pm

uf ja imam mali milion prijatelja! ceo razred i neke likove iz ulice, sa interneta i iz drugih gradowa! moja naj drugarica nije iz mog grada, ali kao da jeste, jer chesto dolazi ovde, obozhavam je iako smo dosta razlichite! nikada u zhivotu me nije izdala... mnogo pua mi je pomogla, i jedina je koja me saslusha! druga extra extra amiga je iz moje ulice, stalno izlazimo,zezamo se i igramo tenis, drugarice iz razreda su mi extra! glupiramo se i zezamo...nerazdvojne smo, kao i drugovi imam 2 naj oni su show ...loody skroz! jedan od njih mi je bash od powerenja i njemu skoro swe pricham! obozhavam ih! ostali su cool!
imam i 2 drugarice u francuskoj...one su cool stalno se dpisujem sa njima! i moje amige Seki i Jowana...pa toliko se dopisujem sa njima.....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
Meemytza_93
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Meemytza_93


Ženski
Broj poruka : 432
Godina : 30
Datum upisa : 10.01.2008

Sa kim se družiš? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa kim se družiš?   Sa kim se družiš? Icon_minitime1Ned Feb 17, 2008 12:39 am

ja cu opisat samo one naj,naj drugowe i drugarice ali inace ih ima puno samo sto ne bi swi stali:
BUXA - zowe se milos i ide samnom u razred wec 8 godina! nije nesto sladak ali je car! u skoli sedimo zajedno i redowno prawimo nered na casu!

MAKA - prawo ime mu je marko. '92 je god, ali ide u osmi razred (pao je). on je brat od mog dragog....malo je zrikaw, ali je opasno zgodan i polowina dewojaka iz sombora se pale na njega!
LJUBA - mali izgleda kao da je cetwrti razred ali je '93 god. obozawam ga. on je najpoznatiji klown u nasem drustwu!!! ne ide samnom u skolu ali se redowno widjamo napolju i izlazimo zajedno....
LEX - e owo mi je naj drugarica. zowe se jelena. '93 je god. ne ide samnom u skolu kao ni ljuba i maka ali se swejedno druzimo....njenu sliku ne smem da postawim ali mogu reci da je lepa! usput, zaljubljena je u buxu samo sto nece da mu kaze!!!! evil totalno otkacena fenserka, sta wise reci!

eto to je najuza lista mojih drugara....


Poslednji izmenio Mimytza dana Pet Mar 07, 2008 10:03 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.all-for-girls.worldgoo.com
Ma-najbolja-sam94
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
Ma-najbolja-sam94


Ženski
Broj poruka : 392
Godina : 30
Datum upisa : 15.02.2008

Sa kim se družiš? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa kim se družiš?   Sa kim se družiš? Icon_minitime1Ned Feb 17, 2008 10:41 am

ja imam 4 b.f.-anu,tijanu,ivanu i anastasju.one su divne,i njima sve mogu da pricam!
a sto se tice drugara,ima ih vise,ali njima ne pricam bas svee
Nazad na vrh Ići dole
http://losserrano.in-goo.com/
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Sa kim se družiš? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa kim se družiš?   Sa kim se družiš? Icon_minitime1Ned Feb 17, 2008 12:01 pm

ja imam pored druga kog sam vam opisala 93, i jednu dusicu 94, lik je opicen do bola... nasmeje me uvek, popravi mi dan za sekund, uvek ima neki sasav komentar, pise otkacene pesme, i volim ga najvise na svetu... divan je majke mi...
Nazad na vrh Ići dole
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

Sa kim se družiš? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa kim se družiš?   Sa kim se družiš? Icon_minitime1Uto Apr 01, 2008 6:01 pm

Ja trenutno nemam BF zato sto sam se posvadjala sam mojom dugogodisnjom bf.Mada nije bas dugogodisnja jer smo se cesto svadjale.Ja volim da se druzim sa njom,ali nekad moze da bude enpodnosljiva!Ljuti se za najmanju sitnicu,narcis je zesci,okrivljuje mene za svaku svadju,ne da mi da imam druge drugarice.......Mislim trpela sam je do sad,ali ovde sam morala da satavim tacku!Imam jednu drugaricu sa kojom se dosta dobro drzim,ali ne bih bas mogla da kazem da mi je bf,jer ja moju bf volim i ucinila bih sve za nju,a ja i ta devojcica se ne druzimo do te mere.Mislim stalno smo zajedno,ali..... imam naj druga Mihaila.On je stvarno cool lik i mnogo ga volim(kao druga).I ja i on umemo da se zakacimo,ali ne ono da ne pricamo nego se samo ne slozimo u necemu.
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Sa kim se družiš? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa kim se družiš?   Sa kim se družiš? Icon_minitime1Sub Apr 05, 2008 1:00 pm

axx moje amige su moje blago .... nekada su mi bf bili joka i neca a sada ne jer su me izvredjali i itd. tako da sam sada sooper sa cofijem,djukom i lazarom! :jkkk:
i moje amige nas 5 smo nerazdvojne andjela,natasha,sara,dijana i Kaia(ja)....mislim dijana manje-vishe ...sa nama je ali smo NAJ NAJ natasha sara andjela i ja ..... to iz razreda .... al moja naj naj amiga zowe se Ivana i zhivi u mladenovcu ...obozhavam je !!!! ana iz ulice i nikako ne smem da zaboravim Jowanku i Selenu!!! jaooo koliko one mene trpe
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Sa kim se družiš? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa kim se družiš?   Sa kim se družiš? Icon_minitime1Sub Apr 05, 2008 2:29 pm

ko te voli trpi te... mene trpe samo neke osobe... lolz
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Sa kim se družiš? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa kim se družiš?   Sa kim se družiš? Icon_minitime1Sub Apr 05, 2008 7:49 pm

haha jowa i seki doktorirashe
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Sa kim se družiš? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa kim se družiš?   Sa kim se družiš? Icon_minitime1Sub Apr 05, 2008 8:13 pm

lolz... btw ja cu da se ubijem... znate za Petra pricala sam vam o njemu 10000000000000000000 puta... e taj isti Petar, sa kojim sam veceras bila u gradu i super se provela, mi se po kraju skolske godine seli u jebenu, prokletu i bugavu crnu goru... mrzim je samo zbog toga sto on mora tamo da se seli... ne znam kako cu da prezivim ovo... placem kao luda... uimalo se nisam zaplakala pred njim, zapravo jesam, ne znam da li me je video, a njemu su se oci caklile bile sui pune suza... ne zelim da ode... mnogo ga volim, i pre bih da me nabiju na kolac nego da on ode... zasto... ne zelim to... volim ga najvise na svetui to bi bilo kao da mi cupaju srce iz grudi...
Nazad na vrh Ići dole
*Afri*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*Afri*


Ženski
Broj poruka : 1086
Godina : 29
Datum upisa : 04.01.2008

Sa kim se družiš? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa kim se družiš?   Sa kim se družiš? Icon_minitime1Pon Apr 14, 2008 5:49 pm

wanja, ok je! sredice se swe! just smile!

e josh se nisam pomirlila sa drugovima,mislim vredjaju idalje, ah,jbg shta mogu...
ali necu o tome. Danas mi se desilo neshto jako lepo! upoznala sam se sa Jowanom! doshla je u Bg!!! Nashle smo se u knezu ispred ZARE i shetale oko 2 sata! bilo nam je extra! i dobila sam narukvicu od nje ...obecala sebi da je nikada necu skinuti (osim za kupanje i mooozhda kad spawam) ..... mnogo mi znachi ... i da znate mnogo je dobra! mnogoo i mnogo mi znachi shto mi je bash ona jedna od NAJ amiga!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vamosbrigade.com
KillerQueen_Queen4ever
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
KillerQueen_Queen4ever


Ženski
Broj poruka : 281
Godina : 30
Datum upisa : 02.01.2008

Sa kim se družiš? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa kim se družiš?   Sa kim se družiš? Icon_minitime1Čet Maj 01, 2008 5:58 pm

E ja imam jednu najnajnaj drugaricu...Kaiu...To je stvarno amiga kakva se pozeleti moze...znaci ona je zarano dobra,fina,lepa....ona mene slusal milion sati...uvek je tu za mene...ja se nekada prema njoj ponasam uzasno razmazeno sinoc sam joj slala poruke do 2 ujutro ali ona mi jd odgovala i bila uz mene...nekada se ponasam kao d je moj licni asistent(hahaha znas na sta mislim kaia)...inace ne zivi u mom gradu ali nema veze to nije problem da je mnogo volim...zarazila me je Queenom i nju ne smara da slusa kako joj pricam o tome sta sanjam iako su to gluposti...u svakom slucaju pravi je prijatelj...videla sam je uziwo jednom extra nam je bilo...imamo i narukvicu za koju sam ja izmislila da je narukvica prijateljstva
Nazad na vrh Ići dole
http://lovetennis.forumation.com
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Sa kim se družiš? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa kim se družiš?   Sa kim se družiš? Icon_minitime1Čet Maj 01, 2008 6:59 pm

strawa... was dwe ste tako ql i super... kao i sve ostale cure na ovom forumu...
Nazad na vrh Ići dole
KillerQueen_Queen4ever
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
KillerQueen_Queen4ever


Ženski
Broj poruka : 281
Godina : 30
Datum upisa : 02.01.2008

Sa kim se družiš? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa kim se družiš?   Sa kim se družiš? Icon_minitime1Čet Maj 01, 2008 8:14 pm

i ti si...i ti si mi isto mnogo ql amiga...sada mozes da se uclanis u fan club queena...LOL
Nazad na vrh Ići dole
http://lovetennis.forumation.com
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

Sa kim se družiš? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa kim se družiš?   Sa kim se družiš? Icon_minitime1Čet Maj 01, 2008 11:21 pm

$ sexy but crazy queen $ ::
lolz... btw ja cu da se ubijem... znate za Petra pricala sam vam o njemu 10000000000000000000 puta... e taj isti Petar, sa kojim sam veceras bila u gradu i super se provela, mi se po kraju skolske godine seli u jebenu, prokletu i bugavu crnu goru... mrzim je samo zbog toga sto on mora tamo da se seli... ne znam kako cu da prezivim ovo... placem kao luda... uimalo se nisam zaplakala pred njim, zapravo jesam, ne znam da li me je video, a njemu su se oci caklile bile sui pune suza... ne zelim da ode... mnogo ga volim, i pre bih da me nabiju na kolac nego da on ode... zasto... ne zelim to... volim ga najvise na svetui to bi bilo kao da mi cupaju srce iz grudi...


Meni nisat nije jasno....Zar Petar nije tvoj bivsi?????????????????????????????????
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
~*wanjitza*~
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
~*wanjitza*~


Ženski
Broj poruka : 2744
Godina : 30
Datum upisa : 01.12.2007

Sa kim se družiš? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa kim se družiš?   Sa kim se družiš? Icon_minitime1Pet Maj 02, 2008 9:44 am

swatka *mawa *Ninitza ::
$ sexy but crazy queen $ ::
lolz... btw ja cu da se ubijem... znate za Petra pricala sam vam o njemu 10000000000000000000 puta... e taj isti Petar, sa kojim sam veceras bila u gradu i super se provela, mi se po kraju skolske godine seli u jebenu, prokletu i bugavu crnu goru... mrzim je samo zbog toga sto on mora tamo da se seli... ne znam kako cu da prezivim ovo... placem kao luda... uimalo se nisam zaplakala pred njim, zapravo jesam, ne znam da li me je video, a njemu su se oci caklile bile sui pune suza... ne zelim da ode... mnogo ga volim, i pre bih da me nabiju na kolac nego da on ode... zasto... ne zelim to... volim ga najvise na svetui to bi bilo kao da mi cupaju srce iz grudi...


Meni nisat nije jasno....Zar Petar nije tvoj bivsi?????????????????????????????????

ma ne amix... on mi je bffffffffff ima cetiri godine skoro
Nazad na vrh Ići dole
*EnamoradA*como*NuncA*
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
*EnamoradA*como*NuncA*


Ženski
Broj poruka : 1437
Godina : 27
Datum upisa : 01.04.2008

Sa kim se družiš? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa kim se družiš?   Sa kim se družiš? Icon_minitime1Pet Maj 02, 2008 2:32 pm

Oksad rayumeme........ :lol!: Sto sam glupa.....
Nazad na vrh Ići dole
http://grils4ever.bestofofrum.net
__Black_lady__
~*~Administrator~*~
~*~Administrator~*~
__Black_lady__


Ženski
Broj poruka : 416
Godina : 28
Datum upisa : 21.12.2007

Sa kim se družiš? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa kim se družiš?   Sa kim se družiš? Icon_minitime1Pet Maj 02, 2008 2:52 pm

$ sexy but crazy queen $ ::
swatka *mawa *Ninitza ::
$ sexy but crazy queen $ ::
lolz... btw ja cu da se ubijem... znate za Petra pricala sam vam o njemu 10000000000000000000 puta... e taj isti Petar, sa kojim sam veceras bila u gradu i super se provela, mi se po kraju skolske godine seli u jebenu, prokletu i bugavu crnu goru... mrzim je samo zbog toga sto on mora tamo da se seli... ne znam kako cu da prezivim ovo... placem kao luda... uimalo se nisam zaplakala pred njim, zapravo jesam, ne znam da li me je video, a njemu su se oci caklile bile sui pune suza... ne zelim da ode... mnogo ga volim, i pre bih da me nabiju na kolac nego da on ode... zasto... ne zelim to... volim ga najvise na svetui to bi bilo kao da mi cupaju srce iz grudi...


Meni nisat nije jasno....Zar Petar nije tvoj bivsi?????????????????????????????????

ma ne amix... on mi je bffffffffff ima cetiri godine skoro
eh vanjitze i meni je tako...samo se meni seli bfffffffffffffffffff drugarica...=(..i mnoogo sam plakala..i + sad se ona stalno svadja sa mojim naj drugom..zamislite
Nazad na vrh Ići dole
http://www.teenschool.niceboard.net
machkenzi
~*~prava Crazy - Girl~*~
machkenzi


Ženski
Broj poruka : 468
Godina : 29
Datum upisa : 02.03.2008

Sa kim se družiš? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa kim se družiš?   Sa kim se družiš? Icon_minitime1Pet Maj 02, 2008 5:43 pm

Ja imam tri super druge, ivonu, doris i anu. otkacene su totalno! uvijek su raspolozene i uvijek me nasmiju. sa njima nikada nije dosadno.toliko ih volim
Nazad na vrh Ići dole
~**School Girl**~
~*~pochetnica~*~
~*~pochetnica~*~
~**School Girl**~


Ženski
Broj poruka : 45
Godina : 29
Datum upisa : 08.05.2008

Sa kim se družiš? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa kim se družiš?   Sa kim se družiš? Icon_minitime1Čet Maj 08, 2008 8:59 pm

Druzim se sa svima....Celo moje odeljenje mi je OK,najbolji smo......Volim ih sve,ali me neki normalno mnogo nerviraju....Druzim se sa decacima,devojcicama.....Sa SVIMA!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sa kim se družiš? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sa kim se družiš?   Sa kim se družiš? Icon_minitime1

Nazad na vrh Ići dole
 
Sa kim se družiš?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~* crazy_girls_club*~ :: Only me... :: Prijatelji i ja...-
Skoči na: